Сатана (Південний Парк)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж South Park
Сатана (Південний Парк).png
Сатана
Стать відсутня
Колір волосся чорне
Вік безсмертний
Професія Господь Бог
Релігія Християнство, але на боцізла
Перша згадка Деміен
Озвучення Трей Паркер

Сатана(англ. Satan) — персонаж мультсеріалу «Південний Парк», заснований на однойменному християнському демоні зла. Сатана править в Пеклі і веде давню війну з Богом, проте він далеко не так безжальний і лихий, яким його прийнято вважати. У серіалі Сатана — м'якосердий антигерой, здатний на співчуття і емоційні переживання, що страждає від нерозуміння оточуючих. Більшість появ Сатани в серіалі (так само як і його роль у фільмі «Південний Парк: великий, довгий і необрізаний») акцентуються на його романтичних стосунках, як правило, гомосексуальних. На початку серіалу коханцем Сатани стає Саддам Хуссейн, який потрапив в Пекло після смерті. Однак в подальшому Сатана залишає Саддама, оскільки той занадто домінує над ним. З того у Сатани було ще два коханця: Кріс і Кевін. Також у Сатани є син на ім'я Деміен, який ніде не згадується як Антихрист, проте образ якого заснований на головному персонажі фільму «Омен».

Поява[ред. | ред. код]

У аудіокоментарі до епізоду «Деміен» творці «Південного парку» Трей Паркер і Метт Стоун розповідають, що ідея про Сатану і Саддама як коханців прийшла до них на зйомках фільму «Бейскетбол» — вони намагалися справити враження на дівчат, граючи імпровізовані сценки з взаємовідносин Сатани з Саддамом. У тому ж коментарі Паркер згадує, що ідея зробити Сатану слабаком прийшла Стоуну під враженням від фільму «Повсталий з Пекла 3».

Світове панування[ред. | ред. код]

За час, що описується в серіалі, Сатана тричі намагається досягти панування на Землі. Це відбувалося в епізодах «Деміен», «Найкращі друзі назавжди» і у фільмі «Південний Парк: великий, довгий і необрізаний». Всі три спроби закінчуються невдачею.

Романтичні стосунки[ред. | ред. код]

Відомо лише про трьох бойфрендів Сатани. Найдокладніше були продемонстровані його відносини з Саддамом Хусейном, показані в повнометражному фільмі «Південний Парк: великий, довгий і необрізаний». Ці відносини були не дуже вдалими, так як Саддам був вкрай грубий і всіляко принижував Сатану, не звертаючи уваги на його почуття. Крім того, було очевидно, що Саддама цікавлять тільки секс і можливість світового панування. Не без допомоги Кенні, Сатана вирішує порвати з Саддамом, і скидає його на скельні виступи, після чого Саддам гине.

Саддам повертається в пекло в епізодах «Чи потрапляють розумово відсталі в пекло?» І «Можливо» (це пояснюється тим, що Саддам гине, а, отже, має повне право перебувати в пеклі). До цього часу Сатана почав зустрічатися з людиною на ім'я Кріс, який за життя був вегетаріанцем і намагався налагодити з усіма добрі стосунки. Сатана не міг не оцінити ці якості, проте Кріс був занадто м'яким, що створювало проблеми в сексуальних відносинах між ними. Після того, як Сатана напився і провів ніч з Саддамом, між Саддамом і Крісом розгорається війна. Вони постійно вбивають один одного, але, будучи вже мертвими, вони кожен день знову з'являються в пеклі. У цей час Сатана звертається до Бога, який «досить мудрий, щоб допомогти йому». Бог говорить Сатані, що його коханці зробили його занадто м'якотілим, і Сатані потрібно розлучитися з ними, щоб розібратися в своїх почуттях. Сатана прислухався і розлучився з обома.

В епізоді «Найкращі друзі назавжди», Сатані допомагає демонічний радник, прототипом якого, швидше за все, був Грима Червеуст (або, можливо, Палпатин). Він допомагає Сатані в його спробах захопити рай. Коли війська Сатани починають програвати, і Сатана вирішує відступити, радник просить його потерпіти. У відповідь Сатана вигукує: "Ні, Кевін! Я пориваю з тобою! "І знищує його своїм поглядом. Слова Сатани були єдиним натяком на можливість будь-яких відносин між ним і Кевіном. Якщо ці відносини дійсно мали місце, то їх наслідки є досить нешкідливими.

Святкування Хеллоуїна[ред. | ред. код]

В епізоді «Пекло на землі 2006» Сатана святкує Хеллоуїн, вибираючись на Землю і влаштовуючи розкішну вечірку наслідуючи 16-річних дівчатам з MTV, що в черговий раз демонструє його жіночність.

Посилання[ред. | ред. код]