Обговорення користувача:Andrii Grebonkin

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Andrii Grebonkin!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 07:43, 14 серпня 2014 (UTC)

Стаття Чемпіонати України з легкої атлетики серед дорослих[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Чемпіонати України з легкої атлетики серед дорослих. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене.

Стаття Чемпіонати України з легкої атлетики[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Чемпіонати України з легкої атлетики. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене.

Стаття Чемпіонати України з легкої атлетики серед дорослих на відкритому повітрі[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Чемпіонати України з легкої атлетики серед дорослих на відкритому повітрі. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене.

Шаблон Edited в статті Призери чемпіонатів України з легкої атлетики серед дорослих[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Призери чемпіонатів України з легкої атлетики серед дорослих був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:36, 6 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонати України з легкої атлетики[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонати України з легкої атлетики був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:36, 6 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед ветеранів[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед ветеранів був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:36, 6 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед дорослих[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед дорослих був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:36, 6 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед дорослих на відкритому повітрі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед дорослих на відкритому повітрі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:37, 6 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед молоді[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед молоді був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:37, 6 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед юнаків[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед юнаків був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:37, 6 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед юніорів[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонати України з легкої атлетики серед юніорів був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:37, 6 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Найкращі легкоатлети Української РСР 1976 року[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Найкращі легкоатлети Української РСР 1976 року був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:48, 7 жовтня 2014 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:56, 27 травня 2015 (UTC)

Відносно списків про легкоатлетів[ред. код]

У Вас є там розділ: Інші сезони, може доречно зробити просто шаблон про ті сезони, он як в мене в статті Кубок Шпенглера? І не треба буде той розділ. --Jphwra (обговорення) 09:47, 6 січня 2017 (UTC)

Шаблон:Чемпіонати СРСР з легкої атлетики[ред. код]

Колего, вітаю. Навіщо такий дивний порядок? 91.197.junr3170 (обговорення) 10:42, 22 квітня 2017 (UTC)

Вітаю! Коли був зростаючий (від більш ранніх до більш пізніх років) порядок за лівим вирівнюванням, мені це візуально не подобалось. Різні чемпіонати починались історично проводитись в різні роки (напр., не хотілось робити 50 сірих неактивних полей для зимових чемпіонатів з метань, щоб візуально урівноважити цей підрозділ шаблону з підрозділом щодо літніх чемпіонатів, що розпочались 1920 року). Якщо порядок "з 1991 в минуле" в принципі прийнятний, я б його залишив. Дякую!

Такий порядок ніде більше не зустрічається. Порівняйте, напр., Шаблон:Чемпіонати Європи з легкої атлетики; Шаблон:Чемпіонати світу з легкої атлетики. Навіть арабсько-єврейські пишуть справа наліво, не знизу вгору. Та й нащо сірі поля? Думаю, Вам краще повернути звичайний порядок. 91.197.junr3170 (обговорення) 12:00, 25 квітня 2017 (UTC)

Дякую, не проблема, порядок поверну. Сірі поля я би все ж таки залишив. ІМХО, це показуватиме, що певний чемпіонат певного року не проводився взагалі. На відміну від ситуації, коли він мав місце, проте ще не встигли створити сторінку для нього. Не пригадую де саме, але мені здається, я їх бачив в окремих вікі-шаблонах.--Granleon1980 (обговорення) 12:45, 25 квітня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Легка атлетика[ред. код]

Вітаю. Чи маєте намір продовжити наповнювати статтями про ла надалі? І не тільки про СРСР, але про європейські змагання, світові? І ще я категоризував Ваші статті тож відтепер замість Спортивні події ХХХХ, треба додавати ХХХХ у легкій атлетиці. Окрім того додавайте категорії до статей відносно чемпіонату. А то стаття має вигляд сироти. == Легка атлетика == (обговорення) 08:12, 2 липня 2017 (UTC)
і ще одне зауваження. Зазвичай рік не треба додавати, тобто Чемпіонат СРСР з легкої атлетики ХХХХ. --Jphwra (обговорення) 08:21, 2 липня 2017 (UTC)

Щодо року. Маєте якесь АД? Не додають в англовікі і деяких інших. Українською виглядає дещо неповно. 91.197.junr3170 (обговорення) 13:00, 12 липня 2017 (UTC)
Вітаю. Звичайно, намір є і потрохи реалізовується. Зараз працюю над рекордами України та хронологією їх встановленням по кожній дисципліні. Про європейські та світові змагання - не впевнений, що потягну. А радянські змагання з українськими та про виступи українців на різних змаганнях - в планах. Щодо технічних зауважень - дякую, взяв до уваги. Загалом в намірах - створити лекгоатлетичний портал, як в англомовній та деяких інших вікіпедіях.

Шаблон:Хронологія світових рекордів з легкої атлетики[ред. код]

Колего, навіщо ви видалили категорії? 91.197.junr3170 (обговорення) 12:53, 12 липня 2017 (UTC)

Доброго дня! Уточніть, будь ласка, що ви маєте на увазі під "видаленням категорій" у зазначеному шаблоні? Granleon1980 (обговорення) 14:29, 12 липня 2017 (UTC)
Ця правка. Вже виправлено. 91.197.junr3170 (обговорення) 15:18, 13 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Andrii Grebonkin вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада. Також пропоную вам офіційно зареэструватися на сторінці проекту Український спорт, бо де-факто ним є і так .--Yasnodark (обговорення) 12:41, 28 липня 2017 (UTC)

Andrii Grebonkin доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, де можна переглянути трансляцію ЧМ з легкої атлетики в інтернеті. Дасте посилання?--Yasnodark (обговорення) 14:33, 6 серпня 2017 (UTC)
Yasnodark Вітаю! У мене кабельне ТВ - дивлюсь Eurosport там. Спробуйте тут http://www.watchathletics.com/article/10174/live-world-athletics-championships-london-2017/. Andrii Grebonkin (обговорення) 14:37, 6 серпня 2017 (UTC)
Yasnodark Andrii Grebonkin дякую за відповідь та у мене ТБ аналогове, а за тим посиланням трансляції нема і офіційний канал ІААФ на ютубі чомусь у нашій країні заблокований.Yasnodark (обговорення) 14:23, 8 серпня 2017 (UTC)

Інтервікі[ред. код]

Не забувайте про них бо енвікі ще не має але вони там скоро будуть. --Jphwra (обговорення) 07:06, 23 липня 2017 (UTC)

Звичайно! Дякую за нагадування! Granleon1980 (обговорення) 07:44, 23 липня 2017 (UTC)

Скасування[ред. код]

Чому скасували додавання мною преамбули до статті Чемпіонат світу з легкої атлетики 2017 — Марафон (чоловіки)?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:53, 7 серпня 2017 (UTC):

Oleksandr Tahayev, вами було вказано, що змагання з марафону відбулись на Олімпійському стадіоні, що є некоректним. Марафонці бігали вулицями Лондона. Andrii Grebonkin (обговорення) 13:02, 7 серпня 2017 (UTC)
А що важко одне словосполучення виправити?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:17, 7 серпня 2017 (UTC)
Ні, не важко. Просто на той момент мені так було зручніше, враховуючи те, що жодного іншого текста в преамбулі не було.Andrii Grebonkin (обговорення) 13:45, 7 серпня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Andrii Grebonkin вітаю! У вас ще є шанс приєднатися Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада. Не хочете трохи перемкнути фокус уваги і у зв`язку з початком Універсіади написати про якісь види спорту на цих змаганнях в рамках Неолімпіади чи про Всесвітні ігри?--Yasnodark (обговорення) 14:26, 20 серпня 2017 (UTC)

Yasnodark, вітаю! Дякую за запрошення. З усією повагою до Неолімпіади та Всесвітніх ігор, я, на жаль, не розглядаю на даному етапі за можливе писати статті про ці змагання. Буду "лупати скелю" легкої атлетики - хочу завершити оформлювати статті про ЧМ-2017. Потім у мене на черзі, думаю, рекорди Європи з легкої атлетики. Andrii Grebonkin (обговорення) 16:36, 20 серпня 2017 (UTC)
Andrii GrebonkinЯк щодо скелі легкоатлетичних змагань на Універсіадах та Дефлімпіадах? До того ж, ваші статті про ЧМ також можете занести у перелік створених статей на сторінці проекту. А взагалы дуже вдячний за ваш легкоатлетичний внесок.--Yasnodark (обговорення) 11:46, 21 серпня 2017 (UTC)

Категорії[ред. код]

Категорія:Шаблони:Чемпіонати світу з легкої атлетики на відкритому повітрі; Категорія:Шаблони:Чемпіонат світу з легкої атлетики 2017… Колего, чи не забагато категорій Ви створюєте? 91.197.junr3170 (обговорення) 14:49, 28 серпня 2017 (UTC):

Колего, доброго вечора! Для мене це не надто принципово. Скорочуйте як вважатимете за потрібне. Я лише формую свої відчуття та навички категоризації. Andrii Grebonkin (обговорення) 19:39, 28 серпня 2017 (UTC)
Вітаю. Добре, перероблю. Вам успіхів. До речі, щодо чемпіонатів СРСР і України тих часів. Не бажаєте написати, наприклад, про ЧУ-1922 в Харкові? чи це не вийде повноцінна стаття? А ЧСРСР — чи не дуже вони (статті) роздрібнені на окремі деталізовані. Не краще було б їх об′єднати. Втім, не наполягаю. 91.197.junr3170 (обговорення) 13:03, 29 серпня 2017 (UTC)
Вітаю! Плани на радянський період легкої атлетики величезні, інформації - купа. Шкода, що часу обмаль. Зараз намагаюсь відполірувати статті про ЧС-2017 (прізвища атлетів перекладав подекуди поспіхом під час чемпіонату). Це забере, думаю, ще тижнів зо два, як мінімум. Щодо роздрібненості - можливо. Ще маю "перетравити" вже сформовані заготовки по зимовому сезону радянських чемпіонатів. Так що потрохи лупаю цю скелю. В планах - повноцінний ЛА-портал на українській вікі. Заготовку вже зробив. Andrii Grebonkin (обговорення) 13:13, 29 серпня 2017 (UTC)

Стосовно шаблонів нп і відеофрагментів[ред. код]

На мою думку це пуста трата часу. Відеофрагменти все-одно іноземною мовою і псують вигляд сторінки, а за шаблонами нп створюють лише якщо вони в дуже популярних статтях. Краще написати трохи статей про призерів, а ще краще про такі самі дисципліни попереднього чемпіонату. Я можу Вам їх постворювати вже частково транслітеровані, а треба буде доробити імена до кінця. Як Вам така ідея?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:41, 30 серпня 2017 (UTC)

Олександре, дякую за спостереження. По відеофрагментах - я б волів залишити хоча б фрагменти самих змагань (з каналу IAAF Athletics на YouTube), що робиться, наприклад, в англомовній вікі. Щодо флеш-інтерв'ю - приберу те, що вже розмістив. По шаблону Нп - певно, що погоджуся з вами. По контенту, який використовується в межах статей про ЧС, думаю, що під "дуже популярними" статтями братиму лише ті, що стосуються фіналістів змагань та чемпіонів світу минулих років (у шаблонах, що розміщуються внизу статті). Щодо статей про призерів та дисципліни попередніх чемпіонатів, то, з огляду на те, що я, за власними відчуттями, вже дещо "наївся" за останні кілька тижнів писати про чемпіонати світу (до того ж ще треба довести до кінця кілька узагальнюючих статей по цій темі), то не впевнений, що зможу взятися за ті ж попередні чемпіонати. Позаяк, дуже вдячний за коментарі та поради! Andrii Grebonkin (обговорення) 18:28, 30 серпня 2017 (UTC)
Це можна було б у майбутньому зробити. Я просто придумав спосіб як це все пришвидшити. Сам я багато писав і писатиму про окремі дисципліни. Тож коли відпочинете можна буде співробітничати, може вже не так спішачи.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:24, 30 серпня 2017 (UTC)
Домовились Andrii Grebonkin (обговорення) 19:27, 30 серпня 2017 (UTC)

Шаблон:Дисципліни легкої атлетики[ред. код]

Колего, нащо це? 91.197.junr3170 (обговорення) 16:32, 7 лютого 2018 (UTC)

Добрий вечір, колего! Послуговуючись порадами з категоризації ("не варто відносити сторінку до категорії та до більш загальної категорії, такої що перша категорія є її субкатегорією"), в такий спосіб я намагався прибрати автоматичне віднесення видаленим компонентом кожної статті про конкретну дисципліну напрямУ до категорії "Дисципліни легкої атлетики" - в її межах є купа багаторівневих підкатегорій. Якщо щось не так, буду вдячний за пораду. Andrii Grebonkin (обговорення) 18:22, 7 лютого 2018 (UTC)
Це так. Але чомусь раніше всі статті дублювалися в двох категоріях. Можливо, є сенс? чи створити для них окрему, чи вистачить шаблону? Тепер інше:
Певно, що погоджусь з Вами (щодо дублювання), зважаючи на те, як ще зроблено в англомовній та російськомовній вікіпедіях. Уточню. Andrii Grebonkin (обговорення) 15:54, 8 лютого 2018 (UTC)

Біг на 100 км чи Біг на 100 кілометрів?[ред. код]

Км (і м) вживається щодо бігу по шосе, кіло- і метрів — по доріжці. Значно частіше 100 км проходить по шосе, хоча рекорд світу Річі встановив на стадіоні, жіночий чемпіонат світу 1996 року в Нанті та інші — також. Точніше буде — км. Статтю — доповнити.91.197.junr3170 (обговорення) 15:38, 8 лютого 2018 (UTC)

Колего, доброго дня! Тут головне питання - чи скорочувати в назві статті слово "кілометрів" до "км". І воно не залежить, на мою думку, від того, де проводяться змагання - на стадіоні, чи на шосе. Я вважаю, що більш коректно вживати слово "кілометрів" повністю - аналогічно тому, як це робиться у назвах вікі-статей щодо бігових дисциплін, дистанція в яких вимірюються в метрах. Andrii Grebonkin (обговорення) 15:48, 8 лютого 2018 (UTC)

Наполегливе прохання[ред. код]

Andrii Grebonkin Будь-ласка не вилучайте корисних категорій зі статей та підкатегорій (наприклад навіщо прибирати категорію Категорія:українські легкоатлети з підкатегорії Категорія:українські метальники диска чи Категорія:Чемпіонати світу з легкої атлетики з Категорія:Чемпіонати світу з кросу), вони забезпечують кращу навігацію та не номінуйте на вилучення категорій, що мають міжмовні посилання, Категорія:Семиборці США, та є традиційними, наприклад за країною. Не руйнуйте існуючу систему, тим більше без попередніх узгоджень та консультацій. Mr.Rosewater та @ReAl: прошу звернути увагу. --Yasnodark (обговорення) 17:09, 10 лютого 2018 (UTC)

  • Вітаю. Згоден з Yasnodark — Ваші дії не завжди зрозумілі. Якщо хочете щось радикально змінити у склавшійся системі категоризації (що, іноді, справді, необхідно), краще обговорити це на ВП:ОК. Це стосується тих випадків, коли ці зміни не очевидні. До них, безумовно, належать вилучення категорій, що давно мають декілька аналогів іншомовних розділах, особливо, в таких розвинутих як англійська, німецька і французька. --Олег (обговорення) 19:20, 10 лютого 2018 (UTC)
Вітаю. Дякую за зауваження. Візьму до уваги. Andrii Grebonkin (обговорення) 19:31, 10 лютого 2018 (UTC)
Andrii Grebonkin Вітаю. Тоді який сенс вашого відкоту моїх правок підкатегорій категорії Категорія:Метальники диска за країною і подальшої номінації цієї дуже корисної категорії, хоча вами ж і створеної? Причому це було створено після мого зауваження. Будь-ласка відновіть її та додайте до підкатегорій. Така категорія є стандартною і доцільною підкатегорією категорії Категорія:Легкоатлети за країною і навіть, якщо на відміну від категорій бігунів чи деяких інших аналогічних, її не встигли створити в інших розділах, вона має повне право на існування в нашому.--Yasnodark (обговорення) 13:31, 12 лютого 2018 (UTC)
І не забувайте прив'язувати новостворені категорії до іноземних розділів в інтервікі-посиланнях, як це я зробив з Категорія:Українські стипльчезисти.--Yasnodark (обговорення) 13:37, 12 лютого 2018 (UTC)
Вітаю. Щодо підкатегорії "Метальники диска за країною" в категорії "Легкоатлети за країною", то вважаю її існування там все ж таки некоректним. У нас є підкатегорія "Метальники диска" в категорії "Легкоатлети за дисципліною". Зміст підкатегорії "Метальники диска" такий самий, що і зміст (під)категорії "Метальники диска за країною". До того ж підкатегорій, аналогічних підкатегорії "Метальники диска за країною", категорія "Легкоатлети за країною" не містить. Щодо того, що ця категорія була створена мною, ну то таке - всі помиляються. Позаяк, корисною на даний момент її не вважав би. Що думаєте? P.S. Інтервікі-посилання перевіряю - багато скільки додав. Andrii Grebonkin (обговорення) 13:50, 12 лютого 2018 (UTC)
Я вам писав у минулі рази ви помилилися не при створенні, а при її ліквідації після моїх зауважень. Категорії за країною є базовими у вікіпедії і їх вилучати не треба. У категорії "Легкоатлети за країною" читач має бачити підкатегорії легоатлетів окремих дисциплін: метальників, бігунів, семиборців, стрибунів тощо. Читач не повинен шукати метальників конкретних країн серед усіх легкоатлетів цієї країни. -Yasnodark (обговорення) 15:44, 13 лютого 2018 (UTC)
Я от що думаю. До, скажімо, категорії "Метальники диска Німеччини" можна тоді буде дійти двома шляхами: 1) через "Легкоатлети за дисципліною" -> "Метальники диска", 2) через "Легкоатлети за країною" (яка є однопорядковою до категорії "Легкоатлети за дисципліною") -> "Метальники диска за країною". По першому підходу - вже створені підкатегорії щодо всіх дисциплін. По другому - була лише одна щодо метальників диска за країною. То чи є сенс йти також і другим шляхом? Andrii Grebonkin (обговорення) 17:41, 13 лютого 2018 (UTC)
Є сенс, бо прості люди-читачі так далеко за категоріями не ходять: чим швидшим є шлях - тим більше шансів відвідуваності. Та й для досвідчених користувачів, як - наявність цієї категорії значно спрощує все, бо лише в ній я можу побачити дискоболів усіх країн разом, переходячи з "Легкоатлети за країною". Шкоди жодної. Тож відновіть.--Yasnodark (обговорення) 16:02, 14 лютого 2018 (UTC)
Справа в тому, що шлях через "Легкоатлети за країною" не швидший (коротший), а такий самий. Усіх дискоболів ви можете побачити і через "Легкоатлети за дисципліною" -> "Метальники диска". Так що, відновлюємо? Andrii Grebonkin (обговорення) 16:17, 14 лютого 2018 (UTC)
Так--Yasnodark (обговорення) 17:24, 14 лютого 2018 (UTC)

назви серійних категорій[ред. код]

вітаю. Ви вивчали користь назв категорій, які автоперекладаєте / створюєте? Поцікавтеся кількістю пошукових посилань на <прикметник країни, назва діяльності персони>, порівняно з усталеною слов'янськими, складними мовами, і українською послідовністю <сфера діяльності> < місце діяльності>, які уникають прикментникового сполучення. СШАнські, босніагерцеговинські тощо, то хто недоречний в складеній цепочці?--Avatar6 (обговорення) 19:55, 11 лютого 2018 (UTC):

Вітаю. Наразі я загалом уніфікую підкатегорії в категорії (Категорія:Легкоатлети за країною). Якщо в біографічній статті про легкоатлета трапляються ізольовані категорії (наприклад, як донедавна в Категорії:Ефіопські срібні медалісти), я загалом лише доводжу цю підкатегорію до більш загальної на підставівже запроваджених підходів. Чи може ви мали щось інше на увазі? Andrii Grebonkin (обговорення) 20:03, 11 лютого 2018 (UTC)
На увазі оце обговорення балачка: Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Категоризація осіб щодо приналежності до країни і висловлені там аргументи.--Avatar6 (обговорення) 07:39, 13 лютого 2018 (UTC)

Легка атлетика в Латвії[ред. код]

Вітаю. Чому Ви вилучили цю категорію ред.№ 22021090? --Олег (обговорення) 07:18, 13 лютого 2018 (UTC)

Вітаю. Певно через те, що ця категорія не мала більш загальної. Повернув і включив більш загальні (планував цю вправу зробити глобально по закінченні з "Легкоатлетами за країною"). Andrii Grebonkin (обговорення) 12:21, 13 лютого 2018 (UTC)
Дякую, зрозуміло. Взагалі я, зазвичай, не створюю категорій, якщо до неї не можна наразі зібрати хоча б три елементи. Колись про це була домовленість між редакторами, коли категорії-карлики масово ставили на вилучення, але в правилах цього не пам'ятаю. --Олег (обговорення) 15:32, 13 лютого 2018 (UTC)
Andrii Grebonkin ваші аргументи про більш загальну недоречні, не треба додавати більш загальних, треба додавати ті, що на порядок вище, як з матрьошкою. Будь-ласка не вилучайте надкатегорій на свій смак, якщо не дуже розумієте сутності категоризації. Якщо категорія присутня, то це мало певний сенс, який своїми діями ви руйнуєте, про що вже зазначалося вище. В окремих випадках варто просто не створювати підкатегорій, як казав пан Олег (особливо якщо не бачите найближчих перспектив поповнення). Хоча в принципі зараз вже ледь не в усіх мовних розділах існують і купа категорій з одиничним наповненням, бо це полегшує навігацію. Та все ж значно краще, коли категорія є більш наповненою. Тобто можна було в цьому випадку утриматись від створення Легка атлетика в Латвії та якщо вже створили, то хай буде мати зміст. Адже саме зпорожнення категорій може призвести до їх ліквідації. --Yasnodark (обговорення) 15:50, 13 лютого 2018 (UTC)
Уточнення - категорію "Легка атлетика в Латвії" оригінально створював не я. Я її спочатку видалив, як таку, що не мала "батьківських" категорій (червона), а потім повернув і прив'язав її до більш загальних. Andrii Grebonkin (обговорення) 17:14, 13 лютого 2018 (UTC)
Тоді прошу вас звернутися до адміністраторів з метою повернення справжньої історії сторінки, бо таким чином ви привласнили собі авторство. Таким чином діяти не варто.
Проте якщо ви маєте на увазі, що ви спочатку вилучили червону нестворену категорію з тієї сторінки, а потім створили і додали знов, тоді створювачем є саме ви. Хоча і не першим додавачем до статей.--Yasnodark (обговорення) 15:57, 14 лютого 2018 (UTC)
Саме так. Була вилучена червона нестворена категорія. Andrii Grebonkin (обговорення) 16:02, 14 лютого 2018 (UTC)
Andrii Grebonkin тоді автором є саме ви, і зараз все нормально.--Yasnodark (обговорення) 16:03, 14 лютого 2018 (UTC)

легкоатлетична пропозиція[ред. код]

Andrii Grebonkin хотів запропонувати вам створити статтю по вашій частині:Легка атлетика на гімназіаді[en], вам це цікаво? --Yasnodark (обговорення) 14:23, 15 травня 2018 (UTC)

Yasnodark, вітаю! Дякую за пропозицію! Не певен, що це в моїх пріоритетах в найближчі місяці. Зараз потрохи почав наповнювати Вікіпедію інформацією про дорослі чемпіонати Української РСР з легкої атлетики. В найближчих планах також створити статті про всі "літні" дорослі чемпіонати Європи з легкої атлетики. Ну і решта речей за проектом. Andrii Grebonkin (обговорення) 15:07, 15 травня 2018 (UTC)
Дякую за ваш внесок, він дуже важливий та інформативний. Сподіваюсь, що дійдете і до гімназіади. Пропоную вам також офіційно зареєструватися на цій сторінці, адже фактично ви давно є учасником і цього проекту.--Yasnodark (обговорення) 15:15, 15 травня 2018 (UTC)
Дякую! Зареєструвався. Andrii Grebonkin (обговорення) 15:31, 15 травня 2018 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Доброго дня. За результатами обговорення вам надано права патрульного та відкочувача. Успіхів у редагуваннях.
(користуючись нагодою додам, що вільні файли варто завантажувати на Вікісховище — там ними можна користуватися з різних Вікіпроектів, а не лише тут локально ;) ) --Helixitta (t.) 11:41, 20 лютого 2018 (UTC)

Дякую. Прийнято. Andrii Grebonkin (обговорення) 12:21, 20 лютого 2018 (UTC)

Шаблон:Назва країни URS і подібні[ред. код]

Доброго дня. Шаблони, до яких Ви внесли зміни, використовуються у тисячах статей, там де у табличному вигляді необхідно вказати приналежність чогось або когось до відповідної країни. При зміні тексту посилання з 3-4 символів до декількох десятків символів виходить жахливо. --Thevolodymyr (обговорення) 13:10, 13 березня 2018 (UTC)

Доброго дня! Зараз виправлю. Я вважав, що повна назва відображається лише, коли наводиш на неї курсор. Andrii Grebonkin (обговорення) 13:50, 13 березня 2018 (UTC)
Я вже Ваші правки відкотив ). Лишень написав пояснення своїм діям. --Thevolodymyr (обговорення) 14:11, 13 березня 2018 (UTC)
Помітив, дякую! Я чомусь вважав, що повний текст виводиться лише коли наводив курсором на трилітерну абревіатуру країни. Andrii Grebonkin (обговорення) 14:16, 13 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:21, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:19, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Diakuyu[ред. код]

I do not know if you speak English or not but I would like to thank you about 2018 World Championships in Tampere (U20). Yours--Enzino (обговорення) 10:15, 17 липня 2018 (UTC)

Чемпіонат Європи з легкої атлетики 1950[ред. код]

Вітаю. Ось цією дією Ви порушили ВП:ШВ (див. Вікіпедія:Швидкий відкіт#Коли використовувати). При повторенні подібного Ви можете бути позбавлені прав відкочувача. Що ж до самої статті, то Ви відкинули очевидно корисні редагування, зокрема в частині категоризації (Ви дали статтю до "червоної" категорії), історичних прапорів (прапори повинні бути такими, які були чинними у 1950 році) та відповідності результатів до поданих у джерелі, на яке посилаєтесь. Перевірте будь ласка результати за джерелом. Сподіваюсь на співпрацю з Вашого боку--Unikalinho (обговорення) 18:35, 5 серпня 2018 (UTC)

Дякую, частково згоден. Насправді, відкотом хотів прибрати лише суперечність зробленого редагування, за якої до бігових видів стала відноситись спортивна ходьба. Зараз створив окремий підрозділ "Спортивна ходьба" у статті. Andrii Grebonkin (обговорення) 19:09, 5 серпня 2018 (UTC)
А ще, в результатах атлетів ніколи не фігурують оті скорочення "с", (секунди), "м" (метри) тощо (можете переглянути... всюди є формат 15,50 або 15.50, а не "15 м 50 см або "15,50 м"). Тому не треба додавати оці от букви, як оце Ви зробили. Бажано забрати це також з інших статей, які Ви писали--Unikalinho (обговорення) 14:42, 10 серпня 2018 (UTC)
Навіть слово "очки" не завжди фігурує... але це ще можна залишити... але от "м" (метри) -- це неенциклопедично... такого нема ні в прес-релізах, ні в енциклопедіях (навіть радянських)--Unikalinho (обговорення) 14:45, 10 серпня 2018 (UTC)
Unikalinho, дякую за думки. Самому не дуже подобається, але якось звик викладати "метрово-сантиметрові" результати у форматі "15,50 м". При цьому, "с" до часових показників не додаю. Це переважаючий підхід в українській вікі, наскільки я розумію. Ставити питання про зміну підходу на обговорення вагаюсь - надто концептуально для мене. Andrii Grebonkin (обговорення) 14:55, 10 серпня 2018 (UTC)
Ну то можете писати, як зручно Вам, але не повертати ці "м", коли хтось інший їх забирає. Я думаю, це найоптимальніший варіант, зважаючи на всі фактори (а це і Ваші звички/симпатії, і ось те, що я написав на цю тему вище, і мала кількість читачів Ваших статей і взагалі тематики "легка атлетика" (тут в основному у футболі тусуються)). Обговорення, я думаю, буде неефективним, бо, знову ж таки, дуже мало людей в укрвікі цим взагалі цікавляться. Скоріш за все, Ваші легкоатлетичі статті й редагуватись-то будуть лише Вами, мною і ботами.
Щодо "переважаючого підходу", то насправді ніякого такого "переважаючого підходу" тут нема з однієї простої причини: левова частка легкоатлетичних статей написані саме Вами, а до Вас тут їх практично не було. Тобто ось цей "переважаючий підхід" насправді ввели Ви самі ). Консенсусу за нього не було. Та й, думаю, не буде... не буде взагалі ніякого консенсусу загальновікіпедійного на цю тему (ну бо мало людей цим цікавляться)
Що ж до самого предмета дискусії, то тут власне достатньо джерела відкрити (як газети, так і енциклопедії). У мене є друкована енциклопедія радянських часів і ще один довідник тих же часів (безкоштовно скачати в неті це нереально) -- в обох є без "м". Плюс ось власне сайти, друковані газети, та й телетрансляції -- всюди я бачив/чув лише ось той формат, який дав я. От і джерело, що є в статті, так пише (хоча там інша муля -- вони чомусь на всі бігові дистанції до результатів додають букву h (типу "години") -- хоча там же у хвилинах та секундах усе вимірюється). Якщо знайдете принаймні кілька джерел (протокольного характеру), які пишуть по-Вашому, то вкажіть їх -- тоді буде хоч якийсь привід подискутувати--Unikalinho (обговорення) 05:12, 11 серпня 2018 (UTC)::
Unikalinho, просто з якоїсь причини, коли я почав писати статті про змагання, те, що вже було в нашій вікі з цього приводу (наприклад, кілька статей про), містило "м" - ну, то я пішов цією "протореною" стежкою, особливо не замислюючись. Загалом з Вами згоден - надалі буду писати без "м". Дякую за цінні думки! Andrii Grebonkin (обговорення) 06:09, 11 серпня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:24, 1 листопада 2018 (UTC)