Бренді

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Cognac glass.jpg

Бре́нді (англ. brandy, скорочення для brandywine, від нід. Brandewijn «палене вино», від branden «спалювати»; wijn «вино») — міцний спиртний напій,[1] загальний термін для позначення продуктів дистиляції (перегонки) виноградного вина,[1] фруктової або ягідної бражки, вичавок[1] винограду. Міцність 36-40% (до 60%) об'єму спирту.

Найвідомішим видом бренді є коньяк.

Виготовлення[ред.ред. код]

Бренді — міцний напій, який виготовляють шляхом дистиляції (подвійної, безперервної чи змішаної) винопродуктів з білих сортів винограду або інших плодів та ягід з наступною витримкою отриманого спирту в дерев'яних діжках. Після дистиляції спирт не має кольору, а специфічного забарвлення набуває вже під час витримки в діжках.

Виноградні бренді[ред.ред. код]

Найвідомішим бренді після коньяку є арманьяк; напій отримав назву від місцевості Арманьяк (фр. Armagnac) у Франції.[2] Технологія виготовлення його однотипна з коньяком[2]. Найкращі сорти арманьяку витримують не менше 15—20 років.[2] Процес дозрівання припиняється в момент розливу арманьяка в пляшки.

Наймолодший арманьяк певної лінійки може мати витримку в дубовій діжці 2-3 роки. Наприклад, арманьяк Шато де Манібон (фр. Chateau de Maniban) господарства, розташованого в місцевості Арманьяк (зона виробництва розташована на півдні Бордо), виготовлений з трьох сортів винограду (Коломбард, Уні Блан, Фоль Бланш), представлений трьома категоріями: VS, VSOP, і XO. Наймолодший арманьяк цієї лінійки належить до категорії VS, його витримують в дубовій діжці 2-3 роки. VSOP витримується 8 років, XO — 15 років.

Багато французьких винокурів виробляють недорогі і якісні бренді, відхиляючись від суворих правил виробництва коньяка і арманьяка.[3] Такі позначення, як Napoleon, VSOP, XO і ін., які з'явились під впливом коньяку, можуть не відображати термінів витримки продукту, на відміну від коньяку та арманьяку. Вони залишаються на совісті виробників, і їм можна довіряти лише із обмовками.[3] Основними виробниками є: Cortel (Кортел), Seguin (Сеген), Bardinet (Бардіне).

Витримані виноградні бренді виготовляють у Франціі, Іспанії, Греції, Болгарії та інших країнах. Іспанські та грецькі бренді темніші й щільніші, ніж французькі[2].

В Іспанії нараховується біля десятка відомих марок. Серед них: Bobadillo (Бобадільо), Kardenal Mendoza (Кардинал Мендоза), Pedro Domecq (Педро Домек) — Fundator, Osborn (Осборн). Промовною маркою найкращого зразка іспанського бренді вважають Фундадор 25 річної витримки.[2]

Італійське бренді зазвичай має міцність 40% спирту за об'ємом. Основні виробники: Боутон (італ. Bouton) і Сток (Stock).

Грецькі бренді Метакса виготовляють з мускатних сортів винограду, тому вони солодші на смак та містять до 2,5% цукру[2].

В Португалії місцеві бренді називають порт. aguardente. Серед португальських бренді можна виділити такі марки як Calem (Калем) і Ribeiro & Ferreira (Рібейро & Феррейра).

Найкращі південно-африканські бренді дистилюють коньячним методом і витримують не менше 3-х років в бочках.[3] В Австралії бренді нерідко підсолоджують цукровим сиропом.

Бренді виробляють також в усіх більш-менш теплих регіонах, що входили до складу СРСР, здебільшого — виноградні, називаючи їх коньяком. Основні країни-виробники - Вірменія, Грузія, Азербайджан, Молдова, Росія. В Україні бренді у великих об'ємах вирбляють у Криму, в південних областях та Закарпатті.

Плодово-ягідні бренді[ред.ред. код]

Плодово-ягідні бренді — це ароматичні міцноалкогольні напої, які отримують перегонкою зброджених плодових соків з наступною витримкою в дубових бочках не менше трьох років[2]. Сировиною цих бренді є ожина, полуниця, малина, яблука, вишні, сливи.[2]

Найкращими вважають американське яблучне бренді «Епл Джек» (англ. Applejack), у Франції цей напій називають «кальвадос»[2]. Об'ємний відсоток спирту 30-40 %.

Сливове бренді виготовляють у Швейцарії, Угорщині, вишневе — у Франції, Швейцарії, Угорщині. Випускають вишневе бренді двох сортів: темно-вишневе і прозоре. Вміст спирту до 45% об'єму продукту.[2]

Плодово-ягідні бренді добре поєднуються з однотипними лікерами і різними соками.

Вживання[ред.ред. код]

Бренді високої якості та довгої витримки вживають як дигестив — в чистому вигляді, або до кави і чаю.

Ординарні бренді (невеликої витримки) використовують також як основу для приготування коктейлів. Бренді добре поєднуються з різними фруктово-ягідними соками, лікерами і емульгаторами. Поєднання бренді з ароматичними лікерами і ароматизованими винами дає можливість приготувати прекрасний коктейль ароматичного типу, а в поєднанні з фруктово-ягідними лікерами — післяобідній змішаний напій. Популярним є змішування бренді з солодкими газованими напоями, зокрема - з колою.

Примітки[ред.ред. код]

  1. а б в Додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 23 січня 1997 р. N 52 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29 вересня 1997 р. N 1078). Перелік товарів, ввезення яких на митну територію України здійснюється за умови оформлення попередньої вантажної митної декларації на підакцизні товари та внесення митних платежів zakon2.rada.gov.ua
  2. а б в г д е ж и к л Страви, закуски, напої, десерти барів і буфетів: Підручник / В.С. Доцяк, Л.О. Стременко, І.В. Стременко. — К.: Вища шк., 1998. — 519с. ISBN 5-11-004724-3
  3. а б в Федор Евсевский. Библия бармена. Все спиртные напитки, вина и коктейли. — М.: Евробукс, 2004. — 304с. ISBN 5-9900239-2-8

Див. також[ред.ред. код]

Алкоголь Це незавершена стаття про алкогольні напої.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.