Карл Карлсон (персонаж)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Карл Карлсон
Tr046.jpg
Стать чоловіча
Вперше з'явився «Simpsons Roasting on an Open Fire»
Озвучення Генк Азарія
Алекс Дезерт (з 32 сезону)[1]
Вік 36
Колір волосся чорне
Робота фізик, менеджер з відходів на Спрінґфілдській АЕС
Родичі батьки

Карл Карлсон — вигаданий персонаж мультсеріалу «Сімпсони», один з найкращих друзів Гомера.

Біографія[ред. | ред. код]

Карлу 39 років, він одноліток Ленні та старший від Гомера на рік. Точне місце його народження — невідоме, але у серії «The Saga of Carl» з’ясовується, що Карла в дитинстві усиновила пара Карлсонів з Ісландії. Відомо точно, що Карл ще змалку дружив з Ленні. Які коріння у Карла — достеменно невідомо, можливо якісь його родичі походять з північної Америки або Африки тому що Карл — афроамериканець.

У віці 10 років Карл із Ленні поїхали у табір для бідних дітей, де зустрілися з Гомером і одразу подружилися. Там же вони зустріли 15-річного Мо, який був вожатим у таборі (його там просто залишили батьки, і як він сам зізнавався, Мо ночував у човні вже три роки). Звідси й припущення, що Мо приблизно 41-44 роки. З юного віку Карл жив у Спрингфілді та ходив у походи разом з Ленні та Гомером. Вони навіть разом закінчили один і той самий інститут і мали дружні відносини з Мардж, майбутньою жінкою Гомера. Карл закінчив курси з ядерної фізики та заслужено став інспектором з відходів на Спрингфілдській АЕС.

Особливості персонажа[ред. | ред. код]

Як і Гомер, Карл одягається досить примітивно — коричневі штани, рожевий светр і сіру куртку. Він завжди ходить зі своїм другом Ленні Леонардом і любить посидіти в Таверні Мо разом з Гомером і Барні. Як і Гомер — Карл теж іноді напивається, а одного разу з друзями знищив початкову школу Спрингфілда. Іноді Карл ходить у стриптиз-бар разом з Ленні та він усе ще закоханий у Мардж. На роботі Карл нічим не відрізняється від Гомера — так само запізнюється на роботу, спить і часто ходить в їдальню.

Хоча Карл має диплом з фізики, він ніколи не використовує свої знання і має невелику зарплатню — десь як у Гомера — 450 доларів у місяць. На роботі він так само жонглював паличками з плутонієм і їв усе підряд. Він вважає, що Гомер — нормальний працівник і так само конфліктував з Френком Граймсом, який намагався привчити їх до порядку, але зрештою Френк загинув від ураження струмом.

Стосунки Карла і Ленні[ред. | ред. код]

Окрім того, що Карл і Ленні дуже близькі друзі вони звикли усе робити разом. Їх рідко можна побачити окремо. Вони навіть їздять на одній машині на роботу разом. Проте у їхній дружбі іноді бувають конфлікти — вони іноді сваряться через політичні переконання і іноді Ленні б'є Карла, вони одразу ж миряться. У 12-13 сезоні вони досить серйозно посварились і довго не мирились, і як стало видно — причиною конфліктів завжди є Ленні Леонард, який часто обзиває і зневажає Карла. Проте навіть будучи ворогами Ленні та Карл все одно ходять разом. Ленні та Карл навіть живуть часто разом в одній квартирі та мають багато спільних інтересів. Їхнє постійне життя разом стає хорошим приводом для жарту Гомера про їхні гомосексуальні нахили, і Гомер навіть тиснув на них, щоб вони одружилися. У них занадто близькі стосунки, і одного разу у 16 сезоні Ленні написав газету Правда про Карла — де розказувалось, що Карл чудовий чоловік.

Карл також дуже фотогенічний і завжди має гарний вигляд на будь-яких знімках.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Jasyson. ‘The Simpsons’ debut voice actor for Carl Carlson after Hank Azaria steps down (англ.). Архів оригіналу за 18 жовтня 2020. Процитовано 11 жовтня 2020.