Лівомаркет

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сімпсони локація
Лівомаркет
Leftorium.jpg
Тип локації Крамниця
Місцезнаходження Спрингфілд
Власник Нед Фландерс
Працівники Нед Фландерс
Уперше з'явився «Коли Фландерс провалився»

Лівомаркет (англ. The Leftorium) — вигаданий магазин у центрі Спрингфілдського торгового центру з мультсеріалу «Сімпсони», власником котрого є шульга Нед Фландерс. Мріючи з християнського обов'язку допомогти усім лівшам міста Спрингфілд, він займається продажем виробів і товарів виключно для лівші.

Локація[ред. | ред. код]

Як і Таверна Мо у серіалі, Лівомаркет без точної адреси: у серіях 2-го і 3-го сезонів бізнес ніби-то находиться у центрі міста, а вже в серіях 14-го сезону торговий центр чітко видно з Сімпсонів будинку. Одне певне: магазин є в торговому центрі на другому поверсі або вище, оскільки перед магазином спускаються східці ескалатора.

Загальні дані[ред. | ред. код]

Уперше магазин з'явився, коли Нед у третьому сезоні (із назвою «Коли Фландерс провалився») з початком серії влаштував бенкет із приводу його відкриття. На магазину були присутні всі — за винятком Гомера, який у грі згодом висловив бажання, щоб Фландерс збанкрутував. Коли згодом так і сталося, докори совісті настільки мучили Гомера, що він розповів іншим про нерентабельність Лівомаркету, — чим і спромігся врятувати бізнес Фландерса.

Магазин є у Неда єдиним джерелом прибутку: у ньому Нед є і власник, і консультант, і продавець, і прибиральник. Усе пов'язано з м'яким характером Фландерса, який видає безплатні талони на паркінг, занижує ціни в крамниці — та навіть часто роздає товари задарма. До речі, інша причина і в тому, що в місті аж не так уже й багато шульг, адже можна порахувати таких: Барні, Джимбо, Бернс, Мо, шеф Віггам — та епізодичних персонажів таких як Бджола і Капітан Маккалістер.

Проблеми з магазинними злодіями[ред. | ред. код]

У Неда в магазині нерідко бувають своєрідні проблеми: він часто стає жертвою дрібних крадіжок за участю як і малих хуліганів Кірні, Нельсона, так і дорослих як Снейк. Дивно, але у поліцію він ніколи не звертався — навіть коли йому часто прямо з-під носа викрадали речі. У коміксі № 064 Фландерс об'єднав свої зусилля зупинити злодіїв разом з Апу і продавцем коміксів. Тоді можна було дізнатись, що дрібними крадіжками займались навіть Джесіка Лавджой (десятирічна дочка Тіма Лавджоя) і Мілгаус. Проте коли Альбертсон змонтував плівку на комп'ютері, де Барт ніби-то викрадав шоколад з Квікі-Марту, їхня операція провалилась, але потім зізнався — і їх гурт на тому розколовся. Нед, правда, усеж-таки досяг свого.

Див.також[ред. | ред. код]