Обговорення користувача:Markverona/Архів 1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Тиждень Австралії та Нової Зеландії

--Sakateka (обговорення) 06:23, 26 червня 2020 (UTC)

Маргарита

Вітаю, ви створили статтю Маргарита Богемська шляхом перекладу з англійської наскільки я зрозумів. Але я бачу що ця стаття не якісна, будь-ласка перечитайте її і виправте щоб вона була більш читабельна. --August (обговорення) 11:16, 26 червня 2020 (UTC)

Дякую за участь у Тижні Архітектури

Дякую Вам за участь у Тижні. Будь ласка додавайте карточку тижня на сторінку обговорення, а статтю - на перелік створених статей.--Sakateka (обговорення) 09:16, 17 січня 2021 (UTC)

Тиждень Архітектури 2021

Статті до створення користувачем Markverona: Замок Валтіце, Замок Кромержиж.

Статті до поліпшення користувачем Markverona: Гольшанський замок, Кревський замок.

Створені статті користувачем Markverona: Єрихонська вежа, Могильовський замок, Замок Кромержиж, Полоцький Верхній замок.

Добрий день. Малося на увазі додавати на сторінку тижня. Подивіться будь ласка в розділ Створені статті на сторінці Вікіпедія:Проєкт:Тематичний тиждень/Тиждень Архітектури 2021.--Sakateka (обговорення) 10:34, 18 січня 2021 (UTC).

Відповідь: я додав ці статті у згаданий перелік ще вчора, 17.01.2021

Дуже вам дякую. --Sakateka (обговорення) 18:46, 18 січня 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах

--Сергій Липко (обговорення) 03:21, 12 березня 2021 (UTC)

Вікіпроєкт Транспорт

Шановний Markverona, запрошуємо Вас до Вікіпроєкту «Транспорт» !
Вітаю! В історії Вашого внеску ми помітили зацікавленість темою транспорту, тому, ми запрошуємо Вас приєднатися до відповідного Вікіпроєкту. Разом із цим ми щиро вдячні вам за все, що ви зробили задля розвитку цієї теми в Українській Вікіпедії й сподіваємося, що ви продовжите. Ви можете допомогти будь-коли, прочитавши туторіал Вікіпроєкту Транспорт, а також створюючи нові статті чи шаблони та запропонувавши іншим користувачам приєднуватися до проєкту. Запитуйте та долучайтесь — давайте розвивати Вікіпедію разом!

--Kisnaak Обг.Внесок 18:48, 13 березня 2021 (UTC)

WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості

Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.

Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.

Тим часом кілька нагадувань
  • Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
  • Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
  • І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
  • А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.

Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)

Тиждень Червоного моря

Дякую за участь у Тижні Червоного моря. Прошу вас додати себе до Таблиці учасників і статей тижня. Щоб запустити тиждень у Вікіпедії потрібно 3 учасника, а наразі підписалося тільки двоє.--Sakateka (обговорення) 09:45, 25 березня 2021 (UTC) @Sakateka:, Добрий день! Я додався до списку учасників. Радий, що започаткований Вами тиждень все ж таки відбудеться! --Markverona 09:51, 25 березня 2021 (UTC)

Дуже вам дякую. --Sakateka (обговорення) 09:57, 25 березня 2021 (UTC)

Дякуємо за вашу участь у Місяці культурної дипломатії!

Привіт, Markverona!

Дякуємо дуже за вашу участь у Місяці культурної дипломатії України! Прошу пробачення, що це повідомлення не знайшло вас раніше — не сумнівайтеся, ваш внесок у Вікіпедію справді важливий.
Організатори раді, що ви взяли участь. Сподіваємося, вам було цікаво! Деякі користувачі зіткнулися з проблемою недостатньої значущості статей із запропонованого списку; ми визнаємо, що список був недосконалим.
Проєкт не завершено, поки усі достойні учасники не отримали свої сувеніри! Невдовзі буде розіслано інше повідомлення від організаторів щодо цього.
Бережіть себе; ми раді бачити вас у Вікіпедії -- ViraMotorko (WMUA) (обговорення) 09:58, 5 квітня 2021 (UTC)

Місяць культурної дипломатії України: Сувеніри

Вітаю! Ще раз дякую за вашу участь у Місяці культурної дипломатії України. Скоро плануємо починати сувеніри та сертифікати участі від організаторів. Якщо ви хотіли б їх отримати, напишіть мені, будь ласка, листа вікіпоштою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 10:58, 21 квітня 2021 (UTC)

Запрошення до участі у тижні київської архітектурної спадщини

--Sakateka (обговорення) 12:01, 22 травня 2021 (UTC)

Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)!

До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.

Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.

Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова У вікі з К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Ravidreams Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) Індія / Катар тамільська 2005 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня
AshLin полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) Індія конкані 2006 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух
Adamw Адам Вайт (Adam Wight) Німеччина англійська 2012 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами)
Victoria Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) Велика Британія російська 2007 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща / США польська 2007 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху
Waltercolor Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) Франція французька 2011 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх
Reda Kerbouche Реда Кербуш (Reda Kerbouche) Алжир / Росія арабська та шавія 2010 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає
Laurentius Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) Італія італійська 2004 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду
ProtoplasmaKid Іван Мартінес (Iván Martínez) Мексика іспанська 2006 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії
GerardM Герард Мейссен (Gerard Meijssen) Нідерланди нідерландська 2003 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм засновник Omegawiki звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих)
Raavimohantydelhi Рааві Моханті (Raavi Mohanty) Індія гінді 2016 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність)
Fjmustak Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) Палестина арабська й англійська 2005 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх
Mike Peel Майк Піл (Mike Peel) Іспанія англійська 2005 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою)
Vini 175 Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) Бразилія португальська 2007 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі
Discott Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) Південна Африка англійська 2006 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів
Rosiestep Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) США сербська (підзабула), англійська 2007 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо
Pavan santhosh.s Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) Індія телугу 2013 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності)
Lionel Scheepmans Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) Бельгія французька 2011 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом
Yasield Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) Кот-д'Івуар французька 2013 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень


Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).

Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)

Тиждень Карибського моря

--Sakateka (обговорення) 10:08, 12 вересня 2021 (UTC)

Відзнаки за участь у Караїмському тижні у Вікіпедії

Вітаю! Дякую за вашу активну участь у цьогорічному Караїмському тижні в українській Вікіпедії. Детальніше про результати кампанії читайте за посиланням.

ГО «Вікімедіа Україна» буде рада надіслати вам відзнаки та сувеніри за ваш внесок до цього проєкту.

Увімкніть, будь ласка, вікіпошту, якщо хочете їх отримати, щоб ми могли надіслати детальнішу інформацію. Для цього перейдіть в Налаштування, догортайте донизу, додайте електронну адресу і дозвольте надсилати вам повідомлення. Альтернативний варіант — напишіть мені листа, перейшовши за посиланням Спеціальна:Лист користувачеві/AntonProtsiuk (WMUA)

Дякую за ваш внесок до розвитку вільних знань українською мовою! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:14, 7 жовтня 2021 (UTC)

Вітаю, пане Markverona/Архів 1! Від сьогодні і до 21 числа трохи плануємо писати і доповнювати про Київську область. Буду радий побачити Вас учасником і цього тижня, раптом що цікаве для Вас) З повагою, --— Шиманський હાય! 11:33, 8 листопада 2021 (UTC)

Триває міжнародний марафон WikiGap Challenge

Привіт!

Сподіваюся, у вас все добре. Ви брали активну участь у марафоні WikiGap минулого року — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до міжнародного WikiGap Challenge, який триває до 8 травня.

Окремий марафон в українській Вікіпедії, який ми традиційно проводили щороку, цьогоріч відкладено з огляду на російське вторгнення в Україну. Але якщо у вас є час та можливість, можна долучатися до міжнародного марафону. Зокрема можете писати статті про українок будь-якою мовою та про будь-яких видатних жінок українською мовою.

Переможці конкурсу отримають призи від міжнародних організаторів. Додатково усі, хто долучаться до міжнародного WikiGap Challenge принаймні однією статтею в україномовному розділі Вікіпедії, можуть отримати електронний сертифікат участі від ГО «Вікімедіа Україна» — для цього напишіть за адресою wikigapwikimedia.org.ua

Про можливості допомоги під час війни ви можете прочитати на порталі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:00, 16 березня 2022 (UTC)

Історична українська держава

Відверто кажучи я б взагалі оцю частину ("першим закордонним візитом глави української держави //Мається на увазі не тільки Українська Держава Павла Скоропадського, а будь-яка історична українська держава.//") прибрав. Бо одразу вникає що таке "історична українська держава". Якщо брати взагалі всю історію України, то і Ольга була у Візантії, і Петро І відвідував Європу. Якщо брати тільки ті що називались "Україна", то Військо Запорозьке aka Малоросія aka Гетьманщина за часів Орлика мало кілька назв. І крім згаданих ще й Україна. Може варто переписати якось з уточненням що мова йде про новітній час, відновлення державності чи щось таке що буде звучати енциклопедично. Korwinski (обговорення) 15:30, 26 червня 2022 (UTC)

@Korwinski: так, можливо, ви праві. Думаю, найбільш компромісним варіантом буде вставити "у новітній історії", що я і зробив. Такий вихід, запропонований Вами, мені найбільше сподобався. Дякую за співпрацю! --Markverona (обговорення) 15:38, 26 червня 2022 (UTC)

Таємна нарада українських діячів 4-6 березня 1911 року

Вітання! Якщо Вам цікаво пропоную співавторство статті Таємна нарада українських діячів 4-6 березня 1911 року. Раніше я писав Учасники таємної наради українських діячів 4-6 березня 1911 року. Подія вкрай значуща для української історії, адже стала передумовою для створення СВУ в її апостаті для всього українського руху (відтак сформувала певні групи впливу). Статтю бачу доброю, тож попрацювати є над чим. Ваша думка? Думки? Дякую. --Arxivist (обговорення) 10:16, 30 червня 2022 (UTC)

@Arxivist: дякую за пропозицію! Я трохи підшукав у Інтернеті джерел, спробував для себе роз'яснити, що це за подія, тому що раніше про неї не чув - тільки імена діячів як членів СВУ. Тема дуже малодосліджена. Якщо про візит Павла Скоропадського до Німеччини була хоча б окрема стаття пана Гай-Нижника, то про цю подію є згадки лише в контексті інших праць. Зараз літо, тому можу попрацювати. Думаю, Ви уже й так знайшли це, проте все одно додам сюди кілька джерел, які я знайшов: [1], [2], [3], [4], а ще "Я. В. Таравська. Погляди Андрія Жука напередодні Першої світової війни на історію та перспективи ідеї самостійної України".
Ви починайте, а я вже доповнюватиму тим, що знайшов. Чесно кажучи, про цю подію чую вперше. Проте і для Вікіпедії, і для саморозвитку можу бути співавтором.
Пропоную свій поділ статті. Спочатку потрібно обов'язково написати про стан українського національно-визвольного руху в Австро-Угорщині та російській імперії і, обов'язково, звернути увагу та написати про погляди та діяльність діячів, які брали участь у таємній нараді. Потім (2 розділ) написати безпосередньо про хід наради. Тут найбільше проблем. Вона тривала 3 дні (4, 5, 6 березня), і розписати по днях події наради поки що для мене не уявляється можливим з такою обмеженістю джерел. Для доброї потрібно більше, ніж просто написати, хто за що виступав. Ну а потім уже написати наслідки цієї таємної наради. Думаю, я можу допомогти більше з передумовами і наслідками. Якщо зможу, звичайно, допишу щось і у розділ про перебіг. Проте тут (конкретно в цьому розділі), думаю, Ви більший фахівець, ніж я без двох місяців 10-класник.
Що скажете на це все? P. S. Ще раз дякую за пропозицію! --Markverona (обговорення) 11:30, 30 червня 2022 (UTC)
Ще одне джерело. З руки Андрія Жука - одного з учасників таємної наради. --Markverona (обговорення) 11:53, 30 червня 2022 (UTC)
Дякую за конструктивну відповідь. Вважаю за доцільне оформити її у Вашій підсторінці чернетки. Не заперечуєте?
Трохи поясню, що відбувалось. Тоді панували позиції автономізму, пережитки федеративного укладу (ще часів народництва) та відсутність намірів революції як такої (чи окремої держави).
З біографією та поглядами «марксиста» Юркевича ось в цій статті. Скажемо так, він не боявся полемізувати з Леніним і Сталіним. Фінансував видання (не без впливу та враження дискусії наради). Позиція Кушніра відбита у «германофільстві» (німецька орієнтація) пізніше. На загал ця подія добре пояснює, що українське питання не «вигадано в австрійському генштабі». Навпаки, воно складно, але намагалось консолідуватись як з лівої, так з правої, так і центризму ще до бурхливих 1920-х. Можливо пишу трохи сумбурно, бо викласти весь хід думки на це питання поки заскладно на сторінці обговорення. Степанківський та УСДРП ключ до світогляду Центральної Ради. Липинський єдиний «правий» самостійник на той час (тут мені легше за все). Жук сірий кардинал Української революції та перемовин з Петлюрою пізніше, роль Шептицького після цього всього, не без Грушевського (який вперся аж до більшовизму (але це згодом)) та інше. Тут і цікаве бачення на Україну як монархію (навіть у вимірі імперії), претенедів на престол та інше.
Одним словом пласт є. Джерела теж є. Але все ж нарада була таємна і про неї довгий час замовчували. Але і тут не так просто. З джерел також загляну в листування Липинського та програмний документ, більш відомий як «Меморіал до Українського [Інформаційного] Комітету про наше становище супроти напруженої політичної ситуації в Європі». Це компромісний програмний документ, який вийшов з дискусії наради. В його основі практичні заходи до відновлення УД, її бачення та загалом один із найважливіших самостійницьких документів тих часів, коли самостійників було одиниці.
Від себе скажу, коли ми бачимо події 1917 року майже постійно пояснюють спонтанністю та революцією, замість підготовки. Хоч підготовка була. І ця титанічна робота в Європі без офіційних дипломатів відіграла не останню роль на українське питання. Я не можу уявити, якби європейці (вищі кола) взагалі щось би знали, якби не інформаційна, організаційна підтримка 5/5 діячів наради.
Відповідно проблемні питання:
  • Які організації утворились після наради?;
  • Які інформаційні видання утворились, та яку позицію вони відстоювали після наради під патронатом цих діячів?;
  • Які політичні партії утворились (або мали дотичні до цих діячів)?;
  • Чи змінилась ліва та права позиція після? та інші.
Кулуарні речі справа невдячна, бо вони непублічні. Все ж джерел мало б вистачити. Дякую --Arxivist (обговорення) 12:38, 30 червня 2022 (UTC)
@Arxivist: Якщо на підсторінці чернетки і йдеться про чернетку статті, якщо я правильно зрозумів, то краще Вашій. P. S. Дякую за детальне пояснення. Допоможу всім, чим зможу! --Markverona (обговорення) 14:13, 30 червня 2022 (UTC)

Долучайтеся до Місячника ілюстрування української природи

Вітаю! Раніше ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить Землю». На жаль, цього року українська частина фотоконкурсу не відбудеться через безпекові ризики, пов’язані із російським вторгненням. Однак натомість проходить інша тематична кампанія — Місячник ілюстрування української природи.

Це проєкт, присвячений ілюструванню української Вікіпедії та Вікіданих світлинами з фотоконкурсу «Вікі любить Землю», поданими у минулі роки. Із 2013 року ми спільно зібрали майже 115 тисяч світлин пам'яток природи України, однак далеко не всі наразі знайшли своє місце на сторінках статей Вікіпедії. Цього літа — до 5 серпня — ми працюємо над тим, щоб покращити ілюстрування найбільшої у світі енциклопедії.

15 найактивніших учасників та учасниць отримають цінні призи — сертифікати інтернет-магазинів. Також усі зможуть отримати офіційний сертифікат участі від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка організовує проєкт.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:01, 11 липня 2022 (UTC)

Зверніть увагу, що фото, які в додаєте до статей треба підписувати! --Anntinomyобг 20:52, 17 липня 2022 (UTC)
@Anntinomy: переглянув свій внесок, підписи додав. Дякую! --Markverona (обговорення) 15:08, 18 липня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за червень—липень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за червень—липень 2022. Читайте його у блозі за посиланням; прочитати та поширити Фейсбук-версію можна за цим посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:59, 22 липня 2022 (UTC)

Нагорода до Тижня азійської та африканської кухні

За участь у тематичному тижні азійської та африканської кухні 2021
Дякуємо за Вам за участь у тижні азійської та африканської кухні 2021! Завдяки вашому доробку україномовні читачі зможуть познайомитися із різноманіттям страв та напоїв Азії та Африки. Markverona, ця нагорода — символічна вдячність за ваш внесок. Продовжуйте наповнювати українську Вікіпедію смачними статтями. Наснаги Вам!


Зпрошуємо також долучитися до тижні азійської та африканської кухні 2022. --Sakateka (обговорення) 08:23, 17 серпня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за липень—серпень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за липень—серпень 2022. Читайте його у блозі за посиланням; прочитати та поширити Фейсбук-версію можна за цим посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:45, 18 серпня 2022 (UTC)

Запрошення

А ми нашу славну Україну, гей! гей! розвеселимо! Запрошення до участі у Книжковій Шафі 2022!
Доброго дня! Запрошую Вас до конкурсу українських Вікіджерел «Книжкова Шафа» 2022, що відбудеться 25 серпня — 1 листопада 2022 року.

Сьогодні є потреба примножити українську культуру, так і інформацію українською мовою. Конкурс поділений на номінації: «Червона калина»: Українське Військо, Це написала вона, Мандри, «Україна в минулому». Дякую! ☺

--Arxivist (обговорення) 06:40, 24 серпня 2022 (UTC)

Подяка

Китайська слива
Дякую за чудовий внесок під час Тижня Республіки Китай 2022! --Andrei (обговорення) 13:55, 30 серпня 2022 (UTC)

Вітаю, пане Markverona/Архів 1! Агітую Вас, якщо ще залишився порох в порохівницях - долучатися до тематичного тижня континентального Китаю ) --— Шиманський હાય! 08:18, 23 вересня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за вересень—жовтень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за вересень—жовтень 2022. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 08:27, 18 жовтня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за жовтень—листопад 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за вересень—жовтень 2022. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 15:38, 14 листопада 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за листопад—грудень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за листопад—грудень 2022. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 17:26, 19 грудня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за грудень 2022—січень 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за грудень 2022—січень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:08, 16 січня 2023 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії

Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.

Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».

Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.

Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».

Від імені організаційної команди ВікімарафонуNickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)

Дякую за запрошення! Обов'язково долучусь! Маю кілька ідей для статей, тому вже не можу дочекатись початку. Слава Україні! --Markverona (обговорення) 07:05, 25 січня 2023 (UTC)

Подавати статті на Вікімарафон можна до 5 лютого включно

Доброго дня! Дякую, що ви долучилися до Вікімарафону. Пишу, щоб повідомити, що термін подання статей продовжено до 5 лютого включно.

Через технічні проблеми з інструментом перекладу у Вікіпедії, які спостерігалися минулі кілька днів, деякі учасники та учасниці не змогли повноцінно долучитися до марафону.

Наразі усі несправності вже виправлені, тож організатори вирішили продовжити період подання статей до неділі 5 лютого включно.

Нагадуємо, що для того, щоб взяти участь у Вікімарафоні 2023, потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою і додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2023}}, а для отримання сувенірів записатись на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники.

Встигніть долучитися!

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:28, 1 лютого 2023 (UTC)

Участь у Молдовському вікітижні

1. Дякую за участь; 2. Дякую, що слідкуєте; 3. Дякую, що додали цікавинку - напевно, буде аж 2 випуски. Причому, один точно історичний; 4. Щиро бажаю ввійти у 5-тірку і виграти призи; 5. (!) Будь ласка, слідкуйте, але не редагуйте таблицю активності - я ж іду послідовно. Наразі 210 статей оброблено - щоб я не заплутався. Добре?.. --IgorTurzh (обговорення) 06:53, 18 лютого 2023 (UTC)

Згода. Постараюся) --Марк Верон (обг.) 06:54, 18 лютого 2023 (UTC)
Вітання! Я теж постарався - матимите призи за чудові статті протягом Вікітижня. --IgorTurzh (обговорення) 03:34, 25 лютого 2023 (UTC)
Дуже Вам дякую, пане Ігорю! Я щиро приємно здивований таким поворотом подій. --Марк Верон (обг.) 05:40, 25 лютого 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за січень—лютий 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за січень—лютий 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 16:08, 18 лютого 2023 (UTC)

Договір між Естонською Демократичною Республікою та Українською Радянською Соціалістичною Республікою

Добрий день. Якщо ви бажаєте розмістити текст договору у Вікіджерелах, пропоную зробити це, створивши спочатку сторінки у просторі Сторінка: (для зразка перша сторінки Riigi Teataja вже зроблена s:Сторінка:Riigi Teataja, nr. 9-10, 25 jaanuar 1922.pdf/1). Для цього зайдіть, будь ласка, на сторінку індексу видання s:Індекс:Riigi Teataja, nr. 9-10, 25 jaanuar 1922.pdf. Переносити потрібно тільки той текст, що надрукований українською мовою. Тільки коли будуть вичитані всі сторінки цього видання, тільки тоді можна створювати сторінку в основному просторі. --Leh Palych (обговорення) 22:30, 21 лютого 2023 (UTC)

Зрозуміло! Дякую Вам за підказки та допомогу! Якщо щось не так, я напишу Вам! Дуже дякую! --Марк Верон (обг.) 05:46, 22 лютого 2023 (UTC)
@Leh Palych: хотів би, щоб Ви проконтролювали мої дії і за наявності якихось недоліків виправили мене, якщо Ваша ласка. Буду дуже вдячний))) --Марк Верон (обг.) 05:52, 22 лютого 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за лютий—березень 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за лютий—березень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 13:54, 14 березня 2023 (UTC)

Патрулювання

Вітаю, Markverona. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на права патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --Nickispeaki (обговорення) 21:00, 18 березня 2023 (UTC)

ну і ... У Вас вже дві Добрі статті. То давно вже пора! ;-) Удачі! --Nickispeaki (обговорення) 21:00, 18 березня 2023 (UTC)
Добрий день, @Nickispeaki:! Дякую, мені дуже приємно таке читати. 2 роки тому мене вже намагались зробити патрульним, але я відмовився тоді. Зараз, можливо, я вже більш готовий до цього. Ви надихнули мене, тож я все ж подав заявку. Дякую Вам! --Марк Верон (обг.) 06:47, 19 березня 2023 (UTC)
супер!😉👍 --Nickispeaki (обговорення) 06:53, 21 березня 2023 (UTC)

Парава патрульного та відкочувача

Вітаю! За результатами обговорення Вам надано права патрульного та відкочувача. Тепер з цими правами Ви матимете можливість перевіряти версії сторінок та швидко відкочувати вандальні правки. Права патрульного також дають Вам доступ до сторінок Спеціальна:Неперевірені_сторінки та Спеціальна:Статистика_перевірок. Нагадаю, що для втримання цих прав Ваші дії мають відповідати правилам ВП:ПАТ та ВП:ШВ. Якщо виникають якісь питання в процесі патрулювання, Ви можете звернутись за допомогою на ВП:Кнайпа (патрулювання), або особисто до якогось досвідченого патрульного. Існує також сторінка запитів до патрульних, які Ви тепер можете виконувати. Успіхів!--Andriy.v (обговорення) 19:57, 27 березня 2023 (UTC)

Вітаю! ;-)--Nickispeaki (обговорення) 23:05, 8 квітня 2023 (UTC)

А що там із відпусткою? На сторінці обговорення - цей користувач у вікі-відпустці... ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 23:06, 8 квітня 2023 (UTC)
Вітаю! Я в шаблоні прописав, що і як, але, можливо, Ви праві, бо я часто редагую Вікіпедію, а коли не маю часу, то навіть тоді заходжу на список спостереження на телефоні. Шаблон прибрав. Дякую))) --Mark напишіть мені 04:05, 9 квітня 2023 (UTC)

Доброго дня. Поясніть, будь ласка, з яких підстав ви категоризували статтю Бенґт Бірґерссон як Принци Швеції? Адже батько цієї особи, ярл Біргер, ніколи не був королем. --Dmitry Lavrinenko (обговорення) 21:25, 9 квітня 2023 (UTC)

Добрий день! З тієї підстави, що в англвікі ця стаття категоризована у en:Category:Swedish princes. --Mark напишіть мені 03:38, 10 квітня 2023 (UTC)
Можливо, я не правий (не надто розуміюсь на середньовічній Швеції), але, на мою думку, можна провести аналогію із британськими принцами: Принц Едвард, герцог Кентський має титул принца, хоча не був сином короля, а онуком (Георга V). Якщо я не правий, то виправте мене, будь ласка. --Mark напишіть мені 04:00, 10 квітня 2023 (UTC)
Можливо, я не дуже добре розуміюся на монарших титулах, але у статті принц перелічені випадки, коли особа може бути принцем. На мій погляд, Бенґт Бірґерссон під них не підпадає. У шведськомовній вікі він теж не є принцем. Можливо у англовікі він є принцем, бо "в англійській, французькій та італійській мовах «принцами» називають князів або правителів загалом". Проте Бенґт Бірґерссон однозначно підпадає під Категорія:Герцоги_Швеції. Отже, в статті я прибираю категорію «принц» і додаю категорію «герцог». Dmitry Lavrinenko (обговорення) 12:14, 10 квітня 2023 (UTC)
Ок, не маю нічого проти. Зміну вже позначив перевіреною. --Mark напишіть мені 12:21, 10 квітня 2023 (UTC)

Подяка за участь в Тижні необхідних статей

Вікізначок «За заповнення прогалин»
Дякую за Ваш внесок, зроблений в рамках Тижня необхідних статей. Завдяки Вам нам вдалось скоротити відставання від інших Вікіпедій в найбільш необхідних статтях.

Якщо Ви бажаєте продовжувати підтримувати ідею тижня — можете користуватись інструментами на відповідній сторінці вікіпроєкту Популярність.
--Mike.Khoroshun (обговорення) 11:43, 13 квітня 2023 (UTC)


Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за березень—квітень 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за березень—квітень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 07:51, 24 квітня 2023 (UTC)

Перевірити на правильність структури статтю Саратський Олександр Наумович

Прошу перевірити статтю Саратський Олександр Наумович. В новій редакції було додано внутрішньотекстові посилання, прибрано програмні тезиси. Також додані нові джерела та примітки, виправлені стилістичні помилки. Прошу повідомити про те що могло би покращити статтю і як прибрати з неї застереження. Katsuguchi27 (обговорення) 11:08, 28 квітня 2023 (UTC) @Markverona

Добрий день! Переглянув статтю та історії редагувань. Мушу констатувати, що для такого проєкту як Вікіпедія "Версія погоджена з людиною, про яку написана стаття особисто" не є авторитетним джерелом: усе має бути відповідно до авторитетних джерел - книжок, авторитетних (!) сайтів в Інтернеті (див. ВП:АД, ВП:В), а інакше це оригінальне дослідження. Тому інформація у статті потребує додаткових джерел (не в образу, але слова самого композитора сюди, на жаль, не входять), особливо у розділах "Біографія", "Викладацька діяльність", "Виконавська діяльність", "Сім'я", де їх нема або дуже мало. Тому раджу попрацювати саме над цим. Успіхів!))) --Mark напишіть мені 12:37, 28 квітня 2023 (UTC)
Доброго дня, дякую за відповідь, щойно підправив, додав джерела та примітки. Та підправив зовнішній вигляд та шаблони. Перевірте наявну версію --Katsuguchi27 (обговорення) 14:03, 2 травня 2023 (UTC)

Титуловані особи

Прохання не перейменовувати статті всупереч правилам. Згідно з ВП:ТИТ, п. 4, має бути Шарлотта, принцеса Уельська, інші аналогічно.--Анатолій (обг.) 18:14, 7 травня 2023 (UTC)

@Ahonc: я не згоден, але в конфлікт вступати не буду. Але ж тоді чому Джордж Георгом став? --Mark напишіть мені 18:18, 7 травня 2023 (UTC)
А, ну там може і Джордж. Я за аналогією з королем назвав.--Анатолій (обг.) 18:21, 7 травня 2023 (UTC)

Конкурс «Європейська весна 2023»: Нагадування та корисна інформація

Доброго дня! Дякую, що долучилися до конкурсу статей «Європейська весна». Кілька важливих нагадувань:

  • Нагадуємо, що цьогоріч конкурс триватиме до 15 травня включно (до півночі 16 травня за київським часом / 21:00 15 травня за UTC). До завершення конкурсного періоду ви можете покращувати створені раніше статті; чим якіснішою буде стаття станом на кінець конкурсу, тим вищу оцінку журі вона отримає. Зокрема переконайтеся, що стаття відповідає мінімальним критеріям щодо розміру (мінімум 3500 байтів) та іншим правилам конкурсу.
  • Просимо перевірити, чи додали ви до всіх опрацьованих статей конкурсний шаблон {{Європейська весна 2023}} і чи правильно його оформили. Про те, як його оформити, можете прочитати на сторінці довідки. Зокрема перевірте, чи вказали ви у шаблоні ім'я користувача і чи поставили позначку про покращення, якщо це покращення вже наявної статті.
  • Звертаємо увагу, що конкурс також триває у сестринських проєктах — Вікімандрах та Вікіцитатах. За активну участь там можна отримати окремі відзнаки.
  • Нагадуємо, що у конкурсі передбачені цінні призи для основних авторів статей, які отримають статус «доброї» чи «вибраної». Доробити статтю потрібно до завершення конкурсу, отримати статус «доброї» чи «вибраної» — до кінця червня 2023 року.

Якщо маєте питання, пишіть мені або на імейл-адресу ceespringwikimedia.org.ua --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:42, 10 травня 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за квітень—травень 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за квітень—травень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 13:19, 21 травня 2023 (UTC)

Громадянська війна в Росії з 2023 року

Які притензії до цієї статті? — Це написав, але не підписав користувач Bon19021987 (обговореннявнесок).

@Bon19021987: Не встиг Вам відповісти на сторінці обговорення, бо статтю вже вилучили. Тому пишу тут. За наявними джерелами трактувати поточну ситуацію не можна однозначно з нейтральної точки зору, яка є однією з п'яти основ Вікіпедії. Необхідні надійні авторитетні джерела, в тому числі іноземні, які називають події в Бєлгородській області громадянською війною. Тому, за правилами Вікіпедії, ця стаття є оригінальним дослідженням. До того ж, РДК та "Свобода Росії" є підрозділами в складі ЗСУ. --Mark напишіть мені 11:00, 10 червня 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за травень—червень 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за травень—червень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:36, 18 червня 2023 (UTC)

Шаблони впорядкування

Вітаю. Хочу Вам зауважити, що коли вставляєте шаблони впорядкування, потрібно також вказувати поточний місяць та рік для категоризації. Існує також додаток CleanupMessages, який можна включити на Спеціальна:Налаштування#mw-prefsection-gadgets, він значно спростить Вам вставку цих шаблонів. З повагою. --Andriy.v (обговорення) 09:01, 2 липня 2023 (UTC)

Зрозуміло. Дякую за пораду))) --Mark напишіть мені 10:14, 2 липня 2023 (UTC)

Партулювання автоперекладів

Вітаю. На сторінці Chevrolet Series BA Confederate Ви відпатрулювали невичитаний автопереклад, що рахується як порушення ВП:ПАТ. Будь ласка вичитуйте уважно текст статті перед тим як патрулювати сторінку, інакше за постійні такі патрулювання Вас можуть позбавити прав. Дякую за увагу. --Andriy.v (обговорення) 20:07, 3 липня 2023 (UTC)

питання

чим Вам завадила назва Зникли в Канаді XXI століття, яку Ви змінили на Зникли в Канаді у XXI столітті? Ви бачите назви кшталт Зникли в Канаді 2016 —за роком??? -- --VitalRyabchuk (обговорення) 17:24, 10 липня 2023 (UTC)

Вітаю. Не розумію, чому Ви так цікавитесь саме назвами категорій. Проте зроблено це для уніфікації. Подивіться тут. Не знайдете жодної категорії, яка названа за Вашим принципом (окрім тієї, яку Ви створили для Польщі).
P. S. Поки гортав категорію, згадану вище, помітив, що Ви створили Категорія:Зникли в Канаді при тому, що є Категорія:Зникли у Канаді й так само зі США: Категорія:Зникли в США при існуючій Категорія:Зникли у США. --Mark напишіть мені 18:32, 10 липня 2023 (UTC)
Перепрошую, ще забув згадати дві категорії з Білоруссю, одну з яких Ви створили, а другу - перейменували. Власне, Вам уже писали в обговоренні, що таке варто виносити на обговорення на ВП:ОК. --Mark напишіть мені 18:36, 10 липня 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за червень—липень 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за червень—липень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 09:03, 19 липня 2023 (UTC)

московське царство

Вітаю! Запрошую до обговорення45.151.238.126 16:44, 1 серпня 2023 (UTC)

Дякую. Це дійсно корисне запрошення, хоча сторінка ВП:ПС у мене в списку спостереження. --Mark напишіть мені 18:26, 1 серпня 2023 (UTC)

Шановний Марку! виправте зображення в преамбулі з "русскава їзика" на українську, успіхів, брате! — 45.151.237.92 16:22, 3 серпня 2023 (UTC)

Шановний 45.151.237.92! Ось Вам Вікіпедія:Проєкт:Графічна майстерня/Заявки. Реєструйтеся у вікі й подавайте заявку, там кращі спеціалісти, ніж я. --Mark напишіть мені 16:42, 3 серпня 2023 (UTC)

Добрий день. Можете ви створити заготівлю (стаб) з en-wiki на укр. мовою? Дякую ). --СтасС (обговорення) 09:52, 16 серпня 2023 (UTC)

Вітаю. Я то можу, але ж Ви теж можете. Чому не зробите самі? --Mark напишіть мені 10:02, 16 серпня 2023 (UTC)
Вітаю. Я мало перекладаю з en-wiki, тому що у мене погана англійська мова. Я люблю перекладати з укр.--СтасС (обговорення) 10:11, 16 серпня 2023 (UTC)
Гаразд. Перекладу, як Ви просили, задля стабу, перші два абзаци англоверсії, тобто вступ, додам кілька українських джерел. Інші, в тому числі Ви, будь-коли можуть доповнювати/редагувати статтю. Тревіс Кінґ. --Mark напишіть мені 10:15, 16 серпня 2023 (UTC)
Гаразд. Щире Дякую Дякую.--СтасС (обговорення) 10:22, 16 серпня 2023 (UTC)
@СтасС, YesТак Зроблено. Якщо хочете, можете дописати про Кінґа в інших статтях, де це доцільно, і розставити посилання, щоб стаття не була ізольованою. --Mark напишіть мені 10:39, 16 серпня 2023 (UTC)
@Mark Окей, зробити. --СтасС (обговорення) 14:45, 16 серпня 2023 (UTC)
@Mark YesТак Зроблено: Список іноземних громадян, які були затримані в Північній Кореї Я накидал, Ви можете видалити шаблон тут?--СтасС (обговорення) 19:41, 16 серпня 2023 (UTC)
@СтасС, YesТак Зроблено. До речі, Ви теж можете видаляти такий шаблон, якщо на статтю справді посилаються інші статті. Дякую за співпрацю! --Mark напишіть мені 04:54, 17 серпня 2023 (UTC)

Терміново

Пане, терміново приведіть до ладу статтю Падіння літака Пригожина у Тверській області --45.151.237.45 18:11, 23 серпня 2023 (UTC)

Сторінку Тревіс Кінґ номіновано на вилучення

Стаття Тревіс Кінґ, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 серпня 2023. Що ще можна зробити? --СтасС (обговорення) 11:36, 28 серпня 2023 (UTC)

@СтасС, якщо чесно, мені всеодно на долю статті, але не можу зрозуміти: спочатку Ви просите створити її, а потім номінуєте на вилучення? Чи це російська номінація на Вас вплинула? --Mark напишіть мені 11:42, 28 серпня 2023 (UTC)

Вибори в АК

Вітаю. Висунув Вашу кандидатуру на вибори в АК, прошу прийняти рішення. --Jphwra (обговорення) 16:49, 13 вересня 2023 (UTC)

@Jphwra, дякую за довіру. Мені дуже приємно. Але я вважаю, що мені в АК ще ну дуже рано. А ще я зараз в 11 класі, тому моя активність у Вікіпедії, як Ви могли помітити, знизилась. Тому я відмовляюся від кандидатури. --Mark напишіть мені 17:10, 13 вересня 2023 (UTC)
в такому разі вам успіхів у навчанні. --Jphwra (обговорення) 17:13, 13 вересня 2023 (UTC)

Підтримайте народи, що борються за свою незалежність

--Sakateka (обговорення) 08:59, 21 вересня 2023 (UTC)

148

Салют! Я заплутався з цими підрозділами: UrgenFroid каже, що бригада була створена на основі 148-го дивізіону (цікаво, що наступним кроком мав би бути 148-й полк). Це ж не означає, що дивізіон автоматично зник? --Fessor (обговорення) 09:16, 19 жовтня 2023 (UTC)

Вітаю, @Fessor! Я ознайомився із відповіддю користувача на ВП: ЗДА та на його СО. Сьогодні на ВП: ЗДА пан Євген написав: «Зважаючи, що дивізону вже нема»ред. № 40702841. Тобто він підтверджує, що дивізіону нема. Те саме каже джерело, додане мною в статтю [5]. У кнайпі я писав, що не знаю, наскільки це джерело АД. Однак італійська вікі посилається на нього. Зважаючи на це, дивізіон не є колишнім підрозділом, а просто був перетворений на бригаду. Відтак, на мою думку, стаття має бути перейменована, а всі необхідні зміни до її тексту були внесені мною вчора.
Для розв'язання конфлікту та пошуку консенсусу з цього питання я маю два варіанти:
  1. подати заявку на перейменування на ВП:ПС;
  2. написати в обговорення проєктів Військова історія та/або (можливо) Військова техніка. --Mark напишіть мені 12:44, 19 жовтня 2023 (UTC)
Думаю, що цього джерела вистачить. Головне для мене було зрозуміти, чи можна там залишити перенаправлення. Зараз пазл склався. --Fessor (обговорення) 13:09, 19 жовтня 2023 (UTC)
Ха, це одна й та сама в/ч A3316. Треба було мені одразу це помітити) --Fessor (обговорення) 13:16, 19 жовтня 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за вересень—жовтень 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за вересень—жовтень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 15:24, 24 жовтня 2023 (UTC)

Спробуйте свої сили в категорії «Математика» в конкурсі «Вікіпедія для школи 2023»

Вітаю! Пишу, щоб запросити вас приєднатися до конкурсу «Вікіпедія для школи» 2023, який триває до 30 листопада. Його мета — поліпшити та розширити статті з предметів шкільної програми, роблячи їх кориснішими як для учнів та учениць, так і для освітян.

Ви можете взяти участь, зареєструвавшись, вибравши тему і поліпшивши статтю згідно з регламентом. У конкурсі є 16 номінацій, зокрема математика, яку ви вказали на сторінці користувача як один зі своїх інтересів.

Конкурс також проходить у Вікіцитатах. Переможці отримають призи, а деталі та інформацію ви знайдете на сторінці конкурсу. Не пропустіть шанс приєднатися і зробити Вікіпедію ще кращою для освіти ) --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 17:17, 6 листопада 2023 (UTC)

Долучайтеся до марафону Це зробила вона 2023

Вітаю! Сьогодні починається Це зробила вона 2023 — щорічний марафон із опрацювання статей про видатних жінок, спрямований на покращення видимості жінок у Вікіпедії. Він триватиме до 24 листопада.

Ви долучалися до цієї чи схожих кампаній у минулі роки, тож сподіваюся, що матимете можливість долучитися і цьогоріч. За активну участь традиційно можна отримати призи та сувеніри від організаторів. Запрошуємо особливо фокусуватися на поліпшенні уже наявних статей (за це можна отримати додаткові бали); хоча також можна створювати нові.

У межах марафону планується офлайн-подія для вікіспільноти у Києві завтра, 12:00—16:00. На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями Вікіпедії, поспілкуватися з однодум(и)цями і насолодитися кавою) Ви ще встигаєте зареєструватися сьогодні, деталі та реєстрація за посиланням.

Приєднуйтесь! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 07:22, 10 листопада 2023 (UTC)

Мої статті в вікіпедії

Я дякую за те що ти допомагаєш мені с моїми сторінками, я думаю що мені треба бути адміністратором вікіпедії, зможеш допомогти? --Lwlvlad931 (обговорення) 13:24, 12 листопада 2023 (UTC)

Я чекаю

Я чекаю на твою відповідь

Lwlvlad931 (обговорення) 16:06, 12 листопада 2023 (UTC)
@Lwlvlad931, по-перше, вимагаю звернення на «Ви». По-друге, Ваші статті слід доопрацювати. Основні зауваження щодо їхнього оформлення є на Вашій сторінці обговорення та тут. Будь ласка, ознайомтеся. --Mark напишіть мені 16:28, 12 листопада 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за жовтень—листопад 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за жовтень—листопад 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:50, 22 листопада 2023 (UTC)

Дайджест новин від «Вікімедіа Україна» за листопад—грудень 2023 року

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за листопад—грудень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:45, 18 грудня 2023 (UTC)

Статтю Обстріли Воловця висунуто на поліпшення

Стаття Обстріли Воловця, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 20 грудня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 12:01, 20 грудня 2023 (UTC)

Сторінку Обстріли Воловця номіновано на вилучення

Стаття Обстріли Воловця, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 грудня 2023. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 12:02, 20 грудня 2023 (UTC)

Вітаю. Написане вами тут не відповідає дійсності. Наприклад, Нагорна Христина Аврамівна. --Roman333 (обговорення) 20:07, 30 грудня 2023 (UTC)

Вітаю. Це переклад з англійської Вікіпедії. Будь ласка, наведіть конкретні факти. --Mark напишіть мені 05:39, 31 грудня 2023 (UTC)
Це ви маєте підтверджувати інформацію джерелами. Він може бути першою людиною, яку сфотографували в такому поважному віці. Але щоб за 170 років ніхто не фоткав 100-літніх людей — бути такого не може. ) --Roman333 (обговорення) 11:25, 1 січня 2024 (UTC)
@Roman333, I got it! Дуже дякую за прискіпливість). У такому випадку, прошу Вас допомогти мені з цим: «the earliest-born person to have ever been photographed alive». Якщо дослівно, то він був «найраніше народженою коли-небудь сфотографованою людиною». Але звучить якось неоковирно. --Mark напишіть мені 11:34, 1 січня 2024 (UTC)
Я так розумію, що Джон Адамс — перша людина, яку сфотографували у віці 100 років. --Roman333 (обговорення) 14:12, 1 січня 2024 (UTC)
Ні. Earliest born — грубо кажучи, серед людей, яких колись фотографували, не було нікого, хто народився б раніше за нього. Однак є ще Цезар (раб), вік якого неверифікований. --Mark напишіть мені 14:18, 1 січня 2024 (UTC)

Аптека Низьких Цін

Доброго дня, прошу перевірити та підтвердити на відповідність, там були виправлені недоліки щодо нейтральності статті і треба прибрати з неї застреження щодо відповідності правилам статтю --Katsuguchi27 (обговорення) 20:12, 12 січня 2024 (UTC)

Шукаємо патрульних для Вікімарафону 2024

Вітаю! З 26 січня по 4 лютого 2024 року відбудеться щорічний Вікімарафон 2024 — захід до 20-річчя української Вікіпедії, метою якого є залучити якомога більше людей до створення статей у Вікіпедії.

Багато учасників та учасниць цього заходу будуть новачками, які потребують підтримки та допомоги, щоб їхні внески відповідали стандартам Вікіпедії та умовам ініціативи. Вони приносять із собою щире бажання зробити Вікіпедію кращою, і час від часу їм може знадобитися порада або допомога у виправленні їхніх статей — або просто позначення "перевірено" в статті.

Ми будемо раді, якщо ви приєднаєтеся до нашої кампанії патрулювання статей в період з 26 січня по 18 лютого 2024 року.

5 найактивніших патрульних отримають сертифікати на придбання книг, а всі, хто відпатрулює хоча б 10 статей, отримають сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка реалізує цей проєкт.

Головні умови для участі — це доброзичливе ставлення, вміння пояснити простими словами та бажання допомагати.

Будь ласка, залиште ваш підпис на цій сторінці, якщо ви готові патрулювати статті Вікімарафону 2024: Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Патрулювання.

Ви отримали це запрошення, бо є активним патрульним і/або брали участь у схожих проєктах у минулому --Олена Вінсент [ВМУА] (обговорення) 12:11, 19 січня 2024 (UTC)

Дайджест новин від «Вікімедіа Україна» за грудень 2023 — січень 2024 року

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за грудень 2023 — січень 2024. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 16:49, 24 січня 2024 (UTC)

Дайджест новин від «Вікімедіа Україна» за січень—лютий 2024 року

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за січень—лютий 2024 року. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 09:57, 26 лютого 2024 (UTC)