Професор Фрінк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Персонаж мультфільму
Професор Фрінк
Professor Frink
Frink.jpg
Стать чоловіча
Вперше з'явився Bart Gets Hit by a Car
Озвучення Генк Азарія
Вік 39
Колір волосся коричневе
Робота вчений
Родичі дружина ; син (ім'я невідомі)

Професор Джон Фрінк (англ. Prof.John Frink) — один з вигаданих персонажів мультсеріалу Сімпсони. Професор Фрінк — місцевий винахідник і викладач університету, надзвичайно обдарована людина, але погано пристосована для життя. Відомий своїми дивовижними винаходами, які часто мають дуже мало практичної користі.

Біографія[ред.ред. код]

Професору Фрінку 39 років, він старший від Гомера на рік. Де він народився - невідомо, приблизно на півдні США. Він ще змалку почав цікавитися наукою і у 6 років його можна було побачити в окулярах з грубого скла. Він ще з восьмирічного віку почав конструювати моделі літачків, на яких згодом сам літав. У школі Фрінк був "ботаніком". З нього часто сміялися і глузували через його дурнуваті винаходи, які майже нікому не були потрібні. Щодо його знань, то Джон і справді дуже освічена людина , але не може нічого пояснювати людям просто - він завжди малює графіки і змальовує усе, що бачить у фізичних таблицях. Також він вивчає бактерій і вплив на них падаючих метеоритів. Фрінк замолоду дуже багато працював, не був хіппі, як Мардж, Ленні Леонард, Карл Карлсон і багато інших персонажів. Він захистив більше 100 різних десертацій і у серіалі винайшов більше 40 різних речей які іноді рятували сім'ю Сімпсонів і інших персонажів від проблем. Він також створив квантові турбо-шорти (у коміксі), летючий автомобіль і турбомотоцикл.

Фрінк на роботі[ред.ред. код]

У професора Фрінка є власна обсерваторія , що знаходиться неподалік Табору Красті.У цій обсерваторії він вивчає не тільки космос а і конструює інші винаходи.У грі "Сімпсони Вдар і Тікай" можна роздивитись усі його винаходи і побачити летючу тарілку на якій летять Канг і Кодос ( 2 іншопланетян , мають значну роль у Хелоувінах ).Серед винаході можна побачити вічний двигун , робота - прибиральника , робота кота Чуха, телепортатор , який переміщає мавпу та інші.У своїй лабораторії Фрінк працює сам і часто запізнюється на зустрічі через свою звичку працювати до 20 годин на день.Свою вину він звалює на мавпу , яка "знищила якийсь прилад".На своїх дослідах Фрінк використовує мавп , тому вони регулярно тікають з його обсерваторії.

Опис персонажа[ред.ред. код]

Фрінк як професор завжди при собі має свій зелений халат , рожеві брюки , кеди і синій бант.Це показує , що він абсолютно не розбирається в моді.Він завжди носить товсті окуляри , за якими не видно його очей.Щодо його очей , іноді у серіалі замість виблиску від його окулярів видно його зіниці.Повністю його очі можна бачити в одному з епізодів 5 сезону.У коміксах його очі можна бачити постійно , оскільки він часто зображений з закритими очима або в профіль.Щодо його стилю розмов , то він часто використвує заскладні і усім незрозумілі терміни - хоче показати , наскільки він розумний ( приклад "Хелоуін 8 не куб - а рінкагедрон ).Коли одного разу Фрінк працював у школі , він змалював дитячу забавку як фізичне тіло , наповнювачі , радіуси , об"єм і т.д.У коміксах ( і у мультиках ) він при розмові гикає : геге-хой ; гага-хо ; гге-хей і ін.Це - обривки математичних формул , які він не каже.Можливо , у серіалі Футурама його прототипом є професор Фарнсворт.

Див.також[ред.ред. код]