Медичний туризм

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Медичний туризм — тип туризму, метою якого є лікування. Може бути як всередині країни, так і за її межами. У останньому випадку хворі отримують можливість користуватися медичними послугами інших країн, головно тими, які на батьківщині не- або малодоступні. Крім того, ціни на медичні послуги у різних країнах сильно відрізняються, що спонукає людей для уточнення діагнозу хвороби та власне лікування виїжджати за межі своєї країни. Такий туризм, зокрема поширений серед громадян США, Великій Британії і Канади.

Процеси глобалізації сприяють розвитку медичного туризму. Одним з найпопулярніших напрямків медичного туризму серед туристів з пострадянських країн стає Франція, чия медична система стоїть на першому місці в світовому рейтингу Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я[1], так як вона володіє найвищим показником співвідношення кількості докторів на 1000 чоловік населення в Європі - 3,2, а також завдяки її надзвичайному внеску в розвиток сучасної медицини.

Див. також[ред.ред. код]

  1. ВОЗ оценивает системы здравоохранения в мире | Medifrance Solution. Medifrance Solution (ru-RU). 2016-07-27. Процитовано 2016-10-19.