Рекреаційний туризм

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Курорт Миргород

Рекреаційний туризм — це індустрія відновлення духовних, фізичних, моральних, етичних сил передбачає широкі можливості для надання послуг. Рекреація, від латинського «recreatio», означає відновлення[1]

Види рекреаційного туризму

Сукупність соціальних, демографічних, медико-біологічних, економічних та інших характеристик регіону, території являє собою рекреаційну систему. Рекреаційний туризм ділять на лікувальний і відпочинково-оздоровчий. Ці підвиди доповнюють один одного. Відпочинково-оздоровчі потреби можна задовольняти на рекреаційних об'єктах загальної спеціалізації, а лікувальні — на спеціалізованих курортних закладах. В лікувальному туризмі застосовують елементи активного відпочинку, а у відпочинково-оздоровчому застосовують лікувальні процедури.[2] Головну роль в рекреаційному туризмі посідає лікувальний (курортно-лікувальний або лікувально-оздоровчий) туризм, він є традиційним видом, що розвивається в районах зі сприятливим кліматом і з наявністю лікувальних ресурсів або в місцях, де розроблені технології лікування тих чи інших захворювань[3].

Відомі світові курорти

Лікувальний туризм стає все більш відомий і популярний. Відомі курорти Німеччини, Австрії, Швейцарії, Чехії, Словаччини. Все більшої популярності набувають курорти Угорщини, Польщі, Болгарії, Румунії, Хорватії, Словенії. В країнах Балтики, в Україні, в Російській Федерації все більше розвивається лікувальний туризм .

Див. також

Джерела

  1. http://ukrbukva.net/61418-Rekreacionnyiy-turizm.html
  2. Види рекреаційного туризму.
  3. http://pidruchniki.com/1633082643762/turizm/geografiya_osnovnih_vidiv_turizmu

Література

  • (рос.) Курорты. Энциклопедический словарь / Гл. ред. Е. И. Чазов. — М. : Советская Энциклопедия, 1983. — 592 с.

Посилання