Містер Мазохіст

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж South Park
Містер Мазохіст.png
Містер Мазохіст
Стать чоловіча
Колір волосся чорний
Вік 30
Професія асистент вчителя
Релігія переважно Католицизм
Перша згадка Концтабір терпимості
Озвучення Джон Хенсен

Містер Мазохіст (англ. Mister Slave, дослівно «Містер Раб») - другорядний персонаж американського мультсеріалу «South Park». Точна транскрипція його імені звучить як Містер Слейв, що в дослівному перекладі означає «Містер Раб». Невідомо, чи є це його справжнім ім'ям. Невідома також його національність, але в епізоді 93 «Концтабір терпимості» Ерік пошепки каже Крейгу, що цей мазохіст якийсь пакистанець або типу того. Містер Мазохист одягнений в характерний для садомазохістів шкіряний наряд і носить чорний кашкет. В епізоді «Відеонабір тупої зіпсованої повії» можна побачити кадри з дитинства містера мазохіста. Його характерна фраза - манірно «Господи Ісусе!» (англ. Jesus Christ!).

Персонаж[ред. | ред. код]

Вперше містер Мазохіст з'являється в кінці шостого сезону - Містер Гаррісон приводить його в школу як помічника вчителя (таким чином, містер Мазохист стає заміною містеру Капелюху). Він відкрито проявляє свої нахили гея і мазохіста. Містер Мазохіст проживав разом з містером Гаррісоном доти, поки останній не змінив стать в епізоді 901 «Нова модна вагіна містера Гаррісона»; після цього він кинув його, оскільки Мазохісту подобаються чоловіки. Пізніше містер Мазохіст сам стає чоловіком великого Ела-гомосека.

Мабуть Містер Мазохіст, як і Містер Гаррісон, має технічну освіту. В епізоді 812, вітаючи Венді, він запитує: «Що? Знову допомогти з математикою? »

Містер Мазохіст дуже добрий, співчутливий, самокритичний і розважливий персонаж. Наприклад, в серії «Відеонабір тупої зіпсованої повії», Містер Мазохіст у змаганні з Періс Хілтон доводить усім, що він «найзіпсованіша дівка», після чого роз'яснює глядачам, як це погано, бути «тупою зіпсованою повією», як негативно це впливає на рівень культури та чому це не є показником «крутості».

Прообраз[ред. | ред. код]

За рядом нюансів можна припустити, що Містер Мазохіст є алюзією на Фредді Меркюрі. Наприклад в епізоді 614 «Концтабір терпимості» Картман говорить Крейгу, що цей мазохіст якийсь пакистанець або типу того, Фредді Меркьюрі ж (ім'я при народженні Фаррух Булсара) був етнічним парсом. Так само спостерігається схожість у зовнішньому вигляді і образі.

Посилання[ред. | ред. код]

http://southpark.wikia.com/wiki/Mr._Slave