Будапештський метрополітен

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будапештський метрополітен
Опис
Країна Угорщина Угорщина
Місто Будапешт
Дата відкриття 2 травня 1896 року
Щоденний пасажиропотік 828,493 (2011)(в середньому)
Річний пасажиропотік 302,5 млн. (за 2011)
Оператор Budapesti Közlekedési Zrt.d
Маршрутна мережа
Кількість ліній 4
Кількість станцій 52
Довжина мережі 38.2 км
Ширина колії європейська колія
Схема маршрутів

CMNS: Будапештський метрополітен у Вікісховищі

Будапештський метрополітен (угор. Budapesti metró) — система ліній метрополітену в столиці Угорщини Будапешті.

Складається з чотирьох ліній, три з яких перетинаються на одній пересадковій станції «Деак Ференц тер». Загальна довжина ліній 38.2 км, 52 станцій. Метро в робочий день перевозить в середньому 828000 осіб. Цікаві факти метрополітену Будапешта: Четверта(зелена гілка) не має в кабіні потяга машиніста - цим процесом керує бортовий комп'ютер. Іншим фактом є те що для третьої (Синя гілка) вагони поставляв Митищенський завод(росія) тому вона немає суцільного проходу від голови до хвоста та само як і жовта.

Історія[ред. | ред. код]

Будапештський Метрополітен став першим метрополітеном континентальної Європи

Будапешт, як столиця Угорщини і Транслейтанії в цілому мав важливе промислове та культурне значення і був одним з найбільших міст Австро-Угорської імперії. Зростаюче населення міста потребувало якісного міського транспорту і ще у 1870 році Національна Асамблея Угорщини ухвалила рішення про будівництво в Будапешті метрополітену.

Більшість станцій (всі, окрім трьох) знаходиться на низькому (лівому) березі Дунаю — в Пешті.

Стара лінія метро (угор. Földalatti (Фьольдолотті — Підземка)) стала першим «повноцінним» метро на Європейському континенті.

Будівництво метрополітену розпочалося в 1894 році німецькою компанією Siemens & Halske AG в Пештській частині міста, вздовж проспекту Дьюли Андраші. Лінія була відкрита в 1896 році до 1000-річчя Набуття батьківщини (приходу угорців на Дунай).

Після запуску четвертої лінії планується будівництво п'ятої.

Лінія М1[ред. | ред. код]

Лінія М2[ред. | ред. код]

Лінія М3[ред. | ред. код]

Лінія М4[ред. | ред. код]

Лінія М5 (план)[ред. | ред. код]

Оплата проїзду[ред. | ред. код]

Вартість проїзного квитка – 350 HUF. Квиток дійсний до закінчення поїздки на мережі метрополітену у разі використання метро. Подорож має бути завершено не пізніше 80 хвилин з моменту підтвердження або 120 хвилин у нічних рейсах. Блок із 10 квитків коштує 3000 HUF. Крім того, є квитки для необмеженого проїзду Budapest travelcard на 1 день – 2500 HUF, на 3 дні – 5500 HUF. Для туристів пропонуються спеціалізовані карти – Budapest Card. На додаток до безкоштовного проїзду громадським транспортом по карті пропонується кілька інших послуг, таких як безкоштовне та пільгове відвідування музеїв та термальних ванн, а також знижки на харчування та культурні заходи. Вартість карток на 1 день - 11990 HUF, на 2 дні - 17990 HUF, на 3 дні - 22990 HUF.

Галерея[ред. | ред. код]

Мапа[ред. | ред. код]

Мапа
Станції будапештського метрополітену

Посилання[ред. | ред. код]