Петербурзький метрополітен

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Петербурзький метрополітен
Spb metro logo.svg Metro SPB Collage 2016.png
Інформація
Країна Росія
Місто Санкт-Петербург, Муріно
Дата відкриття 15 листопада 1955 року
Довжина ліній 113,6 км
Кількість станцій 67
Кількість ліній 5
Пасажиропотік за добу 2,13 млн
Пасажиропотік за рік 786 млн
Схема ліній
St petersburg metro map sb uk.svg
http://www.metro.spb.ru/

Петербу́рзький метрополіте́н (рос. Петербургский метрополитен, колишня — «Ленинградский метрополитен») — система ліній метрополітену у Санкт-Петербурзі. Відкритий 15 листопада 1955 року.

Станції метрополітену[ред.ред. код]

У Петербурзькому метро 67 станцій, з них 60 — підземні станції глибокого закладення. Правобережна і Фрунзенсько-Приморська лінії включають лише станції глибокого закладення.

Станції за конструкцією поділяються на:

У Петербурзькому метро є одна назавжди закрита станція — «Дачна». Вона була і єдиною наземною станцією відкритого типу. Також одна станція — «Девяткіно» — знаходиться за межами міста в селищі Муріно Ленінградської області.

Лінії метро[ред.ред. код]

Станції розподілені за п'ятьма лініями, має сполучення за допомогою семи пересадкових вузлів. Шість з яких є двостанційними і тільки один — тристанційним («Спаська» — «Садова» — «Сінна площа»). Вузол Технологічний інститут-1 — Технологічний інститут-2 має кросплатформову пересадку. З іншого боку, існує станція «Спортивна», побудована як дворівнева кросплатформова, проте до введення Кільцевої лінії в експлуатацію вона буде вузловою.

Назва лінії №/Колір Російською Введена в дію Довжина Кількість станцій
Кіровсько-Виборзька 1 Кировско-Выборгская 1955 29,6 км 19
Московсько-Петроградська 2 Московско-Петроградская 1961 30,1 км 18
Невсько-Василеострівна 3 Невско-Василеостровская 1967 22,5 км 10
Правобережна 4 Правобережная 1985 11,2 км 8
Фрунзенсько-Приморська 5 Фрунзенско-Приморская 2008 20,1 км 12
Всього: 113,6 км 67

Вартість проїзду[ред.ред. код]

Оплата проїзду здійснюється жетонами, електронними транспортними картками та безконтактними банківськими картками.

  • Вартість жетону на одну поїздку — 45 рублів.
  • На електронну транспортну картку «Подорожник», можливо записати різні типи квитків. Існують квитки на місяць (за 2900 рублів). На кількість поїздок (наприклад 70 поїздок за 3150 рублів, або 10 поїздок за 355 рублів). Туристичні квитки на строк від 1 дня до 7 днів, з не обмеженою кількістю поїздок (наприклад єдиний квиток на всі види транспорту на 1 день коштує 180 рублів). Комбінований квіток (1 поїздка в метро + 1 на наземному транспорті за 65 рублів)[1]. Варто додати: сам електронний носій коштує 60 рублів, але ним можна користуватися багато разів поповнюючі його [2].

Розмив[ред.ред. код]

Дев'ять років з грудня 1995 року по червень 2004 року, 5 станцій Кіровсько-Виборзької лінії працювали окремо від решти системи. На перегоні між станціями «Лісова» та «Площа Мужності» стався розмив тунеля відокремивши ділянку «Площа Мужності» — «Девяткіно». В той час лінія працювала як дві окремих лінії, потяги прибували на станцію «Лісова» пасажири піднімалися на поверхню пересажувалися на безкоштовний автобус №80 та їхали до станції «Площа Мужності», де знов спускалися підземлю та їхали в напрямку «Девяткіно». Ліквідація розмиву відтягувала дуже багато сил та коштів. це дуже уповільнило розвиток метрополітену в ті часи.

Особливості[ред.ред. код]

Станційні двері на станції «Ломоносовська»

Переважна більшість станцій в місті глибокого закладення та мають лише один похилий хід до-тогож обладнаний лише тристрічковим ескалатором. Це створює багато незручностей при користуванні у годину пік, чи у випадку ремонту одного з ескалаторів (утворюються величезні черги щоб потрапить до станції). В петербурзькому метрополітені також існують станції закритого типу, 4 на Московсько-Петроградської лінії та 6 на Невсько-Василеострівні лінії, побудовані під прийом лише шестивагонних потягів. Кількість дверей на станціях робить неможливим збільшення кількості вагонів у потязі, від цього найбільш страждає дуже перевантажена Московсько-Петроградська лінія.

Розвиток[ред.ред. код]

Перспективна схема розвитку Петербурзького метрополітену

На початку 2018 року в місті будується 9 станцій,

Вибух-теракт 3 квітня 2017 року[ред.ред. код]

3 квітня 2017 року о 14:40 на перегоні між станціями «Сінна площа» та «Технологічний інститут» стався теракт-вибух.[5].

У результаті теракту загинуло 14 осіб (станом на 11:41 4 квітня 2017 р.)[6], 45 було госпіталізовано, загальне число потерпілих — 51 людина[7].

Галерея[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]