Снейк Джейлберд (Сімпсони)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Снейк Джейлберд (Справжнє ім'я Честер Турлей-Джейлберд)
Snake Jailbird
YSS.png
Стать чоловіча
Вперше з'явився Війна Сімпсонів
Озвучення Генк Азарія
Вік 32
Колір волосся каштанове
Робота злодій, колишній археолог
Родичі брат Метью, подружка і жінка Глорія, син Джеремі

Снейк Джейлберд (англ. Snake Jailbird[1]); у одній з серій — «Гадюка Зек») — вигаданий персонаж американського телесеріалу «Сімпсони». Снейк — професійний злодій, який увесь вільний час проводить або у в'язниці, або у скоєнні злочинів.

Біографія[ред. | ред. код]

Точно вік Снейка невідомий, хоча зовні Снейк виглядає не більше ніж на 35 років, проте у коміксі «Гомерик маленький»[2] Гомерові було лише 10 років, а Снейкові — приблизно 18 років; зараз йому, мабуть, із приблизно 45. Проте Мардж зазначала, що Снейк на 5 років молодший від неї, отже йому, виходить, із 32.

Спочатку Снейк не був злодієм, а чемним археологом, і їздив на розкопки до Південної Америки. Так, Снейк віз мішок з золотих монет, що належали народу інків. На стежку злодія його наштовхує не хто інший, як Мо. }[3]. Мо дізнається, де Снейк зупиниться на ніч, і щоб забезпечити своєму черговому роману з Едною Крабапель продовження і краде монети у Снейка, щоправда Една кидає Мо, і він ховає монети у своєму барі, які потім знайшов Бернс. Відтоді Снейк клянеться помститися місту за злочин Мо.

Значні події у житті[ред. | ред. код]

Появи нових родичів[ред. | ред. код]

У Снейка є принаймні один син — Снейк молодший, якого татко вчить усіх тонкощів свого злочинного ремесла — перша річ, яку вкрав його син — рожевий велосипед Лізи Сімпсон. Коли Снейк-молодший, якричить «Тату, дивись, я краду!», то Снейк аж плаче від радості і каже «Я такий гордий, нарешті і мій син краде».

У 13 сезоні, у серії «Старий і ключі», у Снейка з'являється подружка на ім'я Глорія. Перед «Смертельними перегонами» у тунелі за участю Ейба Сімпсона, Джаспера Бороди і Старого Єврея а також «Людей з Голівудськими куртками» Снейк каже «Я здеру з неї топик і ви поїдете» — на що Глорія категорично відмовляється.

У серії 421, першій у 20 сезоні, «Секс, Пироги та Ідіотські Потасовки» подружка Снейка вагітна другою дитиною Снейка, яка можливо, з'явиться у серіалі.

Снейк регулярно грабує магазин Апу Нахасапімапетілона «На швидку руку». Його завжди переслідують Шеф Віґґам, та його напарники, Лу і Едді, але через дурість Віґґама Снейку майже завжди вдається втекти. Найчастіше жертвою його пограбувань стає Апу Нахасапімапітілон (емігрант з Індії з дипломом Калькуттського IT, приїхав як студент по обміну, батько восьми дітей, власник продуктового магазину).

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Jailbird в перекладі з англійської — «тюремна пташка»
  2. Комікс № 081
  3. Про це розповідає серія «Нескінченно довга історія»