Titan Quest

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Titan Quest

Titan Quest.jpg

Розробник Iron Lore Entertainment
Видавець THQ
Дата випуску США 26 червня 2006

Велика Британія 30 червня 2006
Україна 14 вересня 2006
Росія 14 вересня 2006

Версія 1.30
Жанр RPG (hack and slash)
Віковий
рейтинг
ESRB: Teen (T)
Платформа Microsoft Windows
Рушій гри Pathfinding - PathEngine
Режим гри Одиночна гра, Мультиплеєр
Носій CD & DVD ROM
Системні
вимоги
CPU: 1,8 ГГц

Оперативна пам'ять: 512 МБ
Твердий диск: 5 Гб вільного місця
Відеокарта: nVidia GeForce 3/ATI Radeon 8500 чи краще

Керування Клавіатура та Миша

Titan Quest — комп'ютерна гра в жанрі hack and slash RPG, розроблена компанією Iron Lore Entertainment і видана THQ 26 червня 2006. Сюжет гри використовує міфологію Древньої Греції, Єгипту і Сходу і оповідає про похід безіменного героя проти трьох братів-телхінов, титанічних створінь, що скористалися позбавленням людей божественної опіки з метою віддати Землю у владу титанів.

17 червня 2015 на виставці комп'ютерних ігор E3 2015, компанією DotEmu було анонсовано видання гри адаптованої для мобільних пристроїв працюючих на операційній системі iOS або Android. Вихід гри для мобільних пристроїв намічений на четвертий квартал 2015 року[1].

Геймплей[ред.ред. код]

Ігровий процес є типовим для ігор жанру hack and slash і багато в чому схожий на геймплей популярного представника слешеру Diablo 2, тобто основна увага приділяється знищенню численних монстрів і розвитку характеристик і навичок персонажа. Сюжет ділиться на три акти, а ігровий світ, відповідно, на три великі райони: Давню Грецію, Давній Єгипет і Древній Схід, а також фінальну локацію - Олімп. Локації лінійно слідують одна за одною, однак існують відгалуження і необов'язкові для відвідування місця. Місцевість, на відміну від Diablo 2, створена заздалегідь, а противники і предмети в скринях генеруються випадково при кожному вході в гру. Графіка в грі тривимірна, при цьому в оригінальній грі камера не обертається (може обертатися лише в деяких неофіційних модифікаціях), але доступно масштабування.

Однією з особливостей ігрового процесу є наявність безлічі елементів, запозичень і згадок земель, персонажів, зброї і монстрів з древніх міфологій греків, єгиптян, шумерів, китайців і деяких національностей монголів. Так, зокрема, гравцеві належить побувати в Афінах, єгипетських пірамідах і на Великій Китайській мурі, а сюжетними босами виступають вбивця Геракла Несс, величезний скарабей і демонічний бик.

Immortal Throne[ред.ред. код]

5 березня 2007 було випущено доповнення Titan Quest: Immortal Throne, що додає нову школу бою, четвертий акт, скриня для зберігання і передачі речей між персонажами гравця; додані рецепти для артефактів; новий персонаж, що дозволяє за гроші створювати артефакти з рецептів і вилучати реліквії / амулети з предметів, при цьому знищуючи предмет і, навпаки, знищувати реліквії / амулети, але залишаючи цілим предмет; нові обладунки та зброю; збільшені характеристики деяких старих легендарних предметів; збільшився поріг розвитку персонажа з 65 рівня до 75.

Примітки[ред.ред. код]

  1. Чефранов, Євген (17 червня 2015 року). Компания DotEmu анонсировала Titan Quest для мобильных устройств. http://titanquest.org.ua/ (російською). Процитовано 18 червня 2015. 

Посилання[ред.ред. код]