Обговорення користувачки:EleNte

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Вітаю. Побачив, що Ви історик, то запрошую до вікіпедійного осередку істориків та аматорів цієї науки. Вікіпедія:Проект:Історія.--Brunei (обговорення) 13:58, 28 червня 2018 (UTC)

 1. Дуже дякую за пропозицію! Приєднуюсь до написання та редагування. --Net Last (обговорення) 06:33, 29 червня 2018 (UTC)

Утримайтесь[ред. код]

від коментів будь ласка. Не треба відповідати, я вже навідповідав, що сами бачите що з того вийшло. Є адмінітратори вони вгамують його без Вас, а він може вивести Вас з рівноваги. Тому утримайтесь і робіть свою справу. Я краще сам попереджу, мені від того зле не буде. --Jphwra (обговорення) 10:27, 10 липня 2018 (UTC)

Патрульна[ред. код]

Привіт. За результатами обговорення Вам надано права патрульного. Прошу врахувати зауваження щодо категорій, адже категоризація — це одна з вимог ВП:ПАТ. Деякі шаблони (як от у статтях про осіб) додають категорії автоматично, в інших же їх треба додавати вручну. Також бачу, що Ви ще не вантажили файлів у вікі, тому, традиційно, кілька настанов щодо цього: не забувайте вказувати ліцензії файлів, а також додавати шаблон {{ОДВ}}, якщо файл є невільним. Вільні ж файли в більшості випадків бажано вантажити одразу на Вікісховище. Якщо Вам буде потрібна якась допомога з будь-чим або виникнуть якісь запитання, звертайтесь до мене на СО, або в Кнайпу.--Piramidion 20:02, 11 липня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Свиридов Валентин Вікторович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Свиридов Валентин Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 14:36, 17 липня 2018 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Cute grey kitten.jpg
)

Віталій Плекан (обговорення) 17:24, 27 липня 2018 (UTC)

Стосовно деструктивної діяльності Kharkivian[ред. код]

Шановна пані Наталю!

Правила Вікіпедії забороняють на ВП:ЗА приватні розмови, звернення, і обговорення дій дописувача, які не є деструктивними, і не потребують адміндій (попередження, блокування, бану тощо). Інколи за це карають. Тому, вибачте, для Вашої ж безпеки переніс сюди. Тут це дозволено.

Юрій Дзядик в) 06:16, 16 серпня 2018 (UTC).

Перенесено із ВП:ЗА

Ви маєте право відредагувати на ВП:ЗА, і неприватне залишити. — Юрій Дзядик в) 06:20, 16 серпня 2018 (UTC).

Шаблон Edited у статті Факультет інформаційних радіотехнологій та технічного захисту інформації[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Факультет інформаційних радіотехнологій та технічного захисту інформації був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:06, 12 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Петров Едуард Георгійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Петров Едуард Георгійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:03, 14 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:25, 15 листопада 2018 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Cute grey kitten.jpg

для вас

Віталій Плекан (обговорення) 20:32, 16 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Факультет комп'ютерних наук Харківського національного університету радіоелектроніки[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Факультет комп'ютерних наук Харківського національного університету радіоелектроніки був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:05, 22 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Факультет комп'ютерної інженерії та управління Харківського національного університету радіоелектроніки[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Факультет комп'ютерної інженерії та управління Харківського національного університету радіоелектроніки був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:18, 31 грудня 2018 (UTC)

Сувеніри за участь у WikiGap 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у WikiGap 2019. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 13:18, 13 березня 2019 (UTC)

Подяка за участь у WikiGap Challenge[ред. код]

WikiGap 2019 logo.svg
Подяка за участь у конкурсі WikiGap Challenge
Вітаю, EleNte! Хочу Вам подякувати за участь у міжнародному конкурсі WikiGap Challenge — створення статей про видатних жінок. Під час конкурсу українські вікіпедисти написали впродовж місяця 813 статей (це більше половини від загальних 1,440), а 7 користувачів української Вікіпедії увійшли у десятку міжнародних переможців. Бажаю успіхів і наснаги у подальшій роботі. З повагою, --Tespaer (обговорення) 21:41, 24 травня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Минулого року ви брали участь у конкурсі статей Скандинавська весна — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися. --Aced 11:34, 5 червня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Список міст-побратимів у Швеції[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список міст-побратимів у Швеції був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:04, 29 червня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Явдась Митрофан Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Явдась Митрофан Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:17, 17 липня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 17:45, 22 липня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Місяці розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Місяці розслідувальної журналістики. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 19:15, 6 серпня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у конкурсі статей «Жінки у STEM»[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу активну участь у конкурсі статей «Жінки у STEM». Надіслав вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 22:18, 8 вересня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні «Це зробила вона»[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у WikiGap 2019. Можливо, вам було б цікаво долучитися до схожого заходу — марафону «Це зробила вона», присвяченого видатним українкам. Він почався сьогодні — і триватиме до кінця неділі 6 жовтня.

Мета марафону — показати світові досягнення жінок-українок і допомогти зменшити гендерний дисбаланс у Вікіпедії. Теми статей для поліпшення і створення можна обрати із пропонованих або вибрати самостійно, якщо вони відповідають правилам Вікіпедії і загальній темі марафону.

Усі учасники й учасниці марафону, які суттєво поліпшать або створять принаймні одну статтю, можуть сертифікати й сувеніри від організаторів, а кілька найактивніших — окремі подарунки. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 11:16, 4 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Гребеннік Ігор Валерійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гребеннік Ігор Валерійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 18:01, 6 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Видалянство та інклюзіанство[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Видалянство та інклюзіанство був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 22:38, 15 січня 2020 (UTC)

Лист[ред. код]

Привіт. Ви написали листа, а мій спам автоматично очистився. Прошу надіслати ще раз. --Вальдимар 11:58, 3 лютого 2020 (UTC)

Дякую! Вже повторно відправила! --NetLast (обговорення) 12:07, 3 лютого 2020 (UTC)

ВМ-2020[ред. код]

Я пододавав шаблони до мною створених статей. --Sehrg (обговорення) 13:37, 3 лютого 2020 (UTC)

Дуже дякую! --NetLast (обговорення) 13:38, 3 лютого 2020 (UTC)

Аналогічно. --Thevolodymyr (обговорення) 15:27, 3 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:06, 6 лютого 2020 (UTC)

Шаблон "Перекладена стаття"[ред. код]

Вітаю! Бачу, що Ви додали шаблон "Перекладена стаття" на сторінку обговорення статті UML Partners. У цьому немає потреби, оскільки для перекладу було використано вбудований у Вікіпедію засіб Переклад вмісту, відповідно в історії статті є ремарка "Створено шляхом перекладу...". Докладніше: Вікіпедія:Переклад#Переклад_вмісту. --lxlalexlxl (обговорення) 13:02, 10 лютого 2020 (UTC)

Дуже дякую за уточнення, тепер буду знати. Думала, що це необхідно! --NetLast (обговорення) 13:06, 10 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Руткас Анатолій Георгійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Руткас Анатолій Георгійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:42, 10 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Томас Волсі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Томас Волсі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 16:52, 14 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Зіновчук Марія Пилипівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Зіновчук Марія Пилипівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 21:59, 15 лютого 2020 (UTC)

Питання від Janiles (10:47, 24 лютого 2020)[ред. код]

Добрий день! Як можна внести зміни до статті у Вікіпедії --Janiles (обговорення) 10:47, 24 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Мохнацьке городище[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мохнацьке городище був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:28, 5 березня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Жінки в архітектурі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Жінки в архітектурі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:01, 13 березня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Прітцкерівська премія[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Прітцкерівська премія був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:31, 4 квітня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Бузок широколистовий розширений[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бузок широколистовий розширений був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:40, 12 травня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Конгрегація Троїстої Божої Матері греко-католицької церкви в Таллінні[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Конгрегація Троїстої Божої Матері греко-католицької церкви в Таллінні був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:31, 15 травня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Український католицький собор Святого Івана Хрестителя[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Український католицький собор Святого Івана Хрестителя був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:32, 15 травня 2020 (UTC)

Бузкова неділя[ред. код]

Дякую за участь у Бузковій неділі! Обіцяний браслет передам при нагоді :) --Anntinomyобг 09:18, 22 травня 2020 (UTC)

Дякую) --EleNte (обговорення) 12:23, 23 травня 2020 (UTC)

Питання від ТкДен (21:22, 22 травня 2020)[ред. код]

Доброго дня. Я підготував автобіографічну статтю про Ткаченка Дениса Григоровича. Хто і чому її видалив? --ТкДен (обговорення) 21:22, 22 травня 2020 (UTC)

Доброго дня! Відповіла на СО. --EleNte (обговорення) 12:22, 23 травня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за травень/червень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Вибрані новини «Вікімедіа Україна» за травень

Детальніше — у повній версії дайджесту

Анонси на червень і поточні події
 • Ми проведемо серію вебінарів про авторське право та персональні дані. Реєстрація на перший, який пройде 13 червня, уже відкрита. Детальний анонс тут.
 • 5 червня у Вікіпедії розпочався Тиждень птахів. Він приурочений до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища і триватиме до 25 червня. Долучайтеся!
 • Триває зголошення до журі конкурсу статей «Європейська весна». Шукаємо досвідчених редакторів і редакторок, які перевірятимуть якість статей конкурсу. Зголошуйтеся тут.

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:54, 6 червня 2020 (UTC)

Питання від Kredance (17:31, 15 червня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, додати нову статтю про регіональну газету в категорію: газети Івано-Франківської області? Дякую --Kredance (обговорення) 17:31, 15 червня 2020 (UTC)

Вітаю, відповіла на Вашій сторінці обговорення. З повагою --EleNte (обговорення) 08:31, 16 червня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

Шліфування алмазів[ред. код]

Привіт! Бачу, що ви взяли на себе непомірний труд «облагородження діаманта» Структура статті. На жаль, початкова, англійська стаття просто перенасичена специфічними зворотами, унікальними для американського новинного журналізму. Стиль вихідної статті далекий від енциклопедичного. А початковий переклад такий відверто слабкий, що навіть не знаю, що вам порадити. Якби моя воля, я б узагалі цю статтю нікому не показував, бо зрозуміти деталі майже неможливо. Щоби вловити сенс бодай кількох з них, потратив півгодини консультуючись із native speaker'ом та й то не все допетрав. Загальні зауваження: 1)загублено, що всі ці поради/канони стосуються суто новин (Перше ключове речення News stories and features, whether in magazine writing or broadcast…); 2)стаття взагалі не базується на жодному нормальному/доступному джерелі. Лише одне з 4 джерел відкривається і тому піти глибше щоб допетрати що й до чого нема куди. Ось пару прикладів. «burying the lead» «лід» — це скоріш за все якесь ключове повідомлення (на це має бути специфічний термін), як можна зрозуміти з таблички тут. «Закопувати лідера» це ржака. Має бути «губити суть» чи «втрачати головне». «starting at the punch line» «Панч лайн» — це рядок в анекдоті, на якому слухач має сміятись. Це не «лінія удару». Натякають на якогось зануду, який не вміє оповідати анекдоти, тому розкриває жарт одразу а не в кінці. До чого це, незрозуміло. Hook («починається з анекдотичного „гачка>“») — в американській англійській «анекдотичний» це не те що в нас. Це не «непристойний жарт», це просто коротка оповідь. І hook це якийсь ключовий елемент сюжету, зачіпка. Журналісти мабуть знають? Нульовий графік — це так перекладено Nut graph. Nut graph це скорочене nutshell paragraph (там є посилання на це поняття) що означає абзац скороченого викладу оповіді. І такого там ще далі є. Вибачте, що вам це накидаю, але я не журналіст, просто не люблю автоматичних перекладів, це якраз той випадок. Панєнку Каріна Ігорівна не варто заохочувати до бездумного клепання такого брухту, з яким потім треба годинами розбиратись і не розберешся. Здається, за нею ще є «конкурсні» статті з подібним рівнем перекладу. Гарного дня! І дякую за асистуванні на «птахах»! З повагою, Mykola Swarnyk (обговорення) 04:23, 26 червня 2020 (UTC)

@Mykola Swarnyk: Дуже дякую Вам за коментар і пробачте, що не відповіла зразу — поїхала туди, де є проблеми з інтернетом. Так, звичайно, заохочувати такі переклади не просто не варто, а зовсім не варто. Зараз намагаюся розібратися ще з низкою статей якість яких, коректно кажучи, сумнівна. У тому перекладеному варіанті багато чого можна і потрібно просто видалити, а, власне, статтю саме з такою назвою варто розширити, принаймні за рахунок опису структури наукової статті. Я ще хочу проконсультуватися безпосередньо з журнілістами, можливо вони допоможуть не лише з термінами, а й зі змістом. І дякую Вам за внесок до тижня птахів! З повагою --EleNte (обговорення) 07:06, 30 червня 2020 (UTC)
Птахи - це моє все. Покищо маю якісних фоток десь ста з хвостиком видів. Це небагато, але й немало. Працюю над цим. Все решта - дискусії, війни - лише побічне. Головний мій внесок — фотографії птахів. Через них ще не тріснув дверима, хоч уже сто разів мав намір. Mykola Swarnyk (обговорення) 07:15, 1 липня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 06:22, 26 червня 2020 (UTC)

Шкода, буквально трохи не встигла =( --EleNte (обговорення) 07:35, 30 червня 2020 (UTC)

Community open letter on renaming Wikimedia[ред. код]

Hello, I came here from the links at m:Wikimedia chapters (please update if wrong). Has your chapter discussed the Community open letter on renaming Wikimedia, and are you going to sign it? Nemo bis (обговорення) 12:48, 30 червня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за червень—липень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за червень
Вибрані анонси на липень і поточні події

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:13, 5 липня 2020 (UTC)

Шаблони "не перекладено"[ред. код]

Вітаю! Бачу, що Ви прибрали зі статті Факультет журналістики МДУ, яку я переклав, декілька шаблонів "не перекладено" (при цьому ще й "постраждало" одне речення). Що з ними не так? --lxlalexlxl (обговорення) 09:45, 7 липня 2020 (UTC)

@Lxlalexlxl: Доброго дня! Дякую за Вашу уважність! Повернула назад, краще ворог хорошому. Вчора проглядала фронтально всі статті місячника і трохи перестаралась. --EleNte (обговорення) 10:01, 7 липня 2020 (UTC)

Птахи-блог[ред. код]

Залив сюди, може буде зручніше. Mykola Swarnyk (обговорення) 02:48, 14 липня 2020 (UTC)

@Mykola Swarnyk: Дуже дякую! --EleNte (обговорення) 09:08, 14 липня 2020 (UTC)
Трошки поправив і додав кілька фотографій. Mykola Swarnyk (обговорення) 02:47, 16 липня 2020 (UTC)
@Mykola Swarnyk: Дуже дякую! Повідомлю про це, тим, хто безпосередньо буде публікувати Ваш допис! --EleNte (обговорення) 09:17, 16 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Закони про пресу[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Закони про пресу був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:30, 14 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Карлос Давіла Еспіноза[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Карлос Давіла Еспіноза був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:31, 14 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Структура статті[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Структура статті був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:40, 23 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Закони про пресу[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Закони про пресу був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 14:28, 24 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Карлос Давіла Еспіноза[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Карлос Давіла Еспіноза був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 14:28, 24 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Кореспондент спільноти[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кореспондент спільноти був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:42, 4 серпня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за липень—серпень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за липень
Вибрані анонси на серпень і поточні події
 • До 22 серпня в українській Вікіпедії триває Тиждень ентомології. Долучайтеся!
 • Ми анонсували конкурс «Вікі любить пам’ятки» в Україні, який традиційно пройде протягом вересня. До початку конкурсу ще майже місяць, але готувати світлини можна уже зараз. Детальніше читайте тут.
 • 2—4 жовтня пройде Wikimedia CEE Online Meeting 2020 — онлайн-конференція, яка замінить собою щорічний захід Wikimedia CEE Meeting для вікімедійної спільноти із Центрально-Східної Європи. Протягом серпня триває подання заявок на виступи; читайте детальніше тут.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:28, 5 серпня 2020 (UTC)

Дякуємо за участь у Тижні птахів! І просимо пройти опитування[ред. код]

Доброго дня!

Від імені організаторів дякую вам за внесок у Тижні птахів у Вікіпедії, який пройшов у червні.

Щоб ми могли поліпшити проведення схожих проєктів у майбутньому, ми були б дуже вдячні, якби ви знайшли п'ять хвилин для заповнення опитування для учасників Тижня. Опитування можете відкрити за цим посиланням.

Дякую! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:07, 14 серпня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за серпень—вересень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за серпень
Вибрані анонси на вересень

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:10, 1 вересня 2020 (UTC)

Питання від Ионова Тамара (07:56, 2 вересня 2020)[ред. код]

доброго дня) я хочу прийняти участь у конкурсі вікі любить пам"ятки. створила акаунт і тепер не можу зрозуміти що далі. допоможіть мені. дякую --Ионова Тамара (обговорення) 07:56, 2 вересня 2020 (UTC)

Доброї ночі! Бачу, Ви вже з усім розібралися. Бажаю гарного конкурсу! --EleNte (обговорення) 19:32, 3 вересня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Дякую за роботу над ХНУРЕ Pavlo Galkin 15:03, 28 вересня 2020 (UTC)

Питання від Михайло 8828 (18:45, 29 вересня 2020)[ред. код]

Щиро дякую! --Михайло 8828 (обговорення) 18:45, 29 вересня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за вересень—жовтень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини за вересень
 • У вересні відбулися дві знакові події для української спільноти вікіпедистів:
  • Українська Вікіпедія вийшла на 17 місце за кількістю статей серед 303 мовних розділів. Про подробиці події читайте у нашому блозі.
  • Стаття про столицю України в англомовному розділі Вікіпедії була перейменована із «Kiev» на «Kyiv». Пригадали історію питання разом з вікіпедистами.
 • 30 вересня завершився фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» в Україні. 550 учасників та учасниць завантажили рекордну кількість файлів за 9-річну історію конкурсу — понад 47 000 фото. Дякуємо усім, хто долучилися! Стежте за новинами та результатами у соцмережах проєкту: Facebook logo.png Instagram icon.png AIMMP@Twitter.png
Вибрані анонси на жовтень
 • Триває голосування щодо дат Вікіконференції 2020, а також збір пропозицій тем та спікерів на сайті «Вікімедіа Україна».
 • Подовжено обговорення планів діяльності «Вікімедіа Україна» на 2021 рік. Запрошуємо пропонувати ініціативи, які ви хотіли б втілити наступного року і які потребують підтримки, або просто висловити свої думки та побажання на сайті «Вікімедіа Україна» або у Кнайпі.
 • У жовтні стартує другий конкурс статей «Вікіпедія для школи». Конкурс триватиме із 20 жовтня до 20 грудня, але реєструватися запрошуємо уже зараз. Запрошуємо освітян долучатися та позмагатися за цінні призи. Анонс та реєстраційна анкета.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:09, 2 жовтня 2020 (UTC)

Сторінку Факультет навчання іноземних громадян Харківського національного університету радіоелектроніки номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Факультет навчання іноземних громадян Харківського національного університету радіоелектроніки, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 жовтня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 08:21, 26 жовтня 2020 (UTC)

Питання від Gerrios (15:34, 27 жовтня 2020)[ред. код]

День добрый!

Я добавил статью о сервисе в Украине, но его пометили, как спам: https://uk.wikipedia.org/wiki/GUP

Помогите, пожалуйста, с вопросом. Как добавить информацию об этом стартапе на википедию?

На жаль, я нічим не зможу допомогти. Ваш стартап не висвітлений у авторитетних джерелах, його значимість не показана зовсім. Для створення сторінки доведеться почекати. --EleNte (обговорення) 20:47, 5 листопада 2020 (UTC)

Питання від AlexZab Sealzi (14:51, 31 жовтня 2020)[ред. код]

Привіт) А як змінити ім'я користувача? Дякую) --AlexZab Sealzi (обговорення) 14:51, 31 жовтня 2020 (UTC)

@AlexZab Sealzi: Доброго вечора! Спочатку заповніть сторінку корстувача, хоча б мінімально (можете взіяи за приклад мою). Потім у Вас з'явиться можливість її перейменувати (у рядку після редагувати і редагувати код відкриваєте меню). Після цього змінюєте на те, яке вам потрібне, але обов'язково треба вказати причину. Дуже бажано, що б вона була обґрунтована, бо можуть і не поміняти. Бажаю вдалого перейменування! --EleNte (обговорення) 20:44, 5 листопада 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за жовтень—листопад[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини за жовтень
 • Протягом жовтня у межах конкурсу «Вікіпедія для школи» було створено близько ста статей на теми шкільної програми. Запрошуємо освітян долучатися далі та позмагатися за цінні призи, адже конкурс триває до 20 грудня. Анонс та реєстраційна анкета
 • Оголошено результати більшості номінацій фотоконкурсу «Вікі любить Землю». Дізнавайтесь, які фото пам’яток природи стали найкращими в областях, у номінаціях «Найкраща аерофотографія» та «Найкраще відео» на сайті конкурсу та у соцмережах: Facebook logo.png Instagram icon.png
 • З 12 жовтня у Вікіпедії триває Місяць котових. Наразі створено та покращено 40 статей, стаття «Оцелот» вже отримала статус доброї.
З початком листопада стартували

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:08, 9 листопада 2020 (UTC)

Долучайтеся до марафону «Це зробила вона» про видатних жінок[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у цьогорічній кампанії WikiGap у березні. Долучайтеся також до схожого проєкту, який проходить цього і наступного тижня — марафону «Це зробила вона». Він присвячений покращенню статей про видатних жінок.

Марафон триватиме до наступного четверга 26 листопада. Цього разу ми фокусуємося саме на покращенні уже наявних статей. Можна працювати над покращенням стилю статей за спеціально підготовленими списками, а можна просто доповнювати і вдосконалювати будь-які статті про жінок.

Усі активні учасники й учасниці марафону зможуть отримати сувеніри від організаторів, а три найактивніші редактор(к)и — додаткові подарунки.

Будемо дуже раді вашій участі! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:44, 18 листопада 2020 (UTC)