Обговорення користувача:Елвіс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Прохання[ред. код]

Будь ласка, допоможіть мені з цією статтею. А точніше, з шаблоном

Доброго дня! Звертаюсь з проханням сфотографувати в Києві могилу на Дальніх печерах (надгробок) генерал-фельдмаршала князя Остен-Сакена для статті у Вікіпедії про нього.--Aljeannoir (обговорення) 12:06, 11 листопада 2014 (UTC)

Добридень! На жаль, зараз не в Києві. Найближчим часом туди не збираюсь, але за можливості обов'язково сфотографую. --Елвіс (обговорення) 12:47, 11 листопада 2014 (UTC)

Сайт Green Flow[ред. код]

Вітаю! Дозвольте запросити вас на обговорення сайту Green Flow.

Коментар для тижневика "Країна"[ред. код]

Доброго дня. Готую матеріал про Українську Вікіпедію для тижневика "Країна". Хотіла б взяти у Вас коментар. Підкажіть, будь ласка, за яким мейлом чи номером телефону можна було б з Вами зв’язатися? Була б вдячна :)

Лєра (lera.lauda @ gmail.com)

Request for translation[ред. код]

Warm greeting from Korean Wikipedia! Could you help us to translate simple:Kara and simple:Josh Duhamel articles into your unique and honourable language? Thank you in advance! Tsuchiya Hikaru 07:52, 17 січня 2012 (UTC)

Just done it. --Елвіс 12:55, 24 січня 2012 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю! Протягом найближчих місяців буде запроваджено нову систему патрулювання. Прошу Вас як патрульного, ознайомитись із новим правилом, що регулює нові можливості патрульних. Якщо Ви згідні працювати за новим правилом, дайте про це знати на підсторінці проекту і після впровадження нової системи ваші повноваження патрульного буде продовжено.--Сергій (oбг.) 18:34, 19 січня 2012 (UTC)

Доброго дня, Елвісе. Хотів ще раз нагадати про цю річ. Я розумію, що ви були противником впровадження FR, але комусь усе ж треба братись і "перти плуга". Якщо ви таки погодитесь - дайте свою згоду ось тут. Хоча б для автопатрулювання. Це також дозволило би вам поставити позначки на усіх власних статтях і файлах і підтримувати їх у такому стані. Принаймні це було би зовсім не складно.--Сергій (oбг.) 08:35, 29 квітня 2012 (UTC)
Вітаю! З огляду на впровадження нових правил бажання патрулювати самому відтепер не маю, тому цілком вдовольнився б статусом автопатрульованого. Хіба для цього я теж маю підписуватись під новими правилами? --Елвіс (обговорення) 07:26, 3 травня 2012 (UTC)
Розумієте, для «авто» це правило також актуальне — вимоги до автопатрульованих статей і правок ті ж самі. Мало того, у нас наразі відсутня процедура надання «авто» (ті пропозиції, що були — «зам'ято» обговоренням). Раз ви висловили невдоволення правилом, то вже тепер деталізуйте. Воно примушує до якихось ненормальних дій? Зрештою, краще це зробити на СО правила, щоб не кануло. Якщо таке зауваження ще не обговорювалось — то окремим розділом. Я впринципі маю для вас аргументи на користь власне статусу патрульного замість «авто», але раз є зауваження — давайте спершу їх.--Сергій (oбг.) 08:12, 3 травня 2012 (UTC)

Шаблон {{Edited}} в статті Хузестан[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Хузестан був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot 20:42, 19 січня 2012 (UTC)

Троянове[ред. код]

Ця фотографія мені не дуже вийшла, але добре, що комусь сподобалося :)

Коли був у Трояновому минулого літа, про існування того хреста ще не знав. А пізніше вільного фото знайти не міг. Ще раз дякую! ) --Елвіс 13:58, 13 лютого 2012 (UTC)
Та цей хрест взагалі важко знайти, ходиш повз нього, а не бачиш, бо дуже маленький і в траві :) Я не міг його знайти, поки не показали. --Spudei 14:07, 13 лютого 2012 (UTC)

Прохання !!![ред. код]

Доброго здоров'я, Земляче!

Вітаю Вас на просторах Української Вікіпедії. Дякую за патріотизм, любов до рідного краю, за опікунство темою Новомиргородщини. Радий, що Ви з Новомиргорода, адже це також місто моєї юності. Приємно усвідомлювати, що в Новомиргороді зростають такі національно свідомі люди, як Ви.

Маю до Вас конкретне прохання. Порадьте будь ласка чи, може, допоможіть зарадити в такому питанні. Нарешті маю німецький варіант статті «Кожум'яка Степан Демидович». Однак сталися непередбачені проблеми під час її вставки у Вікіпедію. Не встиг толком вставити її на німецьку сторінку (перший раз зберіг ще без бібліографічних посилань), як її через хвилину без попереджень було викининуто адміністратором через відсутність посилань. Спробував вдруге, подавши статтю цілком (уже зі списком літератури). Зберіг. Тут же статтю знову було винесено за наступною мотивацією:

Diese Seite wurde gelöscht. Zur Information folgt das Lösch- und Verschiebungs-Logbuch dieser Seite. 22:24, 18. Mai 2012 XenonX3 (Diskussion | Beiträge) löschte Seite Kozhumjaka Stepan (Kein ausreichender Artikel und/oder kein enzyklopädischer Inhalt: Babelfischunfall). Тобто неенциклопедичний зміст статті?

Виявляється, що для Української Вікіпедії є енциклопедичним, те для німецької — ні. Складається враження, що німці принципово відкидають українську національно-культурну спадщину. Ми ж не викидаємо статей про їхніх особистостей Ґете, Бісмарка, Шиллера, Фауста і т.д.

Наткнувшись на безвихідь, мусів зберегти німецькомовний pdf-варіант публікації про С.К. у Вікісховищі, додавши також гіперактивне посилання в рубрику «Інтернет-публікації» статті «Кожум'яка Степан Демидович». Якщо можете, допоможіть зарадити з публікацією німецькомовної статті в німецькому розділі Вікіпедії.

З повагою Юрій Колісник.

  • Вітаю! Зі свого боку, теж приємно бачити у Вікіпедії земляків. У німецькому розділі навряд чи зможу чимось зарадити, адже мовою не володію. Крім того, не обізнаний з тамтешньою процедурою вилучення статей. Особисто для мене миттєве вилучення інформативної статті без обговорення (навіть за умови можливого існування у німців жорстких критеріїв щодо іноземних персоналій) виглядає дивно. Як мені здалось, з англійською версією статті проблем не виникало. З досвіду у нашій Вікі помітив, що наявність інтервікі далеко не для кожного адміністратора є ознакою значимості предмета статті. Можливо, тут теж маємо приклад суб'єктивного рішення адміністратора. Тому, якщо маєте можливість, зверніться безпосередньо до того, хто вилучив статтю, або ж подайте запит сюди. З повагою, Елвіс (обговорення) 11:25, 24 травня 2012 (UTC)

Новомиргородський район[ред. код]

Добридень. Чому ви не хочете заховати у випадаючий список перелік населених пунктів? Адже таким чиномбільшу половину статті про район займає саме список.--KuRaG (обговорення) 16:07, 4 липня 2012 (UTC)

Вітаю! Не знаю, як з Вашим браузером чи параметрами екрану, але в мене цей список починається десь внизу шаблону-картки. До того ж, після нього ще й розташований розділ "Транспорт", через що посередині статті утворюється велике біле вікно, що не дуже зручно. Не проти, якщо спробуєте звузити ширину прихованого списку. --Елвіс (обговорення) 16:14, 4 липня 2012 (UTC)
Переробив. Ще одне питання: розділ транспорт ви видалили свідо чи випадково і чому?--KuRaG (обговорення) 17:01, 4 липня 2012 (UTC)
Тепер значно краще. То випадково, перепрошую. --Елвіс (обговорення) 17:33, 4 липня 2012 (UTC)

Вікіпедія:Поточні події/Топ-теми[ред. код]

Вітанячко. Ви додали новину на Головну сторінку всупереч правилам: "#1 — Переконайтеся, що посилання (особливо це стосується ключових посилань, що виділені жирним) ведуть на статті, в яких уже міститься інформація, що має бути анонсована;". Тому я вилучив цю правку. Спершу створіть статтю про подію, як на мене досить важливу для Української вікіпедії, а тоді вже посилайтеся на неї. З повагою Sparrov. 15:58, 7 липня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Jefferson Airplane[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Jefferson Airplane був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:10, 12 серпня 2012 (UTC)

Зображення[ред. код]

Пане Елвісе, доброго дня! Маю до Вас прохання вантажити зроблені Вами зображення не до локального мовного розділу, а до Вікісховища, оскільки таким чином будь-хто зможе скористатися цим зображення при покращенні статті про Каніж у будь-якому мовному розділі Вікіпедії. Якщо Ви даєте дозвіл на вільне використання, то таким чином іншим людям створюєте зайвий головний біль та роботу, оскільки всі подібні зображення мають переноситись до Вікісховища. Тому відразу Ваші зображення на Вікісховище. Дякую. --Kharkivian (обг.) 07:05, 21 серпня 2012 (UTC)

Доброго дня! Розумів, що подібне прохання рано чи пізно в когось виникне. От тільки що значить «мають переноситись», де це прописано? Якщо в когось з наших іншомовних друзів виникне особливе бажання проілюструвати статтю, він зможе перезалити фото на сховище, або навіть сам з'їздить і сфотографує. Роблячи посильний внесок у розвиток енциклопедії рідною мені мовою, не маю бажання і не бачу сенсу попередньо вантажити все одразу на сховище. Певною мірою це також пов'язано і з незручним особисто для мене тамтешнім механізмом завантаження. Сподіваюсь на розуміння. --Елвіс (обговорення) 14:54, 21 серпня 2012 (UTC)
А у такому вигляді [1]? Так точно не буде складніше. Тільки про свободу панорами не забувайте (ви напевно в курсі, але кажу на всяк випадок, щоб не було розчарувань).--Cepгій (oбг.) 07:01, 22 серпня 2012 (UTC)
Ледь не забув, ще одна причина відмовитись зайвий раз ламати собі мізки. --Елвіс (обговорення) 07:46, 22 серпня 2012 (UTC)
Якщо відразу зображення категоризувати так, якомога глибше у системі категорій, то вірогідність, що його хтось вилучить мала. Ну, лише коли-небудь... --Kharkivian (обг.) 12:24, 22 серпня 2012 (UTC)

Місяць українського села[ред. код]

Місяць українського села продовжено до 20 вересня. Поспішайте долучитися до учасників! Якісних редагувань. --Pavlo1 (обговорення) 09:56, 10 вересня 2012 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Згущені вершки.png
Згущені вершки
За вагомий внесок у Місяць українського села. Pavlo1 (обговорення) 09:26, 21 вересня 2012 (UTC)
Щиро дякую! --Елвіс (обговорення) 09:56, 21 вересня 2012 (UTC)

Заміна ВВВ на НРВ/ДСВ[ред. код]

Доброго дня! Якщо у вас є бажання можете висловити свою думку з приводу ухвалення пунткта 3) правил ВВВ→НРВ. Голосування триває тут. Велике прохання думку виловлювати якумога аргументованіше, інакше ваш голос можуть не врахувати. З повагою--Антон патріот (обговорення) 09:52, 12 листопада 2012 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BunykBot (обговорення) 17:44, 16 листопада 2012 (UTC)

Проект «Критерії значимості вулиць» автоматичне сповіщення[ред. код]

Привіт! Будь ласка, гляньте ще раз свіжим оком на Проект «Критерії значимості вулиць». Можливо у Вас є (чи з'явилися) якісь суттєві зауваження. Через три дні обговорення (нарешті) завершиться, і будуть формуватися підсумки (сповіщення відповідно до обговорення у Вікічаті)--BaseBot (обговорення) 20:37, 21 листопада 2012 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BunykBot (обговорення) 00:45, 28 листопада 2012 (UTC)

привіт! автором зазначена Людмила Третяк. потрібен від неї письмовий дозвіл на використання її роботи, якщо такий дозвіл є. стандартний текст та імейл для надсилання наведено тут --アンタナナ 07:33, 28 листопада 2012 (UTC)
Згадав і за цей випадок. Справа в тім, що аби не турбувати зайвий раз людину заради такої дрібниці, вимагаючи в неї письмову розписку заради пари нещасних фото (сумніваюсь у наявності в неї електронної пошти), мені легше буде самому поїхати в Бирзулове, аби сфотографувати ці руїни. На додачу, якщо вже на те пішло, ось фото із цієї ж колекції (напевно, не звернули уваги): Файл:Школа (Лікареве).jpg. Бачу, доведеться і в Лікареве ще раз вирушити. --Елвіс (обговорення) 12:03, 15 лютого 2013 (UTC)
ясно. а коли Ви там будете? думаєте, що імейлу таки нема? --アンタナナ 01:33, 18 серпня 2013 (UTC)
На жаль, буду не скоро. Дозвольте запитати, звідки така зацікавленість моїм внеском через півроку після попередньої розмови і одразу після моїх коментарів на захист користувача AlexusUkr? --Елвіс (обговорення) 08:55, 18 серпня 2013 (UTC)
Ну так адміністрація в нас варна брахманів - обрали і все довічно, вони збираються, списуються в соцмережах і зловживають своїми повноваженнями. Наклали принципи нашого недолугого суспільства на УкрВікі і тішаться. Треба ввести правило про щорічне перезатвердження адмінів, це б їм крильця врізало трохи б. Але ясно, що мою пропозицію вони зірвуть.--AlexusUkr 19:41, 19 серпня 2013 (UTC)

Файл:Меморіальна дошка Оболенський.jpg[ред. код]

привіт! для перейменування файлів є шаблон {{перейменувати файл}}. також, не ставте, будь ласка, на вилучення локальні файли, якщо на них поширюється дія відсутності свободи панорами в Україні. щодо відсутності у нас (в Україні) свободи панорами, прочитайте тут і тут. себто, не кожен вільний файл можна перемістити на коммонз… такі файли можна назвати «умовно вільними» — від автора-фотографа дозвіл є, але нема від автора самого мистецького твору, споруди тощо --アンタナナ 03:45, 17 грудня 2012 (UTC)

Вітаю! Надалі знатиму, що нічого розкидатись інформацією щодо дати встановлення, бо вона може зіграти проти тебе:) Власне, моя позиція щодо Сховища лишається незмінною. Просто хотів довести почату справу до кінця. --Елвіс (обговорення) 08:54, 18 грудня 2012 (UTC)
перепрошую, а яка у Вас позиція щодо сховища? Ви можете переносити . ніц не маю проти. просто я їх тут локально не видалятиму — не хочу створювати зайву роботу адміністраторам сховища, які потім переносять фото сюди, якщо на сховищі його видаляють --アンタナナ 13:44, 18 грудня 2012 (UTC)
Таким чином мені доведеться після перенесення їх перейменовувати і власноруч виправляти назви в тих статтях, де вони використовуються. Зокрема це стосується ВЛП. Навіщо зайва робота мені? --Елвіс (обговорення) 09:52, 24 грудня 2012 (UTC)
м-мм, та ні. навіщо? цей перейменувала на Файл:Меморіальна дошка Оболенський1.jpg, а Ви замість шаблону на видалення на нофопівських файлах ставте Шаблон:Перейменувати файл. тож Вам нічого не тра буде на сховищі перейменовувать і у статтях виправлять. але локально файл залишиться --アンタナナ 10:03, 24 грудня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:26, 25 січня 2013 (UTC)

Подяка[ред. код]

Добридень, земляче! На жаль, не знаю твого імені, але відчуваю, що добра людина. Дякую, що заступився за мене в обговоренні. З повагою доц. кафедри журналістики ЧНУ Ю.К.

Добридень! Власне, немає за що дякувати. Правда завжди переможе:) Шануймося! --Елвіс (обговорення) 09:01, 22 лютого 2013 (UTC)

Панін[ред. код]

Ви додали новину про смерть Паніна на головну сторінку. На мою думку, новини про смерть російських акторів з точки зору української Вікіпедії не настільки значимі, щоб їх подавати на головній. Тим більше там вже була інформація про дві смерті. Хоча може варто створити на головній окремий блок «недавно померли», як у де-вікі. --Perohanych (обговорення) 10:06, 7 березня 2013 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Білорусь[ред. код]

Запрошую взяти участь у розвитку Вікіпедія:Проект:Білорусь. З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 18:06, 8 березня 2013 (UTC)

Вікі любить землю[ред. код]

Доброго дня, ви брали участь у проекті Вікі любить пам'ятки, запрошую вас до нового проекту Вікі любить землю --Ілля (обговорення) 21:17, 1 квітня 2013 (UTC)

Степан Кожум'яка[ред. код]

Добридень, Елвісе! Маю до Тебе питання у справі Степана Кожум'яки. Більш особистого характеру. Якщо можеш, відгукнися будь ласка. З повагою Юрій Колісник.

Степан Кожум'яка[ред. код]

Привіт, Елвісе! Щиро дякую, що відгукнувся. Відповів тобі 9 квітня з активної скриньки — на укрнеті. З повагою Юрій.

Щодо Файл:ДЮСШ-15.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:ДЮСШ-15.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 15:30, 25 квітня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Вихованці ДЮСШ-15 (Київ).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Вихованці ДЮСШ-15 (Київ).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 15:31, 25 квітня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Гірськолижники ДЮСШ-15 (Київ).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Гірськолижники ДЮСШ-15 (Київ).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 15:31, 25 квітня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Лижники ДЮСШ-15 (Київ).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Лижники ДЮСШ-15 (Київ).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 15:32, 25 квітня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 19:37, 24 липня 2013 (UTC)

Клапоу́х Ю́рій Олексі́йович[ред. код]

Щиро дякуємо за допомогу в оформленні статті Клапоу́х Ю́рій Олексі́йович. З повагою Олександр.

ВЛП[ред. код]

Помітив, що минулого року ви працювали над списками ВЛП Кіровоградщини. Зараз ми отримали списки пам'яток від ОДА, якщо є бажання допомогти, можу вам надіслати. Для початку треба перевірити, чого в наявних списках нема, а потім уже додавати, де треба.--Анатолій (обг.) 14:31, 12 серпня 2013 (UTC)

Не обізнаний з технічною стороною питання, яким чином все це робиться? Вручну? І наскільки великі списки? Часу не так багато маю. --Елвіс (обговорення) 17:25, 12 серпня 2013 (UTC)
А ви цей список яким чином робили?--Анатолій (обг.) 17:57, 12 серпня 2013 (UTC)
На це тоді пішло чимало часу. Якщо я не помиляюсь, вже згодом почалась масова заливка всіх таблиць за списками. Враховуючи кількість адміністративно-територіальних одиниць в Україні, сумніваюсь, що одному-двом людям вдалось би зробити це в короткі терміни таким чином, як робив я. У власноруч створеному я зміг принаймні проставити деякі координати і виправити адреси. Не уявляю, як робитиму це з іншими районами, де навіть не бував. На вікіфікацію всіх таблиць області навряд чи буде час. Якщо мова йде лише про доповнення, то все ж цікавить кількість нових доданих пам'яток. Надсилайте, але поки нічого не обіцяю. --Елвіс (обговорення) 18:23, 12 серпня 2013 (UTC)
Файли тут. Там додалася археологія, якої минулого року не було.--Анатолій (обг.) 20:22, 12 серпня 2013 (UTC)
Гаразд, як буде час постараюсь розібратись. --Елвіс (обговорення) 20:31, 12 серпня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Пам'ятник-паровоз (Долинська).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Пам'ятник-паровоз (Долинська).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 12:46, 26 серпня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Долинська.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Долинська.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 12:47, 26 серпня 2013 (UTC)

Щодо Файл:В'їзд до Долинської.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:В'їзд до Долинської.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 12:50, 26 серпня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Пам'ятник льотчикам (Долинська).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Пам'ятник льотчикам (Долинська).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 12:53, 26 серпня 2013 (UTC)

Місяць українського села № 2[ред. код]

Минулого року Ви брали активну участь у Місяць українського села. Запрошую до Другого місячника українського села. Він розпочинається 1 жовтня. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 17:56, 25 вересня 2013 (UTC)

Пам'ятники Малої Виски[ред. код]

Вітаю. То чи з'явилась Мати-Берегиня у Малій Висці? :-) --IgorTurzh (обговорення) 13:52, 27 вересня 2013 (UTC)

Вітаю! Радий знову Вас тут бачити ). Пам'ятник вже є, фото тут. Не знаю, як бути з ліцензією, бо власного не маю, а завантажувати чужі зображення з Панораміо не хочу. --Елвіс (обговорення) 09:50, 29 вересня 2013 (UTC)

Вікі любить пам'ятки-2013[ред. код]

дякуємо! http://wikilovesmonuments.org.ua/thanks/ --アンタナナ 15:09, 2 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Немировський Яків Борисович.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Немировський Яків Борисович.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 17:54, 31 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Немировський Яків Борисович.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Немировський Яків Борисович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 19:10, 1 листопада 2013 (UTC)

Втілення рішення спільноти[ред. код]

Добридень, прошу підтримати позбавлення прав адміністратора НікК, за намагання саботувати рішення спільноти. Його дії дуже перекликаються з діями нашого диктатора, якому байдуже думка народу України. Дякую. --Igor Yalovecky (обговорення) 08:32, 20 січня 2014 (UTC)

Лікареве[ред. код]

Доброго вечора! Міг би, без труднощів, виправити й сам, але оскільки у всіх Ваших статтях цього не відстежу, то дуже прошу не вживати у множині слово чоловік, а тим більше, коли це стосується не тільки чоловіків. З повагою, --Aljeannoir (обговорення) 15:40, 16 травня 2014 (UTC)

Тиждень Кіровоградщини 2[ред. код]

Доброго дня! Запрошую Вас долучатись до тематичного тижня присвяченого Кіровоградщині, який проходитиме з 16 червня по 6 липня 2014 року. Приводом до проведення вікізаходу є 260-та річниця закладення фортеці святої Єлисавети — фактично теперішнього міста Кіровоград. Якщо Вас зацікавить щось із списку статей до створення чи до покращення — сміливо долучайтесь. З повагою, — Шиманський હાય! 13:25, 15 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Микола (Зіоров)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Микола (Зіоров) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:36, 7 липня 2014 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Вступ України до НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і підтримуєте перспективу приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 серпня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 04:14, 29 липня 2014 (UTC)

Статус Файл:Центр Новомиргорода.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Центр Новомиргорода.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 15:04, 15 вересня 2014 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 16:25, 25 листопада 2014 (UTC)

Триває обговорення критеріїв значимості шкіл.[ред. код]

Доброго дня! Оскільки Ви створювали статті про школи, прошу долучитися до обговорення. Якщо маєте певні ідеї щодо правила/критерію, запропонуйте свій варіант.--Сергій Липко (обговорення) 16:28, 20 січня 2015 (UTC)

Конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки», 7 березня – 5 квітня 2015[ред. код]

WLM-logo-uk.svg

Привіт! До 5 квітня 2015 року триватиме конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки» в україномовному розділі Вікіпедії. Завжди можна знайти щось гарне, що ще не описане у Вікіпедії. Під час фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» було завантажено багато-багато світлин пам'яток України. А статей ще не дуже багато створено… Тож є думка спробувати це виправити. Приєднуйтеся. Можна і Вікіпедію збагатити, і про цікаві речі статті написати (можна дізнатися про те, що здавалося таким звичним), і призи виграти… Хоча, звісно, від призів можна відмовитися. Чи на користь наступного за рейтингом. Чи передати комусь, хто цього більше потребує. Якщо ж написання статей не дуже Вам до смаку — списки пам'яток України потребують постійної уваги волонтерів. Вікіфікація, можливо вибір кращого зображення (бот зараз вибирає це випадковим чином), координати, одруки тощо. Ця інформація не тільки для конкурсів знадобиться. Це зараз — найповніша з усіх існуючих баз пам'яток України. Але їй дуже далеко до того, щоб бути дійсно повною…

Більше інформації про конкурс читати тут --アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 16:27, 10 березня 2015 (UTC)

Щодо Файл:Вежа Буданівського замку.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Вежа Буданівського замку.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. アンタナナ 13:00, 13 квітня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні географії[ред. код]

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:31, 14 квітня 2015 (UTC)

Проблеми категоризації письменників та персоналій взагалі[ред. код]

Вітаю!Запрошую вас прийняти участь в обговоренні з питання недосконалості системи категоризації письменників на сторінці Вікіпедія:Обговорення категорій. Стоcовно державної,мовної та національної їх приналежністі, а також за жанром. --Yasnodark (обговорення).17:00, 4 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:37, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Статтю Вулиця Поповкіна (Новомиргород) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Поповкіна (Новомиргород), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 липня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 20:55, 26 липня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]

До @Елвіс:. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі). А тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/Обговорення/2015/Усі. Дякую за увагу.--Yasnodark (обговорення) 13:06, 12 вересня 2015 (UTC)

Щодо Файл:На дитинці (Чернігів).JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:На дитинці (Чернігів).JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. アンタナナ 19:21, 17 жовтня 2015 (UTC)

Вулиці Новомиргорода[ред. код]

Вітаю вас! Ви перейменували кілька вулиць Новомиргорода на нові назви. Не знаєте, що чути із вулицями Леніна і Луначарського? Їх теж давали на перейменування, але чи затвердили нові назви? --Yuriy Kvach (обговорення) 22:19, 14 листопада 2015 (UTC)

Вітаю! По ним є рішення топонімічної комісії, але на сесії все не надто гладко склалося. На жаль, рівень історико-краєзнавчої обізнаності у депутатів не особливо високий, та й поскандалити люблять, тож на півтора десятки вулиць перейменування не затвердили. Чекаємо на публікацію в газеті результатів засідання і на наступну сесію. Пізніше затвердять, куди вони подінуться. --Елвіс (обговорення) 18:00, 15 листопада 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Вулиці Новомиргорода[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Вулиці Новомиргорода був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:06, 30 листопада 2015 (UTC)

Jefferson Airplane[ред. код]

я вибачаюсь, але Somebody to Love - це сторінка неоднозначності, а статті про їхню пісню з такою назвою немає. --Володимир Ганджук 19:20, 24 грудня 2015 (UTC)

Щодо Файл:Кременець з Замкової гори.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Кременець з Замкової гори.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. アンタナナ 00:19, 19 січня 2016 (UTC)

Дякую за світлину[ред. код]

Фото могили [Гжеляка] - цінний матер*ял для дослідників історії польськомовної преси в Україні. Дякую! dorotkow

Приємно, що є з того користь. Успіхів! --Елвіс (обговорення) 22:24, 18 лютого 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ілля Гарашанін[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ілля Гарашанін був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:59, 30 березня 2016 (UTC)

Опитування CEE Spring 2016[ред. код]

Logo CEE-t.png

Вітаємо, учаснику CEE Spring 2016! Міжнародні організатори конкурсу просять Вас пройти опитування, що стосується конкурсу. Воно є дуже коротким. Це дасть нам трішки статистики й допоможе поліпшити конкурс. Будь ласка, пройдіть опитування за цим посиланням: https://wikimedia.qualtrics.com/jfe/form/SV_eLP1PKZWjSpIi45 З найкращими побажаннями,
-- Ата через Масові повідомлення 13:29, 10 вересня 2016 (UTC)

Запрошення до тижня В'ячеслава Липинського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 16:26, 30 березня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Щодо Файл:Захід сонця над Компаніївкою.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Захід сонця над Компаніївкою.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Piramidion 06:58, 10 жовтня 2017 (UTC)

Вікісклад[ред. код]

Добрий вечір, я новенький. Я думаю: як ви завантажуєте фото на Вікісклад? Półyóśtirą (обговорення) 16:05, 11 лютого 2018 (UTC)

Рідко тут буваю, перепрошую. Гадаю, вже навчились?:) — Елвіс (обговорення) 18:26, 4 липня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:29, 15 листопада 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Вікіпошта[ред. код]

Доброго дня! Я надіслав вам листа вікіпоштою. Перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 13:26, 22 березня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! В УкрВікі почався Місячник розслідувальної журналістики, який триватиме до 15 липня. Ви активно редагували або редагуєте статті на тему журналістики — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього місячника.

Тема розслідувальної журналістики є важливою для розвитку громадянського суспільства, однак вона не є достатньо представлена в українській Вікіпедії. Метою місячника розслідувальної журналістики є хоча б частково виправити цю ситуацію. В його рамках можна писати на будь-які теми, прямо чи побічно пов'язані із розслідувальною журналістикою. Запрошую вас долучатися!

Невеличкий бонус: усі активні учасники місячника отримають приємні сувеніри від організаторів Місячника — Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП) та ГО «Вікімедіа Україна». --Aced 17:52, 17 червня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Тиждень Кропивниччини[ред. код]

Вітаю, пане Елвіс! З 25 листопада по 8 грудня проводитиметься тематичний тиждень Кропивниччини, покликаний заповнити прогалини у статтях, доповнити існуючі, проілюструвавши і відпатрулювавши. Якщо, раптом, маєте час, сили і натхнення — буду радий бачити Вас серед учасників! З повагою, — Шиманський હાય! 22:18, 25 листопада 2019 (UTC)

Фото[ред. код]

Вітаю. Звертаюсь до вас оскільки на вашій сторінці є шаблон Можу сфотографувати. Чи можете зробити фото фойє Національної філармонії України, а саме — чавунних колон у ньому? На випадок якщо зможете даю зразу пояснення що саме цікавить - симетричне фото фойє, фото фойє збоку, фото якоїнебудь з колон зблизька, де можна побачити її деталі. Фото бажано зробити без відвідувачів філармонії. Прошу відповісти. Якщо не зможете, звернусь до когось іншого. Blast furnace chip worker (обговорення) 15:22, 23 січня 2020 (UTC)

Вітаю! Наразі, на жаль, не маю змоги. Ще місяць тому сфотографував би. — Елвіс (обговорення) 19:49, 25 січня 2020 (UTC)
Зрозуміло. Звернусь до когось іншого. Втім, на випадок якщо хтось інший також не зможе, прошу через певний час переглянути категорію на Вікісховищі і при змозі, у випадку, якщо ніхто не завантажив, все ж таки зробити фото. Blast furnace chip worker (обговорення) 14:01, 26 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Елвіс!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви майже зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:03, 27 січня 2020 (UTC)

«Русофільство» чи «Руссофільство»?[ред. код]

Вітаю! Звернутись до Вас примусила мене використання на Вікі невдалої статті з найневдалішою назвою. Судячи з назви очікується пояснення про любителів України та її давньої історії від часів Русі і до ХХ сторіччя, натомість термін пояснюється любов'ю до Росії й росіян. Тобто бездумно калькується російський термін, хитро вигаданий ними для привласнення нашої історії та наших земель. Тож, перефразовуючи незабутнього Кучму, мушу повторити: "Русь — не Росія!", а даний термін необхідно розділити за значенням об'єкту любові — Украни-Русі чи Росії-Московії. Або ж чітко використовувати для другого значення термін «Москвофільство». Цей поділ необхідний у першу чергу для російськомовних читачів Вікі, але не завадить і для україномовних. Принагідно наведу практичний аргумент: депутат Борис Тарасюк розмістив на «Українській правді» статтю "Руський мир", а я в коментарях до неї поцікавився — при чому тут Русь і чи не є Тарасюк прихильником шовіністичної погодінської теорії та чи читав бодай щось із Грушевського чи сучасних українських істориків. Борис Тарасюк того ж дня зняв статтю з сайту. Щодо статті «Ілля Гарашанін» то об'єктом його любові та служби була аж ніяк не Русь-Україна, що і стало мотивом моєї правки. З повагою. --Oleh z Kalusha (обговорення) 08:01, 5 лютого 2020 (UTC)

Вітаю! Терміном «москвофільство» в українській історіографії позначено конкретну суспільно-політичну течію на Західній Україні. Уявлення не маю, до чого тут Гарашанін). Пропоную залишити все як є, допоки не знайшлось автора, який би покращив статтю про русофільство (але це вже зовсім інша історія). Інакше матиме місце ВП:ОД. — Елвіс (обговорення) 07:16, 7 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:12, 6 лютого 2020 (UTC)

Щодо Файл:Аптека (Олександрівка).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Аптека (Олександрівка).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 18:03, 12 червня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Березівка.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Березівка.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 18:28, 12 червня 2020 (UTC)

Щодо Файл:В центрі Олександрівки.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:В центрі Олександрівки.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 11:47, 13 червня 2020 (UTC)

Щодо Файл:В'їзд до села Оситняжка.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:В'їзд до села Оситняжка.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 11:50, 13 червня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Вулиця Леніна (Олександрівка).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Вулиця Леніна (Олександрівка).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 14:14, 13 червня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Каскади.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Каскади.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 21:45, 13 червня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Каскади (Злинка).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Каскади (Злинка).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 21:45, 13 червня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Михайлівка (Тетіївський район).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Михайлівка (Тетіївський район).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 12:51, 15 червня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Центральна площа (Долинська).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Центральна площа (Долинська).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 11:46, 16 червня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику журналістики[ред. код]

Вітаю! В УкрВікі почався Місячник журналістики, який триватиме до 15 липня. Ви активно редагували або редагуєте статті на тему журналістики — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього місячника.

Окрім написання і поліпшення статей, у рамках Місячника планується серія вебінарів та онлайн-обговорень від «Детектора медіа» та «Вікімедіа Україна».

Перший вебінар — «Як читати новини критично» — пройде уже завтра о 19:00. Журналіст «Детектора медіа» Ярослав Зубченко розповість про ознаки потенційно фейкової інформації; яким ЗМІ можна довіряти, а яким — ні; що таке «зливні бачки» і як вони працюють; що таке джинса і нативна реклама; де шукати перевірену інформацію. Реєструйтеся на захід тут. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 12:49, 22 червня 2020 (UTC)

Сторінку Дідичі (значення) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дідичі (значення), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 серпня 2020. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 16:46, 16 серпня 2020 (UTC)