Галеон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Галеон
Spanish Galleon.jpg
Іспанський галеон. Гравюра А. Дюрера
Основні характеристики
Тип: вітрильник

Галео́н (ісп. galeón) або галіо́н (фр. galion) — великий багатопалубний вітрильний корабель XVI—XVIII століть з достатньо сильним артилерійським озброєнням, що використовувався як військове, так і торговельне судно. Часто оформлювався гальюном.

Етимологія[ред. | ред. код]

Іспанське galeón, очевидно, утворене від galea (від сер.-грец. γαλέα — «корабель на зразок галери») доданням збільшувального суфікса -on[1]. Грецьке слово γαλέα, що вживалося щодо гребного судна візантійського флоту, можливо, пов'язане з γαλέος («супова акула»)[2].

Історія[ред. | ред. код]

Галеон — один з найдосконаліших типів вітрильних суден, що з'явився в XVI столітті. Такий тип корабля виник у результаті еволюції каравел і карак та призначався для дальніх океанських подорожей. Спочатку галеони використовували тільки іспанці, проте незабаром й інші європейські країни: Англія, Швеція, Голландія, Франція, Португалія та інші, почали будувати та використовувати їх. Галеони різних країн мали спільні конструктивні елементи, але у них також було безліч відмінностей як по дизайну, так і конструкції.

Поступово замість галеонів почали використовувати лінійні кораблі та фрегати, але галеони продовжували використовувати до XVIII ст.

Конструкція[ред. | ред. код]

Галеон різнився від попередників тим, що був довшим, ніж вони, з прямокутною кормою замість круглої, і містив на носі таран з морською фігурою (сиреною), який згодом трансформувався у гальюн, який виступав уперед нижче рівня бака. Зниження бакової надбудови та видовження корпусу сприяло збільшенню стійкості й зниженню хвилевого опору, в результаті чого виникло більш швидке та маневрене судно, ніж його попередники. Корпус галеона будувався з твердих порід дерев.

Корабель мав 3-4 щогли: фок- і грот-щогли мали пряме вітрильне озброєння (фок, грот, марселі і брамселі), а бізань- і бонавентур-щогли — латинське. На бушприті встановлювалося ще одне пряме вітрило — блінд. Використовувалися галеони і як торгові, і як військові судна. Галеон став прототипом всіх прямовітрильних суден наступних двох з половиною століть, включаючи пізніші кораблі з повним вітрильним озброєнням.

Види галеонів[ред. | ред. код]

Галеони, залежно від водотоннажності, поділялися на три типи. Так водотоннажність найбільшого манільського галеона «Сантісіма Тринідад» сягала до 2000 тонн. Види галеонів:

  • до 400 тонн — малі галеони;
  • 800 — 1200 тонн — середні;
  • від 1200 тонн — великі.

Відомі галеони[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. http://www.etymonline.com/index.php?term=galleon
  2. Henry George Liddell & Robert Scott Galeos, A Greek-English Lexicon

Посилання[ред. | ред. код]

Вікісховище має мультимедійні дані за темою: Галеон