Обговорення користувача:Slovolyub

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Žao mi je što ne govorim ukrajinski, ali sam te htio pozdraviti kao suradnika hrvatske wikipedije! :-) Ivica Vlahović (обговорення) 22:49, 20 квітня 2012 (UTC)

Тиждень статей з 34 і більше інтервікі посилань, яких немає в УкрВікі[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 07:32, 14 лютого 2018 (UTC)

Тиждень Одещини 2018[ред. код]

Special Bronze Barnstar.png
За участь у Тижні Одещини 2018
Шановний Slovolyub, дякую Вам за участь у Тижні Одещини! Завдяки Вам з'явилось 7! нових статей. У рамках тижня — це третій найкращий результат (4% кількості створених статей, 3% доданого об'єму). Тому у цю холодну пору бажаю Вам південного тепла і одеського гумору ). З повагою, — Шиманський હાય! 13:47, 28 січня 2018 (UTC)
Щиро дякую!--Словолюб (обговорення) 06:28, 29 січня 2018 (UTC)

Дубляж[ред. код]

Вітаю! Ви створили статтю Лариса Нечепорук, але кілька днів тому інший користувач створив аналогічну статтю з інтервіками. --Yukh68 (обговорення) 17:18, 7 лютого 2018 (UTC)

Коли я створював, посилання на списку конкурсних статей до створення було червоним — я з нього перейшов на порожнє вікно. І та перша стаття недороблена. Думаю, було б правильним об'єднати статті.--Словолюб (обговорення) 17:26, 7 лютого 2018 (UTC)
Так, це логічно. --Yukh68 (обговорення) 17:45, 7 лютого 2018 (UTC)
Вважаю, що вашу статтю, земляче, варто об'єднати шляхом приєднання до моєї, адже вона була створена трохи раніше. Так, здається, треба поступати за правилами Вікіпедії -- Олександр Гаврик (обговорення)
Згоден. Приєднайте, будь ласка.--Словолюб (обговорення) 06:07, 15 лютого 2018 (UTC)

Конкурс статей «Скандинавська весна», 1 – 31 березня 2018[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

До 31 березня 2018 року в україномовному розділі Вікіпедії триватиме конкурс статей «Скандинавська весна». Мета — написання нових та покращення вже наявних статей про країни Скандинавії, про географію, культуру, науку, історію, суспільне життя тощо. Ознайомтесь з запропонованим списком статей до створення та покращення і, якщо знайдете щось для себе, — долучайтесь! Більше інформації про конкурс читати тут--Anntinomyобг 10:45, 8 березня 2018 (UTC)

А я вже долучився! :-)--Словолюб (обговорення) 14:02, 8 березня 2018 (UTC)

Тиждень Полтавщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Slovolyub! Запрошую Вас, за старою-доброю традицією, долучатися до проведення тижня!) З повагою, — Шиманський હાય! 23:53, 24 квітня 2018 (UTC)

Дякую, звісно ж, приєднаюсь.--Словолюб (обговорення) 12:48, 25 квітня 2018 (UTC)

Файл:Залізнична платформа Червоний Шлях, 2018.JPG[ред. код]

Вітаю! Може перевантажиш файл на Вікісховище? Категорія: commons:category:Chervonyi Shliakh Railway Halt. --Oleh Kushch (обговорення) 09:24, 18 травня 2018 (UTC)

Будь ласка, нагадай мені як.--Словолюб (обговорення) 15:41, 18 травня 2018 (UTC)
На швидке видалення у Вікіпедії. Потім на Сховищі — «Завантажити файл». Просто категорію вказати. Бо переносять файли з Вікіпедії на Сховище дуже повільно, роками. Там по станціям та зупинним пунктам Полтавщини багато чого ще не вистачає.--Oleh Kushch (обговорення) 15:48, 18 травня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Slovolyub вітаю, бав ваші важливі статті про музику країн, можливо вам також захочеться створити запропоновані статті про якісь з українських пісень. Окрім того, ваш коментар потрібен тут. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:33, 13 червня 2018 (UTC)

Файл[ред. код]

Залізнична платформа Червоний Шлях, 2018.JPG вилучено. --Jphwra (обговорення) 11:53, 9 червня 2018 (UTC)

Запрошення до участі у конкурсі «Вікі любить музику»[ред. код]

Потрібна допомога![ред. код]

Вітаю Вас! Чи не могли би Ви допомогти з перекладом невеликих окремих фрагментів тексту з англійської Вікіпедії? Я покращую статті про альбоми рок-гурту Queen, перекладаючи їх з англійської Вікіпедії. Зараз працюю над статею A Night at the Opera. Вже покращено статті про всі сингли гурту, тепер взявся за альбоми. Зараз мені допомагають два користувача-знавця англійської, але потрібен ще один. З повагою!

Вітаю! Які саме невеликі окремі фрагменти тексту? Взагалі, якщо відверто, у мене зараз немає бажання доповнювати вже наявні статті, а хочеться створювати нові, бо ще дуже багато про кого/що не написано.--Словолюб (обговорення) 08:36, 21 червня 2018 (UTC)
Дякую за відповідь, вибачте що потурбував.--Парус (обговорення) 12:21, 21 червня 2018 (UTC)

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )

Сторінку Галаган Ростислав Мстиславович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Галаган Ростислав Мстиславович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 15:29, 22 липня 2018 (UTC)

Шаблони щодо підтвердження джерел[ред. код]

Вітаю пане Славолюбе!

Маю до Вас прохання щодо статті Галаган Ростислав Мстиславович: по-перше, не робіть більше такого, оскільки Ви цим порушили Вікіпедія:Швидкий відкіт, оскільки шаблони запиту на джерело не підпадають під цю дію та без пояснення власного редагування та вилучмли службовий шаблон номінованої статті, адже номінація ще не закрита; по-друге, я прошу Вас підтвердити кожне твердження у статті авторитетними джерелами, оскільки ані на сайті, ані в інших джерелах, які наведені у статті немає ані дати і місця народження, перемог особи у конкурсах та фестивалях, а також хто чиї пісні співав. Будь ласка, підтвердьте цю інформацію відповідно до правил Вікіпедії. Дякую. --Kharkivian (обг.) 10:04, 17 серпня 2018 (UTC)

А, може, не будемо опускатися до перекручування ніків одне одного, бо я у Вашому перекрученні бачу очевидний підтекст. Ту інфу я знайшов, тому й видалив шаблончики про джерело як безпідставні. А щодо хто чию пісню співав, то вимагати на це джерело, це вже відверте присікування: досить лише глянути хто автор пісні, яку виконував П. Зібров. У жодній статті не ставиться посилання на джерело біля кожного твердження. Це вже, вибачте, якийсь ідіотизм.--Словолюб (обговорення) 11:28, 17 серпня 2018 (UTC)
@Slovolyub: По-перше, перепрошую за перекручення, що Вас образив. Недодивився. Я винен, визнаю. Навіть не було і думки вас, пане Словолюбе, образити. Посилання ставиться. Я сам писав статті, де кожне твердження підкріплене джерелом. Ось наприклад стаття про Івана Варченка. Якщо немає одного загального джерела, то ставиться, якщо немає інформації в одному загальному джерелі або інформація особистого характеру. Додайте посилання (примітку) до статті про цю пісні - ще одне твердження буде підтверджене. --Kharkivian (обг.) 13:48, 17 серпня 2018 (UTC)
Добре, що хоч не Салолюб :-), бо варіантів чимало.--Словолюб (обговорення) 14:07, 17 серпня 2018 (UTC)\
Скажіть, а хіба Ви, полтавчанин, та не любите запашне сальце з часничком чи цибулею та з хлібчиком??? Мммм, смакота! --Kharkivian (обг.) 15:48, 17 серпня 2018 (UTC)
І ще один нюанс - фейсбук не є авторитетним джерелом. Тому посилатися на фейсбук для підтвердження джерела не можна. Для цього потрібні незалежні авторитетні джерела. --Kharkivian (обг.) 10:22, 17 серпня 2018 (UTC)
У такому разі офіційний сайт музиканта теж є неавторитетним джерелом, бо об’єкт статті може там теж написати що завгодно, оскільки він веде такий сайт, тобто такий сайт теж не є «незалежним авторитетним джерелом». А скільки вікіпедійних статей все ж таки посилаються на офіційні сайти музикантів! І чомусь для англійської вікі фейсбук є авторитетним джерелом.--Словолюб (обговорення) 11:28, 17 серпня 2018 (UTC)
Сайт музиканта не є неавторитетним, а є не незалежним джерелом, тобто сайт є допустимим для використання у разі доведення значимості музиканта. А для доведення значимості потрібні обов'язково незалежні джерела. А от фейсбук є саме неавторитетним джерелом, на яке не треба посилатися, оскільки верифікувати інформацію взагалі неможливо (з погляду критики джерел відповідно до ВП:АД; соцмережі, блоги та подібне використовувати у вікі не можна). До речі, якщо Ви маєте контакт з паном Галаганом, то може він розмістив би інформацію про себе на сайті гурту? І тоді б на цю інформацію було би допустимо посилатися у вікі без зайвих проблем (щоправда, без порушення авторських прав, звісно. --Kharkivian (обг.) 13:48, 17 серпня 2018 (UTC)
А сайт гурту, це ж як сайт музиканта (див. вище).--Словолюб (обговорення) 14:07, 17 серпня 2018 (UTC)
Сайт гурту - допустиме джерело. Пане Словолюб, якщо ця інформація буде на сайті гурту, то я зніму номінацію. Адже, якщо Ви дивилися обґрунтування номінації, то одна з претензій "Вся інша інформація не підтверджена джерелами, а отже порушує ВП:БЖЛ, ВП:АД, ВП:В, ВП:ОД та вважається недоведеною і вигаданою." Тобто, якщо підтвердити інформацію, то за сукупністю - особа значима. --Kharkivian (обг.) 15:48, 17 серпня 2018 (UTC)

Тиждень Хіп-хопу[ред. код]

Вітаю! Часом не маєте бажання долучитися до Тижня хіп-хопу?--Andrew-CHRom (обговорення) 09:35, 27 серпня 2018 (UTC)

Чом би й ні.--Словолюб (обговорення) 15:00, 27 серпня 2018 (UTC)

Проект Лінгвістика[ред. код]

Вітаю! Тиждень тому я і користувач Гуманіст обговорювали можливість створення нового проекту Лінгвістика. Оскільки Ви цікавитесь мовознавством, запрошую. --В.Галушко (обговорення) 18:14, 29 серпня 2018 (UTC)

Дякую!--Словолюб (обговорення) 21:26, 29 серпня 2018 (UTC)
Вітаю! Запрошую до участі в новому проекті Вікіпедія:Проект:Мовознавство. Ви можете додати свій підпис у список учасників. З повагою --В.Галушко (обговорення) 20:29, 11 вересня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Slovolyubвітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці, дуже сподіваюся, що створення якоїсь з цих статей вас зацікавить:

Slovolyub вітаю, навіть не знаю, як реагувати на ваші останні статті про провідних фантастів Хорватії, Словаччини та Словенії. Коли я побачив першу з них, про Звонимира Фуртінгера, я був певен, що ви той напівстаб про найвидатнішого письменника-фантаста Хорватії безперечно доробити. А тепер я бачу ще чотири статті аналогічного розміру про помітних авторів Словаччини та Словенії. Дуже сподіваюся на ваше доповнення цих статей до розміру вихідних статей аналогічно до минулорічних, бо ці письменники заслуговують на повноцінні статті, а стаби у нас роками висять і поліпшувачів вдень зі свічкою не знайти. Ось яскраві приклади статей, що роками провисають: Джеймс Патрік Келлі, Фленн О'Браєн, Паоло Бачигалупі, Кідж Джонсон, Саладін Ахмед, Чарльз Штросс, Джеймс Патрік Келлі, Майкл Флінн, Дейвід Брін, Роберт Соєр, Кейдж Бейкер, Роберт Рід, Джеймс Шміц, Ненсі Кресс, Джеймс Морроу, Кен Маклауд, Майкл Берштайн, Майкл Шабон, Нора К. Джемісін, Чайна М'євіль, Шері Пріст, Майкл Свонвік, Волтер Джон Вільямс тощо. І це статті не про піонерів чи провідних національних фантастик, а ще про всесвітньо відомих англомовних авторів.
Тож дякую за початок цих важливих статей та дуже сподіваюся на їх суттєве поліпшення і велике прохання оформлювати бібліографії творів двома мова — українською та мовою оригіналу у дужках подібно до цієї статті, щоб читачам не довелося бігати по словник, щоб дізнатися переклад назв творів рідною. З повагою та надією.--Yasnodark (обговорення) 15:29, 23 жовтня 2018 (UTC)
Звісно, допишу. Але це дуже важко робити, коли мій постачальник Інтернету Укртелеком обіцяє замінювати викрадений кабель аж три з половиною (дрібничка!) місяці! --Словолюб (обговорення) 12:32, 24 жовтня 2018 (UTC)

Місяць фантастичних творів 2017: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у місячнику! Ініціатор місячника, користувач Yasnodark, звернувся до ГО «Вікімедіа Україна» з проханням відзначити найактивніших учасників та учасниць акції. На жаль, йому не вдалося підвести підсумки раніше, тому ми тільки зараз розсилаємо форму для збору даних від Вас. Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 14:53, 7 вересня 2018 (UTC)

Портал Танзанія[ред. код]

Запрошую вас узяти участь в обговоренні порталу Танзанія, як кандидата до вибраних статтей.--Андрійко 16:22, 9 вересня 2018 (UTC)

Виключення з ІР-блокувань[ред. код]

Привіт. Я додав цей прапорець. Тепер проблем зі входом не повинно виникати. --yakudza 07:25, 2 жовтня 2018 (UTC)

Щиро дякую! --Словолюб (обговорення) 13:29, 2 жовтня 2018 (UTC)

Цікаве про Азію[ред. код]

Tydzień Azji Południowo-Wschodniej.GIF
Подяка за участь у Тижні Південно-Східної Азії
Вітаю, Slovolyub!
Ви, напевне, вже й забули, а я хочу подякувати Вам за участь у літньому Тижні Південно-Східної Азії. Ми тоді створили спільними зусиллями 72 нові статті, поліпшили 36 наявних статей, а також зробили кращими категоризацію, зв'язність та багато інших дрібниць. Дуже дякую за допомогу!
До речі, ще 7 днів триває дотичний до тематики Тиждень азійської кухні (раптом Ви не знали) й повним ходом насувається Місяць Азії 2018, де буде створено ще більше статей. Щоб і надалі підтримувати куточок Вікіпедії про Південно-Східну Азію в порядку, запрошую долучитися до нового вікіпроекту «Південно-Східна Азія» Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:19, 21 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Дякую!--Словолюб (обговорення) 17:31, 1 листопада 2018 (UTC)