Google Webmaster Tools

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Google Webmaster Tools— безкоштовний сервіс ведення статистики відвідувань веб-сайтів від компанії Google. Сервіс дозволяє оцінити трафік веб-сайту та ефективність різноманітних маркетингових заходів. Також забезпечує розширені можливості аналізу даних, у тому числі їх відображення у вигляді зручних графіків. Сервіс працює з використанням HTTPS.

Аналітику використовують близько 49.95% з 1,000,000 провідних веб-сайтів (за оцінкою Alexa).
Статистика збирається на сервері Google, користувач тільки розміщує JS-код на сторінках свого сайту. Безкоштовна версія обмежена 10 мільйонами переглядів сторінок на місяць. Користувачам з дійсним членством Google AdWords надається можливість відстеження необмеженого числа переглядів сторінок. Особливістю сервісу є те, що вебмайстер може оптимізувати рекламні та маркетингові кампанії Google AdWords за допомогою аналізу даних, отриманих за допомогою сервісу Google Analytics, про те звідки приходять відвідувачі, як довго вони залишаються на сайті і де вони знаходяться географічно. Сервіс інтегрований з Google AdWords. Користувачі бачать групи оголошень і віддачу від ключових слів у звітах. Також доступні додаткові можливості включаючи поділ відвідувачів на групи. Користувачі сервісу можуть визначити цілі і послідовності переходів. Метою може виступати сторінка завершення продажів, показ певних сторінок, або завантаження файлів.

Також для оптимізації сайтів служить Google Webmaster Tools. Але Google Webmaster – це інструкції від Google стосовно дизайну, вмісту, технічних питань і якості, а Google Analytics – пошук джерела відвідувачів, аналіз географічного положення, вивчення їхніх переглядів, а також зміна орієнтирів.

Посилання[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]