RememberUs.org

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
RememberUs.org
Девіз To honor and commemorate those who perished in the Shoah and to educate about the devastating and everlasting consequence of genocide.
Дата заснування 5 грудня 2013 р.
Тип громадська благодійна[1], неприбуткова, недержавна
Положення Flag of the United States.svg США
Адреса P.O. Box 920542, Needham,
MA 02492, USA.
E-mail: info@RememberUs.org
Офіційний сайт www.rememberus.org

RememberUs.org — громадська[2] благодійна і волонтерська організація, на меті у якої є запобігання випадків геноциду у світі. Головний офіс знаходиться у м. Нідґем[en], округ Норфолк, штат Массачусетс, США.


Організація впроваджує та підтримує освітні програми з вивчення Голокосту та інших геноцидив в США, проводить мітинги пам'яті в Америці та Україні. Волонтери організації проводять освітні заходи, одноденні шкільні екскурсії у меморіальні місця Східної Європи (зокрема України), а також, садять дерева пам'яті.

RememberUs.org  підтримує наукові дослідження, пов'язані з вивченням Голокосту; фінансує створення музеїв в школах, переклади знайдених документів різними мовами та їх оцифровування.

Більше про роботу компанії можна дізнатися з її річних звітів за 2015[3] та 2016[4] рр.

Місія і цілі[ред.ред. код]

Організація освічує молодь про руйнівні наслідки геноциду, вчить вшановувати пам'ять і шукає шляхи до мирного співіснування та крос-культурних взаємодій між народами.

Діяльність[ред.ред. код]

Освітні програми[ред.ред. код]

RememberUs.org  проводить серію освітніх проектів в США і в Україні; Проекти включають: шкільні екскурсії, фото- та художні виставки, безкоштовні публічні лекції і конференції.

Також організація сприяє відкриттю музеїв ІІ-ї Світової війни та Голокосту у навчальних закладах України, зокрема останнім часом було відкрито музеї у Кременчуцькому вищому професійному училищі № 7[5][6] та у Засульському ліцеї[7] Лубенського району Потавщини.

Меморіальні програми[ред.ред. код]

RememberUs.org  прагне підтримувати пам'ять про трагічні події, які відбувалися на теренах України та Східної Європи, де євреїв не переміщали в табори - їх знищували на місці. Організація сприяє ідентифікації та позначенню місць масових поховань, встановленню знаків над цими могилами, визначенню імен жертв.

Метасеквоя восени

Також, на місцях вбивств в Україні організація висаджує дерева Метасеквої ("Dawn Redwood"). Мета організації — посадити якомога більше дерев, позначаючи могили в місцях масових вбивств. Метасеквойя — незвичайне дерево, це одне з найстаріших рослин, що збереглися на Землі. Висадка цих дерев в місцях масових вбивств, створює практично вічний символ пам'яті про ці місця, так як тривалість життя цих дерев більше тисячі років, вони можуть пережити пожежу, та й в цілому їх історія має багато паралелей з історією єврейського народу.

Посилання[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]