Обговорення користувача:Антон Даньків

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Антон Даньків!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:10, 20 січня 2015 (UTC)

Стаття Рудольф Гьосс[ред. код]

Статтю Рудольф Гьосс необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Рудольф Гьосс, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 2 серпня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Lukian (обговорення) 21:24, 2 серпня 2018 (UTC)

Стаття Ганс Лангсдорф[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Ганс Лангсдорф. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — yakudza 19:34, 18 серпня 2018 (UTC)

Шаблон:Особа[ред. код]

Вітаю! Раджу додавати при створенні статей про осіб на початок статті Шаблон:Особа (таким чином: "{{особа}}", без полів). Заповнювати його не потрібно, оскільки усі основні дані зазвичай зазначаються на Вікіданих. --WithUinH (обговорення) 23:07, 20 вересня 2018 (UTC)

Третій тиждень Польщі[ред. код]

Доброго дня! Прошу Вас взяти участь та підтримати проведення третього тижня Польщі, присвяченого століттю незалежності Польщі. Дякую!--DiMon2711 11:09, 1 листопада 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Георг Кепплер[ред. код]

Шановний, Ви бачите, людина працює над статтею. Будь-ласка, завершу, правте скільки завгодно. А зараз не лізьте, бо поріжу усі Ваші вставки. --Oleh68 19:27, 18 листопада 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

Велика подяка Вам за ваші статті у темі 3-го Рейху - це вражає і я вважаю, що в українській Вікі цьому питання приділяють замало уваги.

Ще маю ремарку до назви статті Єньо Рускай:
Я все життя прожив біля угорців і дещо розумію в їх вимові - тому можу просто зауважити, що його ім'я та прізвище коректно буде написати - Єну Рускої. Причому закінчення «» в імені вірно буде читати і вимовляти, як просто подовжену «у», яка закінчується глухим звуком, що знаходиться за вимовою десь посередині між «-уу», «-оу» та «-оув». А «-ої» в прізвищі - як подовжену «о» (через те, що угорські букви «á» та «a» різняться між собою і вимовляються як «а» та «о» відповідно), яка закінчується глухим звуком подібним між «й(ї)» та «й(і)».
А в статті Ференц Фекетегальмі-Чейднер ім'я вірно буде Ференц Фекетеголмі-Чейднер, вже без великих викрутасів.

Розумію, що для більшості слов'ян, які не знайомі з угорською мовою (зокрема для українців), угорські імена і назви та їх вимова будуть недосяжні для вірного написання та вимови (зважаючи на особливості тональності та граматики угорської мови) - тому можу просто порадити вірне написання. Але якщо це не принципово - то зовсім не настоюю на цьому питанні, хай ця інформація залишається для розширення кругозору. Дякую за увагу. :) --Shroud~ukwiki (обговорення) 12:14, 24 грудня 2018 (UTC)

Дуже дякую. Імена і біографії - з книги російського історика Костянтина Залеського «Войска СС. Военная элита Третьего Рейха». Я виправлю статті. Антор Даньків
Це приємно, дякую. --Shroud~ukwiki (обговорення) 15:38, 24 грудня 2018 (UTC)

Привіт[ред. код]

Ну шо, трохи є... Шана -- Usik64 обговорення 17:19, 27 січня 2019 (UTC)

Дякую.

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:49, 17 березня 2019 (UTC)

Г/Ґабленц[ред. код]

Вітаю! Звернув увагу на статтю Еккард фон Габленц. У назві на початку прізвища літера Г, а в тексті всюди Ґ. Можливо і статтю потрібно перейменувати? --Mcoffsky (обговорення) 16:02, 5 травня 2019 (UTC)

Привіт. Я в статтях намагаюся писати німецькі прізвища так, як вони вимовляються в німецькій мові. Якщо ж в назві писати Ґ, то таку статтю важче знайти і, як наслідок, вона стане менш доступною. Я в цьому переконався. Антон Даньків

Жаніс Буткус[ред. код]

Є зауваження додавайте будь ласка інтервікі це іншомовні розділи ліворуч. Цього разу це зробив я але наступного разу прошу це робити самому. Це не складно просто прив'язати до будь-якої іншомовної статті і вони повністю з'являться після вашого додавання. Спробуйте! --Jphwra (обговорення) 10:38, 18 травня 2019 (UTC)

Я про це знаю. Просто не встиг додати.
а тоді перепрошую, що оперативно так спрацював. Бо чимало народу ігнорує це. --Jphwra (обговорення) 10:51, 18 травня 2019 (UTC)

Подяка за участь у WikiGap Challenge[ред. код]

WikiGap 2019 logo.svg
Подяка за участь у конкурсі WikiGap Challenge
Вітаю, Антон Даньків! Хочу Вам подякувати за участь у міжнародному конкурсі WikiGap Challenge — створення статей про видатних жінок. Під час конкурсу українські вікіпедисти написали впродовж місяця 813 статей (це більше половини від загальних 1,440), а 7 користувачів української Вікіпедії увійшли у десятку міжнародних переможців. Бажаю успіхів і наснаги у подальшій роботі. З повагою, --Tespaer (обговорення) 21:29, 24 травня 2019 (UTC)

Життєписи[ред. код]

Доброго дня. Хочу звернути вашу увагу щодо нових правил Життєпису. Прошу дотримуватися них у ваших статтях про людей. Дякую. --DestroyedShu Обг 16:02, 26 червня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)