Обговорення користувача:IGEO map

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, IGEO map!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 08:49, 22 квітня 2016 (UTC)

Стосовно категоризації[ред. код]

Добрий день. Є зауваження невеличкі стосовно категорій. Ви там виправляєте на "енергетика Європи за країною". Але ж треба орієнтуватися за вже наявними зразками. Дивитися як по інших темах. Наприклад в нас є "Категорія:Економіка Європи" і "Категорія:Економіка за країною", або "Категорія:Політика Європи" і "Категорія:Політика за країною". Так само в англійській Вікіпедії. Якщо на ці зразки не орієнтуватися, то просто вийде хаос і плутаниця. І ще треба додавати посилання на іншомовні версії з лівого боку. Я там вже в деяких категоріях, які Ви створили, пододавав. Це робиться через "додати посилання" з лівого боку. Можна в нашій версії це зробити ввівши мову і назву категорії цією мовою. А можна зайти на іншомовну сторінку категорії, там натиснути "редагувати" і ввести туди мову "ук" й назву категорії українською.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:53, 21 травня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Фінська електроенергетика на інших видах палива[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Фінська електроенергетика на інших видах палива був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:26, 28 червня 2016 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, IGEO map. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на права патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 11:04, 10 грудня 2016 (UTC)

Дякую за позитивну оцінку мого внеску. Пригадую, що колись навіть пробував подати заявку на права патрульного (передусім саме щоб уникнути позначення моїх статей як "неперевірені") проте з`ясував що для того треба краще ознайомитись із правилами. Тепер є додатковий стимул це зробити :) --IGEO map (обговорення) 22:19, 10 грудня 2016 (UTC)
привіт. чи могли б Ви підтвердити на сторінці Вікіпедія:Заявки на права патрульного#IGEO map? і відповісти на запитання? --アンタナナ 20:50, 6 січня 2017 (UTC)

Уточнення назв[ред. код]

Вітаю. Прошу звернути увагу, що уточнення назв (наприклад, Богала (родовище графіту) замість Богала) у Вікіпедії застосовується виключно в разі наявності неоднозначностей (тобто існування декількох статей з однаковою назвою; при цьому уточнення має бути максимально стислим, категорійним - тобто, наприклад, Богала (родовище)).--Leon 19:23, 24 грудня 2016 (UTC)

Я гадаю тут мова йде не про уточнення назви, а присвоєння коректної назви. Якби мова йшла про вітчизняне родовище, то напевно одразу було б написано "Богальське родовище графіту". У англійській буде схоже, щось на кшталт "Bogala Graphite Mine". Тобто коректна назва дає повну інформацію про що йде мова у статті. Але окільки мова йде про іноземну назву, то "транслювати" її у "Богальське родовище" звичайно некоректно. "Родовище графіту Богала" граматично правильно, але "важкувато" (та й для перегляду категорій не дуже пасує). Так і виходить, що "Богала (родовище графіту)" оптимальна побудова назви. Це стосується взагалі найменування подібних об`єктів. У "них" схоже. Наприклад, нашу назву "Шебелинське газоконденсатне родовище" вони транслюють як "Shebelinka gas field", але не як "Shebelinka", хоча статті про "просто Шебелинку" у них немає і ніякої двозначності виникнути не може. Втім, саме у необхідність уточнення "Богали" я не особливо зацікавлений :) --IGEO map (обговорення) 20:21, 24 грудня 2016 (UTC)
Так, Ви маєте рацію - йдеться про присвоєння коректної назви. Приклад з англійською не дуже коректний, оскільки відрізняється підхід до написання статей. У en-wiki статті про гірничодобувне підприємство (Mine - копальня, шахта, кар'єр), яке здійснює розробку однойменного родовища, та водночас - про власне родовище. Статті лише про родовища більш поширені у нафтогазовій галузі (NNN Oil Field тощо) або вугледобувній (втім, є й про рудні, наприклад, en:Comstock Lode).
Я б запропонував застосовувати формат відповідних статей у джерелах оригінальною мовою з адекватним перекладом українською. І тоді en:Bowen Basin має бути "Басейн Боуен" (у німців теж на свій лад - de:Bowenbecken), а en:Comstock Lode - Комсток-Лоуд, без доповнень. До речі, приклад про "Шебелинське газоконденсатне родовище" свідчить саме про такий підхід "з тієї сторони". У нас же стаття не "Шебелінка" називається :)
P.S. А Bogala Graphite Mines (їх декілька) мають називатись Графітові рудники Богали. А відповідна компанія - без перекладу: Bogala Graphite Lanka PLC, згідно ВП:ІС.--Leon 22:40, 24 грудня 2016 (UTC)

Про запит у кнайпі[ред. код]

Вітаю! Побачив Ваш запит у кнайпі і хочу Вам дати одну пораду. Коли здійснюєте перейменування категорії, у якій категоризується велика кількісь статей, то Ви можите подати запит на ВП:ЗДР і Вам бот виправить усі посилання на нову категорію.--Andriy.v (обговорення) 14:18, 13 січня 2017 (UTC)

Дякую за пораду! Поки "відкотив" невдале редагування повторним перейменуванням, але ж його треба буде якось таки зробити :) --IGEO map (обговорення) 14:23, 13 січня 2017 (UTC)

Патрульний[ред. код]

Привіт. За результатами обговорення Вам надано права патрульного і відкочувача. Бачу, що Ви ще не вантажили файлів, тож щоб не було проблем, при завантаженні невільних файлів сюди не забувайте додавати {{ОДВ}} і шаблон ліцензії, а вільні файли вантажте на Вікісховище. Якщо будуть якісь запитання — звертайтесь до мене або в Кнайпу--Piramidion 18:28, 15 січня 2017 (UTC)

Дякую! --IGEO map (обговорення) 20:28, 15 січня 2017 (UTC)

Салам![ред. код]

Завантажив не погану мапу [Файл:Нафтогазові родовища Ямалу.gif|300px|thumb|right|Антипаютинське газове родовище на мапі], якщо не важко вкинь її до своїх відповідних статей--Zvr (обговорення) 16:11, 22 січня 2017 (UTC)

Добрий день! Зображень у таких статтях дійсно дуже не вистачає. Хоч їх і безліч в мережі, проте не "тягнув" нічого аби не заморочуватися з авторським правом. Тепер от побачив приклад процедури створення "невільного добропоряднього використання". Ну і оскільки файл вже завантажено, то дійсно треба буде пройтись по статтях та пододавати. Дякую!--IGEO map (обговорення) 17:38, 22 січня 2017 (UTC)

Дефіси[ред. код]

Хочу звернути вашу увагу, що згідно з § 114.3 українського правопису «географічні назви, що складаються з іншомовних елементів — повнозначних слів», «географічні назви, що мають при собі частку, артикль» пишуться через дефіс. Для прикладу: Лос-Анджелес (в оригіналі англійською Los Angeles без дефіса), Ріо-де-Жанейро (Rio de Janeiro), Буенос-Айрес (Buenos Aires). В принципі, це правило можна узагальнити до того, що усі іноземні географічні назви з кількох слів пишуться через дефіс. Ви ж у своїх статтях зазвичай лишаєте назви як в оригіналі, тобто без дефісів. Наприклад, Серро Драгон (нафтогазове родовище). Було б непогано виправити, зокрема поперейменовувати статті з помилками у назвах.--UNICORN 17:57, 25 січня 2017 (UTC)

Дякую за підказку. В принципі помічав цю "дефісацію", проте не знав про її настільки загальний характер.--IGEO map (обговорення) 18:12, 25 січня 2017 (UTC)
Також звертаю увагу, що ми використовуємо довге тире — , а не коротке – , яке ви і в статтях і навіть у назвах використовуєте. Тому перейменовуйте на довге тире і надалі використовуйте тільки його. --Микола Василечко (обговорення) 17:49, 7 березня 2017 (UTC)

Прохання[ред. код]

Добрий день! не могли б відпатрулювати зміни у статті Віталій Кличко. Головні результати роботи на посаді мера.

З повагою! .--Мулярчук Володимир Євгенович (обговорення) 15:37, 16 лютого 2017 (UTC)

ГЕС Абвінден-Астен[ред. код]

Салам! Здивувало речення: ГЕС Абвінден-Астен розташована між ГЕС Мельк та ГЕС Грайфенштайн. Наче на тому місці має бути ГЕС Альтенверт? А ГЕС Абвінден-Астен знаходиться на три ступені вище?--Zvr (обговорення) 15:15, 24 квітня 2017 (UTC)

Дякую за слушне зауваження! Припускаю що писав статті одночасно і повносив дані у переплутавши статті (в Альтенверт вказано дані Абвінден).

Ще раз дякую! --IGEO map (обговорення) 15:38, 24 квітня 2017 (UTC)

ГЕС Аннабрюкке[ред. код]

Салам! Назва саме брюкке, за німецькою міст, якщо бруке, то губиться сенс--Zvr (обговорення) 16:37, 25 квітня 2017 (UTC)

Добрий вечір! Виправив посилання так, як до того хтось виправив назву моєї статті, припускаючи, що той хто виправляв назву знає як треба :) Якщо "брюкке" - хай так. Хоча от зараз пригадав із книжки про Швейка що точно було там місто Брук-на-Лейті, 100% що це все той самий міст.--IGEO map (обговорення) 19:17, 25 квітня 2017 (UTC)
Трошки в іншому місті, en:Bruck an der Leitha, подивіться координати та й мапи що в укр, що в англ вікі--Zvr (обговорення) 15:01, 26 квітня 2017 (UTC)
Я дійсно не маю жодного уявлення про правила транскрипції німецьких назв. Тому мене влаштовують обидві. Зауважу лише, що у Вікіпедії в статті Лейта зазначається місто - Брук... Разом з тим, мені пригадується і назва Равенсбрюк (хоч і не кк, але ю). Так що хай буде як буде з цим "мостом", гадаю стаття з спірною назвою краще ніж назва без статті :) --IGEO map (обговорення) 16:07, 27 квітня 2017 (UTC)
Все гаразд, дякую за написання такої кількості статей по енергетиці, якщо десь-якісь зауваження, обговоримо, підправимо. Не особливо звертайте увагу, якщо дещо прискіпливо ставляться до ваших статей, все гаразд! Наснаги до написання нових статей і правки існуючих--Zvr (обговорення) 19:45, 28 квітня 2017 (UTC)
Дякую за роботу по "українізації" географічних назв в моїх статтях. Зазвичай залишаю латиною, оскільки, як неодноразово пересвідчився, вгадати звучання доволі складно :) --IGEO map (обговорення) 07:24, 19 серпня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Вікіконференція-2017[ред. код]

Вітаю! Запрошую відвідати Вікіконференцію-2017, що відбудеться 25-26 серпня у Херсоні. --visem (обговорення) 21:40, 26 липня 2017 (UTC)

ГЕС Жерван[ред. код]

Салам! А звідки Жерван? Наче вище ГЕС Бур-ле-Валанс є ГЕС Saint-Vallier?--Zvr (обговорення) 12:55, 21 серпня 2017 (UTC)

Добрий день! У назвах ронського каскаду я орієнтуюсь на це джерело, як найбільш повне http://www.hydrelect.info/articles.php?lng=fr&pg=161 До речі, саме по Роні кілька разів вже зустрічав "роздвоєння" назв, наприклад по муніципалітету де гребля, та муніципалітету де машинний зал. --IGEO map (обговорення) 14:26, 21 серпня 2017 (UTC)
Дякую, бачу вже різницю. Наснаги!--Zvr (обговорення) 23:54, 21 серпня 2017 (UTC)
Не знаю чи дійде "послання", але що робити якщо у Вас немає персональної сторінки :) Ще раз дуже-дуже дякую за роботу над перекладом назв у моїх статтях. І не тільки назв, бо зображення та карти я теж помічаю, і знаю наскільки стаття з "картинкою" сприймається краще ніж без (а особливо з мобільного присторою, де ще дається коротка "анотація" рекомендованих до переходу статей - рука так і тягнеться обрати "з картинкою" --IGEO map (обговорення) 22:07, 27 вересня 2017 (UTC)

Конкурсант. Смертоносне шоу[ред. код]

Шановний IGEO map, будь ласка, віддайте свій голос «ЗА» цю статтю у кандидатах у добрі статті. Сьогодні Ви допоможете мені, а потім з чимось допоможу Вам я. Заздалегідь дякую! Ilay007 (обговорення) 18:43, 7 вересня 2017 (UTC)

видатні[ред. код]

Вітаю IGEO map прошу вас приєднатися до обговорення та залишити ваш голос у той чи інший бік у розділі "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо змісту фотоколлажу з метою урізноманітнення його особового складу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, інша мета змін - збільшення кількості осіб з конкретними здобутками - передовсім вчених та митців різного профілю світового рівня; попередні розділи захаращені і не призводили до результату, а тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти, яким би він не був. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 12:41, 30 червня 2018 (UTC)

ГЕС Бансагар ІІІ[ред. код]

Салам! Щось-десь-не-те, координати до хвилин співпадають, а далі.... Порівняй ГЕС Бансагар ІІІ та Bansagar Dam[en]--Zvr (обговорення) 10:09, 15 серпня 2018 (UTC)

Добрий день! Поки не зрозумів суті проблеми - в Bansagar Dam практично ті ж самі координати, при цьому мітка в ГЕС Бансагар ІІІ стоїть саме на правій частині греблі де машинний зал.--IGEO map (обговорення) 10:19, 15 серпня 2018 (UTC)

==Доброго дня. Це мій дарунок Вам, для позначення зацікавленості енергетикою.--Blitz1980 (обговорення) 08:19, 26 серпня 2018 (UTC)

Дякую :) --IGEO map (обговорення) 12:51, 26 серпня 2018 (UTC)
20090717 Windpark bei Sayda 1.png
Цей користувач працює над порталом «Енергетика»


Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Міжмовні посилання[ред. код]

Вітаю! Ви створюєте велику кількість толкових статей про енергетичні об'єкти, але чомусь не додаєте міжмовні посилання. Загалом сьогодні це додавання є трохи марудною справою, тому, якщо підготуєте списочок пар англійска-українська, то я ботом ці статті пов'яжу. В ідеалі, список має виглядати так:

[u"Category:Hydroelectric power stations in Taiwan", u"Категорія:Гідроелектростанції Тайваню"],
[u"Bihai Power Plant", u"ГЕС Bihai"],
...

але, якщо Ви маєте ці списки в іншому форматі, то спробую бота підлаштувати. Бажаю успіхів! --Rar (обговорення) 20:07, 14 листопада 2018 (UTC)

Добрий вечір! Справа в тому, що в багатьох випадках в англомовній вікіпедії просто не буде відповідників. А якщо й будуть, то там поширені аж три формати назв для ГЕС - Dam, plant і station. Тому, як я бачу, проставляти посилання можна лише звіряючи категорії у нас і у них - а якщо це робити, то тоді простіше одразу прив'язати статтю якщо знайдеться відповідник. Я до речі це час від часу роблю, зазвичай коли завершую розділ по якійсь країні і потім вже за один раз звіряю категорії. Дякую за гарні побажання! --IGEO map (обговорення) 20:38, 14 листопада 2018 (UTC)

Статті суржиком[ред. код]

Добридень! Дякую Вам за численні статті про ГЕС, однак дуже негарно виглядає в українському тексті суржик, як-от у ГЕС Zhuolan: «У 1985-1992 роках на невеликій правій притоці Da'an річці Liyutan». Якщо чесно, найкраще транслітеровувати українською, але писати в дужках китайський ориґінал чи піньїнь. Також дуже раджу знайти якогось вікіпедиста (наприклад, Спеціальна:Внесок/N.Português), який володіє китайською, та пропросити в нього консультації, щоб хоча б назви статей (ГЕС Zhuolan і т.д.) були українською написані. --Friend (обг.) 10:27, 15 листопада 2018 (UTC)

Добрий вечір! Я обрав найкоректніший підхід до відображення іншомовних назв, які сам не здатен правильно транслювати на українську (і , зрозуміло, коли їх немає в укрвікі) - залишати їх у тому вигляді, в якому вони зустрічаються у джерелах, на основі яких писалась стаття. Таким чином, і в укрвікі з'являється гарна стаття, і надається можливість тому, хто володіє мовами - без жодних зусиль внести свій вклад у поліпшення укрвікі трохи підредагувавши :) До речі, дуже багато моїх статей покращили люди, які знали як ту назву перекласти. --IGEO map (обговорення) 18:56, 15 листопада 2018 (UTC)

ГЕС Whatshan[ред. код]

Салам! Перевір координати ГЕС Whatshan, бо щось не корелює з en:Whatshan Dam--Zvr (обговорення) 19:54, 30 січня 2019 (UTC)

Дякую, Ви праві в тому що в мене значились не ті координати, виправив. Втім, у англвікі теж не зовсім коректно - позначка на греблі, а не на машинному залі за кілька кілометрів на схід.--IGEO map (обговорення) 20:36, 30 січня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:44, 17 березня 2019 (UTC)

Інтервікі[ред. код]

Вітаю. Помітив, що купа Ваших статей не поєднані з елементами Вікіданих. Не забувайте про них--DiMon2711 14:40, 20 березня 2019 (UTC)

Посилання на російську вікіпедію у статтях про ГЕС[ред. код]

Доброго дня! Поприбирайте, будь-ласка, у створених Вами статтях про ГЕС посилання на ru.wikipedia.org. Це не джерело. Дякую. --Yuriz (обговорення) 18:58, 19 липня 2019 (UTC)

Іменування[ред. код]

Добридень! Так як деякі ГЕС можуть мати назву з організацій, то запитаю (з цікавості) у Вас як експерта. Чому ГЕС Kykkelsrud, а не ГЕС Куккелсруд. Теж і ГЕС Hafslund і до ГЕС Borregaard. І перших двох випадках бачив, що є й так ж назви населених пунктів, хоча Borregaard це компанія.--『  』 Обг. 08:35, 25 серпня 2019 (UTC)

Добрий вечір. Назви станцій подані відповідно до сайту норвезького директорату водних ресурсів, а чому вони там такі за тим не опікувався :) Відносно Hafslund та Borregaard можу лише зауважити, що вони споруджені на одному й тому самому порозі, чого їх напевно й назвали по компаніям, а не так як поріг. По Kykkelsrud її повна назва Fellesanlegget Kykkelsrud-Fossumfoss, бо в сучасному вигляді ця станція з'явилась після об'єднання ліцензій на кілька порогів, і зокрема Fossumfoss.--IGEO map (обговорення) 16:26, 25 серпня 2019 (UTC)

Транскрипція японських назв гідроелектростанцій[ред. код]

Добрий день. Вибачте, що турбую, але маю питання. В українськомовній Вікіпедії є чинним правило ВП:Я, за яким транскрипція японських слів здійснюється за системою Поліванова. Втім, протягом останніх років триває обговорення щодо її заміни однією із систем для української мови. Помітив, що назви низки Ваших статей (у Категорія:Гідроелектростанції Японії) не відповідають ні чинному правилу УкрВікі, ні жодній із сучасних українських систем. Чи не заперечуєте Ви щодо зміни їхніх назв відповідно до ВП:Я чи української системи, або ж, як альтернатива, навести в преамбулі цих статей посилання на українськомовні джерела з вибраними Вами нинішніми назвами? Дякую за розуміння. --ZxcvU (обговорення) 14:22, 1 жовтня 2019 (UTC)

Добрий день! Мої "японські" назви взяті із гугл-перекладача, причому з тієї його частини, яка дає латинську транскрипцію - як я помітив, кирилічна транскрипція майже ніколи не співпадала із назвами тих станцій, по яким можливо було щось знайти у вікіпедії/взагалі в інтернеті. При цьому я спеціально намагався вказувати у статтях назву ієрогліфами - якщо раптом знайдеться хтось, хто б бажав уточнити/дати правильну назву. Тому я буду вдячний якщо Ви зможе внести корективи та тим поліпшити якість статей. Якщо у Вас ще є колеги котрі китайськими назвами займаються - то там в укрвікі тепер багацько статей про китайські ГЕС, поіменованих таким е чином :) --IGEO map (обговорення) 17:33, 1 жовтня 2019 (UTC)
Дякую, тоді перейменую для початку найсуперечливіші випадки (на кшталт ГЕС-ГАЕС Шіннарігава, ГЕС Hondouji, ГАЕС Тензан тощо) відповідно до ВП:Я, проте в преамбулі залишу альтернативну транскрипцію за українською системою (а можливо ще й за системою Хепберна, латиницею, для зручності пошуку подальшої інформації). Деякі сторінки наразі без іншомовних посилань. Це нормально, якщо додавати статтям про ГЕС інтервікі на греблі (наприклад, як у ГЕС Дзиндзугава I/Іорідані)? До речі, оскільки ієрогліфи в японській мові часто мають декілька різних варіантів прочитань, то варто бути обачним з гугл-перекладачем. Приклад — ГАЕС Мотогава (повинно бути Хонґава, ієрогліф може читатися як мото, так і хон (як у цьому випадку, див. URL джерела)). Проте це буває нечасто, з поки що переглянутих статей (десь третина від загальної кількості) тільки одну таку помітив. Щодо китайських до кого можна звернутися, на жаль, не знаю, можливо до користувачів UeArtemis, N.Português. --ZxcvU (обговорення) 19:36, 1 жовтня 2019 (UTC)
На жаль, у таких випадках ніяк би не міг обрати правильний варіант - віддаю перевагу принципу що краще стаття з назвою яку можливо виправити, аніж відсутність статті з коректною назвою :) Ще раз дякую за Вашу готовність покращити статі --IGEO map (обговорення) 20:37, 1 жовтня 2019 (UTC)
В українській мові використовується дві системи передачі китайської: система Кірносової (адаптація російської) та система Кірносової—Цісар (самостійна). На жаль, пропоновані японські системи ще гірші за російську, бо м'які шиплячі чи м'які губні - це не українська фонетика.--ЮеАртеміс (обговорення) 05:42, 2 жовтня 2019 (UTC)