Спрингфілдський Аеропорт

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сімпсони локація
Airport Simpsons.jpg
Спрингфілдський аеропорт
Тип локації Аеропорт
Місцезнаходження Спрингфід
Власник ?
Працівники неназвані
Уперше з'явився 3 сезон

Спрингфілдський Аеропорт — Спрингфілдський місцевий інтернаціональний аеропорт. Розташований у приміський зоні.[1] Аеропорт має надзвичайно довгу злітну смугу — як показано у серії «Пивна матуся» (16 сезон) злітна смуга аеропорту сягає не менше 4 кілометрів. Аеропорт для США є важливим повітряним вузлом — рейси у Спрингфілд здійснюються щотрихвилини з різних міст як Америки, так із закордонних країн.[1] У цьому аеропорті у серіалі побували Елтон Джон, Брежнєв, Джордж Буш та інші відомі реальні зірки.

Оскільки аеропорт інтернаціональний, саме з цього аеропорту Сімпсони досить часто вирушали у закордонні поїздки: у Танзанію, Токіо, Бразилію. З Сімпсонами у цьому аеропорті траплялися непорозуміння з персоналом(хоча і у інших теж траплялися подібні інциденти) — наприклад через шахрайство Гомера з підробленим паспортом, підроблені авіаквитки Барта, вдавання Гомера за каліку, спроби Мардж вдати 5-дітну матір (разом з їхнім собакою і котом у дитячому одязі) або безквиткові подорожі родини у Японію та Китай тощо. Через часті виходки Гомера та інших; працівники не раз забороняли і Гомеру, і Барту, і іншим здійснювати польоти цією авіалінією. Ось Барт стоїть не вперше у адміністрації у «чорному» списку (за те, що порушував громадський порядок у одному з польотів).

Аеропорт у серіалі часом служить для розв'язки епізодів (наприклад з переслідуванням одного з головних персонажів, наприклад Апу або Мардж). Гомер також стверджує: «З нашого аеропорту — неможливо втекти»; що не раз сам доводив, побивши пілота літака і не дозволивши йому написати привітання дружині Апу, або за допомогою Віггама завадив поїздці Мардж та Мо на Оаху, Гаваї (16 сезон, серія «Пивна матуся»).

Також можна побачити на таблицях напрямки польотів у аеропорті у деяких серіях:

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б серія «Злови їх, якщо зможеш»
  2. серія «Нью-Йорк проти Гомера Сімпсона»
  3. серія «Ми посередині доунічого»