Обговорення користувача:Zubryckiy

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Zubryckiy!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 08:08, 22 грудня 2019 (UTC)

Фоє[ред. код]

чи не бажаєте ви діяти за правилами? --Jphwra (обговорення) 06:50, 22 березня 2020 (UTC)

Тобто український правопис - це не "за правилами"?

Біографія/Правопис[ред. код]

Вітаю. Спільнотою вікіпедії прийнято правило, що У назві біографічного розділу статей про осіб рекомендується форма «Біографія», форма «Життєпис» також є допустимою. Заміна назви розділу із «Біографія» на «Життєпис» і навпаки вважається початком війни редагувань. Див. Вікіпедія:Стиль#Тіло_статті. Прохання у подальшому не робити подібних замін. yakudza 16:02, 31 березня 2020 (UTC)

Правила цитування[ред. код]

У цитатах заборонено щось змінювати чи осучаснювати, це фальсифікація. Виправив за першоджерелом diff.

Для прикладу, підпис І. Ю. Рєпіна - "Рѣпинъ".

Yuri V. в) 21:20, 1 квітня 2020 (UTC).

Бронепотяги[ред. код]

Вітаю. Колись я зібрав усю інформацію про бронепотяги часів УНР до єдиного переліку, який хотів часом переробити на гарну детальну статтю. Це обговорювалося зі спільнотою та було вирішено залишити окремими лише ті статті, де є додаткова нетривіальна інформація, окрім тієї, що є в Тинченка та Моргуна, а відновлювати з перенаправлень ті, де з'являється така інформація. Поки Ви повідновлювали низку статей, де такої додаткової інформації не додалося. Чи маєте Ви додаткові джерела й чи плануєте розширювати відновлені статті?--Brunei (обговорення) 17:54, 28 квітня 2020 (UTC)

Муніципалітети Грузії[ред. код]

Вітаю. Муніципалітети утворені 2006 року і мають офіційні назви грузинською мовою (несловянська мова), — на відміну від попередніх районів Грузії, яки називались також російською. Можна дізнатись джерело власних назв українською мовою перейменованих вами сторінок муніципалітетів із назв-іменників у прикметники-звороти?--Avatar6 (обговорення) 12:54, 30 квітня 2020 (UTC)

Чи відмінюються українською питомі геотопоніми грузинської?--Avatar6 (обговорення) 17:21, 30 квітня 2020 (UTC)

Перейменування[ред. код]

я ваш просив до перейменувань обов'язково додавати правило за яким йде це перейменування. Бо як на мене ви занадто просуваєте літеру Ґ нехтуючи чинним правописом. --Jphwra (обговорення) 17:57, 20 травня 2020 (UTC)

Правопис географічних назв[ред. код]

Вітаю, звернув увагу, що ви час від часу перейменовуєте географічні назви з "Г" на "Ґ". Це помилка, бо новий правопис не поширює вживання літери "Ґ" на іншомовні географічні назви. yakudza 14:45, 28 травня 2020 (UTC)

Зауваження[ред. код]

Вітаю! Дякую за внесок до Української Вікіпедії, але маю деякі зауваження. По-перше, зловживання літерою «ґ», виправлення посилань на статті, у назвах яких використовується «г». По-друге: оригінальні дослідження (Юр'єв-Польський). Третє: використання політизованих радянських джерел 1930-х років (Залісся (територія)). Четверте: слово «термін» може мати в родовому відмінку закінчення «-у» чи «-а», залежно від значення. З повагою --В.Галушко (обговорення) 17:29, 30 травня 2020 (UTC)

Також проблемою є війни редагувань з користувачем Avatar6 у категоріях. Прохання спочатку обговорити це питання в Мовній консультації. З повагою --В.Галушко (обговорення) 17:39, 30 травня 2020 (UTC)

Незакриті теґи[ред. код]

Перевірте, будь ласка, цю Вашу правку. Я згоден, що з нею воно має кращий вигляд, але всередині там, здається, поламаний HTML — теґи span відкриваються й не закриваються. Чи я помиляюся? Sasha1024 (обговорення) 21:12, 3 червня 2020 (UTC)

Блокування від 15 червня 2020[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з постійні війни редагувань для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

--yakudza 11:10, 15 червня 2020 (UTC)

Наличник[ред. код]

Вітаю! Ваше редагування на сторінці Наличник визнано вандальним і скасоване. Також звертаю Вашу увагу, що сторінки неоднозначностей не пов'язують з основними статтями, тому мусив скасувати Ваше виправлення інтервік на Вікіданих. З повагою --В.Галушко (обговорення) 23:19, 10 липня 2020 (UTC)

Прохання не вилучати джерела. Наступного разу Вас буде заблоковано. З повагою --В.Галушко (обговорення) 14:57, 12 липня 2020 (UTC)
До речі, Ви додали посилання на сайти з машинним перекладом з російської. Можливо, доведеться визнати неавторитетним джерелом. --В.Галушко (обговорення) 15:00, 12 липня 2020 (UTC)
Заміна посилань безсенсова, оскільки стаття написана на основі вилученого Вами джерела, в той час як з наведених Вами джерел Ви не використали інформації. Прошу схаменитися. --В.Галушко (обговорення) 15:15, 12 липня 2020 (UTC)
Ви можете написати нову статтю і за узгодженням з адміністраторами, замінити нею наявну. Але вилучати джерела, на основі яких написано стару статтю, не допускається. Також прохання відповідати на ввічливі питання колег: Ваше мовчання не зовсім етичне. З повагою --В.Галушко (обговорення) 15:27, 12 липня 2020 (UTC)

Посилання vs джерела[ред. код]

Привіт. Будь ласка, розрізняйте ці два поняття. Те, на основі чого написана стаття — це «джерело». Те, що ви додаєте до статті — це «посилання». Автор знає, на основі якого джерела він писав статтю. Окремо прошу не вести війни редагувань, а обговорювати проблемні питання з вашими опонентами. Бачу, що ви вже отримували блокування за подібне. Не забувайте, що для вирішення спірних питань у Вікіпедії прийнято шукати консенсус.--Piramidion 16:42, 12 липня 2020 (UTC)

Війна редагувань у категоріях[ред. код]

Вітаю! Тривалий час Ви ведете війну редагувань і перейменувань у категоріях. На сторінці Вікіпедія:Кнайпа (мовна консультація) я розпочав обговорення, серед запрошених були і Ви, але взяти участь в обговоренні відмовилися. Консенсус був серед учасників обговорення, а якщо Ви не побажали висловити свою думку, я мусив ухвалити консенсус без її врахування. Очевидно, Ви вважаєте нижче своєї гідності сперечатися з колегами і маєте намір розставляти категорії на власний розсуд, не рахуючись з іншими. У Вікіпедії, де вимагається певний консенсус на прийняття важливих рішень, така поведінка розглядається як деструктивна. Прошу схаменитися. Якщо війни редагувань триватимуть, мушу поставити питання про Ваше безстрокове блокування. З повагою --В.Галушко (обговорення) 14:24, 21 липня 2020 (UTC)

Блокування від 28 серпня 2020[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з масовими неузгодженими змінами для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

--yakudza 09:45, 28 серпня 2020 (UTC)

Естерхазі (торт)[ред. код]

а звідки там Г? Поясніть будь ласка та дайте джерела. --Jphwra (обговорення) 16:06, 19 жовтня 2020 (UTC)

Я вже перестав дивуватися Вашій обізнаності у всьому, товаришу Jphwra. До речі, чому там має бути літера Х ? Згідно чинного правопису там має бути саме "Г". До того ж читайте Угорська абетка--Zubryckiy (обговорення) 07:31, 22 жовтня 2020 (UTC)
Так, приєднуюсь. --Володимир Ганджук 16:20, 19 жовтня 2020 (UTC)
Так само й щодо Волстенхолма. --Володимир Ганджук 16:22, 19 жовтня 2020 (UTC)
А Вам товаришу Vogand (персональний випад приховано)--Zubryckiy (обговорення) 07:31, 22 жовтня 2020 (UTC)
А вам взагалі потрібно спочатку навчитися шукати АД. --Володимир Ганджук 21:40, 28 жовтня 2020 (UTC)
От знайдіть таке, що пише Естергазі, бо Естерхазі майже скрізь є. --Володимир Ганджук 01:59, 29 жовтня 2020 (UTC)
Це Ви наведіть авторитетні джерела, де згадано про торт ЕстерХазі. Більшість інформації цієї статті (опис) взята з посилання на сайт, де є зняток, на якому чітко видно напис Естергазі, але якась дуже вчьоная вирішила написати як мишебратья. Раджу Вам дотримуватись правопису, (персональний випад приховано)--Zubryckiy (обговорення) 07:52, 8 листопада 2020 (UTC)
В статті інші джерела, ніж ваша всеосвіта. --Володимир Ганджук 01:27, 10 листопада 2020 (UTC)
Якраз ця всеосвіта Ваша, бо там естерХазі. "інші джерела" та авторитетні джерела - це дві великі різниці. Як Вам дали прапорець патрульного ? Коли немає АД, діяти потрібно за чинним правописом.--Zubryckiy (обговорення) 10:46, 14 листопада 2020 (UTC)
Де там в правописі угорська мова, і де в угорській мові звук г? Якщо джерела, що вказані в статті, для вас не авторитетні, то чому ви їх не стерли, а якщо все ж таки авторитетні, то бажано до них прислухатися. Але ні в якому разі не можна діяти за принципом «я знаю краще». А тепер почуємо, що скаже Anntinomy, яка створила статтю про цей торт (за потреби можемо перенести обговорення). --Володимир Ганджук 00:51, 15 листопада 2020 (UTC)
В Орфографічному словнику української мови є естергазі, а естерХазі ні,тут також. Не може бути торт, названий на честь одного з сімейства Естергазі, носити назву естерХазі. Не хочу ображати, але обговорення Вам не допоможе...--Zubryckiy (обговорення) 01:49, 15 листопада 2020 (UTC)
що їла , про те й написала :) Перенаправлення не вирішить суперечку? "Неправильне" написання є вживаним, як не крути ті словники, про те, що написання має варіації можна написати у самій статті.--Anntinomyобг 09:47, 15 листопада 2020 (UTC)
Як не прикро, але ці "писуни" є як правило рузгєязичні, і що таке український правописи навіть не чули. Просто беруть і мавпують розсіянські назви (там зверху, праворуч, є пімпочка укр|рус). І для чого писати неправильну назву ? Вказують застарілу, маловживану назву, чи діалектизм. --Zubryckiy (обговорення) 22:19, 22 листопада 2020 (UTC)
То ... його, Ви все ж таки визначтесь, є ці АД чи немає їх. Дійсно, торт мав би називатися, як династія, але це не аргумент, зараз не пригадаю аналогічний випадок. А якби було через ш (як то в угорській мові вимовляється), Ви б теж так написали? --Володимир Ганджук 10:53, 15 листопада 2020 (UTC)

Синьо-жовтий текст[ред. код]

Давайте розберемось з Шаблон:Українська кіноакадемія, Шаблон:Українські кінодистриб'ютори і Шаблон:Сучасний кінематограф України. Я у своїх редагуваннях писав, що синій текст на жовтому фоні - це не дуже читабельно, пам'ятаю ще в нульових так деколи оформлювали сайти, але ці часи уже пройшли. Стандартна темно-фіолетова гама навпаки постійна версія № 29823131 має кращий контраст, і менше ріже очі. Плюс деякі з шаблонів уже й так містять синьо-жовте зображення Файл:Ukraine_film_clapperboard.svg. --Kanzat (обговорення) 09:45, 26 жовтня 2020 (UTC)

Вітаю. Виносьте на загальне обговорення, які проблеми. Одні погано бачать на бузковому тлі, инші на блакитному... Мені особисто байдуже, якого кольору воно буде, але це вирішувати потрібно гуртом, а не через свій смак та вподобання.--Zubryckiy (обговорення) 07:56, 8 листопада 2020 (UTC)
Вам потрібно петицію писати до президента, хай змінить національні барви, щоб "очі не різали".--Zubryckiy (обговорення) 08:01, 8 листопада 2020 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю! Будь-ласка, не вставляйте великі шматки тексту без джерел у статтю. Також прошу утриматися від персональних образ користувачів та воєн редагувань. При повторенні порушень Вас заблокують. Сподіваюсь на розуміння. --Yukh68 (обговорення) 14:57, 29 листопада 2020 (UTC)

Вітаю. Ви взагалі про що? Про які "великі шматки" ? Я не баба Ванґа...--Zubryckiy (обговорення) 11:19, 28 грудня 2020 (UTC)

Хантер-Кіллер[ред. код]

Вітаю. Я помітив, що ви, незважаючи на підсумок обговорення на ВП:ПС змінили назву на іншу. Проте, якщо у вас є нові аргументи, це варто робити зробивши запит саме на ВП:ПС або оскаржити попередній підсумок. Посилання на обговорення знаходиться тут --Salween (обговорення) 12:00, 28 грудня 2020 (UTC)

Категорія:Американські романістки[ред. код]

Вітаю! Бачу, Ви наполегливо бажаєте виправити категорії "письменниці-романістки" на просто "романістки", ще й в описі редагування запитуєте, для чого потрібно писати "Письменниці-романістки". Отже пояснюю: в українській мові існує омонімія: романіст – це дослідник романської філології, водночас це слово може означати прозаїка, який є автором романів. Тож для початку варто було подивитися на категорію вищого рівня, а саме категорія:романісти, й тоді зразу стає зрозуміло, що коли називати категорію авторів романів так само, то у нас вийде каша: категорія в якій будуть і філологи, і прозаїки. Саме для цього розрізнення і зроблено категорії "письменники-романісти" або "письменниці-романістки". Сподіваюся на Ваше розуміння.--Romanbibwiss (обговорення) 08:51, 12 квітня 2021 (UTC)

Стосовно статті "Ґалеас фон Тун унд Гогенштейн"[ред. код]

Доброго дня.

Звертаюсь до Вас стосовно перейменування статті Ґалеас фон Тун унд Гогенштейн і низки інших. Новий правопис 2019 року дозволяє передачу звука [g] і прізвищах і як "г", і як "ґ". У Вікіпедії окремого правила ніби не було, але наскільки я бачу, є негласний консенсус не перейменовувати вже існуючі статті. При цьому нові статті створюються з обома написаннями. І те, що стаття про австрійця - не має значення.

Саме така була моя мотивація, коли я намагався повернути попередню назву.

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 16:28, 20 травня 2021 (UTC)

:@Zubryckiy: Розумієте, з ким маєте справу? Вони встановили негласний консенсус, тобто ніким не висловлений, але на міґи придуманий десь поза спинами кулуарний договорнячок, який не базується ані на правилах, ані на джерелах, ані на мовній практиці. Ви його можете вгадати по тому, яким тоном з вами говорять найбільш агресивні «блюстителі», або які адміндії застосовують до однієї "категорії", а які до іншої при рівноцінних умовах. Вгадуйте бажання "ключових" адмінів, підлизуйтесь до арбітрів, «правильно» голосуйте — і на вас зійде осяяння - ви зможете відчути «негласний консенсус», а також уникнути «негласного переслідування» за неіснуючі порушення. Заодно вчіть суржик і русизми, це вже на часі. Вітаємо в Українській вікіпедії. Mykola Swarnyk (обговорення) 02:19, 30 травня 2021 (UTC)

Перейменування2[ред. код]

я бачу ви продовжуєте насаджувати літеру Ґ. Для Вас взагалі правил не існує? --Jphwra (обговорення) 04:37, 28 травня 2021 (UTC)

Персональне обмеження[ред. код]

Вітаю.

З огляду на те, що ви ігноруєте будь які звернення і масово без консенсусу перейменовуєте сторінки, на вас накладено персональне обмеження — заборона на перейменування сторінок. Пропозиції щодо перейменування можете обговорювати на ВП:ПС або сторінках обговорення. --Mykola обг 19:48, 29 травня 2021 (UTC)

Вітаю. Я правильно зрозумів, що тепер, щоб туж СтеЛа Мвангі перейменувати на СтеЛЛа Мванґі, мені потрібено переконувати ще когось? О ні, у мене й так часу браку на особисте життя, а тут ще переконувати товаришів, таких як Jphwrа доведеться. Я на таке незгоден. Ви якось вже самі, без мене...хоча бачу тут більшості "какаяразніца", але щоб так, як у "мишебратья".--Zubryckiy (обговорення) 20:05, 29 травня 2021 (UTC)
Тоді буде ще більше статей з назвами як у мишебратьєв. Ми не маємо зараз кращого механізму, ніж обговорення.--Юрко (обговорення) 20:14, 29 травня 2021 (UTC)
На даний момент так і є. Ще раз напишу тут, перейменування з г/ґ є досить спірними і вже були користувачі, які через такі перейменування отримували обмеження на перейменування, тому подібне потрібно робити через обговорення на ВП:ПС або СО статей, в даному випадку ви це робили на власний розсуд не реагуючи на звертання до вас. Також мушу сказати, що перекручування імені користувачів може розцінюватися, як порушення ВП:НО. Будь ласка, виправте ім'я користувача в вашому редагуванні вище. --Mykola обг 20:17, 29 травня 2021 (UTC)
От я мабуть чогось не зрозумі, бо як може бути спірним перейменування того ж Йостейн Хассельгорд на Йостейн Гассельґорд? Що саме там може бути спірним?--Zubryckiy (обговорення) 20:20, 29 травня 2021 (UTC)
Якщо інші користувачі не погоджуються з цим, вже маєте спірний момент. Будь які подібні перейменування обговорюйте на СО статті або виставляйте зразу на ПС. --Mykola обг 20:23, 29 травня 2021 (UTC)
Даруйте, що означає "якщо інші користувачі" ? Тобто дописувач, який зовсім не є фахівцем у даній царині, також може не погоджуватися, і я зобов'язаний його переконувати?--Zubryckiy (обговорення) 20:30, 29 травня 2021 (UTC)
В першу чергу Вікіпедія це спільнота, кожен може мати свою думку, тому і потрібно такі речі робити через обговорення. --Mykola обг 20:33, 29 травня 2021 (UTC)
Ой ні, це надто складно. Не хочу нікого образити, але декого й пані Масенко з паном Пономарівим не переконають, що вже про мене казати. Краще без мене, бо я не маю наміру витрачати намарно свій власний час. Мій внесок не надто значний, тому ви не помітите моєї відсутності.--Zubryckiy (обговорення) 20:43, 29 травня 2021 (UTC)
От Ви участі в обговореннях не берете і не дослухаєтеся до зауважень та порад колег, то й не розумієте того, якою ціною спільноті даються окремі мовні узгодженості. Тут не працює те, що Ви вважаєте, що так буде правильно, бо є фахівцем у даній царині. Є джерела і є консенсус спільноти. І є варіативність правопису 2019 року, яку потрібно узгоджувати, а не діяти на власний розсуд.--Кучер Олексій (обговорення) 20:48, 29 травня 2021 (UTC)
Перепрошую, але інакше не вийде, та й складно це лише на перший погляд). Зробіть перерву, знайдіть авторитетні джерела, якщо такі є, які б підтверджували доцільність перейменування, розпочніть обговорення і фактично все. Виглядає не так вже і складно, просто на все потрібен час. --Mykola обг 20:52, 29 травня 2021 (UTC)
Які джерела, коли багато статей взагалі вперше написані українською? Якщо й є якась згадка, так це якийсь мудрагель, за допомогою перекладача гугл, з російською якусь кривеньку статтю передер, і все. Ви маєте рацію, це мій час, і я краще витрачу його на спілкування зі своєю сім'єю чи друзями, ані ж на відповіді товаришам V Ryabish та Jphwra.--Zubryckiy (обговорення) 21:12, 29 травня 2021 (UTC)
Товаришу Кучер, я вже помітив, що тут важливо "прислухатися до порад", і що фаховість - це дурня, головне кількість, щоб був консенсус. До того ж варіативність у правописі є тимчасовою, вона для радянських людей, бо вони так звикли--Zubryckiy (обговорення) 21:12, 29 травня 2021 (UTC)
Я Вам не товариш і не Кучер. Бачу, що окрім правил перейменувань Ви не знайомі ще з цілим рядом правил Української Вікіпедії. І можете тільки подякувати адміністратору, що наклав на Вас тільки обмеження на перейменування, а не заблокував. Хоча судячи з Вашого бажання не розуміти і хамити іншим користувачам, то це також не забариться.--Кучер Олексій (обговорення) 21:18, 29 травня 2021 (UTC)
@Zubryckiy: Пане Зубрицький! Бачу, що вас теж дістали «грамотії». Треба обміркувати ситуацію. Не пишіть зайвого, не принижуйтесь перед невігласами. Моя думка була, і я її висловлював, що користувача @Mykola7: не адміном треба було робити, а заставити вичитати купу наклепаних ним автоперекладених статей, з текстів яких очевидним є повне незнання цим хлопчиною правил української мови, відмінків, керування в реченнях, стилістики і орфоргафії. Ну і знімати статус патрульного, що очевидно. Але ж ні, в нього знайшлася група підтримки, його навіть лівим чином провели в Вікімандрах адміном, щоб заохотити «бути начальником». Тепер маємо живі наслідки. Людина, якій дещо бракує, завжди готова накинутись на когось, хто знає краще. Але тут ціла група таких. Команда. Майте це на увазі. P.S. Навіть у повідомленні про накладене покарання — три орфографічні помилки! Це у двох реченнях... Mykola Swarnyk (обговорення) 22:16, 29 травня 2021 (UTC)
  • @Mykola7:, на мою думку, тут присутнє надмірне покарання: припускаю ДН, що підтверджує обговорення; користувач міг не знати про накладення персонального обмеження, позаяк на це не було прямо вказано у попередженнях. Може переглянете рішення в сторону пом'якшення? Попереджувальних два тижні цілком би вистачило. Дякую.--Юрко (обговорення) 10:17, 30 травня 2021 (UTC)
    @Юрко Градовський:, я обрав ПО, тому що користувач не реагував на звернення, а таке бачу ще з 28 грудня 2020, тому не міг бути впевнений, що користувач відреагує на попередження цього разу. Для користувача просили блокування, однак я не бачу його доцільності, тому обрав ПО, що на мою думку є м'якше, тому що не забороняє нічого окрім самого перейменування, але це не означає, що це назавжди. Якщо Zubryckiy дослухається до висловлених зауважень і побажань, цього буде достатньо для зняття ПО. Я думаю, навіть якщо він пообіцяє, що не буде надалі так перейменувати, принаймні для мене цього, мабуть, буде достатньо припускаючи ДН. Також, як бачу з фільтру зловживань, після цього повідомлення Zubryckiy не робив спроб щось перейменувати. --Mykola обг 10:46, 30 травня 2021 (UTC)
    @Mykola7:, так, блокування тут абсолютно недоцільне. Мені здається, що користувач вже дослухався. Дякую.--Юрко (обговорення) 10:52, 30 травня 2021 (UTC)
    @Юрко Градовський:, Почекаємо, що пан Zubryckiy скаже на це. --Mykola обг 10:56, 30 травня 2021 (UTC)
    @Mykola7: ПО тут доцільне і далеко не на один день. До нього претензії ще з березня минулого року. І при цьому жодного руху на зустріч чи діалог. От коли ПО з'явилось і тут користувач почав діалоги вести та питання ставити. Тож ПО це саме те, що лікар прописав. --Jphwra (обговорення) 11:25, 30 травня 2021 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар тобто дехто вважає, що прохання до нього з березня минулого року це ніщо? Дивна позиція. І ще @Mykola7: тут на сторінці є пряме порушення ЕТИКИ з боку одного з користувачів, нікнейм котрого я немає право згадувати але такі дії тягнуть на блокування і тривале, є там рішення АК з цього приводу. --Jphwra (обговорення) 10:40, 30 травня 2021 (UTC)

@Jphwra:, цьому користувачу ще б нагадати, що ping без підпису не працює). Так, я бачу це і це не більше ніж провокація на конфлікт, але я б хотів, щоб на це відреагував хтось інший з адмінів. --Mykola обг 10:46, 30 травня 2021 (UTC)

Статтю Гелен Кокс висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гелен Кокс, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 9 червня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 19:38, 9 червня 2021 (UTC)