Google Webmaster Tools

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Google Webmaster Tools— безкоштовний сервіс ведення статистики відвідувань вебсайтів від компанії Google. Сервіс дозволяє оцінити трафік вебсайту та ефективність різноманітних маркетингових заходів. Також забезпечує розширені можливості аналізу даних, у тому числі їх відображення у вигляді зручних графіків. Сервіс працює з використанням HTTPS.

Аналітику використовують близько 49.95% з 1,000,000 провідних вебсайтів (за оцінкою Alexa).
Статистика збирається на сервері Google, користувач тільки розміщує JS-код на сторінках свого сайту. Безкоштовна версія обмежена 10 мільйонами переглядів сторінок на місяць. Користувачам з дійсним членством Google AdWords надається можливість відстеження необмеженого числа переглядів сторінок. Особливістю сервісу є те, що вебмайстер може оптимізувати рекламні та маркетингові кампанії Google AdWords за допомогою аналізу даних, отриманих за допомогою сервісу Google Analytics, про те звідки приходять відвідувачі, як довго вони залишаються на сайті і де вони знаходяться географічно. Сервіс інтегрований з Google AdWords. Користувачі бачать групи оголошень і віддачу від ключових слів у звітах. Також доступні додаткові можливості включаючи поділ відвідувачів на групи. Користувачі сервісу можуть визначити цілі і послідовності переходів. Метою може виступати сторінка завершення продажів, показ певних сторінок, або завантаження файлів.

Також для оптимізації сайтів служить Google Webmaster Tools. Але Google Webmaster – це інструкції від Google стосовно дизайну, вмісту, технічних питань і якості, а Google Analytics – пошук джерела відвідувачів, аналіз географічного положення, вивчення їхніх переглядів, а також зміна орієнтирів.

У Google було криве оновлення, після якого перестали всі Сервіси Google працювати.

Посилання[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]