Обговорення користувача:Sergento

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архів * Архів 1 * Архів 2


Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:38, 30 серпня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2018 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 19:33, 7 січня 2019 (UTC)

Вікіпедія:15/Логотип до 15-річчя Вікіпедії[ред. код]

привіт! якщо раптом буде натхнення? --アンタナナ 15:32, 17 січня 2019 (UTC)

10000 необхідних статей[ред. код]

Вітаю. Щось Ваш бот усе понаплутував у User:SergoBot/Stat10000/Geography. Інші ще поки не дивився. З якоїсь радості Азербайджан та Білорусь стали гірськими вершинами, а країни та території вщагалі зникли. Виправте, будь ласка. Буду вдячний!--DiMon2711 18:47, 13 лютого 2019 (UTC)

Перепрошую, що Ви маєте на увазі? У мене на тій сторінці Азербайджан і Білорусь знаходяться під номерами 787 і 792 відповідно у розділі «Країни/території, 209», разом з іншими країнами. --Sergento 08:23, 14 лютого 2019 (UTC)
Гмм... так, справді. Напевне, то був якийсь глюк. Вибачте, що дарма потурбував.--DiMon2711 14:41, 14 лютого 2019 (UTC)
Ще одне запитання: чому бот не оновив статистику 13 лютого? Можливо, вона не зміналася за той час, тоді це інша справа. Така цікавість, бо проводитиму скоро Місячник 10000 необхідних статей. Буду вдячний! Прошу пінгнути мене, коли дасте відповідь--DiMon2711 17:58, 17 лютого 2019 (UTC)
Дякую, що запустили його на оновлення статистики!--DiMon2711 20:58, 18 лютого 2019 (UTC)
@Димон2711:, він якось нестабільно працює в цілому, але є ще трошки часу до місячника, спробую може підкрутити його. Хотілося б, щоби місячник мав робочу статистику. --Sergento 08:39, 19 лютого 2019 (UTC)

Чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Можливо, сповіщення не прийшло, але Вас номіновано на права чек'юзера. Сподіваюся, дасте згоду. З повагою, DiMon2711 19:50, 4 березня 2019 (UTC)

Запит для бота[ред. код]

Привіт. Запит стосується файлів — бачу, що Ваш бот колись (у 2013 році) таким займався, тож просив би запустити його ще раз (скажімо, обмежившись кількома сотнями файлів, щоб не занадто перевантажувати відповідні категорії), щоб позначити відповідні файли шаблонами про недоліки і сповістити користувачів, оскільки скрипт, яким я користуюсь, забирає багато мого часу і сильно засмічує сторінки обговорення користувачів. Якщо можна — пропонував би наразі обмежитись невільними файлами, які не використовуються (ті, які мають невільну ліцензію та/або заповнений шаблон ОДВ), але сповіщення про інші недоліки теж вітаються — якщо автор файл не виправляє, я зазвичай роблю це самостійно (якщо вважаю, що це можливо), або просто вилучаю його, коли минає відповідний термін.

Як альтернативу — можна було б створити службові списки (чи категорії) з посиланнями на файли з різними недоліками, щоб з ними легше було працювати, але то вже як Ви вирішите — я можу подати запит на ВП:ЗДР щодо таких, більш загальних речей. Просто вирішив, що Ви ще маєте той старий код та/або знаєте, як бота налаштувати й запустити швидко (інші ботовласники можуть довго над цим ламати голову).--Piramidion 13:42, 31 березня 2019 (UTC)

Привіт. Старий код десь у мене мабуть ще є. Проблема в тому, що з часу, як я його востаннє запускав, багато чого оновилося і запустити його просто так я не зможу — потрібно буде адаптувати. Ну і він трохи інакше працює — перевіряє все підряд, а не лише невільні, включно з заповненням шаблону ОДВ на Зображення і це теж питання тоді для модифікації. Тоді, коли він працював, якийсь час була кооперація людей (в т.ч. адмінів) які за цим стежили і намагалися привести до ладу файли. Потім кооперація згасла, а опір тих, хто звик вантажити абищо і абияк, залишився, тому я спинив бота, бо відгавкуватися за нього мав я. В принципі, я волів би зараз займатися чимось, що не зустрічає такого опору, але якщо є потреба і ще людей двоє-троє крім мене, хто взявся би пояснювати, що це не бот *** (і я разом із ним), а це файли криво повантажені, то можна подумати про те, щоби відновити подібну колаборацію. І можливо відновити роботу того коду (можна, принаймні, частинами) --Sergento 12:45, 1 квітня 2019 (UTC)
Дякую за відповідь. Шкода в такому разі, бо крім мене та, здається, AlexKozur, зараз майже ніхто файлами не займається. Та й у мене ще досвід не дуже — постійно до NickK'а з різними запитаннями по АП бігаю. Але матиму на увазі — якщо нас буде більше, то звернусь ще раз (може Andriy.v активізується, або Antanana за файли візьметься). А якщо захочете, все-таки, запустити бота, то можете додавати стандартний опис редагування, щось на кшталт «Якшо шо, то винен Piramidion» — хай зі мною сваряться — мені не звикати )--Piramidion 18:16, 1 квітня 2019 (UTC)
Лише за. Та я як заглянув, то в жаху був, особливо ті 42% перевірених. І через це складно працювати. Нові зображення поки на лютому залишились. Найбільша проблема це валюта, у мене на них рука не піднімається :с Десь 30% можна перенести на Вікікомонз, а це 2д мистецтво. --『  』 Обг. 18:36, 1 квітня 2019 (UTC)

Можемо зробити наступним чином тоді. Я маю зараз деякі речі доробити по Вікі, зокрема дозалити села Ірану, які вже готові до заливки. Відтак, я можу подивитися, що там у мене лишилося і що з цим зараз можна зробити. З іншого боку, можна піти інакшим шляхом, як ми йшли тоді. Того разу ми взялися перевіряти великий обсяг параметрів (може на сторінці користувача бота ще навіть є написано що він перевіряє). Можливо варто спробувати з більш очевидних випадків, справді — невикористовувані невільні, і ті, які (принаймні формально) можна перенести на Сховище. Чи ще якимось подібним чином спробувати просіяти все що є в цілому. Якщо вас може зацікавити такий (неспішний) сценарій, то ми можемо це обговорити — які умови, які файли, що з ними робити і т.п. --Sergento 07:53, 2 квітня 2019 (UTC)

Особисто мене цікавить. Я загалом малоактивний, але коли серйозно за щось беруся, то за короткий період роблю дуже велику кількість роботи, і шкода, коли частина такої роботи є неефективною (наприклад, сповіщення давно неактивних користувачів про недоліки у файлах і потреба чекати 7 днів, або ще тоді, коли йдеться про принципову невідповідність критеріям, як у випадку декоративного використання невільних файлів, — а знову ж таки, чекати в більшості випадків треба). Запуск бота міг би вирішити цю проблему — він засмітив би категорії, але додав би роботи і покращив її ефективність — файли без ОДВ я міг би виправляти самостійно (якщо доцільно), замість того, щоб чекати, поки це, можливо, зробить завантажувач. Ну, таке.
Загалом — добре було б бачити, з чим ми працюємо. Я знаю, що у Вікіпедії є близько 90 000 файлів, але не знаю, скільки з них можна перенести на Вікісховище, скільки невільних не використовуються, скільки є таких, що є вільними, не використовуються, але не можуть бути перенесені на Вікісховище через nofop (Special:UnusedFiles у цьому плані непрактична, оскільки змішує те все докупи) тощо. Коротше, особисто мені підходить будь-який варіант, який з одного боку звужує й конкретизує вибірку файлів до опрацювання, а з іншого — надає достатньо великий масив таких файлів до опрацювання. А якщо ще й дозволить однією темою повідомляти одного користувача про схожі недоліки в декількох його файлах — буде взагалі ідеально. --Piramidion 18:01, 2 квітня 2019 (UTC)
добре, я тоді додам це до черги. щойно матиму щось конкретніше вже сказати — одразу повідомлю. --Sergento 08:04, 3 квітня 2019 (UTC)

Місячник ілюстрування Вікіпедії[ред. код]

привіт! даруй, що турбую :) запрошую долучитися до місячника ілюстрування Вікіпедії — не так багато активних користувачів із закарпаття… є галереї об'єктів із фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» та «Вікі любить Землю» за регіонами, можна вибирати світлини і використовувати їх у статтях. а також можна виправляти помилки, якщо не той об'єкт вказано у списках… списки пам'яток культури, наприклад, Закарпатська область (можна також за районами) чи й інші регіони України: Вікіпедія:Wiki Loves Monuments/Ukraine --アンタナナ 09:01, 15 квітня 2019 (UTC)

Ваш бот[ред. код]

Можете ли вы добавить в обязанности бота обновление статистики 10 000 для Японской Википедии? --Wikiman131313 (обговорення) 20:39, 25 квітня 2019 (UTC)

Наверное могу, но я не совсем понял, что вы имеете в виду. Вы хотите такие же страницы со статистикой в Японской Вики? Можете, пожалуйста, обьяснить подробнее. К тому же, я не вижу у вашей учетной записи правок в Японской Википедии и это тоже интересно. --Sergento 07:38, 26 квітня 2019 (UTC)

Я имел виду только на вот этой странице, там, где статистика Английской, Французкой, Украинской и Русской Википедий(т.е. в начале страницы добавить общую статистику яп. вики (рейтинг, ср. размер статей и кол-во отсут., корот., сред., и длинных статей)). --Wikiman131313 (обговорення) 14:39, 26 квітня 2019 (UTC)