Третій Номер Мел

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Третій Номер Мел
Sideshow Mel
Sideshowmel.gif
Стать чоловіча
Вперше з'явився Krusty gets busted
Озвучення Генк Азарія
Вік 33
Колір волосся зелене (справжнє)
Робота ассистент Красті
Родичі батьки,дружина

Мел (Мелвін) Ван Горн (англ. Sideshow Mel) — вигаданий персонаж американського мультсеріалу Сімпсони, більше відомий, як Третій Номер Мел — ассистент у шоу Клоуна Красті, де відіграє другорядні ролі.

Основні дані[ред. | ред. код]

Про переклад прізвища[ред. | ред. код]

Англійською мовою прізвисько Мела «Третій Номер» — звучить як Sideshow, що означає — другорядний, не такий важливий, другий тощо. Іноді у українському перекладі його називають — другорядний Мел, або другий номер (останній варіант зустрічався у коміксах). Проте з часом назву змінили на третій номер Мел — оскільки з'явився інший персонаж — Другий Номер Боб, який увесь час безуспішно намагався вбити Барта. Його прізвище — Ван Горн. Горн — у перекладі означає «ріжок», яким Мел і завоював серця прихильників.

Сімейне дерево Мела[ред. | ред. код]

Етнічні корені Мела чітко не визначені - за його зовнішністю (кістка у волоссі) і щось на зразок африканського вбрання замість штанів можна судити, що він прибув до США з Африки або є австралійським аборигеном. Проте виявляється, що це не так. Мел - стовідсотковий громадянин США. Певне африканське коріння він має, проте його предки поселилися у США ще 200 років тому. Усі діди і прадіди Мела були досить незвичними особистостями - вони так само носили кістки у волоссі бутафорні, несправжні), а прадід Мела був ковбоєм і був затятим дуелянтом. Дід Мела був мисливцем у Африці. Батьки Мела ще не дуже старі - їм обом по 55-65 років. Вони дуже хотіли, щоб Мел став зіркою на сцені. Хоча Мел - професійний гонщик - вони цього не одобрюють.

Волосся[ред. | ред. код]

Мел має зелене волосся і воно є його справжнім. Він носить у волоссі пластикову кіску і лише нещодавно розкрив таємницю , чому він її носить. На одній з репетицій шоу Красті попросив у Мела вийняти кістку - виявилось, що Мел має дуже довге волосся, трохи коротше ніж Мардж Сімпсон. Тоді Мел зізнався, що він ніколи не стриг волосся. Через його волосся до нього усе життя чіплялись гарні дівчата. Мел робив що міг, але його нічого не рятувало аж поки він не зустрівся дорогою до Квікі-марту із Мардж і не розповів їй, що має проблеми. Мардж йому порадила намастити волосся клеєм, і раптом на нього накинувся пес Сімпсонів якого Мардж вигулювала. Пес вронив кістку, і Мел її вставив у волосся, і тому його зачіска стоїть.

Освіта[ред. | ред. код]

Не зважаючи на те,що Мел лише ассистент Красті , Мел досить обдарована і освічена людина.Мел закінчив інститут з мікробіології і вміє малювати абстрактний живопис.Крім того,Мел виходив у відкритий космос , забирався на гору Еверест і спускався на батискафі у Маріанську впадину.Проте клоунського досвіду Мел не мав.Проте знав що пиріг,який йому кидають в лице - не треба їсти (на відміну від Гомера Сімпсона).

Роботи[ред. | ред. код]

Гонщик[ред. | ред. код]

Третій номер Мел - професійний гонщик. Він має особистий гоночний автомобіль під номером 02. За час виступів Мел отримав 40 нагород за перше місце. Щоправда, змагається Мел на міському рівні - на національний у нього не вистачає то грошей, то вміння. Сам Мел себе профі не вважає - лише любителем. Щоправда, з часом гонки почали даватись йому важко - у нього була дуже некваліфікована команда інженерів, на чолі з Сквікі, студентом-невдахою, який ледве не вбив Мела прикрутивши у його машину замість іншої гальмової системи електрочайник і Мел ледве врятувався, проте зміг фінішувати першим. Окрім цього Мел має власну машину-кабріолет - швидкісну але не спортивну. Саме через цю машину Мел почав увесь час сваритись із Джимбо Джонсом, шкільним хуліганом, якого Мел любить підколювати. Перемоги Мела чомусь взагалі не радували батьків Мела, який їх дуже шанував і тому він майже перестав займатися рейсінгом, а за порадою батька пішов працювати помічником Красті.

Асистент Красті[ред. | ред. код]

Bild006.jpg

Як було зазначено вище, Мел найнявся помічником Клоуна Красті, бо його батько хотів, щоб Мел став зіркою. Його найперше випробовування було - розсмішити глядачів,коли у нього кинуть пиріг. З цим завданням він ледве впорався-його врятувала дудка, яку він приніс з собою на шоу. Відтоді Мел працює у студії Красті.

Навряд чи Мелові подобається бути помічником Красті - щодня йому доводиться витримувати, що витримує Вейлон Смізерс. Крім того, що Мел відіграє другорядну, дуже другорядну роль у шоу Красті, в основному - Мел і є об'єктом знущань і випробовувань - саме Мелом, а не Красті вистрілюють з гармати, б'ють по голові кувалдою, кидають торти. Мел дуже мужньо тримається і не хоче "поставити Красті на місце" - боїться його, не зважаючи на те, що Красті майже вдвічі за нього старший (Красті 64 роки). Можливо через те, що Красті під час репетицій часто кричить, а тоді б'є бідолашного Мела. Лише одного разу Мел звільнився - і шоу Красті провалилося. Хоча Красті своє поводження з Мелом жорстоким не вважає - він його називає своїм найкращим "другом".

Персональне життя[ред. | ред. код]

Сімейне життя[ред. | ред. код]

Мел - дуже неохоче розповідає про своє персональне життя - єдині точні дані,що йому 33 роки і він зовсім нещодавно одружився з дівчиною на ім'я Барбара. Почала занепадати його кар'єра як гонщика. Його характерна риса характеру - романтичність і певна невпевненість перед розмовами з жінками. Його аналог по поведінці з серіалу Футурама - Кіф, який дуже любитьЕмі, але боїться їй про це сказати. Проте з часом Мел таки переборов страхи і нині мешкає у великому будинку разом із дружиною Барбарою.

Фінансове становище[ред. | ред. код]

Насправді ж, робота Мела не дуже високооплачувана, проте Мел має досить великий будинок своїх батьків, який сильно перероблений під "африканський мотив—в основному, там усе зроблене у вигляді шалаша-бунгало, що наштовхує на думку, що Мел має усеж-таки певне африканське коріння. У серіях дев'ятого сезону він разом зі своєю дружиною шукав собі інше житло і одного разу скористався послугами Мардж—яка їм продала квартиру, у яку був встроєний боулінг-клуб. Тому фінансове становище Мела досить спірне.

Див.також[ред. | ред. код]