Google Analytics

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Google Analytics 2014.png

Google Analytics — зручний і багатофункціональний сервіс для аналізу інтернет-сайтів. Дозволяє веб-майстрам перевірити стан індексування та оптимізувати видимість своїх веб-сайтів.

Інструменти Google Webmaster Tools[ред.ред. код]

Інструменти Google Webmaster Tools допомагають:

  • відслідковувати появу сторінок свого сайту в індексі пошукової машини;
  • переглядати наявність посилань на свої сторінки з інших ресурсів;
  • аналізувати помилки доступу до сторінок, з якими зіткнувся робот пошукової системи при індексації сайту;
  • тестувати директиви robots.txt для доступу до сайту різних роботів;
  • керувати швидкістю доступу роботів до сайту і багато іншого.

Google Webmaster Tool і Google Analytics як сервіси оптимізації сайтів[ред.ред. код]

Ці сервіси служать для оптимізації сайтів. Завдяки Google Webmaster Tools користувач може відслідковувати появу сторінок свого сайту в індексі пошукової системи, бачити наявність посилань на свої сторінки з інших ресурсів, аналізувати помилки доступу до сторінок, з якими зіткнувся робот пошукової системи при індексації сайту, тестувати директиви robots.txt для доступу до сайту різних роботів, керувати швидкістю доступу роботів до сайту та ін. А Google Analytics — це сервіс ведення статистики відвідувань веб-сайтів від компанії Google. Сервіс дозволяє оцінити трафік веб-сайту та ефективність різноманітних маркетингових заходів. За допомогою цього сервісу можна дізнатися географію відвідувачів сайту. Також забезпечуються розширені можливості аналізу даних, у тому числі їх відображення у вигляді зручних графіків.

Тобто, Google Webmaster — це інструкції від Google стосовно дизайну, вмісту, технічних питань і якості, а Google Analytics — пошук джерела відвідувачів, аналіз географічного положення, вивчення їхніх переглядів, а також зміна орієнтирів.

Особливості Google Analytics[ред.ред. код]

Інтегрований з AdWords, користувачі тепер можуть переглянути кампанії в Інтернеті за допомогою відстеження якості цільової сторінки та її перетворення. Цілі можуть включати в себе продажу, перегляд конкретної сторінки або завантаження певного файлу. Підхід в Google Analytics, щоб показати високий рівень, дані приладової панелі типу для звичайного користувача, і більш глибоких даних далі в наборі звітів. Аналіз Google Analytics може визначити неефективні сторінки за допомогою таких методів, як воронки візуалізації, звідки відвідувачі прийшли (посилання), як довго вони залишалися і їх географічне положення. Вона також забезпечує більш розширені функції, в тому числі сегментації користувачів та відвідувачів. Google Analytics за допомогою звітності електронної комерції може відстежувати активність продажів і продуктивності. Звіти електронної комерції показують угоди сайту, дохід, і багато інших показників торгівлі, пов'язаних з ним. 29 вересня 2011, Google Analytics запустив в режимі реального часу аналітики. Користувач може мати 50 профілів сайтів. Кожен профіль в цілому відповідає одному сайту. Він обмежений для сайтів, які мають трафік менше, ніж 5 мільйонів переглядів сторінок на місяць (приблизно 2 переглядів сторінок в секунду), якщо сайт не пов'язаний з кампанією AdWords. Google Analytics включає в себе Google Website Optimizer, ребрендинг, як Google Analytics Content Experiments. Функція Google Analytics Когорта аналіз допомагає зрозуміти поведінку компонентів груп користувачів один від одного від вашої кількості користувачів. Це дуже корисно для маркетологів і аналітиків для успішної реалізації маркетингової стратегії.

Популярність[ред.ред. код]

Google Analytics є найбільш широко використовуваним сайтом статистики послуг, в даний час використовується на близько 55% від 10 000 найпопулярніших сайтів. Інший аналіз частки ринку стверджує, що Google Analytics використовується близько 49.95% із топ-1000000 сайтів (як в даний час займає в Alexa). Google Analytics використовується на 66,2% з 10000 найбільш популярних веб-сайтів впорядкованих за популярністю, як повідомляє BuiltWith в серпні 2013 У травні 2008 року, Pingdom випустила огляд про те, що 161 (або 32%) з 500 найбільших сайтів глобально відповідно до їх Alexa рангу використовували Google Analytics.

Див. також[ред.ред. код]

Google Webmaster Tools

Джерела[ред.ред. код]