Користувач:ZERTINHO/Архів обговорення 1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, ZERTINHO!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 14:40, 10 грудня 2016 (UTC)

Вікі любить музику[ред. | ред. код]

Місяць Української революції та державності[ред. | ред. код]

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:10, 15 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Рейтинг клубів КОНМЕБОЛ[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Рейтинг клубів КОНМЕБОЛ був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:36, 6 лютого 2021 (UTC)

Статус File:Colo-Colo_logo.png[ред. | ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Colo-Colo_logo.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 12:17, 26 лютого 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. | ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 04:11, 12 березня 2021 (UTC)

Шаблон Edited у статті Годой-Крус (футбольний клуб)[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Годой-Крус (футбольний клуб) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:46, 5 квітня 2021 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пюнік (футбольний клуб)[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пюнік (футбольний клуб) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 16:24, 9 квітня 2021 (UTC)

Права відкочувача[ред. | ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Вам надано права відкочувача, тепер Ви можете одним кліком миші скасовувати усі правки користувача, який редагував останнім певну сторінку. Зауважу, що у разі зловживання інструментом, Вас можуть позбавити його. Детальніше про використування цього інструменту можете прочитати на ВП:ШВ. Успіхів!--Andriy.v (обговорення) 07:43, 26 квітня 2021 (UTC)

Дякую! --ZERTINHO (обговорення) 08:34, 26 квітня 2021 (UTC)

Артюшенко Таїсія Іванівна[ред. | ред. код]

Шеф, з якого переляку на цій сторінці фейсбук вказано як ВП:АД?

Шеф, Фейсбук вказано не як джерело, а як посилання.--ZERTINHO (обговорення) 02:20, 6 травня 2021 (UTC)

Баранаускас Стасіс Адамович[ред. | ред. код]

Доброго вечора. А чому ви не користуєтесь послугами «Футбольного інкубатора»? У шаблон «Особа» для футболістів можна розмістити невеликий відсоток інформації. --Roman333 (обговорення) 19:05, 8 травня 2021 (UTC)

Вітаю! Якщо чесно, краєм вуха чув, але не мав нагоди ще ознайомитися --ZERTINHO (обговорення) 23:03, 8 травня 2021 (UTC)
Знайшов, зайшов, подивився. Якщо я правильно розумію, там можна або залишити заявку на створення заготовки статті про футболіста, або взяти заготовку і довести її до ладу? --ZERTINHO (обговорення) 23:13, 8 травня 2021 (UTC)
Десь так. Можна і Баранаускаса поставити на поліпшення, щоб бот прописав шаблон «Футболіст». --Roman333 (обговорення) 12:37, 9 травня 2021 (UTC)
Дякую, у вільний час так і зроблю) тепер буду користуватися його послугами --ZERTINHO (обговорення) 01:18, 10 травня 2021 (UTC)

Людвіг Ляйхгард[ред. | ред. код]

Вітаю. Ви ймовірно скасували свою правку побачивши мій шаблон про редагування. Дякую за таке відношення. У нас небагато тих, хто це поважає. Але прошу незважаючи на те, що я продовжую редагувати, повернути туди цю категорію, що не порушує канви моїх редагувань. А я б цю категорію відверто прогледив. З повагою, --АВШ (обговорення) 20:33, 17 травня 2021 (UTC)

Вітаю! Дякую і вам за приємні слова) Категорію повернув) --ZERTINHO (обговорення) 11:42, 18 травня 2021 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:28, 21 травня 2021 (UTC)

щодо категорій[ред. | ред. код]

ви створюєте безліч категорій про тренерів. Чому вони всі без ІНТЕРВІК??? Ми що перші в цьому питанні? Там у всіх є інтервікі, поєднайте їх з рештою іншомовних Вікіпедій!!!! --Jphwra (обговорення) 15:28, 25 червня 2021 (UTC)

Вітаю! Насправді, вони не всі без інтервікі, я перевіряю наявність такої категорії на рос/англ/іт/ісп-вікі (іншими мовами не володію), якщо там не знаходжу, то доводиться залишати без інтервікі. Більшість тих, що я створюю, поєднані з інтервікі. З повагою, --ZERTINHO (обговорення) 15:35, 25 червня 2021 (UTC)
Використовуйте значок із Спецсимволів → «». Я скасовую ваше редагування, сподіваюсь в останнє, не влаштовуйте ВР і дослухайтесь до моїх порад --Jphwra (обговорення) 15:38, 25 червня 2021 (UTC)
ще раз. Я бачу вам пофігу мої зауваження. Є значок «», його цілком достатньо, щоб зробити для прикладу: «Спартак». Будь ласка прийміть це до озброєння і припиніть перевантажувати статті купою незрозумілих знаків. І ВР теж не влатшовуйте будь ласка, ОК? --Jphwra (обговорення) 15:41, 25 червня 2021 (UTC)
ще раз. В мене більше досвіду написання статей на спортивну тематику. Припиніть використання застарілих знаків! І припиніть Війну редагувань! --Jphwra (обговорення) 15:43, 25 червня 2021 (UTC)
Ви хоч дивіться, що ви скасовуєте. Ви шаблон "Редагую" бачите? То якого, вибачте, ви лізете редагувати статтю? Ви видаляєте моє редагування через "незрозумілі знаки", і разом з тим десяток категорій зі статті. До вашого відома, незрозумілі знаки виставляються автоматично при перекладі статті з іншої мови. Я їх і так приберу, просто не заважайте мені своїми постійними відкотами, які більше шкодять, ніж допомагають. Фактично війну редагувань починаєте ви. З повагою, --ZERTINHO (обговорення) 15:47, 25 червня 2021 (UTC)
Ви завжди лишаєте ці знаки, тому я вже звернувся на вашу СО аби в подальшому цих знаків не було більше в статтях. І саме ви спричинили ВР, після моєї правки, коли я там багато чого підправив чи у вас своя думка на все? Дослухайтесь до порад баи не було таких непорозумінь. Ви ж не дослухаєтесь абсолютно. Я вам про ці знаки вже півроку пишу в коментарях до своїх правок у ваших статтях. Ясно? --Jphwra (обговорення) 16:10, 25 червня 2021 (UTC)

Швидкий відкіт[ред. | ред. код]

Вітаю. Майже три місяці тому Вам були надані права відкочувача, припускаючи, що Ви мали ознайомимтись з правилами швидкого відкоту. Адміністратор Andriy.v, який наділив Вас правами, при цьому зауважив, що у разі зловживання інструментом, Вас можуть позбавити його. Я трохи здивований, бо вчорашнім своїм відкотом ред. № 33000156 Ви порушили вищезгадане правило. Воно досить чітко регламентує випадки, колии швидкий відкіт можна застосовувати. Можливо, я помилився і Ви нічого не порушили. Поясніть, будь ласка, яким пунктом розділу «Коли використовувати» правила Ви керувались, коли зробили швидкий відкіт ред. № 33000156? --Олег (обговорення) 05:43, 20 липня 2021 (UTC)

Вітаю! Прошу вибачення, це я помилився, а не Ви ― я неуважно подивився, і спочатку зробив, а потім подумав. Повернув вашу категорію у наступному редагуванні --ZERTINHO (обговорення) 07:41, 20 липня 2021 (UTC)

Місячник Олімпійських ігор[ред. | ред. код]

Запрошую до участі у Вікі-Олімпіаді-2020.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:35, 21 липня 2021 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Лі Пікок[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Лі Пікок був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:08, 22 липня 2021 (UTC)

Червона зоря[ред. | ред. код]

Вітаю. Стаття не діти, дружина чи батьки і за нею нічого постійно дивитися. Ламати не будувати. --Roman333 (обговорення) 08:09, 22 серпня 2021 (UTC)

Абсолютно з вами згоден. --ZERTINHO (обговорення) 11:46, 22 серпня 2021 (UTC)

Карпати Львів (2020)‎[ред. | ред. код]

вже тут створили статтю. Який там підсумок і яка назва, а то почнетьсясто статей про олдну і ту саме тему. І з автором спишись. --Jphwra (обговорення) 19:51, 25 серпня 2021 (UTC)

Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)![ред. | ред. код]

До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.

Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.

Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова У вікі з К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Ravidreams Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) Індія / Катар тамільська 2005 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня
AshLin полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) Індія конкані 2006 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух
Adamw Адам Вайт (Adam Wight) Німеччина англійська 2012 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами)
Victoria Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) Велика Британія російська 2007 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща / США польська 2007 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху
Waltercolor Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) Франція французька 2011 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх
Reda Kerbouche Реда Кербуш (Reda Kerbouche) Алжир / Росія арабська та шавія 2010 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає
Laurentius Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) Італія італійська 2004 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду
ProtoplasmaKid Іван Мартінес (Iván Martínez) Мексика іспанська 2006 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії
GerardM Герард Мейссен (Gerard Meijssen) Нідерланди нідерландська 2003 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм засновник Omegawiki звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих)
Raavimohantydelhi Рааві Моханті (Raavi Mohanty) Індія гінді 2016 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність)
Fjmustak Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) Палестина арабська й англійська 2005 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх
Mike Peel Майк Піл (Mike Peel) Іспанія англійська 2005 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою)
Vini 175 Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) Бразилія португальська 2007 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі
Discott Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) Південна Африка англійська 2006 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів
Rosiestep Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) США сербська (підзабула), англійська 2007 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо
Pavan santhosh.s Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) Індія телугу 2013 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності)
Lionel Scheepmans Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) Бельгія французька 2011 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом
Yasield Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) Кот-д'Івуар французька 2013 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень


Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).

Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Зникнення Меделейн Мак-Канн[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Зникнення Меделейн Мак-Канн був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:31, 17 вересня 2021 (UTC)

Вилучення коментарів інших[ред. | ред. код]

Вітаю ZERTINHO. Ви вилучили мої коментарі тут без пояснень, хоча це якось не етично. Прохання не вилучати моїх коментарів, навіть якщо вони вам не подобаються.--73.8.106.93 22:06, 3 жовтня 2021 (UTC)

Вітаю. Поясніть, що ваші посилання незрозумілі роблять на СО статті? Вони якось стосуються обговорення? Ви або додайте їх у якості джерел до статті, або приберіть з СО. --ZERTINHO (обговорення) 04:34, 4 жовтня 2021 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Бруно Увіні[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бруно Увіні був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:41, 10 жовтня 2021 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Мбай Ньянг[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мбай Ньянг був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:19, 16 жовтня 2021 (UTC)

Патрулювання[ред. | ред. код]

Вітаю.

ред. № 33643679, уважніше, будь ласка, з патрулюванням). --Mykola обг 12:37, 20 жовтня 2021 (UTC)

Вітаю! Дякую, буду старатися :) --ZERTINHO (обговорення) 12:42, 20 жовтня 2021 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Омельянов Олександр Олександрович[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Омельянов Олександр Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:25, 2 листопада 2021 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Фарлей[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Фарлей був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 01:28, 10 листопада 2021 (UTC)

Тиждень Київщини 2021[ред. | ред. код]

Вітаю, пане ZERTINHO/Архів обговорення 1! В понеділок почали писати про Київщину, був би радий, якби Ви глянули на статті до створення, і ті що до покращення ― може знайдете для себе щось цікаве. Буду радий побачити Вас серед учасників тижня, будь-який внесок буде помічним. З повагою — Шиманський હાય! 15:01, 11 листопада 2021 (UTC)

Вітаю, дякую, обов'язково візьму участь! --ZERTINHO (обговорення) 17:56, 11 листопада 2021 (UTC)

Права патрульного[ред. | ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення вам надано права патрульного. Тепер з цими правами ви матимете можливість перевіряти версії сторінок. Права патрульного також дають Вам доступ до сторінок Спеціальна:Неперевірені сторінки та Спеціальна:Статистика перевірок. Нагадаю, щоб зберегти ці права ваші дії мають відповідати правилам ВП:ПАТ. Якщо виникають якісь питання в процесі патрулювання, ви можете звернутись за допомогою у кнайпу, або особисто до когось з досвідчених патрульних. Існує також сторінка запитів до патрульних, які ви тепер можете виконувати. Бажаю успіхів! --Mykola обг 02:14, 29 листопада 2021 (UTC)

Дякую! --ZERTINHO (обговорення) 07:31, 29 листопада 2021 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Колесник Сергій Анатолійович[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Колесник Сергій Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:44, 2 грудня 2021 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Телефонні коди в Європейському Союзі[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Телефонні коди в Європейському Союзі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:46, 29 грудня 2021 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Что было дальше?[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Что было дальше? був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:47, 29 грудня 2021 (UTC)

Гайнріх[ред. | ред. код]

Вітаю. Мені здається, що вам ранувато надали права патрульного. Якщо ви щось не розумієте — це не означає що це не правильно. І написане має відповідати дійсності, там є статистична таблиця. Футбол — це не тема для війни редагувань. Тут або правильно, або ні. Сподіваюся, що з другого разу зрозумієте. --Roman333 (обговорення) 16:06, 15 січня 2022 (UTC)

Вітаю. Я до критики ставлюся спокійно і завжди йду на контакт. Війну редагувань влаштовувати не збирався. Якщо вважаєте, що мені зарано дали права патрульного — можете номінувати на зняття, я не ображуся. --ZERTINHO (обговорення) 16:33, 15 січня 2022 (UTC)

Шаблон Перекладаю у статті Ілайш Моріба[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ілайш Моріба був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:16, 22 січня 2022 (UTC)

Вікімарафон 2022: Долучайтеся і допомагайте новачкам[ред. | ред. код]

Доброго дня!

Із 27 до 31 січня в україномовному розділі Вікіпедії триває Вікімарафон — щорічна кампанія для написання нових статей і залучення волонтерів-дописувачів на честь дня народження української Вікіпедії, яке святкуватимемо цієї неділі.

Організаційна команда Вікімарафону запрошує і Вас створити статтю у межах цієї акції, а також маємо й інше прохання як до активного у Вікіпедії патрульного.

Під час Вікімарафону до Вікіпедії долучається чимало нових користувачів і користувачок, котрі щиро хочуть допомогти розвитку енциклопедії, однак не завжди можуть розібратися з усіма правилами і практиками. Тож потрібна допомога із патрулюванням статей та роботи з новачками щодо них.

Якщо у Вас є достатньо вільного часу і бажання, запрошуємо Вас долучитися до проєкту Вікімарафону з патрулювання та допомагати цілеспрямовано перевіряти усі новостворені в цей період статті. Записатися можна за посиланням; для активних учасників проєкту передбачені сувеніри.

Якщо ж долучитися до проєкту патрулювання Вікімарафону не можете — просимо принаймні пам'ятати про Вікімарафон і проявляти особливу толерантність до новачків у ці дні. Ми будемо вдячні, якщо у процесі звичного патрулювання статей Ви будете допомагати новачкам освоїтися і не будете ставитися до них суворо ) — наприклад, у випадку некритичного порушення правил не будете ставити статтю на вилучення, а спочатку звернете увагу автора на проблеми.

Із будь-якими питаннями Ви можете звертатися до організаційної команди Вікімарафону, зокрема за електронною адресою wikimarathonwikimedia.org.ua.

Від імені організаційної команди Вікімарафону, --Нестеренко Оля (обговорення) 10:23, 28 січня 2022 (UTC)

Привіт! Дякую, що долучилися до проєкту патрулювання. Хочу звернути вашу увагу, що список статей до патрулювання для перших днів марафону уже доступний на сторінці за посиланням (і буде оновлюватися протягом наступних днів). Тож уже можна і варто братися за перевірку конкретних статей і допомогу їх авторам ) --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:59, 29 січня 2022 (UTC)
Вітаю, дякую! --ZERTINHO (обговорення) 21:30, 29 січня 2022 (UTC)
Привіт! Ще раз дякую, що долучилися. Нагадую, що уже завершується проєкт із патрулювання статей, створених у межах Вікімарафону. Спільними силами перевірено більшість статей, але досить багато ще потребують перевірки. Якщо маєте час, запрошую сьогодні—завтра активно долучитися до завтра — список доступний на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Патрулювання/Список статей. Нагадую, що всі активні учасники й учасниці проєкту патрулювання отримають сувеніри, а п'ять найбільш активних — особливі подарунки ) --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 17:07, 21 лютого 2022 (UTC)
Вітаю! Дякую за нагадування --ZERTINHO (обговорення) 17:09, 21 лютого 2022 (UTC)

Повідомлення щодо Вікімарафону[ред. | ред. код]

Привіт! Пишу, щоб звернути вашу увагу, що ви створювали статті під час Вікімарафону до 18-річчя української Вікіпедії, однак деякі чи всі з цих статей не подані на Вікімарафон шаблоном на сторінці обговорення.

Якщо ви й не планували брати участі у Вікімарафоні, або ж планували подати на нього не всі створені у цей період статті — перепрошуємо, що потурбували!

Однак якщо ви брали участь у Вікімарафоні, будь ласка, пройдіться створеними вами статтями і додайте на їх сторінки обговорення відповідний шаблон. Як це зробити, читайте в інструкції за посиланням.

Також нагадуємо, що за участь у Вікімарафоні можна отримати сувеніри поштою; для цього потрібно записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Учасники не пізніше 7 лютого. Для цього потрібно мати принаймні одну статтю, створену у період з 27 до 31 січня 2022 року та позначену шаблоном Вікімарафону на сторінці обговорення

Якщо у вас є питання, пишіть мені або за адресою wikimarathonwikimedia.org.ua. Дякую за ваш внесок! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:58, 3 лютого 2022 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Гладких Василь Іванович[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гладких Василь Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:16, 3 березня 2022 (UTC)

Шаблон:Бібліоінформація[ред. | ред. код]

Постійно додаю іформацію про футболістів. Як і обіцяв. Можете користуватись. Приклад: Зозуля Роман В'ячеславович. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 10:43, 18 березня 2022 (UTC)

Дякую! --ZERTINHO (обговорення) 23:59, 23 березня 2022 (UTC)

#1Lib1Ref: поліпшуємо Вікіпедію, додаючи одне джерело за раз[ред. | ред. код]

Доброго дня! До 5 червня триває міжнародна акція для бібліотекарів та всіх бажаючих — #1Lib1Ref. Ви брали участь у ній в минулому, тож сподіваємося, що буде цікаво долучитися і цього разу.

Беріть участь, поліпшуйте статті, додаючи до них посилання на авторитетні джерела із гештеґом #1Lib1Ref, та робіть статті українською перевірнішими, а отже кращими. Охочі можуть отримати офіційний сертифікат участі в кампанії від ГО «Вікімедіа Україна», яка підтримує #1Lib1Ref в українській Вікіпедії.

Більше про акцію та її умови — на сторінці Вікіпедія:1Lib1Ref. --Ганна Осадчук [ВМУА] (обговорення) 08:12, 30 травня 2022 (UTC)

Шаблон Перекладаю у статті Список давньоримських богів[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список давньоримських богів був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:38, 24 червня 2022 (UTC)

Невільний Файл:Логотип ФК Гірник Ровеньки 2019 рік.jpeg, який не використовується[ред. | ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлу Файл:Логотип ФК Гірник Ровеньки 2019 рік.jpeg. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. reNVoy (обговорення) 11:28, 25 червня 2022 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Генрик Балушинський[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Генрик Балушинський був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:01, 6 липня 2022 (UTC)

Долучайтеся до Місячника ілюстрування української природи[ред. | ред. код]

Вітаю! Раніше ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить Землю». На жаль, цього року українська частина фотоконкурсу не відбудеться через безпекові ризики, пов’язані із російським вторгненням. Однак натомість проходить інша тематична кампанія — Місячник ілюстрування української природи.

Це проєкт, присвячений ілюструванню української Вікіпедії та Вікіданих світлинами з фотоконкурсу «Вікі любить Землю», поданими у минулі роки. Із 2013 року ми спільно зібрали майже 115 тисяч світлин пам'яток природи України, однак далеко не всі наразі знайшли своє місце на сторінках статей Вікіпедії. Цього літа — до 5 серпня — ми працюємо над тим, щоб покращити ілюстрування найбільшої у світі енциклопедії.

15 найактивніших учасників та учасниць отримають цінні призи — сертифікати інтернет-магазинів. Також усі зможуть отримати офіційний сертифікат участі від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка організовує проєкт.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:02, 11 липня 2022 (UTC)

Шаблон Перекладаю у статті Ісус із Назарета[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ісус із Назарета був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 06:52, 23 липня 2022 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Алешандру Алвеш ду Насіменту[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Алешандру Алвеш ду Насіменту був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 06:53, 23 липня 2022 (UTC)

Андрій Васянович[ред. | ред. код]

Ви хоча б попереджайте, які статті будете створювати. А то я працюю над статтею, а вона паралельно з цим щойно створюється. І дуже прошу, заповнюйте повністю картку «футболіст». З повагою, — Дми88 (обговорення) 15:28, 2 серпня 2022 (UTC)

Я завжди заповнюю картку футболіст, вітаю.
Вибрав статтю наймання, вибачте.
З повагою. --ZERTINHO (обговорення) 15:29, 2 серпня 2022 (UTC)
Напевно дещо я поспішив. Тоді вибачайте. Просто Аи писали без відповідного шаблону (за його наявності — я б не чіпав). Якщо плануєте ще про когось писати — вкажіть (бо список гравців дуже великий). — Дми88 (обговорення) 15:38, 2 серпня 2022 (UTC)
Добре, подивлюся й вкажу, дякую! Ви робіть кого плануєте) --ZERTINHO (обговорення) 15:40, 2 серпня 2022 (UTC)
Виділив дві статті у таблицю, якщо що --ZERTINHO (обговорення) 15:46, 2 серпня 2022 (UTC)

Зауваження[ред. | ред. код]

Вітаю! От Ви шаблон кращих гравців Кубка африканських націй створили, а не розставили його до кінця всім футболістам. Я помітив, бо якраз африканськими шаблонами займаюсь, і стараюсь усім футболістам його розставити. --Yukh68 (обговорення) 18:48, 18 серпня 2022 (UTC)

Вітаю! Я просто вчора не встиг, сьогодні планував розставити --ZERTINHO (обговорення) 07:14, 19 серпня 2022 (UTC)
Вже зробив --ZERTINHO (обговорення) 08:15, 19 серпня 2022 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Джозеф Камвендо[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Джозеф Камвендо був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:12, 7 вересня 2022 (UTC)

Є[ред. | ред. код]

Цікаво мені, якщо ви видалили оте " Так пишуть, починаючи від Букваря, до підручників для філологів.

Проте, буква, насправді, позначає склад [йи]. Хибне твердження, буцімто літера "є" позначає [йе], є бездумним калькуванням з чужих мов. А поєднання, з літературною вимовою, звуків [й] і [е] мало хто зможе вимовити, бо воно не використовується в жодному слові. Те саме - з пом'якшенням приголосних, після яких пишемо "є": вимовляємо [и], не [е]", то читзможете вимрвити [йе]? Бо я бачив, що люди з цим мають труднощі. Дивіться: поєднуємо [й] з голосними, отримаємо [йа], [йо], [йу], [йе], [йи], [йі]. Один склад із наведених не використовується в словах ЗОВСІМ! Який саме? 178.212.97.1 05:53, 7 жовтня 2022 (UTC)

Справа не в тому, чи я згоден з вашою точкою зору, чи ні. Справа в тому, що коли ви додаєте інформацію, яка дуже сильно відрізняється від загальнопринятої точки зору, ви повинні додати посилання на авторитетне джерело (у вашому випадку - на якогось філолога абощо), в якому розглядається і досліджується ця теза, інакше ви порушуєте правило ВП:ОД, тому що, по суті, транслюєте свою точку зору на предмет статті. З повагою, --ZERTINHO (обговорення) 09:47, 7 жовтня 2022 (UTC)

Двояке пом'якшення приголосних[ред. | ред. код]

може ця стаття теж є кандидатом на вилучення? Бо частина здерта з посилання. Преамбула взагалі бажає кращого... --Jphwra (обговорення) 20:31, 13 жовтня 2022 (UTC)

Я починаю вже втомлюватися від цього користувача, тому що він дуже заплутано транслює свою думку, ну, й, звичайно, оформлювати статті йому ще треба повчитися) Подавайте напевне теж на вилучення --ZERTINHO (обговорення) 08:28, 14 жовтня 2022 (UTC)

NateNet[ред. | ред. код]

אז איך בכלל כותבים מאמר? יש לי את כל הנתונים ברשת הקונבולוציה של NateNet --נתנאל שטרן (обговорення) 10:01, 20 жовтня 2022 (UTC)

sorry but I don't know hebrew language --ZERTINHO (обговорення) 10:04, 20 жовтня 2022 (UTC)
Так як же взагалі написати статтю?
У мене є всі дані про мережу згортки NateNet --נתנאל שטרן (обговорення) 10:17, 20 жовтня 2022 (UTC)
I already used the translator --ZERTINHO (обговорення) 10:18, 20 жовтня 2022 (UTC)
You have to wait until your network becomes known and is written about in other authoritative sources. Why do you need a Wikipedia article? What will it do? --ZERTINHO (обговорення) 10:07, 20 жовтня 2022 (UTC)
I will try this on this month. do you can help me to write academic article on this network?  --נתנאל שטרן (обговорення) 10:19, 20 жовтня 2022 (UTC)
sorry but no, I don't have free time for this --ZERTINHO (обговорення) 10:38, 20 жовтня 2022 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Прімера Дивізіон (Болівія)[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Прімера Дивізіон (Болівія) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:16, 25 жовтня 2022 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Панченко Сергій Васильович[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Панченко Сергій Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 06:46, 28 жовтня 2022 (UTC)

Рубенс Фадіні[ред. | ред. код]

Тобі скільки разів потрібно повторювати? --Roman333 (обговорення) 19:26, 20 грудня 2022 (UTC)

Я з Вами пиво не пив, не тикайте мені. Краще поясніть, чим вам заважає моє редагування --ZERTINHO (обговорення) 22:49, 20 грудня 2022 (UTC)

#1Lib1Ref: поліпшуємо Вікіпедію, додаючи одне джерело за раз[ред. | ред. код]

Вітаю! З 15 січня по 5 лютого 2023 року буде проходити акція #1Lib1Ref — це регулярна міжнародна кампанія, метою якої є наповнення Вікіпедії авторитетними джерелами.

Долучитись можуть бібліотекарі та всі охочі; для цього треба додати посилання на авторитетні джерела до статей, обов’язково поставивши гештеґ #1Lib1Ref в описі вашого редагування. Чим більше буде додано авторитетних джерел, тим якіснішим буде український розділ Вікіпедії.

Більше про акцію та її умови на сторінці Вікіпедія:1Lib1Ref. Запрошуємо запланувати долучитися!

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у #1Lib1Ref в минулому.

--Олена Вінсент [ВМУА] (обговорення) 14:45, 28 грудня 2022 (UTC)

Кампанія #1Lib1Ref у Вікіпедії розпочалася — долучайтеся![ред. | ред. код]

З 15 січня по 5 лютого 2023 року бібліотекарі та всі охочі зможуть взяти участь у міжнародній акції #1Lib1Ref, метою якої є наповнення Вікіпедії авторитетними джерелами.

Взяти участь дуже просто, для цього треба в період від сьогодні до 5 лютого додати посилання на авторитетні джерела до статей, обов’язково поставивши гештеґ #1Lib1Ref в описі вашого редагування. Про те, що таке авторитетні джерела, та іншу корисну інформацію можна прочитати на сторінці проєкту: Вікіпедія:1Lib1Ref.

Для всіх зацікавлених 17 січня 2023 р о 16.00 ми проведемо вебінар, де детально, крок за кроком, розкажемо, як додавати джерела і долучитися до кампанії. Зареєструватись на вебінар можна за посиланням.

Запрошуємо долучатися!

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у #1Lib1Ref в минулому. Якщо ви не хотіли б отримувати запрошення, напишіть мені або приберіть своє ім’я користувача з цієї сторінки.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:19, 15 січня 2023 (UTC)

Запрошення долучитися до патрулюваня #1Lib1Ref та Вікімарафону[ред. | ред. код]

Добрий день! Незважаючи на складну ситуацію, «Вікімедіа Україна» продовжує роботу із залучення нових людей до покращення Вікіпедії, і у січні ми проведемо дві кампанії:

  • З 15 січня по 5 лютого 2023 року проходить черговий етап #1Lib1Ref — це міжнародна акція, яка запрошує бібліотекарів та всіх охочих покращити перевірність фактів у Вікіпедії та допомогти наповнити онлайн-енциклопедію посиланнями на авторитетні джерела.
  • З 26 січня по 1 лютого 2023 року буде проходити щорічний Вікімарафон — захід до 19-річчя української Вікіпедії, метою якого є залучити якомога більше людей до створення статей у Вікіпедії.

Більшість учасників та учасниць є новачками та потребуть допомоги, аби їх внесок відповідав правилам Вікіпедії та умовам ініціативи. У них буде щире прагнення зробити Вікіпедію кращою, але деколи потрібно буде їм щось підказати, щось виправити у відредагованих ними статтях — або ж просто поставити позначку «перевірено» у статті.

Ми будемо раді, якщо ви долучитися до патрулювання статей в межах цих кампаній з 15 січня по 19 лютого 2023. Усі активні патрульні отримають сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка проводить проєкт.

Головними умовами тут є доброзичливе ставлення, вміння пояснити простими словами і бажання допомогти.

  • Будь ласка, залиште ваш підпис на цій сторінці, якщо ви будете патрулювати статті із гештеґом #1Lib1Ref, за цим посиланням.
  • Та за цим посиланням якщо ви зможете патрулювати статті Вікімарафону.

Дякуємо!

Ви отримали це запрошення, бо є активним патрульним і/або брали участь у схожих проєктах у минулому --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:00, 19 січня 2023 (UTC) (англ.)

Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії[ред. | ред. код]

Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.

Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».

Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.

Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».

Від імені організаційної команди ВікімарафонуNickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)

Вилучення за відсутності автора[ред. | ред. код]

Я розумію, що номінатора взагалі ніяк не повинні обходити обставини/стан/мотивації інших дописувачів, але просто для інформації, автора статей, які ви номінували до смітника, інші добрі люди забанили на 2 місяці за те, що він має нахабство обстоювати свої погляди. Ну та то таке... Формально у вас все чисто. Mykola Swarnyk (обговорення) 19:18, 30 січня 2023 (UTC)

Я бачив, що він заблокований, проте я не в курсі, за що і чому. Я просто послуговуюсь процедурою номінації на вилучення. Коли номінував, не був в курсі, що автора тимчасово заблоковано --ZERTINHO (обговорення) 19:23, 30 січня 2023 (UTC)
Людині, щодо якої роками триває неоголошена кампанія, кожна з сотень шпильок відчутна, хоча зі сторони ніби нічого такого. Mykola Swarnyk (обговорення) 21:44, 30 січня 2023 (UTC)
то ви радите не чіпати його дурні категорії через це? Я вам ще раз наголошую, мені нецікаві перипетії особистих стосунків між вікіпедистами, я в це не лізу. Я редагую Вікіпедію, а не беру участь в Дом-2. Тож не знаю, чи доречно вважати "шпилькою", як ви висловилися, мої номінації на вилучення категорій --ZERTINHO (обговорення) 12:32, 31 січня 2023 (UTC)
Я нічого вам не раджу і не маю на вас аніякісіньких важелів. Просто ви для чогось пишете користувачу, дослівно: я збираюсть вилучити дещо створене вами; може у вас є заперечення, можете їх висловити там-то й там-то. А в мене його сторінка в списку спостереження. Я вам і кажу: його нема і ще не буде скількись там часу. А ви самі вирішуєте, хто дурний, хто і навіщо якісь дурні правила придумав комусь щось писати перш ніж вилучати і т.д. Mykola Swarnyk (обговорення) 14:58, 31 січня 2023 (UTC)
Я вам вже відповів, за правилами я йому мав написати. --ZERTINHO (обговорення) 16:50, 31 січня 2023 (UTC)
А дурні правила чи ні - то вже най кожен собі сам вирішує --ZERTINHO (обговорення) 16:50, 31 січня 2023 (UTC)

Повідомлення щодо Вікімарафону[ред. | ред. код]

Вітаю! Пишу, щоб звернути вашу увагу, що ви створювали статті під час Вікімарафону до 19-річчя української Вікіпедії, однак деякі чи всі з цих статей не подані на Вікімарафон шаблоном на сторінці обговорення.

Якщо ви й не планували брати участі у Вікімарафоні, або ж планували подати на нього не всі створені у цей період статті — перепрошуємо, що потурбували!

Однак якщо ви брали участь у Вікімарафоні, будь ласка, пройдіться створеними вами статтями і додайте на їх сторінки обговорення відповідний шаблон до середи 8 лютого включно. Як це зробити, читайте в інструкції за посиланням.

Також нагадуємо, що за участь у Вікімарафоні можна отримати сувеніри поштою; для цього потрібно записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники не пізніше середи 8 лютого. Потрібно мати принаймні одну статтю, створену у період з 26 січня до 5 лютого 2023 року та позначену шаблоном Вікімарафону на сторінці обговорення. Після 8 лютого і перед відправкою сувенірів організатори Вікімарафону перевірять внески на предмет відповідності правилам Вікіпедії; тим часом ви ще можете покращувати статті, створені під час марафону. (Будь ласка, не записуйтеся на отримання сувенірів поштою, якщо вже отримали їх на офлайн-події Вікімарафону).

Якщо у вас є питання, пишіть мені або за адресою wikimarathonwikimedia.org.ua. Дякую за ваш внесок! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:08, 6 лютого 2023 (UTC)

Вилучення інформації[ред. | ред. код]

Те що ви чогось не розумієте означає лише те, що ви цього не розумієте. Угомонися. --Roman333 (обговорення) 08:47, 7 лютого 2023 (UTC)

Я планую звернути увагу адміністраторів на ваші дії, які підпадають під ВП:ВР. Видалення незаповнених рядків шаблону - це в першу чергу оптимізація коду сторінки і підвищення зручності її редагування у режимі вікі-розмітки, а те, що робите ви - це вже неадекватно. --ZERTINHO (обговорення) 08:50, 7 лютого 2023 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Курдас Руслан В'ячеславович[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Курдас Руслан В'ячеславович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:30, 7 лютого 2023 (UTC)

Вейг Берталон[ред. | ред. код]

Поясніть видалення Категорії Українські тренери зі сторінки? --178.92.79.26 06:45, 14 лютого 2023 (UTC)

Що тут пояснювати? Тренер не мав українського футбольного громадянства, мав радянське, чехословацьке, угорське, але не українське. --ZERTINHO (обговорення) 09:11, 14 лютого 2023 (UTC)
Він помер у 1995 році, маючи громадянство України. Мені здається Ви помилилися. Поясніть, будь ласка, поняття - "українське футбольне громадянство"? --194.213.105.15 15:31, 14 лютого 2023 (UTC)
Українське футбольне громадянство має футболіст або тренер, який виступав на будь-яких змаганнях, представляючи Україну, в т. ч. у внутрішніх змаганнях країни. Якщо ж він після 1960-х років нікого не тренував, то й відповідно і футбольного громадянства України у нього не було. А звідки у вас інформація про дату смерті? --ZERTINHO (обговорення) 10:31, 15 лютого 2023 (UTC)
Україна є правонаступницею УРСР. Якщо Ви вже вказуєте на те, що він нікого не тренував після 1960 року, то на його сторінці як раз є відомості про тренування до 1967 року. /Хоча ваше посилання на 1960 рік мені не зрозуміле взагалі/ Якщо ви продовжуєте настоювати на тому, що він підлягає вилученню з того списку, в такому випадку видаліть, будь ласка, ще декілька десятків, а може й навіть сотен, з нього на цій ж підставі. Я вважаю, що видалення зроблене вами помилково та прошу відмінити його. Щодо дати смерті - у мене є свідоцтво про його смерть. --178.92.79.26 13:05, 15 лютого 2023 (UTC)
Збірної УРСР офіційно не існувало. Це була збірна, яка брала участь лише у товариських матчах тощо.
Я вказав, що він після 1960-тих років не тренував, а не після 1960-того, читайте будь-ласка.
Щодо інших - обов'язково видалимо зайвих рано чи пізно, не сумнівайтеся. Справа ж не у тому, що я маю щось проти конкретно даної особи.
Якби це свідоцтво про смерть можна було якось оцифрувати, щоб надати його у якості джерела, було б чудово --ZERTINHO (обговорення) 16:17, 15 лютого 2023 (UTC)
а яка точна дата смерті? --ZERTINHO (обговорення) 16:18, 15 лютого 2023 (UTC)
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A1%D0%A1%D0%A0_%D0%BF%D0%BE_%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%83 посилання на інфо про збірну УРСР - це щодо її існування, а також про федерацію футболу УРСР /1956-1991р/, правонаступником якої стала федерація футболу України з 1991 року.
Крім того, мені не зрозуміле ваші посилання на 60-й або 60-ті роки, при чому тут це?
Помер 13.01.1995 року. Я вносила дату народження та смерті, однак воно не відображається, можливо щось не так робила. Планувала пізніше додати ще фото.
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A1%D0%A1%D0%A0_%D0%BF%D0%BE_%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1% 83Посилання на сторінку збірної УРСР - це щодо існування, а також правонаступництва федерації футболу УР /яка існувала з 1956 по 1991 рік/, а її правонаступником стала федерація футболу України з 1991 року.. --178.92.79.26 18:35, 15 лютого 2023 (UTC)
Я знаю, що збірна УРСР існувала, я ніде не казав протилежного, проте це суті справи не міняє. Збірна Одеси чи Харкова теж була, то що тепер? Зрозумійте, що для ФІФА і УЄФА такого громадянства як українське тоді не існувало --ZERTINHO (обговорення) 09:44, 16 лютого 2023 (UTC)
А причому тут, коли він помер? --ZERTINHO (обговорення) 09:44, 16 лютого 2023 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Курдас Руслан В'ячеславович[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Курдас Руслан В'ячеславович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 16:03, 16 лютого 2023 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Амаечі Оттіджи[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Амаечі Оттіджи був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:21, 21 лютого 2023 (UTC)

Запрошення долучитися до Тижня київських письменників[ред. | ред. код]

Вітаю з прийдешнім Всесвітнім днем письменника, що очікується 3 березня! З нагоди цього свята запрошую долучитися до Тижня київських письменників, який триває до кінця лютого.

Організатор — Київська міська організація Національної спілки письменників України за підтримки громадських організацій «Вікімедіа Україна» та «Творча еліта України». Активні учасники й учасниці отримають призи та сувеніри від організаторів. Минулого року Ви брали участь у Тижні української мови та літератури 2022 — тож, можливо, Вам буде цікаво приєднатися і зараз та допомогти покращити висвітлення цієї важливої теми в українській Вікіпедії. --Perohanych (обговорення) 10:13, 24 лютого 2023 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Курдас Руслан В'ячеславович[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Курдас Руслан В'ячеславович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:46, 12 квітня 2023 (UTC)

Подяка за участь в Тижні необхідних статей[ред. | ред. код]

Вікізначок «За заповнення прогалин»
Дякую за Ваш внесок, зроблений в рамках Тижня необхідних статей. Завдяки Вам нам вдалось скоротити відставання від інших Вікіпедій в найбільш необхідних статтях.

Якщо Ви бажаєте продовжувати підтримувати ідею тижня — можете користуватись інструментами на відповідній сторінці вікіпроєкту Популярність.
--Mike.Khoroshun (обговорення) 11:43, 13 квітня 2023 (UTC)


Шаблон Редагую у статті Бенджамін Джозеф Новак[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бенджамін Джозеф Новак був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:29, 18 квітня 2023 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Вахтанг Гвеселіані[ред. | ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вахтанг Гвеселіані був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:29, 18 квітня 2023 (UTC)

Долучайтеся до кампанії #1Lib1Ref у Вікіпедії[ред. | ред. код]

З 15 травня по 5 червня 2023 року бібліотекарі та всі охочі можуть взяти участь у міжнародній акції #1Lib1Ref, метою якої є наповнення Вікіпедії авторитетними джерелами.

Взяти участь дуже просто: для цього треба в період від сьогодні до 5 червня додавати посилання на авторитетні джерела до статей Вікіпедії, обов’язково поставивши гештеґ #1Lib1Ref в описі вашого редагування. Про те, що таке авторитетні джерела, та іншу корисну інформацію можна прочитати на сторінці проєкту: Вікіпедія:1Lib1Ref.

Для всіх зацікавлених ми проведемо вебінар, де детально, крок за кроком, розкажемо, як додавати джерела і долучитися до кампанії. Зареєструватись на вебінар можна за посиланням.

Запрошуємо долучатися!

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у #1Lib1Ref в минулому. Якщо ви не хотіли б отримувати запрошення, напишіть мені або приберіть своє ім’я користувача з цієї сторінки.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 16:13, 15 травня 2023 (UTC)