Обговорення користувача:Олег Граченко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Олег Граченко!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 18:18, 4 січня 2016 (UTC)

Електрощитове приміщення[ред. код]

Доброго дня!

Змушений був скасувати Ваше редагування у вищевказаній статті. В такому вигляді текст не можна розміщувати в основному просторі. Ви можете створити собі сторінку у своєму власному просторі (наприклад: Користувач:Олег Граченко/Електрощитове приміщення) і працювати над статтею там, а коли стаття набуде нормального вигляду перенести її в основний простір, а сторінку у власному просторі винести на швидке вилучення.

З найкращими побажаннями, MMH (обговорення) 12:36, 10 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:59, 7 березня 2016 (UTC)

Будівельна ізоляція[ред. код]

Вітаю! дякую за створення статті «Будівельна ізоляція», проте у ній зовсім немає джерел і категорій. виправіть, будь ласка, це недопрацювання. бажаю успіхів і натхнення у подальшій діяльності--Pesko (обговорення) 17:27, 25 березня 2016 (UTC)

Пізній палеоліт в Україні[ред. код]

Доброго дня! Звертаюсь до Вас з приводу деяких Ваших редагувань у вищевказаній статті, та хочу задати наступні запитання:

1. Якщо Ви говорите в розділі "клімат" про кліматичні зміни в Європі, слід говорити про європейські тенденції в контексті української території. З Ваших редагувань в розділі про клімат цього невидно. Яке відношення до опису клімату в пізньому палеоліті на території сучасної України мають відомості про клімат в сучасних Балканах, Італії, Іспанії, Британських островах і т.д.?

2. Запитання відносно деяких дат. Звідки у вас наступні дані: "Різке підвищення температури, почалося близько 9600 до нашої ери, і до його завершення, близько 8501 до нашої ери, температура досягла майже до нинішнього рівня, хоча клімат був вологішим."? Особливо цікавить остання дата 8501 рік до н. е., а саме, звідки така точна інформація. Це опечатка? Вкажіть будь ласка джерело.

Прошу зробити певні дії з редагування, вказування джерел інформації, вилучення зайвого інформаційного навантаження. Це може зайняти декілька хвилин. В противному випадку Ваш внесок у цю статтю буде відредаговано іншим користувачем.

3. З приводу зображення "Житло_з_кісток_мамута.jpg". Навіщо було міняти його з табличкою "Історичні епохи"? Скажу, що відразу поміняв місцями табличку і зображення. Вважаю, табличка повинна стояти на першому місці, адже вона дає уявлення про місце тої епохи, про яку йдеться серед інших епох, а далі уже йдуть інші зображення і карти.

Дозвольте також звернути Вашу увагу на деякі виправлення, що не відповідають граматичним вимогам. Для чого було змінювати словосполучення "ножеподібні пластини" на "ніжоподібні пластини"? А також багато інших.

З повагою, користувач --Vasiatko12 (обговорення) 13:12, 8 квітня 2016 (UTC)

Матвіївський ліс[ред. код]

Вітаю. Дякую, що додаєте інформацію до статей Матвіївка (Миколаїв) і Миколаїв. Хочу лише зауважити, що не варто дублювати одну й ту саму інформацію в обох статтях. Крім того, до розділу Матвіївський ліс у статті Матвіївка (Миколаїв) необхідно додати авторитетні джерела. --Олег (обговорення) 13:54, 20 березня 2017 (UTC)

Посилання на джерело при перекладі[ред. код]

Доброго здоров'я, пане Олеже!

Будь ласка, ознайомтеся з посиланням ВП:АД#Вікі, форуми, блоги, Usenet, що я навів в історії редагування статті Поведінкова наука.

Коротко: при перекладі з іншого мовного розділу стаття того мовного розділу в принципі не може бути джерелом статті. Переносьте посилання на джерела з оригіналу перекладу. Але оригінал перекладу вказувати необхідно (для дотримання авторських прав), шаблонами {{Перекладена стаття}}/{{Частково перекладена стаття}} на сторінці обговорення перекладеної статті, та в описі редагуваннь, бажано з версією оригіналу (це потім полегшує оновлення перекладу).

З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 08:27, 8 травня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:49, 12 травня 2017 (UTC)

Гас[ред. код]

Дякую за доповнення на сторінці «Гас». Але звертаю Вашу увагу на те, що Ваш текст являє собою погано вичитаний і неадаптований переклад з англійської Вікіпедії. Я мусив прибрати більшість внесеної Вами інформації. Оскільки текст досить складний а тема статті важлива, Вам бажано почати роботу над статтею не в основному просторі, а в особистому: створюєте підсторінку, де після «Користувач: Олег Граченко» через косу рису йде назва підсторінки («Гас»). Коли переклад і правка будуть закінчені, попросіть когось з досвідчених користувачів перевірити статтю, і якщо все в порядку, матеріал можна додати і в основний простір. З повагою --В.Галушко (обговорення) 19:21, 2 грудня 2017 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Качки[ред. код]

Дякую за доповнення статті Качки, але маю зауважити, що в доданому тексті багато недоліків. Переклад зроблено автоперекладачем (у Вікіпедії машинний переклад використовувати вкрай небажано), зайва інформація з етимології англійського слова. Розділи не містять виносок. Джерела не оформлені належним чином, дані одні веб-адреси. Просьба за можливості якомога швидше виправити недоліки. З повагою --В.Галушко (обговорення) 16:03, 7 липня 2019 (UTC)

Щодо статті Розповідь очевидця про зустріч з НЛО[ред. код]

Привіт! Дякуємо за цікавість до Проекту і за створення нової статті.
Однак, у Вікіпедії діють певні критерії значимості, згідно із якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.
У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значимості, а також на тематичні критерії значимості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, веб-сайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значимість предмету статті Розповідь очевидця про зустріч з НЛО за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам! — Anticop (обговорення) 04:59, 21 липня 2019 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, Олег Граченко: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:30, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào Олег Граченко: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)

Див. також[ред. код]

Вітаю. Ви вставляєте недоречні посилання у розділ "Див. також". У розділі мають бути тільки безпосередньо дотичні статті. Не Нориця руда → Лисиця, Природа. Розділ не може містити безкінечну множину опосередковано пов'язаних статей. --AS 05:49, 8 листопада 2020 (UTC)

Вітаю. Просто для лисиці, нориця це основний харч і це все природа тож логіка тут є (доречно)... Я скрізь даю посилання на природу і за вересень, у нас було 21000 переглядів що вдвічі більше за найкращий результат до того...
"для лисиці, нориця це основний харч" — існує також якась рослина, яка основний харч для нориці; якийсь континент, де живуть більшість нориць і так далі. Я все ще бачу, що ця множина безкінечна і повторює всі посилання зі статті. Думаю, для більшости читачів цей список виглядає випадковим. "Я скрізь даю посилання на природу" — це не має сенсу. Так можна давати посилання на будь-яку випадкову статтю — у неї теж зросте відвідуваність. --AS 06:25, 8 листопада 2020 (UTC)

Стиль[ред. код]

Вітаю! Зверніть увагу, що в оформленні біологічних статей склалася певна стилістична традиція. Назви іншими мовами, окрім наукової латинської назви, у преамбулі не потрібні, бо вони майже завжди є у міжмовних посиланнях. Mykola Swarnyk (обговорення) 05:58, 3 січня 2021 (UTC)

Статус File:Світлосигнальна_система_М-2.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Світлосигнальна_система_М-2.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 12:43, 26 лютого 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 18:40, 12 березня 2021 (UTC)

WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості[ред. код]

Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.

Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.

Тим часом кілька нагадувань
  • Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
  • Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
  • І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
  • А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.

Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)