Ленні Леонард: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
DixonDBot (обговорення | внесок)
м Додавання/виправлення дати для: Шаблон:Без джерел; косметичні зміни
Немає опису редагування
Рядок 2: Рядок 2:
| ім'я = Ленні Леонард<br />''Lenny Leonard''
| ім'я = Ленні Леонард<br />''Lenny Leonard''
| зображення = [[Файл:03-1-.jpg|180px]]
| зображення = [[Файл:03-1-.jpg|180px]]
| вік = 39-37
| вік = 36
| стать = чоловіча
| стать = чоловіча
| волосся = чорне
| волосся = чорне

Версія за 15:59, 14 січня 2013

Персонаж мультфільму
Ленні Леонард
Lenny Leonard
Файл:03-1-.jpg
Стать чоловіча
Вперше з'явився «Life on the Fast Lane»
Озвучення Гаррі Шірер
Вік 36
Колір волосся чорне
Робота фізик, працівник АЕС

Ленні Леонард (англ. Lenny Leonard) — один з вигаданих персонажів мультсеріалу Сімпсони. Ленні працює на Спрингфілдській АЕС і є близьким другом Карла Карлсона та Гомера Сімпсона.

Біографія

Точні біографічні дані Ленні відсутні. Відомо, що Ленні на півтора роки старший від Гомера — отже йому мусить бути 39 років. Перша згадка про дитинство Ленні з'являється у епізоді про табір товстунів(насправді то був табір для бідних,а у табір для товстунів потрапив Гомер, коли впав зі скелі) у якому він у 12-річному віці познайомився з Гомером Сімпсоном. Ще змалку Ленні був знайомий з Карлом Карлсоном, з яким залишався другом протягом усього свого життя. У віці 16 років Ленні товаришував з Мардж, майбутньою дружиною Гомера. Із серіалу з'ясовується, що Ленні народився у Чікаго, що він буддист і що він частково має російське коріння (зокрема, його бабуся відсиділа 20 років у радянських таборах). Ленні працює на Спрингфілдській АЕС разом із своїми друзями, але він також часто зображений на інших роботах: коли Монтгомері Бернс збанкрутував, Ленні став директором, у одному із снів Гомера він стає президентом США.

Особливості персонажу

Зовнішність

Ленні — кращий друг Гомера. Як і Гомер — він одягається досить буденно і примітивно: чорні штани, зелена сорочка і підтяжки. Ленні дуже дбає про своє волосся і має чудову зачіску (на відміну від Гомера), що стає об'єктом численних жартів на роботі. Він також дбає про свій зовнішній вигляд і не шкодує на це гроші: коли Ленні виграв 2500 доларів від продажу акцій, він зробив собі пластичну операцію, у результаті котрої його обличчя на деякий час залишалося у постійній посмішці. Також Ленні має найкращого друга Карла Карлсона, з яким він живе разом в одній квартирі, що стало приводом для жартів Гомера щодо гомосексуальних зв'язків своїх друзів. Пізніше, коли в дній із серій він став священиком — він одружив усі гомосексуальні пари міста і з усіх сил тиснув на Ленні і Карла, щоб вони теж одружились.

Вік

Як і Гомер,вік Ленні не є точно визначеним і варіюється від 35 до 40 років , потім знову змінюється на менший.У серії Спрингфілд росте,Ленні і Гомерові було 40 років , проте у 19 сезоні Гомер казав,що йому 39.За різними епізодами незрозуміло,чи Ленні старший чи молодший від Гомера.Гомер народився 12 травня 1956,а про Ленні було сказано,що він народився у день кривавої революції на Далекому Сході , що була не раніше 1957 року.

Фінансове і сімейне становище

Ленні неодружений і це іноді відчайдушно намагалась виправити Мардж, яка вважає, що головне щоб була дружина й діти. Але Ленні не робить нічого, щоб могло сподобатись жінкам — увесь свій вільний час він п'є пиво разом з Гомером та друзями у Таверні Мо. Фінансове становище Ленні чітко не визначене — у серії «Мардж - маклер» (у котрій Мардж продала Фландерсам "Будинок Жаху", а Гомер побив Снейка на даху його ж машини), Ленні мав жалюгідний будинок і не мав за що жити. Однак, пізніше він мав чудову квартиру і плазмовий телевізор з тенісним майданчиком. У серіалі Ленні часто показується звичайним робітником, який випадково розбагатів. Наприклад те, що він купив спортивну машину і вставив діамант у зуб і пупок свідчить про те, що він зовсім не бідний. На відміну від інших працівників АЕС він має наукову ступінь з фізики, але нічим не відрізняється від інших працівників — ні розумом, ні працьовитістю, ні здібностями.