Капуста червоноголова

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Капуста червоноголова
Rode kool.jpg
Біологічна класифікація
Домен: Еукаріоти (Eukaryota)
Царство: Зелені рослини (Viridiplantae)
Відділ: Вищі рослини (Streptophyta)
Надклас: Покритонасінні (Magnoliophyta)
Клас: Еудікоти
Підклас: Розиди (Rosids)
Порядок: Капустоцвіті (Brassicales)
Родина: Капустяні (Brassicaceae)
Рід: Капуста (Brassica)
Вид: Капуста городня
(Brassica oleracea)
Підвид: Капуста червоноголова
Триноміальна назва
Brassica oleracea var. capitata f. rubra
(L.) Thell., 1918
Посилання
Commons-logo.svg Вікісховище: Category:Brassica oleracea var. capitata f. rubra

Капуста червоноголова (Brassica oleracea var. capitata f. rubra) — овочева й кормова культура, дворічна рослина родини капустяних, качан городньої капусти різновиду Brassica oleracea var. capitata f. rubra із характерним червоно-фіолетовим забарвленням листя. Колір листя обумовлений вмістом у клітинах рослини антоціанів[1].

Використання[ред. | ред. код]

Використовують здебільшого у свіжому вигляді в їжу у вигляді салатів в осінній і зимово-весняний періоди, для тушкування та приготування гарнірів. Червоноголову капусту рекомендують використовувати в їжу для профілактики пухлинних захворювань та лікування виразки шлунку.

Опис і товарознавчі характеристики[ред. | ред. код]

Будова качана аналогічна білоголовій капусті. Кочан являє собою стебло-кочеригу, на якій розташовані щільно звиті листя, що прикривають бічні й верхівкові ростові бруньки. Червоне або фіолетове забарвлення листя обумовлене наявністю в клітинах тканин фарбувальних речовин антоціанів — рубробрассіціну, який є тріглюкозідом ціанідину, та інших. Вміст у капусті антоціанів сильно коливається залежно від сорту і становить від 73 до 223 мг/100 г[2]. Антоціани розташовуються в клітинах шкірки листя, внутрішня поверхня листя біла або зелена, аналогічна білоголовій капусті, але листя червоноголової капусти зазвичай товщі, ніж у білоголової[3]. Відмінності в забарвленні капусти визначаються кислотністю ґрунту, на якій вона вирощувалася. Вміщені в тканинах капусти мінеральні й органічні сполуки сірки (глюкозинолати) надають їй злегка гіркуватий смак із перцевим відтінком.

Спочатку качани червоної капусти були виключно круглими. На теперішній час виведені сорти з іншими формами качана — плескатої, овальної й конічної[3]. Якісний качан червоноголової капусти важить не менше 400 г, його вага може сягати 4 кг, він щільний, при натисканні не вдавлюється. Качани червоноголової капусти, які, поряд із червоними, містять біле або зелене листя, мають гірші смакові якості. За оптимальних умов (температурі 1 °C і вологості 95 %) деякі сорти можуть зберігатися 6—7 місяців.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Николаева М. А. Капустные овощи // Товароведение плодов и овощей. — М. : Экономика, 1990. — С. 205—209. — ISBN 5-282-00715-0.
  2. Лизгунова Т. В. Капуста // Культурная флора СССР / Под ред. акад. Брежнева Д. Д., Коровиной О. Н. — Ленинград : Колос, 1984. — Т. XI. — С. 168, 204.
  3. а б Of Cabbages and Celts. Aggie Horticulture (en). Agriculture & Life Sciences. Процитовано 2020-12-05.