Обговорення користувача:Ehlla

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7

Порушення авторських прав у статті Лесков Валерій Олександрович

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Лесков Валерій Олександрович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.khmelnytsky.com/portal/rada_sekretar.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Лесков Валерій Олександрович.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Лесков Валерій Олександрович, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 07:13, 23 серпня 2018 (UTC).

Запрошення

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:57, 1 листопада 2018 (UTC)

Спробую!

Доброго дня! Я знаю, що Ви ПРИНЦИПОВО нікому ніколи не відповідаєте в укр-вікі, але таки спробую. Аж раптом? ;-0 ;-) Ок. Питання отаке - оце Ваше редагування. Чесно кажучи, ТАКОГО ще не патрулював! ;-)))) Однією правкою ви додаєте до статті, що мер Ірпіня Попсуй Анастасія Вікторівна і ОДНОЧАСНО з нею (!) - Карплюк Володимир Андрійович! Нє, ятофсьопанімаю, але ж це! ;-0 Та знаю я, я чув, що то за "щастя" - чи таки нещастя? Оте КВА (Карплюк ВА) - регіоанал ще той! Оце зараз зайшов глянуть в статтю про Ірпінь і побачив Вашу оту правку. А заодно вирішив написати статтю про отого ригіоанала - вибори на носі, хай народ знає своїх НЕгероїв! І пеці заодно привіт! :-) Може комусь це допоможе - інформований, значить озброєний! :-) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:22, 20 грудня 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Сторінку Алєксєєв Ігор Юрійович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Алєксєєв Ігор Юрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 березня 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 21:14, 12 березня 2019 (UTC)

Сторінку Лерос Гео Багратович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Лерос Гео Багратович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 червня 2019. Що ще можна зробити? --Mcoffsky (обговорення) 13:38, 17 червня 2019 (UTC)

Сторінку Шекета Андрій Андрійович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Шекета Андрій Андрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 червня 2019. Що ще можна зробити? -- — Alex Khimich 18:15, 17 червня 2019 (UTC)

Сторінку Радуцький Михайло Борисович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Радуцький Михайло Борисович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 01:18, 18 червня 2019 (UTC)

Сторінку Красносільська Анастасія Олегівна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Красносільська Анастасія Олегівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 01:19, 18 червня 2019 (UTC)

Сторінку Співак Дмитро Павлович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Співак Дмитро Павлович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 01:21, 18 червня 2019 (UTC)

Сторінку Бардіна Марина Олегівна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Бардіна Марина Олегівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 01:28, 18 червня 2019 (UTC)

Сторінку Соловйова Марина Михайлівна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Соловйова Марина Михайлівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 04:57, 19 червня 2019 (UTC)

Сторінку Гончарук Олексій Валерійович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Гончарук Олексій Валерійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 05:00, 19 червня 2019 (UTC)

Сторінку Устенко Олег Леонідович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Устенко Олег Леонідович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 05:01, 19 червня 2019 (UTC)

Сторінку Веніславський Федір Володимирович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Веніславський Федір Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 05:03, 19 червня 2019 (UTC)

Сторінку Шульга Наталія Іванівна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Шульга Наталія Іванівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 06:32, 25 червня 2019 (UTC)

Надлишкова вікіфікація

Перегляньте, будь ласка, оце правило: ВП:НВ --Perohanych (обговорення) 12:31, 27 червня 2019 (UTC)

Сторінку Казимир Михайло Миколайович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Казимир Михайло Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 00:24, 30 червня 2019 (UTC)

Сторінку Забарило Анатолій Юрійович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Забарило Анатолій Юрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 00:25, 30 червня 2019 (UTC)

Сторінку Мазур Тамара Вікторівна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Мазур Тамара Вікторівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 04:57, 3 липня 2019 (UTC)

Сторінку Речинський Станіслав Фредович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Речинський Станіслав Фредович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 02:40, 5 липня 2019 (UTC)

Сторінку Ландяк Петро Дмитрович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Ландяк Петро Дмитрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 12:44, 9 липня 2019 (UTC)

Сторінку Резніков Олексій Юрійович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Резніков Олексій Юрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 16:57, 13 липня 2019 (UTC)

Сторінку Піковський Ігор Олександрович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Піковський Ігор Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 17:02, 13 липня 2019 (UTC)

Сторінку Меліхова Тетяна Іванівна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Меліхова Тетяна Іванівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 04:54, 14 липня 2019 (UTC)

Сторінку Гусовський Сергій Михайлович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Гусовський Сергій Михайлович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 05:02, 14 липня 2019 (UTC)

Сторінку Лисюк Андрій Олександрович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Лисюк Андрій Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 серпня 2019. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 21:19, 22 серпня 2019 (UTC)

Не треба ставити прочерки у графі Голова РДА. За принципом неперервності влади у держорганів не може не бути голови. Якщо голова звільнений, то є хтось, хто виконує його обов'язки.--Анатолій (обг.) 12:23, 25 серпня 2019 (UTC)

Сторінку Барах Євгеній Вікторович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Барах Євгеній Вікторович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 вересня 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 20:35, 3 вересня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 11:21, 6 вересня 2019 (UTC)

Сторінку Баранова Тетяна Іванівна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Баранова Тетяна Іванівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 жовтня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 18:17, 22 жовтня 2019 (UTC)

Сторінку Сляднєва Катерина Анатоліївна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Сляднєва Катерина Анатоліївна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Anticop (обговорення) 07:31, 1 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Загребельська Агія Аббасівна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Загребельська Агія Аббасівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 листопада 2019. Що ще можна зробити? Dgho (обговорення) 11:16, 4 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Українська зернова асоціація номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Українська зернова асоціація, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 15:07, 14 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Спілка молодих соціалістів номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Спілка молодих соціалістів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 11:21, 17 листопада 2019 (UTC)

Надмірна вікіфікація

Добрий день! Як на мене то отаке З 12 грудня 2012 до 27 листопада 2014  … підпадає під ВП:НВ, а Ви як думаєте? --Perohanych (обговорення) 08:58, 20 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Хобзей Павло Кузьмович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Хобзей Павло Кузьмович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 грудня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 00:31, 30 грудня 2019 (UTC)

Сторінку Федорович Наталія Володимирівна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Федорович Наталія Володимирівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 грудня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 00:32, 30 грудня 2019 (UTC)

Сторінку Іванкевич Віктор Вікторович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Іванкевич Віктор Вікторович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 грудня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 03:48, 31 грудня 2019 (UTC)

Тиждень Ірану 2020

Вітаю, пане Ehlla!

З 10 по 23 лютого планую зорганізувати тематичний тиждень Ірану. Свою мотивацію і обґрунтування детальніше розписав на сторінці тижня. Якщо у Вас знайдеться час і натхнення попрацювати над статтями про політиків Ірану — буду радий Вас побачити серед учасників тижня. — Шиманський હાય! 14:34, 4 лютого 2020 (UTC)

Місяць сучасної політики США

Вітаю! Неодноразово помічав, що ви активно працюєте над темою США і зокрема американської політики. Дуже вдячний вам за цю роботу!

На жаль, зараз багато фундаментальних статей в УкрВікі на тему сучасної політики США знаходяться в поганому стані або відсутні загалом. Щоб виправити це і з нагоди президентських виборів у США, вирішив ініціювати Місяць сучасної політики США.

Якщо вас цікавить, долучайтесь і підписуйтесь у розділі учасників. Також можна і варто доповнювати список статей до створення та поліпшення. Дякую ) --Acedtalk 22:51, 23 березня 2020 (UTC)

Іонічне море

У статті "Іонічне море" читаємо: "Хоча офіційно прийнята нині форма назви цього моря — Іонічне, цілий ряд джерел згадує його як море Іонійське". Втім, нема посилання, ким "офіційно прийнята нині форма назви". Всі наведені в статті приклади показують, що всі українські автори вживали форму "Іонійське". Прикметник походить від іменника "Іонія", отже за аналогією Італія - італійський, Лівія - лівійський, Сирія - сирійський має бути іонійський (або дублет йонійський). Те саме стосується Іонійських островів та іонійського архітектурного ордеру. — Це написав, але не підписав користувач Yurii2017 (обговореннявнесок).

Цікава активність

Шпигуєте за мною? 😉--Віщун (обговорення) 18:09, 1 травня 2020 (UTC)

Данчик

Доброго дня. Нещодавно ви додали до цієї статті категорію "ЛГБТ-співаки". Скажіть, будь ласка, на підставі яких авторитетних джерел вами додана ця інформація?--Leonst (обговорення) 14:48, 16 травня 2020 (UTC)

Джерело--Ehlla (обговорення) 17:51, 16 травня 2020 (UTC)
Це не тривіальна інформація, тим паче для живих персоналій. Тому варто окрім проставляння відповідних категорій вказувати цю інформацію в самій статті з посиланням на джерело.--Leonst (обговорення) 01:46, 17 травня 2020 (UTC)

Доброго дня, скасовано редагування № 27699071 користувача Ehlla, яке суперечить правилам ВІКІПЕДІЇ щодо 1)публікацій про живих людей; 2)необхідності використання надійних джерел інформації; 3)необхідності використання об'єктивних джерел інформації. --Satsenjo (обговорення) 12:36, 14 червня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії

--Sakateka (обговорення) 06:24, 26 червня 2020 (UTC)

Сторінку Шевченко Василь Васильович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Шевченко Василь Васильович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 липня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 14:34, 18 липня 2020 (UTC)

Сторінку Якушев Олександр Вікторович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Якушев Олександр Вікторович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 липня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 04:56, 25 липня 2020 (UTC)

Сторінку Нетяжук Михайло Володимирович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Нетяжук Михайло Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 серпня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 18:03, 7 серпня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Великого князівства Литовського і Руського

--Sakateka (обговорення) 11:06, 15 серпня 2020 (UTC)

Сторінку Авакян Тігран Ашотович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Авакян Тігран Ашотович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 10:00, 18 вересня 2020 (UTC)

Вітання

Дякую за редагування статті про університет Україна --92.244.101.34 09:43, 24 вересня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту

Вітаємо, Ehlla: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:31, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn

Xin chào Ehlla: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:25, 25 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Гевко Андрій Євгенович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Гевко Андрій Євгенович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 жовтня 2020. Що ще можна зробити? Iskatelb (обговорення) 22:24, 12 жовтня 2020 (UTC)

Сторінку Кривобоков Владислав Анатолійович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Кривобоков Владислав Анатолійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 01:15, 18 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановний Ehlla, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 18:21, 25 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах

--Сергій Липко (обговорення) 03:23, 18 грудня 2020 (UTC)

Сторінку Загальний союз трудящих номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Загальний союз трудящих, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 січня 2021. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 15:10, 10 січня 2021 (UTC)