Обговорення користувача:Slovolyub

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Žao mi je što ne govorim ukrajinski, ali sam te htio pozdraviti kao suradnika hrvatske wikipedije! :-) Ivica Vlahović (обговорення) 22:49, 20 квітня 2012 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Slovolyubвітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці, дуже сподіваюся, що створення якоїсь з цих статей вас зацікавить:

-Yasnodark (обговорення) 14:22, 31 серпня 2018 (UTC)

Slovolyub вітаю, навіть не знаю, як реагувати на ваші останні статті про провідних фантастів Хорватії, Словаччини та Словенії. Коли я побачив першу з них, про Звонимира Фуртінгера, я був певен, що ви той напівстаб про найвидатнішого письменника-фантаста Хорватії безперечно доробити. А тепер я бачу ще чотири статті аналогічного розміру про помітних авторів Словаччини та Словенії. Дуже сподіваюся на ваше доповнення цих статей до розміру вихідних статей аналогічно до минулорічних, бо ці письменники заслуговують на повноцінні статті, а стаби у нас роками висять і поліпшувачів вдень зі свічкою не знайти. Ось яскраві приклади статей, що роками провисають: Джеймс Патрік Келлі, Фленн О'Браєн, Паоло Бачигалупі, Кідж Джонсон, Саладін Ахмед, Чарльз Штросс, Джеймс Патрік Келлі, Майкл Флінн, Дейвід Брін, Роберт Соєр, Кейдж Бейкер, Роберт Рід, Джеймс Шміц, Ненсі Кресс, Джеймс Морроу, Кен Маклауд, Майкл Берштайн, Майкл Шабон, Нора К. Джемісін, Чайна М'євіль, Шері Пріст, Майкл Свонвік, Волтер Джон Вільямс тощо. І це статті не про піонерів чи провідних національних фантастик, а ще про всесвітньо відомих англомовних авторів.
Тож дякую за початок цих важливих статей та дуже сподіваюся на їх суттєве поліпшення і велике прохання оформлювати бібліографії творів двома мова — українською та мовою оригіналу у дужках подібно до цієї статті, щоб читачам не довелося бігати по словник, щоб дізнатися переклад назв творів рідною. З повагою та надією.--Yasnodark (обговорення) 15:29, 23 жовтня 2018 (UTC)
Звісно, допишу. Але це дуже важко робити, коли мій постачальник Інтернету Укртелеком обіцяє замінювати викрадений кабель аж три з половиною (дрібничка!) місяці! --Словолюб (обговорення) 12:32, 24 жовтня 2018 (UTC)
Доброго дня Словолюб і бажаю покращення інтернету, в мене теж зависає останнім часом! Прошу за бажання висловитися тут щодо відомої літераторки. Натомість щодо вторгнення зберігаю свою думку, зокрема на підставі наданого вами ж джерела.--Yasnodark (обговорення) 14:15, 22 листопада 2018 (UTC)
вітаю Словолюб дякую за поліпшення Фуртінгера, сподіваюсь, що вам вдасться поліпшити й інші, здається ви вже частіше вікіпедуєте, тож сподіваюся, що ваші інтернет-проблеми принаймні частково вже позаду.--Yasnodark (обговорення) 14:05, 7 грудня 2018 (UTC)
У статті Волинська округа (1919) набагато доречніше використати дані перепису 1917 року, ніж більш давнього http://www.pseudology.org/eneida/KabuzanVM_Ukraincy_v_mire1991a.pdf стор. 532, там є чисельність та відсоток україномовних на 1917 рік (на 1910 - не звертайте увагу, то для уніфікації з австро-угорським переписом в інших регіонах українських етнічних земель, що подані в інших таблицях). За відсотками можна порахувати і загальну чисельність населення у повітах.--Yasnodark (обговорення) 14:14, 7 грудня 2018 (UTC)
Інтернет тільки-но наладився, як відразу знову пропав. Як каже Укртелеком, до 10 грудня. Мабуть, знову вкрали кабель :-(. Але я вже розписався (ввійшов у смак, тим паче, одночасно скільки цікавих тематичників!), тому роблю інколи ґрунтовні набіги ))) на бібліотеки (осередки дармового доступу до «павутиння»). Коли повністю щезнуть проблеми, отоді і заживупишу на повну силу. Дякую за те, що поділилися цінними знаннями про дані перепису 1917 року. Обов'язково скористаюсь.--Словолюб (обговорення) 15:19, 7 грудня 2018 (UTC)
Вітаю Словолюб ! Не знаю як у вас зараз з мережею, проте повідомляю вам, що зараз стартує словацький тематичник, протягом якого ви маєте змогу поліпшити ваші статті Ян Фекете, Ян Ленчо чи Ярослав Жарнай, створену іншою користувачкою.--Yasnodark (обговорення) 14:45, 12 березня 2019 (UTC)
Дякую, неодмінно скористаюсь нагодою.--Словолюб (обговорення) 16:41, 12 березня 2019 (UTC)
Словолюб буду вельми вдячний!--Yasnodark (обговорення) 17:56, 12 березня 2019 (UTC)
Словолюб вітаю! Сподіваюся, що влітку у вас також вистачить наснаги та трафіку і на доповнення статей про Пунцера та Родошека. Також хотів ще раз спитати на давню тему: ви колись казали, що мало читали фантастичного, проте приміром "Кінець Вічності" назвали. Тож може подивитесь в сховку на цей ще неповний (проте доволі осяжний) список вже названого іншими і якщо знайдете ще якісь знайомі вам назви, може все ж скомпілюєте власний список найкращих фантастичних романів принаймні з вже оформлених іншими учасниками, а може додасте ще кілька незгаданих, навіть якщо це буде невелика кількість книг, розташованих за вашими вподобаннями, це їм додасть балів та вплине на їх можливе потрапляння на якомога вищі позиції. Тож навіть в обмеженому форматі ваша участь в опитуванні буде дуже важливою для підвищення його репрезентативності. Тож пропоную стати 71-м учасником.--Yasnodark (обговорення) 14:44, 21 травня 2019 (UTC)
Slovolyub вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці і присвятити ще трохи часу створенню та поліпшенню статей про твори і авторів слов'янської та балканської фантастики. На жаль вибачаюся за свій косяк - досі не дорахував минулорічну осінь, обсяги підрахунків переважали вільний час та наснагу, тож ще не все дорахував та намагатимусь найближчим часом дотягти цей камінь нагору.--Yasnodark (обговорення) 12:31, 8 вересня 2019 (UTC)
Дякую за нагадування і запросини. Неодмінно долучуся.--Словолюб (обговорення) 16:15, 8 вересня 2019 (UTC)
Slovolyub вітаю, нагадую, що офіційний початок вже сьогодні.--Yasnodark (обговорення) 14:37, 20 вересня 2019 (UTC)
Дякую, але на жаль, саме зараз багато поточної професійної роботи. Докладуся, як тільки зможу.--Словолюб (обговорення) 15:15, 20 вересня 2019 (UTC)
Вітаю Словолюбе ще раз, прошу вас все ж перекласти назви творів у статті, адже ваші знання мови будуть все одно кращими за 99 відсотків читачів, а у нас все ж таки вікі українською, тож варто мати у статті український переклад назви і читач не повинен її читаючи через слово зазирати до словника. Українською сербів та інших югів не перекладають, тож не непокойтеся, що ваша назва не відповідатиме, проте якщо почнуть перекладати, ці назви можуть послужити дороговказом і повірте - це буде набагато краще, ніж наші часто недолугі перекладачі щось перекладуть, бо часто вони взагалі беруть кальку з російської назви, що має дуже мало спільного з оригіналом. Яскравий приклад — роман Пуллмана «Бурштиновий далекогляд» перекладений як «Янтарне скло». Натомість коли вже були статті у вікі часто видавці використовують саме адекватні назви звідси (а нові адаптовані вигадають лише ті, хто на це дійсно здатен). Це суттєво поліпшить вашу статтю, навіть якщо якісь кілька назв ви перекладете менш точно, ніж хотілося б через незнання контексту (навіть в Енциклопедії фантастики за редакцією Гакова було чимало таких ляпів, проте користь була набагато більшою). До того ж, у дужках буде назва в оригіналі і обізнаний читач завжди зможе уточнити переклад, обклавшись стосами словників, проте усіх не варто це примушувати робити. З повагою і надією.--Yasnodark (обговорення) 17:25, 27 листопада 2019 (UTC)
Ваше прохання врахую.--Словолюб (обговорення) 20:24, 27 листопада 2019 (UTC)

Подяка за участь у Місяці Польщі[ред. код]

Coat of arms of Poland.png
Подяка за участь у Місяці Польщі
Вітаю, Slovolyub!
Хочу подякувати Вам за участь у Місяці Польщі. Тоді спільними зусиллями було створено 387 нових статей, поліпшено 5 наявних статей, а також зроблено безліч шаблонів та категорій. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 19:13, 17 січня 2019 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019[ред. код]

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:49, 22 січня 2019 (UTC)

Нарешті дочекався, дякую! Залюбки долучусь!--Словолюб (обговорення) 19:30, 22 січня 2019 (UTC)

Isabelle de Charrière[ред. код]

Hello, Slovolyub, Could you help by writing / translating an article about Isabelle de Charrière in Polish language for Wikipedia? An article in Ukrainian language would also be appreciated. Isabelle de Charrière is alreary mentioned on the Polish Wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Wikipedia_te%C5%BC_jest_kobiet%C4%85/Brakuj%C4%85ce/pisarki and also https://pl.wikipedia.org/wiki/(9604)_Bellevanzuylen Hope you can do it. Boss-well63 (обговорення) 15:04, 5 лютого 2019 (UTC)

Thanks for your interest in my modest person. But I wonder why is this me whom you are asking for writing / translating an article in Polish? I'm just wondering...--Словолюб (обговорення) 19:34, 6 лютого 2019 (UTC)
You're the only English-Polish person with the right qualities at Wikipedia to do so. Boss-well63 (обговорення) 00:34, 8 лютого 2019 (UTC)
Even in Ukainan wiki known https://uk.wikipedia.org/wiki/9604_%D0%91%D0%B5%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B7%D1%83%D0%B9%D0%BB%D0%B5%D0%BD and also a Russian book of А. Л. Погодин (1872—1947) published in 1930 „Идиот“ Достоевского и „Калисте“ Де-Шарьер. — Белград, 1930. — 36 с. Maybe you can find someone else if you dont like it to translate from the English wikipedia? Boss-well63 (обговорення) 13:09, 25 лютого 2019 (UTC)
I can hardly recommend someone else as yet. But I would if I could. As for translation into Ukrainian, I'll try to do it when I have more free time. As to translation into Polish, why not to address to Poland-based wikipedians who knows English?--Словолюб (обговорення) 20:41, 27 лютого 2019 (UTC)
I've begun writing the both.--Словолюб (обговорення) 21:50, 28 березня 2019 (UTC)
Thanks, also in Polish Boss-well63 (обговорення) 23:55, 28 березня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Батько Мілєнка Єрговича обкладинка укр.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Батько Мілєнка Єрговича обкладинка укр.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Piramidion 11:50, 6 лютого 2019 (UTC)

Я заручився згодою на публікацію цієї світлини від представника власника сайту, з якого я скачав цей файл. Згоду надано в електронному листі, який знаходиться у моїй скриньці. Невже цього недостатньо?--Словолюб (обговорення) 15:22, 6 лютого 2019 (UTC)
Ні, недостатньо. Вище ж є посилання на ВП:Дозволи — чому Ви його не відкрили й не прочитали? Там же написано: «Замість слів ТВІР, ДАТА, ПІБ АВТОРА, ПРАВА АДРЕСАНТА, КОНТАКТИ слід підставити конкретний текст і надіслати весь дозвіл на адресу: permissions-ukAt sign.svgwikimedia.org»--Piramidion 15:14, 23 березня 2019 (UTC)
Я ж кажу, я ДОЗВІЛ надсилав!--Словолюб (обговорення) 15:19, 23 березня 2019 (UTC)
Ні, Ви цього не кажете, Ви кажете, що Згоду надано в електронному листі, який знаходиться у моїй скриньці. Тому я ще раз уточню: чи надсилали Ви дозвіл на адресу permissions-ukAt sign.svgwikimedia.org?--Piramidion 15:20, 23 березня 2019 (UTC)
Дозвольте Вас запитати, зараз Ви, нарешті, звернули на мою СО увагу, тому, що я написав на Вашій СО? Так от, там я кажу, що надсилав ДОЗВІЛ. Я це мав на увазі. І саме на оту зазначену адресу.--Словолюб (обговорення) 15:27, 23 березня 2019 (UTC)
Добре, дякую, зараз відновлю файл і напишу агентові OTRS. І так, я лише щойно звернув увагу на Вашу СО — в мене її не було в списку спостереження (уже додав), а надіслане мною повідомлення було автоматичним. Треба було скористатися пінгом, якщо Ви хотіли, щоб я Ваше повідомлення прочитав.--Piramidion 15:47, 23 березня 2019 (UTC)

Статтю Різанина в Солотвині номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Різанина в Солотвині, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 лютого 2019. --Долинський (обговорення) 10:15, 8 лютого 2019 (UTC)

Щодо концепції повітів Галичини[ред. код]

Унікальність повітів у Галичині полягає в їх трансцендентальності — вони охоплюють часовий простір крізь чотири держави. Мережа повітів практично в незмінному стані існувала понад 80 років. Тож повинна існувати якась узагальнююча стаття про кожен повіт, хоча можлива наявність ще й похідної статті з обмеженням часом існування якоїсь із 4 послідовних держав. --Oleh z Kalusha (обговорення) 21:55, 10 лютого 2019 (UTC)

У зв’язку з відсутністю Вашої реакції змушений повторно до Вас звернутися щодо вчиненої Вами ліквідації статей Снятинський повіт, Коломийський повіт, Станіславський повіт і Рогатинський повіт. Найменшою шкодою внаслідок цього стало те, що посилання інших статей на ці статті стали неточними. Саме поняття розведене по 2-3 похідних статтях при відсутності базової статті. Щоб пояснити абсурдність вчиненої Вами в останній день «тижня Івано-Франківської області» ситуації, змоделюємо аналогічну дію проти статті Андрей (Шептицький): статтю ліквідувати, натомість подати статті «Андрей Шептицький (юність)» і «Андрей Шептицький (похилий вік)» або діючи точно за Вашим сценарієм: «Андрей Шептицький (Королівство Галичини та Володимирії)» (подавши — існував з 1965 по 1918 рік) і «Андрей Шептицький (II Річ Посполита)». Аналогічно так оминаються роки російської окупації під час Першої світової війни (повіти існували під терміном «Снятинский уезд» і т.п.) та 1919-1920 роки під польською окупацією (бо ще не було створене виставлене стрижневим Станіславське воєводство). Усунути штучно створену розірваність можна двома шляхами: або написання базової статті взамін ліквідованої про кожен повіт, або відкіт власних дій. --Oleh z Kalusha (обговорення) 10:07, 19 лютого 2019 (UTC)

По-перше, я думав, що Ви бачили мою миттєву відповідь на СО статті, де Ви написали спочатку. Відповідати дублем на Ваш дубль на моїй СО вважав зайвим. По-друге, я всього лиш пишу запропоновані на конкурс статті. Обравши статтю до написання, я дослідив, що, скажімо, стаття про «округ Тлумач» (як вона зветься у російській) це не що інше, як «Тлумацький повіт (Королівство Галичини та Володимирії)» і т. д. Писати дві статті про ту саму адмінодиницю не можна, а якщо приєднати написану вже на той час статтю «Тлумацький повіт» до «округ Тлумач» через перенаправлення, то вийде дурниця, бо «округ Тлумач» це не синонім до, скажімо, польського Тлумацького повіту. І, взагалі, більш ніж один інфобокс в одній статті вже тривожно сигналізує, що потрібно розділити статтю. Як же Ви збираєтеся проставити правильні категорії так, щоб вони підходили всій статті? А як тоді бути з інтервікі? І ще одне. Ви називаєте абсурдністю лише написання людиною статті зі списку запропонованих? Вдумайтеся! Можливо, Ви не там шукаєте абсурдність.--Словолюб (обговорення) 11:48, 19 лютого 2019 (UTC)
Крім того, Ви говорите про «концепцію повітів Галичини». Я Вас правильно зрозумів? Не тільки Івано-Франківщини? Тоді чому ж існують статті про такі самісінькі повіти Тернопілля (це, між іншим, теж Галичина!)? Ось, наприклад: Бучацький повіт (Тернопільське воєводство). І Ви не звинувачуєте їх творців у абсурдності. Я у своїй роботі рівнявся на такі статті і на такий принцип.--Словолюб (обговорення) 12:23, 19 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:18, 16 березня 2019 (UTC)

Дякую за запросини!--Словолюб (обговорення) 20:18, 16 березня 2019 (UTC)

за умовчанням[ред. код]

Вітаю, Slovolyub!

за умовчанням - за замовчуванням - усталено - ...

Звертаюсь з проханням, чи могли б Ви висловити думку щодо цього питання у обговоренні. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:07, 25 квітня 2019 (UTC)

Я, чесно кажучи, не зрозумів суті обговорення. Літературною мовою, звісно, «за замовчуванням» або «за замовчанням».--Словолюб (обговорення) 20:48, 25 квітня 2019 (UTC)
Вітаю! Щодо суті - Користувач використав одне джерело і опираючись на нього, вносив ці правки ботом. Відповідно почали обговорення, щоб він міг сам побачити однобічність правок і джерела. Однак користувач почав ще додавати джерела які теж містять помилки (як граматичні так і мовленневі) не тільки в Обговоренні але й в статтю (нечемний ).
Щодо висновку - Дійшли майже схожого: «за замовчуванням» або «за умовчанням». Але питання, який використовувати з цих термінів у вікіпедії - якщо за розповсюдженістю, як це оцінити (запропонував за гуглем: «за замовчуванням» 73 млн проти 123 тис "за умовчанням"). Тому якщо Вам не складно прошу, висловити свою думку у обговоренні статті. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 10:40, 2 травня 2019 (UTC)

Бохінська залізниця[ред. код]

може схему лінії зробити за зразками наших залізниць окремо від загального шаблону? --Jphwra (обговорення) 21:50, 4 травня 2019 (UTC)

Я не проти, тільки сам ніколи цього не робив.--Словолюб (обговорення) 15:51, 5 травня 2019 (UTC)

ВП:ЗПА[ред. код]

пропоную спробувати сили. --Jphwra (обговорення) 21:27, 9 травня 2019 (UTC)

Дуже дякую за довіру і поціновування. Але поки що ні, бо зараз маю клопіт із вільним часом.--Словолюб (обговорення) 21:30, 9 травня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Історія Балкан[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Історія Балкан був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 17:53, 20 травня 2019 (UTC)

Подяка за участь у WikiGap Challenge[ред. код]

WikiGap 2019 logo.svg
Подяка за участь у конкурсі WikiGap Challenge
Вітаю, Slovolyub! Хочу Вам подякувати за участь у міжнародному конкурсі WikiGap Challenge — створення статей про видатних жінок. Під час конкурсу українські вікіпедисти написали впродовж місяця 813 статей (це більше половини від загальних 1,440), а 7 користувачів української Вікіпедії увійшли у десятку міжнародних переможців. Бажаю успіхів і наснаги у подальшій роботі. З повагою, --Tespaer (обговорення) 21:40, 24 травня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті КМС-132[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті КМС-132 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:45, 31 травня 2019 (UTC)

Прохання допомогти[ред. код]

Вітаю шановний пане Станіславе! Звертаюсь до Вас з проханням допомогти в обговоренні статті Україна (назва). Там користувач В.Галушко намагається приписати слову Україна інше значення, себто, мовляв, приросток "У" в слові Україна, буцімто має значення "біля", а не "в середині".--З повагою, Lanamy (обговорення) 08:47, 6 червня 2019 (UTC)

Забув додати. Проблема в тім, що В.Галушко вже додав своє "доповнення" в статтю і заважає його прибрати. Я звертався до адмінів але там В.Галушко так само маніпулює інформацією. --З повагою, Lanamy (обговорення) 08:55, 6 червня 2019 (UTC)
Вибачте, що відразу не відповів, бо як на мене ви обидва по-своєму праві. І я не настільки занурений у всі такі тонкощі цієї теми, щоб судити, хто більше має слушність. Аргументи з обох боків видаються переконливими.--Словолюб (обговорення) 18:51, 22 липня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 18:01, 22 липня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Місяці розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Місяці розслідувальної журналістики. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 22:20, 8 серпня 2019 (UTC)

Красно дякую!--Словолюб (обговорення) 14:51, 9 серпня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в Тиждні музики[ред. код]

Запрошую, Вас, взяти участь у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень музики --Ϥⲉⲗⲉⲏⲧⲁⲛⲟ (обговорення) 18:14, 28 серпня 2019 (UTC)

Дякую, долучуся.--Словолюб (обговорення) 20:24, 28 серпня 2019 (UTC)

Кандидатура на виборах до Арбітражного комітету[ред. код]

Доброго дня!

Вашу кандидатуру висунули на участь у виборах до Арбітражного комітету. Якщо маєте час, можливість та бажання допомогти українській Вікіпедії з вирішенням найскладніших конфліктів у спільноті, якими займається Арбітражний комітет як найвищий судовий орган української Вікіпедії, будь ласка, підтвердьте свою згоду на цій сторінці. Якщо ж не маєте бажання брати участь у цих виборах як кандидат до Арбкому, напишіть відмову, або просто проігноруйте це повідомлення: висунення кандидатів триває до 9 вересня 2019 року включно, і якщо Вашої згоди не буде до завершення цього терміну, Ваша кандидатура не фігуруватиме на етапах обговорення та голосування.--Piramidion 11:24, 8 вересня 2019 (UTC)

Файл:Пам'ятник українським козакам 2019.jpg[ред. код]

привіт! перепрошую, що турбую. це Ваша власна світлина? запитую, бо дуже маленька роздільність, як на 2019 рік :) --アンタナナ 11:48, 12 вересня 2019 (UTC)

Так. А треба більшу? Я думав, чим менша, тим краще ))--Словолюб (обговорення) 12:06, 12 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Обговорення:Готель «У Загиблого Альпініста»[ред. код]

Пане Slovolyub, доброї ночі! На жаль, у мене чомусь не спрацював пінг. Чи не поглянете на цю СО? Мені цей автопереклад назви твору видається сумнівним--Гуманіст (обговорення) 22:16, 11 жовтня 2019 (UTC)

Свавілля у редагуваннях Словолиуб*[ред. код]

Ти чого скасовуєш мої редагування в статтях? Будь ласка, наступного разу, перед тим як щось зробить, вказуй причину та що саме ти скасовуєш. У статті "Третій Рейх", наприклад, ти не висловився щодо свого безаргументованого скасування мого редагування. От навіщо так робить?

А чому «в статтях», якщо тільки в одній статті?!

P.S. І почитай підручників, історичних книжок тощо, аби побачити як саме правильно писать. І не варно нав'язувати свою думку традиційній більшості, вельмишановний пане..

І тобі привіт, аноніме! Тільки твоє пояснення таке, що краще б уже без нього! Що це за «згідно нормам української мови окрім рейхскомісаріат». По-перше, згідно з нормами, грамотію, а потім уже будеш мене повчати! А по-друге, згідно з якими це нормами? Треба зазначати конкретно. І ти ж сказав: «окрім», а виправив «райхс-» на «рейхс-», хоча наша спільнота давно досягла в цьому консенсусу. Подивись, якою мовою ти написав мені. І ти вчиш мене, як правильно українською! З такою безграмотною українською мовою я б узагалі не допускав тебе до редагувань.--Словолюб (обговорення) 10:42, 20 жовтня 2019 (UTC)
Це вже свавілля з твого боку. Чи треба тобі пояснювати таку елементарну істину, що не можна писати «рейх» перед посиланням на джерело, яке доводить правильність написання «райх». Не доводь до безглуздя, бо це пахне вандалізмом, за який тебе заблокують.--Словолюб (обговорення) 16:54, 20 жовтня 2019 (UTC)


Ну що, впевнився на чиєму боці правда, словолюбе? Ти ба як добре не чіпати чужі редагування!

Головне, чого я від тебе добивався, це, щоб залишилось «райхскомісаріати», а не «рейхскомісаріати». І навчися, будь ласка, підписуватися. Бо з привидом мені говорити якось огидно.--Словолюб (обговорення) 19:01, 21 жовтня 2019 (UTC)

Ні, ти міняв усі можливі слова з коренем "Рейх", це стосується не лише Ре/айхмкомісаріату. Не варто виправдовуватися! –Соловей. Soloveiy (обговорення) 05:00, 22 жовтня 2019 (UTC)

Ти мене з кимось плутаєш, я нічого не міняв, а лише відкидав твої виправлення «райхскомісаріат» на «рейхскомісаріат».--Словолюб (обговорення) 06:12, 22 жовтня 2019 (UTC)

От якраз разом з тим, мінялися й інші слова з коренем "рейх". Soloveiy (обговорення) 06:38, 22 жовтня 2019 (UTC)

Але започаткував ці зміни не я. І якби ти вперто не міняв «райхскомісаріат» на «рейхскомісаріат» усупереч консенсусу спільноти з цього питання (тобто, якби не сваволив), то і я б нічого не скасовував.--Словолюб (обговорення) 06:43, 22 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019[ред. код]

Вітаю @Slovolyub:! Запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 09:15, 26 жовтня 2019 (UTC)

Дякую! Ще ніколи не писав про страви. Але якщо знайду час, приєднаюсь.--Словолюб (обговорення) 08:04, 27 жовтня 2019 (UTC)

Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт! запрошую долучитися до написання чи поліпшення статей. звісно, якщо знайдеться час, змога чи бажання --アンタナナ 10:06, 24 листопада 2019 (UTC)

Дякую за запросини! Безумовно, спробую скористатися нагодою.--Словолюб (обговорення) 11:27, 24 листопада 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Європейській весні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу участь у Вікіпедія:Європейська весна 2019. Надіслали вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.

Дякую, на лист відповів.--Словолюб (обговорення) 21:05, 13 грудня 2019 (UTC)

Шаблони джерел часом підступні[ред. код]

Привіт! Дивлюсь на статтю Військова історія Бутану: там в примітках показується кілька червоних шаблонів замість потрібного тексту. В уквікі часто немає шаблонів, які в енвікі є. Я в таких випадках а) копіюю просто текст примітки, без шаблона; б) руками вписую вміст в якийсь базовий шаблон, на зразок cite web; в) використовую subst: у своїй чернетці в енвікі, щоб глянути, чи часом це не перетворює використаний в енвікі код на щось таке, що можна вставити сюди. Будьте уважні до приміток, загалом ) -- Ата (обг.) 21:40, 5 січня 2020 (UTC)

Я у принципі десь так і роблю. Але, як виявилося, не завжди. Дякую за спостережливість.--Словолюб (обговорення) 08:12, 6 січня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Dear Participants and Organizers,

Congratulations!

It's WAM's honor to have you all participated in Wikipedia Asian Month 2019, the fifth WAM. Your achievements were fabulous, and all the articles you created make the world can know more about Asia in different languages! Here we, the WAM International team, would like to say thank you for your contribution also cheer for you that you are eligible for the postcard of Wikipedia Asian Month 2019. Please kindly fill the form, let the postcard can send to you asap!

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for WAM postcard 31/01/2019 UTC 23:59. If you haven't filled the google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01


MediaWiki message delivery (обговорення) 20:58, 20 січня 2020 (UTC)

Питання від Німеччина (14:41, 12 лютого 2020)[ред. код]

Добрий день. Чи не могли б ви підказати мені як створити нову статтю --Німеччина (обговорення) 14:41, 12 лютого 2020 (UTC)

Вітаю! Якщо у вас є матеріал, у достовірності якого Ви впевнені і який підкріплений авторитетними джерелами, то назву створеної на основі цього матеріалу статті Ви прописуєте у віконце пошуку Вікіпедії. Таким чином, Ви дізнаєтеся, чи не існує вже стаття з такою назвою, і якщо такої ще немає, то в результатах пошуку буде червоним написано «створити сторінку» і ця назва. Клацаєте по цій червоній назві і переходите у порожнє поле редагування, де й пишете цю нову статтю. Це найпростіший спосіб створити статтю у Вікіпедії.--Словолюб (обговорення) 16:55, 12 лютого 2020 (UTC)

Питання від T0m1L1C (20:47, 15 лютого 2020)[ред. код]

День добрий, таке запитання, я редагував недостовірну інформацію в описі певного фільму, та зробив це без реєстрації тобто анонімно чи можна якось прикріпити то редагування до мого аккаунту? --T0m1L1C (обговорення) 20:47, 15 лютого 2020 (UTC)

Вітаю! Ні, на жаль, це неможливо. Таке редагування назавжди залишиться під IP-адресою, з якої ви його робили. Я сам на початку своєї діяльності у Вікіпедії зіткнувся з такою проблемою і, якщо мені були важливі дії, виконані не під моїм ніком, я про них просто зазначив на своїй особистій сторінці з додаванням відповідних посилань.--Словолюб (обговорення) 06:25, 16 лютого 2020 (UTC)

Перехід на чинний правопис[ред. код]

Добридень! Запрошую долучитися до чергового обговорення переходу на новий правопис: Вікіпедія:Кнайпа_(політики)#Правопис --Maximaximum (обговорення) 18:27, 28 лютого 2020 (UTC)

Дякую!--Словолюб (обговорення) 20:53, 28 лютого 2020 (UTC)

Стосовно статті «Битва на Сутєсці»[ред. код]

Доброго дня.

Ви перейменували статтю Битва на Сутьєсці на Битва на Сутєсці, і в описі редагування залишили пояснення «правопис південнослов'янських геоназв».

А можете детальніше це обґрунтувати? Бо в оригіналі назва річки пишеться «Сутјеска» кирилицею або «Sutjeska» латиницею. І буква «ј» тут однозначно відповідає українській «й». Це не диграф на кшталт «lј» чи «nj», які читаються «ль» і «нь» відповідно. Про що свідчать і відповідні кириличні букви «љ» і «њ». І це також не комбінація «d» та «j», якою часом передають букву «Đ».

Тобто теоретично назву можна передати як «Сут'єска», замінивши «ь» апострофом, але аж ніяк не викидаючи його взагалі. Та і в новому правописі я так з ходу не знайшов обґрунтування Вашого перейменування.

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 20:55, 17 березня 2020 (UTC)

Вітаю! Все елементарно. Розберімо по буквах. Що передає буквосполучення «је» в хорватській, боснійській чи сербській у її латиничному варіанті мовах? Просто українське йотоване «є». Тобто «t+је» це українською «т+є». Тим паче, що в українській мові апостроф не може писатися після «т», а лише після губних і «р» (іноді ще «ш» як виняток). І звучить хорватською це як «сутєска». Це колишня «ѣ», яку для, скажімо, російських назв ми не передаємо як «ьє». Чому ж ми повинні робити виняток для (сербо)хорватської? Не оглядайтесь у цьому на російську! Правопис південнослов'янских назв у сучасній російській, узагалі, позбавлений усякої послідовності.

P.S. Не зрозумів, чому Ви пов'язали «d+j» із буквою «Đ»? «Đ» передає звук [д͡ж]. З повагою.--Словолюб (обговорення) 07:19, 18 березня 2020 (UTC)

Все ніби вірно. «је» відповідає українській «є». Але в українській мові написання «т» + «є» в транскрипції дає [т'е] - тут губиться йотація. Для сербохорватських мов це не так. Пом'якшення відбувається лише у випадках «lj» і «nj». Тому мало би бути [тйе]. Оскільки апостроф там неможливий, як Ви правильно зауважили, то й з'явився «ь».
Я загалом не цікавився раніше, як передаються південно-слов'янські назви російською. Але перед тим, як задати Вам питання, погуглив. І зауважив, що саме російською трапляється варіант «Сутеска». Ну і англійською часом «Suteska». Але українською саме «Сутьєска», а сербською чи хорватською - «Сутјеска»/«Sutjeska». Тому таке перейменування, на мою думку, варто обговорити, навівши АД, вжиток і т.д. Тим більше, що це не одна назва, а ціла низка - річка, національний парк, футбольний клуб, фільм, історична подія тощо. Треба систематизувати все.
P.S. Про комбінацію букв «d» і «j» я згадав лише у контексті поєднання «j» з іншими буквами. А взагалі комбінація «dj» часом передає букву «Đ», особливо при написанні власних назв без використання букв з діаритичними знаками.
З повагою, --V Ryabish (обговорення) 10:21, 18 березня 2020 (UTC)
А Ви самі, коли зачитаєте «Сутьєска», а потм «Сутєска», Ви вловлюєте різницю на слух? Чесно? Бо я ні. Нам повинно бути байдуже, як у російській чи сербохорватській. В українській свої закони правопису. Буквосполучення «тє» існує. Отже, які питання? Звучить воно в оригіналі як «тє». Я ще розумію, якби були наведені АД. Автоперекладні сайти типу прогнозу погоди чи туристичні, якими зазвичай кишить пошук у Гуглі, в рахунок не беруться!--Словолюб (обговорення) 11:04, 18 березня 2020 (UTC)
Я відчуваю різницю між цими двома варіантами вимови. Я більше стикався з варіантом «Сутьєска», але не наполягаю, що саме він - правильний (хоча схиляюсь до цього варіанту).
Стосовно правил української мови - якраз це я і хотів від Вас почути. Бо букво/звукосполучення «тьє» - цілком допустиме і вживане в українській мові. Стосовно ятя - Ви напевно в курсі, що в різних діалектах він трансформувався у різні комбінації звуків і відповідно букв. Тому варто розібратись, з якого джерела ми запозичили цю назву.
Але найголовніше - оскільки це ціла низка назв, то треба всі привести до однакового варіанту. А то Ви перейменували лише статтю про битву, і посилання на фільм стало червоним. Тому я й пропоную винести це на перейменування, де навести АД, вжиток, правопис і т.д. (звичайно, сайти прогнозів погоди чи готелів не можуть бути АД, але це не значить, що АД немає взагалі).
З повагою, --V Ryabish (обговорення) 11:40, 18 березня 2020 (UTC)
Цілком з Вами згоден, що треба перейменувати і назви футбольного клубу та річки і таке інше. Погодьтеся, що все-таки в російській мові переважає варіант з м'яким знаком, а всі оті футбольні українські сайти, як правило, автоперекладені з російської, тому й використовують варіант із м'яким знаком. Повторюся, в оригіналі звучить воно як «тє»--Словолюб (обговорення) 11:48, 18 березня 2020 (UTC)
Я не досліджував ретельно, як і наскільки часто які варіанти пишуть російські сайти. Але бачу, що і російські сайти, і українські російською мовою подають обидва варіанти ([1], [2], [3], але [4], [5] і т.д.). Але більшість цих сайтів (якщо не всі) - не можуть бути АД. Тому й пропоную винести на перейменування всі ці назви. --V Ryabish (обговорення) 11:57, 18 березня 2020 (UTC)
Нерідко буває що ці самі футбольні сайти самі взяли варіант написання із Вікіпедії, де хтось первісно неправильно назвав статтю. Що в такому разі? Адже Вікіпедія це навіть не вторинне, а третинне джерело і воно саме повинно основуватися на якихось авторитетних джерелах! Але де такі для «сутьєска»? Тому, гадаю, спрацьовує фонетичний правопис. А це «сутєска». До речі, наведіть мені хоч один приклад вживання буквосполучення «тьє» для слов'янських слів. А дана назва має чітко виражене слов'янське коріння, навіть в Україні в давнину було місто з майже такою назвою (Сутеска).--Словолюб (обговорення) 12:06, 18 березня 2020 (UTC)
Ну, я особисто дізнався про цю назву після перегляду фільму. Про який згодом написав статтю. Потім написав статті про підводні човни. Поки збирався створити статтю про битву, але її створив інший користувач :) Про річку статті в українській вікіпедії немає. Про футбольні клуби і національний парк дізнався вже зі сторінки неоднозначності.
Буквосполучення «тьє» саме у південно-слов'янських мовах так з ходу не приведу, але загалом воно цілком вживане при запозиченні з інших мов.
Тому наголошую ще раз - я не заперечую проти Вашого варіанту безумовно, хоча й схиляюсь до іншого. Я пропоную це обговорити, систематизувати і за потреби перейменувати всі статті. --V Ryabish (обговорення) 12:41, 18 березня 2020 (UTC)
Буквосполучення «тьє» у будь-яких слов'янських назвах це нісенітниця! Воно виправдане застосовно, скажімо, до італійської мови, де «т» не пом'якшується м'якою голосною. А хорватська вимова подібна до галицького діалекту (та це й не дивно з огляду на історичне коріння), але, як Ви знаєте, українська літературна вимова трохи відмінна від галицьких говорів.--Словолюб (обговорення) 13:42, 18 березня 2020 (UTC)
Я ще раз кажу - Ваші аргументи виглядають слушними (хоча МФА дає транскрипцію [sûtjɛska]). Тому варто, напевно, після ширшого обговорення, привести всі пов'язані статті до одного варіанту. Подайте на перейменування статтю неоднозначності Сутьєска, викладіть аргументи, щоб й інші користувачі могли долучитись до дискусії та прийти до консенсусу. --V Ryabish (обговорення) 21:23, 18 березня 2020 (UTC)
А як, по-Вашому, МФА може передати українське «тє»?--Словолюб (обговорення) 22:30, 18 березня 2020 (UTC)

Питання від Elly Purple (20:29, 21 березня 2020)[ред. код]

Добрий день, підкажіть, будь ласка, як додати опис під фото у шаблоні. Хотілось би зазначити, де саме знаходиться Тереза Шлезінґер на фото. --Elly Purple (обговорення) 20:29, 21 березня 2020 (UTC)

Вітаю! Якщо використовуєте ось цей шаблон [[Файл:|міні|ліворуч|200пкс|*]], то вставляєте опис у проміжок, який я позначив зірочкою. Інші параметри можете змінювати за потребою.--Словолюб (обговорення) 06:55, 22 березня 2020 (UTC)

Місяць сучасної політики США[ред. код]

Вітаю! На вашій сторінці користувача вказано, що ви цікавитесь політикою. Можливо, вас зацікавить Місяць сучасної політики США.

На жаль, зараз багато фундаментальних статей в УкрВікі на тему сучасної політики США знаходяться в поганому стані або відсутні загалом; при цьому це важлива й актуальна тема: як для України, так і загалом. Тож метою цього місячника є спробувати трохи виправити ситуацію.

Планується, що місячник триватиме із 28 березня по 28 квітня. Усі активні учасники отримають невеличкі пам'ятні сувеніри, а автори найбільш якісного внеску — окремі призи (детальніше читайте на сторінці місячника). Якщо вас цікавить, долучайтесь і підписуйтесь у розділі учасників. Також можна і варто доповнювати список статей до створення та поліпшення. Дякую ) --Acedtalk 23:07, 23 березня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard: All postcards are postponed due to the postal system shut down[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear all participants and organizers,

Since the outbreak of COVID-19, all the postcards are postponed due to the shut down of the postal system all over the world. Hope all the postcards can arrive as soon as the postal system return and please take good care.

Best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.03

Запрошення до участі у місячнику «Мистецтво Північного Відродження»[ред. код]

--Romanbibwiss (обговорення) 14:09, 1 квітня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)

Дякую!--Словолюб (обговорення) 16:26, 8 квітня 2020 (UTC)

Місяць Криму[ред. код]

Вітаю, пане Slovolyub! Запрошую Вас долучатися до проведення тематичного місяця Криму, який проходитиме з 13 квітня по 10 травня цього року. Багато статей про географію, історію і культуру Криму не мають української версії, або перебувають у стані заготовок. Був би вдячним за Вашу допомогу. З повагою — Шиманський હાય! 05:49, 10 квітня 2020 (UTC)

Дякую за запросини.--Словолюб (обговорення) 06:23, 10 квітня 2020 (UTC)

Угорські державні залізниці[ред. код]

добийте там за можливості розділ Історія. --Jphwra (обговорення) 12:24, 19 квітня 2020 (UTC)

звичайно.--Словолюб (обговорення) 20:35, 19 квітня 2020 (UTC)

Сторінку Постметодика номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Постметодика, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 травня 2020. Що ще можна зробити? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 15:26, 6 травня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Orlyk4.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Orlyk4.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 14:31, 11 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Щодо Файл:Збірка віршів Івана Переломова.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Збірка віршів Івана Переломова.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 21:54, 20 травня 2020 (UTC)

Я щось не зрозумів. Якщо я написав, що це мій власний твір, який ще дозвіл потрібен?--Словолюб (обговорення) 22:04, 20 травня 2020 (UTC)
обкладинка це 2D-об'єкт, а отже власником зображення є дизайнер чи видавництво, інколи сам автор. Майнові права на книгу звичайно Ваші, але авторські права - дизайнера. --Gouseru Обг. 22:36, 20 травня 2020 (UTC)
Власником зображення можна вважати автора книжки, але його давно немає серед нас.--Словолюб (обговорення) 22:43, 20 травня 2020 (UTC)

Сторінку Іванов Михайло Анатолійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Іванов Михайло Анатолійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 травня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 16:54, 22 травня 2020 (UTC)

Питання від Ольга С Британія (09:39, 30 травня 2020)[ред. код]

Вітаю, Станіславе! Я новачок на Вікіпедії. Ваше ім'я з'явилося на моїй сторінці у якості запропонованого наставника. Спромоглася опублікувати свою першу вікі статтю "Абатство Уітбі", але бачу що стільки всього ще багато треба вивчити. Зокрема, форматування, використання шаблонів, і додавання власних фото до своєї ж статті. Чим більше читаю різні інструкції та поради, тим більше йде голова обертом. Ви не могли б допомогти? Буду дуже вдячна. --Ольга С Британія (обговорення) 09:39, 30 травня 2020 (UTC)

Дякую за звернення, колего! Чи не могли б Ви уточнити, в чому саме Ви бачите мою допомогу Вам. Радо відповім на конкретні запитання.--Словолюб (обговорення) 10:45, 30 травня 2020 (UTC)

Дякую за відповідь. До того, як поставити основні запитання, я зрозуміла, що навіть не знаю як вам в розмові відповісти - зайшла через редагування коду і не знаю, чи правильно роблю. Вибачте, якщо це не правильно. Я все ще звикаю до інтерйфейсу та сторінок Вікіпедії. Основні запитання: 1 - більш досвідчені люди вже відредагували мою статтю і додали фото з вікісховища, а також мапу, географічні данні про місцерозташування мого об'єкту. Що це таке - шаблони, коди? І як мені в майбутньому це знайти і вставити? 2 - створення власної сторінки - бачу у користувачів наліпки на кшталт "цей користувач - з України". Як це називається, де його знайти, і як вставити? 3 - було запитання про власні фото (вже кудись завантажені в сховище), але я вже прочитала, що мені треба почекати коли фото/мене затвердять. Я правильно розумію? 4 - рекомендовано ставити тут підпис з тільдами - але що це має бути за підпис (мій нік?) і як правильно це робити? У мене є ще мільйон запитань, але буду потроху розбиратися. Поки що це - основне. Дякую.

Вітаю, Ольго! Зайшовши через редагування коду, Ви зробили правильно. Але після набору тексту треба ще ставити підпис, тобто 4 тильди (~~~~). Щоб їх не набирати вручну, поставте курсор у кінці набраного тексту і вгорі вікна редагування серед інструментів натисніть на значок-закарлючку, що нагадує підпис (четвертий зліва). Ваш підпис із точним часом його проставлення з'явиться автоматично. Шаблони, залежно від того які, знаходяться у відповідних категоріях Вікіпедії, коди теж, але так абстрактно дуже важко пояснити, краще, якби був приклад якогось конкретного коду. Якщо ви завантажуєте фото, то його, як правило, схвалюють або не схвалюють практично у перші ж хвилини. Створення власної сторінки це особиста справа кожного. Коли ваш нік у Вікіпедії відображається червоними буквами (так, як і поняття, про яке ще не написано статті), а не синіми (як поняття, про яке вже є стаття), то треба по ньому клацнути і у відкритому вікні редагування поставити будь-який шаблон до вподоби, який треба шукати за відповідною категорією (можете вбити у пошук, наприклад, «шаблон:цей користувач українець»). Щоб скопіювати шаблон на свою сторінку, можна розкрити сторінку редагування цього шаблону і скопіювати його вигляд там. Наостанок зауважу, що сама назва Вашої статті містила граматичну помилку, бо ще за редакцією правопису 1993 року такі англійські назви прийнято передавати через «в» (як «Вімблдон» замість ранішого «Уїмблдон»). Та й саме це місто у Вікіпедії прописано як «Вітбі» Але, як бачите, навіть за радянською редакцією правопису Ваше написання все одно потребувало виправлення, бо раніше це буквосполучення передавалося як «уї-», але в будь-якому разі не «уі-». Я виправив назву згідно з чинною редакцією правопису. Наснаги Вам і подальших творчих успіхів!--Словолюб (обговорення) 09:03, 1 червня 2020 (UTC)

Дякую, Slovolyub! Деякі шаблони я вже знайшла. Про підпис зрозуміла. З фото поки що не зрозуміла де вони поідлися, але пошукаю. Щодо граматичної помилки, якщо правопис каже що "В" замість "Уі" то нехай так і буде. Мені більше "Уі" подобається бо так воно звучить ближче до мови оригіналу )) Але, буду триматися офіційного правопису. Сподіваюся, що скоро допишу і другу статтю, про місто Вітбі. Але не канадське, яке вже в Вікіпедії зазначено, а саме про це британське місто. Тоді мабуть у мене постане запитання, як ці два різних "Вітбі" відокремити у Вікіпедії. Дякую. --Ольга С Британія (обговорення) 17:51, 2 червня 2020 (UTC)

Дякую за запитання. Оскільки назва англійського міста є головним, найпоширенішим, найупізнаванішим значенням цього слова, то статтю про нього можна просто назвати «Вітбі». Без уточнень. Я видалив перенаправлення з не основного значення цієї назви, і тепер статтю можна створити, просто набравши у пошуку Вікіпедії слово «Вітбі» і в результатах пошуку клацнувши по червоному написанню цього слова, після чого відкриється вікно редагування, в яке треба вставити статтю про це місто. А про різні значення цього слова я створю окрему статтю перенаправлень, яку я назву «Вітбі (значення)». Але... мало не забув! Якщо Вам принципово, щоб ця створена стаття відображалася у Вашому власному списку створених статей (тобто, щоб видно було Ваше авторство в історії редагувань даної статті), то назвіть її «Вітбі (Північний Йоркшир)». Інакше автором статті під такою назвою буде автор того неточного перенаправлення на статтю про однойменне канадське місто, бо так працює система. )--Словолюб (обговорення) 09:26, 4 червня 2020 (UTC)
@Ольга С Британія: Нині змінилися обставини, адміністратор вилучив сторінку «Вітбі» з усією попередньою історією, тому з абсолютно однаковим ефектом можна назвати статтю про це англійське місто або просто «Вітбі», або, як я уже казав, «Вітбі (Північний Йоркшир)».--Словолюб (обговорення) 06:09, 6 червня 2020 (UTC)

Дякую за роз'яснення. І за можливість розмістити статтю під назвою "Вітбі" без уточнень. Стаття в процесі, незабаром буде опублікована. --Ольга С Британія (обговорення) 23:55, 6 червня 2020 (UTC)

Бажаю творчих успіхів і наснаги! Плідної подальшої співпраці!--Словолюб (обговорення) 06:45, 7 червня 2020 (UTC)

Вітбі[ред. код]

Вітаю. Ви очистили сторінку Вітбі, щоб написати статтю з нуля? Чи для чогось іншого? --Brunei (обговорення) 20:35, 4 червня 2020 (UTC)

Є вікіпедистка-новачок, яка хоче написати статтю про англійське місто Вітбі. У більшості вікіпедій назва саме цього міста є основним значенням даного слова. Я очистив сторінку, бо вона містила лише перенаправлення, яке було некоректне (не зовсім виправдане).--Словолюб (обговорення) 20:59, 4 червня 2020 (UTC)
Вилучив. Сподіваюся, що Ви прослідкуєте за створенням. Також варто створити сторінку-неоднозначність. З повагою, --Brunei (обговорення) 10:15, 5 червня 2020 (UTC)
Сторінка-неоднозначність вже другий день як є. З повагою.--Словолюб (обговорення) 13:50, 5 червня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

Digital Postcards and Certifications[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Because of the COVID19 pandemic, there are a lot of countries’ international postal systems not reopened yet. We would like to send all the participants digital postcards and digital certifications for organizers to your email account in the upcoming weeks. For the paper ones, we will track the latest status of the international postal systems of all the countries and hope the postcards and certifications can be delivered to your mailboxes as soon as possible.

Take good care and wish you all the best.

This message was sent by Wikipedia Asian Month International Team via MediaWiki message delivery (обговорення) 18:58, 20 червня 2020 (UTC)

Тиждень Херсонщини 2020[ред. код]

Вітаю, Slovolyub! З 29 червня по 12 липня плануємо попрацювати над статтями про Херсонський край. Якщо знайдете для себе щось цікаве — буду радий попрацювати з Вами пліч-о-пліч ). З повагою — Шиманський હાય! 08:43, 25 червня 2020 (UTC)

У будь-якому разі дякую за запросини. Дай, Боже, наснаги!--Словолюб (обговорення) 10:57, 25 червня 2020 (UTC)

Балканская тематика[ред. код]

Приветствую! Извините за мой русский в украинском разделе, но украинским я не владею от слова совсем. Я - активный редактор русской википедии (7900 статей за 7 лет). Вы я вижу интересуетесь балканской тематикой, как и я. В рувики редакторы в этой тематике откровенно придерживаются просербской позиции, я — противоположной, что крайне затрудняет мою работу в этой тематике, что вылилось в фактический бан меня в этой теме. В то же время я с сочувствием отношусь к Украине (считаю Крым украинским, а ОРДЛО, оккупированным бандитами) и соответственно к украинскому разделу. Я бы хотел писать для украинского раздела статусные статьи по балканской тематике, но владею только русским. Поэтому я был бы рад сотрудничеству с кем-либо здесь: я создаю в своём черновике здесь статью на русском языке специально для украинской вики, достойную статуса, а участник, владеющий украинским и русским, переводит её и становится соавтором её. --Villarreal9 (обговорення) 20:10, 30 червня 2020 (UTC)

Вітаю, колего! Надіюсь Ви зрозумієте мене українською, якщо ні, то напишіть. Дуже дякую Вам за розуміння становища України і співчутливе ставлення. Звичайно, пропозиція мені подобається. Я залюбки перекладу на українську будь-яку якісну статтю на балканську тематику, яку Ви мені запропонуєте. З побажаннями плідного співробітництва і натхнення,--Словолюб (обговорення) 11:57, 1 липня 2020 (UTC)
  • Перепрошую за втручання, але випадково побачив. Villarreal9, думаю, что у нас скорее антисербское настроение редакторов, много переводов с рувики и статей, написаньіх по советским источникам, где позиция наоборот просербская. Однако, как администатор напоминаю, что статьи Википедии должны быть написаны с соблюдением ВП:НТЗ. Перекосы в одну или другую сторону здесь не приветствуются, тут не рувики. А вот написание качественных нейтральных статей про Балканы - очень даже приветствую. Давно хотел создать википроект на єту тему, может, время пришло. Готов помогать с вопросами.--Brunei (обговорення) 13:38, 1 липня 2020 (UTC)
    • Я понимаю стандарты википедии и ориентируюсь в этом деле на английский раздел, где нейтральность соблюдается благодаря множеству участников с противоположными взглядами (сербов, хорватов, босняков, албанцев). Плюс есть дополнительные источники на английском, также есть кое-какие наблюдения в этой тематике по части фейков и пропаганды. Так что готов также и поучаствовать в вашем проекте. --Villarreal9 (обговорення) 14:37, 1 липня 2020 (UTC)
  • Приветствую ещё раз! Решил начать с предельно нейтральных тем, с собственного же Список міст і громад Істрійської жупанії. Просьба поправить машинный перевод (Яндекс) и вопрос: соответствует ли подобный список требованиям Вікіпедія:Вибрані списки? Также вопрос к вам: как вы относитесь к тому, чтобы я переводил ваши многочисленные статьи по Хорватии и Балканам в русский раздел? --Villarreal9 (обговорення) 00:26, 5 липня 2020 (UTC)
Доброго времени суток! Спасибо за статью в украинскую Википедию. Ошибок немного, исправлю в ближайшее время. По поводу соответствия, думаю, лучше скажет наш третий участник обсуждения @Brunei:. Как по мне, то соответствует. Касательно переводов моих статей по Хорватии и Балканам в русский раздел, то на них мое авторское право не распространяется ))). А если серьезно, то, естественно, я не против. Мои статьи по данной тематике часто переводят в русскую Википедию разные пользователи, некоторые при этом смещают акценты, произвольно заменяют отдельные термины и т. п., но с Вашими переводами, верю, такой проблемы не будет. И главное — проставлять шаблончик о переводе с указанием оригинальной статьи, что нередко мне приходилось делать самому в русском разделе. Удачи Вам и вдохновения!--Словолюб (обговорення) 11:47, 5 липня 2020 (UTC)
Villarreal9, список гарний, мені подобається. --Brunei (обговорення) 10:29, 10 липня 2020 (UTC)