Групи Google

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Групи Google
Logo Google groups.png
Посилання groups.google.com
Тип вебсайт і інтернет-сервісd
Власник Google
Автор Google
CMNS: Групи Google у Вікісховищі

Google Groups — це служба від Google, яка створює спільні простори надсилання-отримання електронних листів для визначених електронних адрес. Групи також забезпечують доступ до новин Usenet через інтерфейс користувача.

Групи Google почали функціонувати в лютому 2001 року після придбання Google архіву Deja Usenet. Deja News працює з 1995 року.

Групи Google дозволяють будь-якому користувачеві вільно вести та отримувати доступ до поточних обговорень через вебінтерфейс або електронну пошту. Є принаймні два види дискусійної групи. Перший вид — це форуми, специфічні для груп Google, які більше подібні до списків розсилки. Другий вид — це групи Usenet, доступні NNTP, для яких Групи Google виступають як шлюз та неофіційний архів. Архів груп Google Групи подій новин Usenet сягає 1981 року. Через інтерфейс груп Google користувачі можуть читати та публікувати дописи до групи Usenet.

Окрім доступу до груп Google і Usenet, зареєстровані користувачі можуть також створювати архіви списків розсилки для списків електронної пошти, розміщених у будь-якому іншому місці.

Посилання[ред. | ред. код]