Ганс Молеман

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Ганс Молеман
Hans Moleman
Стать чоловіча
Вперше з'явився Principal Charming
Озвучення Ден Кастелланета
Вік 31
Колір волосся волосся майже відсутнє
Робота різноробочийдалекобійник, промоутер, охоронець, тюремник
Родичі невідомі

Ганс Мельман (Ганс Молеман, англ. Hans Moleman) — персонаж мультсеріалу «Сімпсони».На вигляд Ганс виглядає дуже старим, проте насправді йому лише 31 рік (хоча це може здатися не так, зважаючи на початой 13 серії 26 сезону серіалу, де 30 років тому він був улюбленим чотирикратним мером Спрінгіфлда). Ганс — яскравий приклад, до чого можуть призвести шкідливі звички

Персонаж[ред. | ред. код]

Здоров'я[ред. | ред. код]

Ганс Молеман дуже старий на вигляд (йому не менш 70-80 років): низький худорлявий чоловік, носить великі округлі окуляри, які у 8-10 разів більші ніж очі — бачить дуже погано. Проте у серії «Успіхи щасливого шлюбу» виявляється, що йому усього 31 рік — неймовірно, але пояснюється тим, що замолоду зловживав алкоголем, курив марихуану, сигарети, приймав наркотики, споживав фаст-фуд, через що став карликом, страждає від хвороби Паркінсона, його тіло напівспаралізоване, він майже повністю облисів, надзвичайно погано бачить і чує, у нього проблеми з нирками і, можливо, хвороба Альцгеймера. У Ганса жахливі проблеми зі здоров'ям і він постійно на все скаржиться, його песимізм часто відбивається на здоров'ї. У багатьох епізодах він виглядає безнадійно хворим, усі говорять, що більше півроку він не протягне.

Робота водієм[ред. | ред. код]

Hanz.gif

Незважаючи на постійні проблеми і в житті, і зі здоров'ям, у нього є найвища водійська категорія і явна здібність керувати будь-якими транспортними засобами. Зазвичай він водить камеон-автовоз Сканія (Scania), яким переганяє досить дорогі авто. Незважаючи на водійську кваліфікацію, не було ще жодного разу, коли б він не попав в аварію. Саме на його правах було згадану дату народження у 4 сезоні (1993) — 1962 рік. Потім дата на його змінилася, оскільки сезон виходив лише раз на рік, а вік персонажа має залишатись однаковим (як Барт — 10 років вже понад 20 поспіль і Мардж — 37 років (постійно) та інші). Одного разу він знищив не менше 20 автомобілів, різко загальмувавши, щоб не збити Гомера. Він також перевозив будинок-місценародження Едгара Алана По (1809—1849 рр, який відомий своїм твором «Вбивство на вулиці Морг»), але і там примудрився зазнати аварії.

Кримінальні пригоди[ред. | ред. код]

У Ганса ще й часто різні кримінальні пригоди. Його найулюбленіша схованка — Спрингфілдське кладовище. У своїй похідній паличці він ховає меч, а у квартирі — автомат. Невідомо, як встигає він наїхати на таку кількість поліцейських, коли в більшості випадків лежить на вулиці — і переживає черговий інфаркт, або зв'язаний висить на високовольтних дротах. У серіях про Хеловін неодноразово помирає страшною смертю: його розрізають на частини або розривають крокодили.

Узагалі Ганс — досить епізодичний персонаж, але дуже колоритний.

Див. також[ред. | ред. код]