Арманьяк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
1956 Armagnac

Арманьяк — міцний алкогольний напій; виноградний бренді, контрольований за походженням.

Арманьяк є аналогом коньяку. Арманьяк отримують дистиляцією білих вин з пізнішою витримкою у дубових діжках. Перегонка вина відбувається у апаратах, призначених спеціально для виготовлення арманьяку. У них вино нагрівається, стікаючи по системі накладених один на одного над нагрівачем круглих дисків. Для нагрівання використовуються винятково дубові дрова. При цьому вино є і конденсатором. У результаті утворюється спиртний напій міцністю від 55 до 65 %, із насиченим ароматом та витонченим смаком.

Витримка відбувається послідовно у декількох дубових діжках, від нових до більш старіших, щоб арманьяк не був надто насичений танінами. Процес витримки припиняється після розливу арманьяку у пляшки, бо дозрівання в пляшках повністю припиняється.

Арманьяк наливають або до коньячних келихів, або у спеціальний келих для арманьяку. Якщо бокал потримати деякий час та нагріти теплом долоні, ви відчуєте легкий ванільний, аромат, який привносить дуб, різноманітні квіткові аромати та запах сливи і стиглого перцю.

Перші згадки про арманьяк належать до XV століття. Але географічне положення області Арманьяк ускладнювало доступ продукту до моря, тому, незважаючи на свою прекрасну якість, арманьяк навіть сьогодні є менш відомим та популярним за коньяк. Арманьяк виробляють на південному заході Франції у провінції Гасконь.

За традицією його одержують із тих же сортів винограду, що й коньяк, тобто Юні Блан, Коломбар і Фоль Бланш, а також із місцевих сортів.

На відміну від коньяку, арманьяк іноді виробляють з винограду одного року. І тоді на етикетці можна побачити напис «Millesime» і рік дистиляції.

Посилання[ред.ред. код]

Алкоголь Це незавершена стаття про алкогольні напої.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.