Рекреаційний туризм

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Курорт Миргород

Рекреаційний туризм - це індустрія відновлення духовних, фізичних, моральних, етичних сил передбачає широкі можливості для надання послуг. Рекреація, від латинського "recreatio", означає відновлення[1]

Види рекреаційного туризму[ред. | ред. код]

Сукупність соціальних, демографічних, медико-біологічних, економічних та інших характеристик регіону, території являє собою рекреаційну систему. Рекреаційний туризм ділять на лікувальний і відпочинково-оздоровчий. Ці підвиди доповнюють один одного. Відпочинково-оздоровчі потреби можна задовольняти на рекреаційних об'єктах загальної спеціалізації, а лікувальні - на спеціалізованих курортних закладах. В лікувальному туризмі застосовують елементи активного відпочинку, а у відпочинково-оздоровчому застосовують лікувальні процедури.[2] Головну роль в рекреаційному туризмі посідає лікувальний (курортно-лікувальний або лікувально-оздоровчий) туризм, він є традиційним видом, що розвивається в районах зі сприятливим кліматом і з наявністю лікувальних ресурсів або в місцях, де розроблені технології лікування тих чи інших захворювань[3].

Відомі світові курорти[ред. | ред. код]

Лікувальний туризм стає все більш відомий і популярний. Відомі курорти Німеччини, Австрії, Швейцарії, Чехії, Словаччини. Все більшої популярності набувають курорти Угорщини, Польщі, Болгарії, Румунії, Хорватії, Словенії. В країнах Балтики, в Україні, в Російській Федерації все більше розвивається лікувальний туризм .


Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]