Гіл Гандерсон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Гіл Гандерсон
Gil Gunderson
Gil1-1-.jpg
Стать чоловіча
Вперше з'явився Кусюче Маклерство
Озвучення Генк Азарія
Вік 45
Колір волосся чорне,трохи сиве
Робота різноробочий, промоутер, консультант, інспектор з відходів на АЕС, продавець, далекобійник, маклер
Родичі дружина, донька (невідомі)

Гілберт «Гіл» Гандерсон (англ. Gil Gunderson) — один з вигаданих персонажів мультсеріалу Сімпсони. Гіл — невдаха, безробітний у місті Спрингфілд.

Загальний опис[ред. | ред. код]

Зовнішній вигляд[ред. | ред. код]

Гіл — нервовий чоловік середніх років, він має серйозні проблеми в особистому житті. Його безкінечні невдачі пов'язані з непристойно жалюгідним фінансовим становищем. Гіл живе на складському приміщенні разом з такими ж невдахами, як і він. Його сусіди є однак не тільки безробітні і бідні люди, а і мають маніакальні нахили: один з його сусідів навіть трмає у себе атомну бомбу. Одного разу Гіл жив разом з Другим номером Бобом і казав йому, що у тому, що Боб готується вбити Красті, нема нічого дивного, і усі колеги Гіла, як і він сам, мріють про помсту суспільству. З коміксів стає відомо, що Гіл часто себе не контролює, іноді забагато п'є. Гіл ходить на програми анонімних алкоголіків, де усім розповідає, який він нещасний. Одного разу Гіл зізнається, що втратив три роботи за два дні.

Зазвичай Гіл завжди ходить у піджаку і коричневих штанях, часто міняючи краватки. Спершу він накупив собі понад тридцять піджаків різного кольору і майже усі його піджаки з'їла міль, тому він ходить у сорочці, бережучи свій, можливо останній піджак. Довгий час Гіл ходив у червоному піджаку, коли працював на Контору червоного піджака Лайонела Гуця. Оскільки його тоді успішно вигнали з роботи, Гіл став ходити у чому є і приходив на біржу праці навіть з порваним одягом.

Вік[ред. | ред. код]

У серіалі вік Гіла Гандерсона чітко не визначений. Коли Мардж Сімпсон найнялася працювати у контору Лайонела Гуця, він їй сказав, що у його конторі більше 50 років досвіду, 42 з яких — Гіл. Що саме Лайонел мав на увазі невідомо. Можливо, Гіл і справді працював на нього 42 роки. Проте Гуцю 43 роки і він був власником контори максимум зі свого повноліття. Можливо, Гуць просто підкреслив точний вік Гіла, маючи на увазі те, що Гіл у нього працював усе життя і не змінював роботи. Проте Гіл казав, що хотів продати один з будинків 21 рік, тобто з 21 року. Гіл також казав, що виплачував кредит за яхту тридцять років, тобто з 12 років. Очевидно Гілові значно більше 42 років, йому, можливо, за 50 і, можливо, навіть більше 60 років. Проте старим себе Гіл не вважає і в одному з номерів казав, що йому 43 роки, хоча Гіл часом називав далекі дати, такі як «хотів купити міксер 13 років», або «хотів купити квартиру 25 років».

Роботи і кар'єри[ред. | ред. код]

Кар'єра маклера[ред. | ред. код]

Гіл є майже у кожному епізоді безробітним або на іншій роботі. Майже кожного вдалого моменту Гандерсон намагається знайти роботу. Гіл є стереотипним невдахою, він не працює на одній роботі більше місяця. Хоча, за словами Лайонела Гуця, Гіл працював на його конторі 42 роки і намагався продати «Будинок Жаху» двадцять один рік. У «Конторі Ч. Піджака» заведено було давати вдалому маклеру другу і третю стіну. На початку серії, де Мардж стала маклером, Гіл мав три стіни, потім дві. Лайонел хотів забрати у нього ще й останню стіну, бо Мардж працювала добре. Останню стіну Гіл не віддав, бо приніс її з дому. Гуць увесь час попереджає Гіла, що той висить «на волосинці», а у наступних епізодах Гіл звільняється з роботи. Ще декілька серій Гіл носить червоний піджак, потім ходить у звичному для себе одязі — коричневих штанях і сороці з недбало зав'язаною краваткою.

Кар'єра ріелтора і інші кар'єри[ред. | ред. код]

Гіл працював на багатьох різних роботах, найбільше ріелтором, зазвичай не більше тижня. Гіл є дуже хитрим, а свою роботу вважає святим. Усіма можливими для нього методами, Гіл закриває вади підроблених товарів і каже, що вони найкращі і по-різному їх рекламує. Одного разу Гіл збував підроблені годинники для гіпнозу, якими сам і був загіпнотизований. Іноді Гіл ще і доставляє свої підроблені товари на вантажівці. Гіл іноді ходить по будинкам, рекламуючи непотріб і його частенько б'ють, тдушать і викидають з подвір'я.

Єдиним успіхом Гіла можна вважати виграш у «справі Мардж» у анти-цукорній компанії (серія «Цукерки і гірка Мардж»).

Крім цього, Гіл неодноразово працював у Лівомаркеті, був адвокатом, у 2001 Гандерсон працював на міській АЕС та ще на багатьох-багатьох роботах, також був продавцем, маклером, консультантом, кур'єром, розвізником і промоутеом, де завжди брехав, обдурював клієнтів, підсовував підроблені товари. Найчастіше Гандерсон зустрічається нам у коміксах. Майже у кожному випуску коміксу він завжди або шукає роботу, або працює на одній роботі, а в іншому випуску вже працює кимось іншим, так як його дуже швидко звільняють. Також він часто ходить по вулицях і розповідає людям свою фінансову піраміду, як розбагатіти, проте його ніхто не слухає. Гіл любить працювати, але через свою некомпетентність постійно терпить невдачі. У коміксах він зізнався, що його, по його власних розрахунках, вигнали з не менше 120—200 робіт. Проте уся його нещасність була поставлена під сумнів, коли Гіл купив багато ящиків пива «Кнур» намагаючись виграти поїздку на Гаваї (це був комікс № 062). Тому було припущення, що Гіл лише здається нещасним, а насправді досить успішний бізнесмен. Гіл не має до себе ніякої поваги і вважає, що у нього нікудишнє життя, проте йому у коміксі 089 дали випити Бузз Коли від Красті і він не помітив, що за обкладинкою стакану висів надпис, що Гіл виграв мільйон доларів США.

Див. також[ред. | ред. код]