Нельсон Манц

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Персонаж мультфільму
Нельсон Мюнц
Muntz.jpg
Стать чоловіча
Вперше з'явився "Bart the General"
Озвучення Ненсі Картрайт
Вік 10
Колір волосся коричневе
Робота учень Спрінгфілдської школи
Родичі Батько: втік з сім'ї
Матір: працює в ресторані

Нельсон Мюнц (англ. Nelson Muntz) — вигаданий персонаж американського серіалу «Сімпсони». Нельсон вчиться у одній школі з Бартом Сімпсоном. Він один з шкільних хуліганів, які знущаються з Барта. Нельсон також був другом Ліси.

Основні дані[ред.ред. код]

Нельсон живе дуже бідно і злиденно. З усього виглядає, що він рідко бачить своїх батьків. Його тато зник, коли пішов за цигарками до магазину. Щодо його мами — інформація дуже суперечлива: скільки їй років — невідомо, на вигляд близько 40. В коміксах повідомлялось, що вона працює у ресторані «Хутерс» офіціанткою. В серіалі вона була повією та працювала у стрип-клубі. У одній із серій, де Барт і Ліса працювали над розкопками в індіанській печері, Нельсон повідомив, що у нього є дядько. Більше про ньго ніде не згадувалось.

Нельсон вчиться у 4-му класі, він однокласник Барта. Він носить рожеву сорочку, старий розірваний кафтан, і сині пошматовані шорти. Нельсон любить похуліганити і побитися. Незважаючи на досить запальну і нечемну поведінку, він часто проявляє сентиментальні риси характеру.

Він також знущається з його однокласника Мілхауза ван Гутена, користаючись його безпорадністю без окулярів і довірливістю. Хоча сам Нельсон не дуже схожий на хулігана, а скоріше на злидня: він завжди розкуйовджений, вдягнений у старий одяг, немитий і часто ночує в парку і харчується рибою та пуголовками. Як показали різні серії, Нельсон ніколи не пробував бутербродів, хот-догів і гамбургерів, не був у зоопарку чи на боулінгу.

Улюблена фраза Нельсона — «Ха-ха!!», коли він бачить щось смішне або з чогось глузує. Англійською мовою ця фраза звучить із звуком «Хе-ге!». Очевидно, цьому його навчила мама, що видно з фільму.

У майбутньому Нельсон, можливо, одружиться на близнятах Шеррі і Террі у віці 17 років і у кожної з близнят народяться діти, а фразу «Ха-ха!!» він буде використовувати усе своє життя. У іншому варіанті, у віці 40 років, Нельсон винайматиме нічний клуб. За іншою версією, Нельсон житиме 65 років і коли у цьому віці скаже «Ха-Ха!!» на могилі Гомера Сімпсона, він матиме інфаркт і помре прямо на могилі. Проте ці події не стануться, а є лише неточним передбаченням.