Вікімандри

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вікімандри
Wikivoyage
Wikivoyage-Logo-v3-icon.svg
Screenshot of Wikivoyage's new portal
Головна сторінка багатомовного порталу Wikivoyage
URL www.wikivoyage.org
Комерційний Ні
Тип туристичний путівник
Реєстрація за вибором
Мови 16 активних розділів (англійський, в'єтнамський, голландський, грецький, іврит, іспанський, італійський, китайський, німецький, польський, португальський, російський, румунський, французький, український, шведський) (на серпень 2013 року)
Власник Wikimedia Foundation
Автор Wikivoyage e.V.
Започатковано 15 січня 2013; 1863 дні тому
Стан в безперервному процесі роботи
англ. perpetual work-in-progress
CMNS: Вікімандри
Wikivoyage
на Вікісховищі

Вікімандри[1] (англ. Wikivoyage) — інтернет-портал, присвячений туризму. Використовує вікі-технології і вільні ліцензії. Створюється добровольцями, зацікавленими в цій темі.

Історія[ред.ред. код]

На відміну від інших проектів Фонду, проект Wikivoyage має свою, достатньо довгу історію. В 2003 році подружжя Еван і Мішель Продрому заснували проект Wikitravel. Після кількох років успішного розвитку вікіпроекту, в 2006 році, він був проданий американській компанії Internet Brands. В результаті цієї події в тому ж році німецьким та італійським співтовариствами проекту Wikitravel, як форк, був організований проект Wikivoyage.

Український розділ[ред.ред. код]

Український розділ почав розвиватися з кінця 2012 року, спочатку в інкубаторі. А 28 березня 2013 року розпочалося перенесення до основного простору. На лютий 2014 року український розділ Вікімандрів налічував понад 450 статей і набирав популярності.

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. див. обговорення назви на сторінці Meta wiki

Посилання[ред.ред. код]