Обговорення користувача:Sergento

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Архів * Архів 1 * Архів 2


Білки[ред. код]

Привіт. Я вже в захваті від білків! Одне прохання: можеш їх категоризувати в якусь спільну категорію, типу некатегоризовані білки? Чи можна туди й 3 тисячі вже створених? Бо потім по хромосомах з ними незручно працювати.

А потім можна буде в цих статтях замінити шаблон проекту Біологія на окремий проект? Як до Києва доїду, створю. --Brunei (обговорення) 10:41, 31 серпня 2017 (UTC)

Привіт. Можна додати «Некатегоризовані білки». Але може можна тоді якось автоматично їх категоризувати? І звісно можна замінити на інший проект. Коли зможеш його назвати? Чи я тоді почекаю із подальшою заливкою? --Sergento 10:49, 31 серпня 2017 (UTC)
А нагадайте до речі де ця заливка поза офлайновими та позавікіпедійними каналами обговорювалась? Ну це так для протоколу. Той, а що в MCC (ген) за зноска через пробіл в першому реченні така? :( --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 11:13, 31 серпня 2017 (UTC)
Посилання на всі півторарічні дискусії можна знайти в мене на СО. Там Кнайпа, проект Біологія, спеціальні підсторінки, СО інших ботовласників. --Brunei (обговорення) 11:40, 31 серпня 2017 (UTC)
А, все ок тоді) --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 11:47, 31 серпня 2017 (UTC)
Заливай, заливай. Ферменти можна категоризувати за 6 класами: оксидоредуктази, лігази, гідролази, лігази, ізомерази, трансферази. Іонні канали теж мають свою категорію. Все інше буде важко. Доїду до комп'ютера ввечері, а створю ймовірніше завтра. --Brunei (обговорення) 11:40, 31 серпня 2017 (UTC)
Я про те, що на яке поле, може, подивитися на юніпроті (якщо таке є), щоби зрозуміти, чи належить білок до чогось із вищеперерахованого (наприклад, у білків, які ти категоризував як білки крові я знайшов «blood microparticle» у розділі GO - Cellular component, але не знаю, що цей розділ взагалі означає і наскільки можна покладатися на те, що там написано). Якщо навіть всі не вдасться категоризувати автоматично, то хоча б без цих кількох категорій було б на тисячу-другу менше потім роботи. Я не кваплю, якщо матимеш на це час уже завтра, то це чудово. Ця заливка два роки обговорювалася, один день більше по-любому почекає. Якщо можна покращити і зробити стаби кращими і категоризованішими, то я думаю, що це варто зробити. --Sergento 12:01, 31 серпня 2017 (UTC)
Найважливіше можна витягнути з Keywords - Molecular function - якраз 6 класів ферментів та іонні канали. Дійсно, з білками крові може бути нормально шукати саме там. Помилки будуть, але небагато. Думаю, така категоризація буде вже великою справою. Ага, два роки обговорювали, то ж тепер не хочеться зупинятись. :-) --Brunei (обговорення) 11:52, 1 вересня 2017 (UTC)
Блін, точно. Подивлюся чого так. Потім ботом позаміняю, де вже так. --Sergento 13:21, 1 вересня 2017 (UTC)
 • Вітання! Будь ласка, підкоригуйте, поки не надто пізно: процесмнг → процесинг ;) --Олег.Н (обговорення) 15:16, 11 вересня 2017 (UTC)
  Дякую, виправив. Якщо будуть ще зауваження, текст, який використовує бот, знаходиться тут, можна вносити правки прямо там. --Sergento 15:35, 11 вересня 2017 (UTC)

Вітання! У тексті проблема перекладу: Білок має сайт для зв'язування — не сайт, напевно місце, логічніше ділянку. Тож треба виправляти як у боті, так і в тих статтях, що вже створені. --Микола Василечко (обговорення) 11:44, 19 вересня 2017 (UTC)

Вітаю. Шаблон фрази готував фахівець, тож я схиляюся до думки, що мова йде саме про термін, яким позначається це специфічне місце, чи ділянка, а не про якесь загальне слово. @Brunei: можна коментар з цього приводу, будь ласка? --Sergento 12:01, 19 вересня 2017 (UTC)
Українська молекулярно-біологічна термінологія (як і в багатьох інших мовах) повна англіцизмів. Слова типу енхансер чи промотор звучать дивними калька и для вуха неспеціаліста, але це прийняті років 50 терміни. "Сайт зв'язування", "сайт впізнавання", "сайт рестрикції" тощо. --Brunei (обговорення) 12:19, 19 вересня 2017 (UTC)
 • Не те, щоби прям вері важливо було, та на початку статті, де – білок, який, правильніше ставити довге тире. --Олег.Н (обговорення) 10:45, 22 вересня 2017 (UTC)

Твоя сторінка користувача[ред. код]

Привіт. Бачу в тебе не вистачає шаблонів всіх конференцій на яких ти був (я в себе просто конфи не згадую, але раз ти то робиш :)), деякі лінки ведуть на мертві тулсервер та статс.грог.се. І редагувань в тебе дещо більше). І не відкочувач ти вже , а дехто інший) Словом, оновись за нагоди ;) --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:46, 19 вересня 2017 (UTC)

Статистика.[ред. код]

Привіт! Запусти бота, будь ласка! Це той випадок, коли без тебе - ніяк! :-) --Nickispeaki (обговорення) 16:10, 6 грудня 2017 (UTC)

Якого саме? Більшість наче регулярно працюють. --Sergento 21:48, 6 грудня 2017 (UTC)

Invitation to Blocking tools consultation[ред. код]

Hello,

The Wikimedia Foundation's Anti-Harassment Tools team is inviting all Wikimedians to discuss new blocking tools and improvements to existing blocking tools in December 2017 for development work in early 2018.

We are specifically contacting you for your ideas because you are one of the top users of the blocking tool on uk Wikipedia. We think that your comments will help us make better improvements. You can post to the discussion in the language that you are most comfortable expressing your ideas.

Other ways that you can help[ред. код]

 1. Spread the word that the consultation is happening; this is an important discussion for making decisions about improving the blocking tools.
 2. Help with translation.
 3. If you know of current or previous discussions about blocking tools that happened on your wiki, share the links.
 4. Help summarize the discussion to share back to your wiki.

If you have questions you can contact me on wiki or send an email to the Anti-Harassment Tools team.

For the Anti-Harassment Tools team, SPoore (WMF), Community Advocate, Community health initiative (talk) 18:35, 13 грудня 2017 (UTC)

 • I apologize for posting in English.
 • Please let us know if you wish to opt-out of all massmessage mailings from the Anti-harassment tools team.

Пані в червоному[ред. код]

Коли я зможу отримати свій сувенір за підсумками місячника?--МаксимОгородник обг 10:11, 16 грудня 2017 (UTC)

Вітаю. Найближчим часом з вами зв'яжуться відповідальні за сувеніри і домовляться з вами про всі деталі. --Sergento 22:33, 16 грудня 2017 (UTC)

Привітання[ред. код]

Sergento вітаю вас з Новим 2018-м роком та бажаю наснаги та звершень на вікіпедійних та життєвих нивах і в ньому.----Yasnodark (обговорення) 17:29, 3 січня 2018 (UTC)
Дякую. --Sergento 14:23, 4 січня 2018 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2017 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 18:09, 15 січня 2018 (UTC)

Дякую! --Sergento 09:00, 16 січня 2018 (UTC)

Reminder about Blocking consultation[ред. код]

Hello again,

The discussion about new blocking tools and improvements to existing blocking tools is happening on meta now and is in the final days.

We contacted you because you are one of the top users of the blocking tool on this wiki. We think that your comments will help us make better improvements. There is still time to share your ideas. You can post to the discussion in any language.

Thank you if you have already shared your thoughts. You can also help out by sharing a link to the meta discussion with users on this wiki. Or you can translate the summary of the discussion and share it on this wiki.

If you have questions you can contact me on wiki or by email.

 • I apologize for posting in English.

For the Anti-Harassment Tools team, SPoore (WMF), Community Advocate, Community health initiative (talk) 22:41, 16 січня 2018 (UTC)