Доктор Гібберт

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Персонаж мультфільму
Доктор Гібберт.jpg
Джуліус Гібберт
Julius Hibbert
Вік 40
Стать чоловіча
Колір волосся чорне
Робота лікар
Родичі Дружина: Берніс, Джазмен Мерфі Криваві Ясна — зведений брат
Вперше з'явився «Bart the Daredevil»
Озвучення Гаррі Шірер (оригінальне), Юрій Коваленко (українське)

Джуліус Гібберт (англ. Julius Hibbert), також відомий як Доктор Гібберт — один з вигаданих персонажів мультсеріалу Сімпсони. Джуліус працює лікарем у Спрингфілді і часто лікує родину Сімпсонів. Він гарний лікар, має добре почуття гумору і часто сміється з усього. Йому 40 років.

Основні дані[ред.ред. код]

Загальний опис[ред.ред. код]

Доктор Гібберт — один з небагатьох більш-менш нормальних персонажів серіалу і не має серйозних вад, окрім дивної звички сміятися з усього. Цей персонаж був задуманий як пародія на декількох чорношкірих акторів США. Він має сім'ю, дружину Берніс та принаймні троє дітей. Джуліус є одним з поважних мешканців Спрінгфілду. Джуліус Гібберт завжди ходить до церкви, де збираються інші чорношкірі парафіяни. Також відомо, що Доктор Гібберт дуже розумний, має надзвичайно високий коефіцієнт інтелекту, але іноді мабуть з цієї причини відноситься зверхньо до інших і зокрема до своїх пацієнтів. Гібберт закінчив один з провідних медичних інститутів США і є гарним спеціалістом, хоча його поведінка з пацієнтами та часом неординарні процедури лікування іноді викликають подив багатьох. Іноді він мусить працювати з Доктором Ніком, де Нік працює, як анестезіолог.

Професійні якості[ред.ред. код]

Доктор Гібберт — справді професійний сімейний лікар. Джуліус дуже добрий і компетентний лікар і ще не запоров жодної своєї операції (на відміну від Ніка). Він спеціалізується на усьому і чудово розуміється у любих галузях анатомії, і є професіоналом і не боїться різних хірургічних інструментів і не має алергії на кров, яку має псевдо лікар Доктор Нік. Навпаки, він щомісяця здає кров на благо хворих людей, які лежать у Спрингфілдському загальному міському госпіталі. Гібберт є також головним лікарем, і хірургом, і стоматологом, і анестезіологом, і рентгенологом. І кожну з цих робіт він виконує дуже належно і якісно. Він ніколи не ображає пацієнтів і завжди видає цукерки після процедур усім охочим.

Фінансове становище[ред.ред. код]

Точно фінансове становище Гібберта визначити неможливо, так само, як і у Ленні. Він згадував, що має бунгало на Гаваях і будиночок у Альпах. Скоріше всього, Гібберт відкладає свої капітали. Він їздить у відпустку на Канарські острови і на Багами і у цьому плані теж трохи зверхньо відноситься до людей. У другому сезоні Гібберт мав проводити коронарне шонтування на серці Гомера, проте запросив суму — 30000 доларів, після ще одного інфаркту Гомера — 40000, на відміну від Ніка, який зробив операцію за 131 долар США.