Обговорення користувача:Ehlla

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7

Зміст

Порушення авторських прав у статті Лесков Валерій Олександрович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Лесков Валерій Олександрович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.khmelnytsky.com/portal/rada_sekretar.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Лесков Валерій Олександрович.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Лесков Валерій Олександрович, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 07:13, 23 серпня 2018 (UTC).

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:57, 1 листопада 2018 (UTC)

Спробую![ред. код]

Доброго дня! Я знаю, що Ви ПРИНЦИПОВО нікому ніколи не відповідаєте в укр-вікі, але таки спробую. Аж раптом? ;-0 ;-) Ок. Питання отаке - оце Ваше редагування. Чесно кажучи, ТАКОГО ще не патрулював! ;-)))) Однією правкою ви додаєте до статті, що мер Ірпіня Попсуй Анастасія Вікторівна і ОДНОЧАСНО з нею (!) - Карплюк Володимир Андрійович! Нє, ятофсьопанімаю, але ж це! ;-0 Та знаю я, я чув, що то за "щастя" - чи таки нещастя? Оте КВА (Карплюк ВА) - регіоанал ще той! Оце зараз зайшов глянуть в статтю про Ірпінь і побачив Вашу оту правку. А заодно вирішив написати статтю про отого ригіоанала - вибори на носі, хай народ знає своїх НЕгероїв! І пеці заодно привіт! :-) Може комусь це допоможе - інформований, значить озброєний! :-) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:22, 20 грудня 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Сторінку Алєксєєв Ігор Юрійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Алєксєєв Ігор Юрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 березня 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 21:14, 12 березня 2019 (UTC)

Сторінку Лерос Гео Багратович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Лерос Гео Багратович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 червня 2019. Що ще можна зробити? --Mcoffsky (обговорення) 13:38, 17 червня 2019 (UTC)

Сторінку Шекета Андрій Андрійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шекета Андрій Андрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 червня 2019. Що ще можна зробити? -- — Alex Khimich 18:15, 17 червня 2019 (UTC)

Сторінку Радуцький Михайло Борисович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Радуцький Михайло Борисович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 01:18, 18 червня 2019 (UTC)

Сторінку Красносільська Анастасія Олегівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Красносільська Анастасія Олегівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 01:19, 18 червня 2019 (UTC)

Сторінку Співак Дмитро Павлович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Співак Дмитро Павлович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 01:21, 18 червня 2019 (UTC)

Сторінку Бардіна Марина Олегівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Бардіна Марина Олегівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 01:28, 18 червня 2019 (UTC)

Сторінку Соловйова Марина Михайлівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Соловйова Марина Михайлівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 04:57, 19 червня 2019 (UTC)

Сторінку Гончарук Олексій Валерійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гончарук Олексій Валерійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 05:00, 19 червня 2019 (UTC)

Сторінку Устенко Олег Леонідович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Устенко Олег Леонідович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 05:01, 19 червня 2019 (UTC)

Сторінку Веніславський Федір Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Веніславський Федір Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 05:03, 19 червня 2019 (UTC)

Сторінку Шульга Наталія Іванівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шульга Наталія Іванівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 06:32, 25 червня 2019 (UTC)

Надлишкова вікіфікація[ред. код]

Перегляньте, будь ласка, оце правило: ВП:НВ --Perohanych (обговорення) 12:31, 27 червня 2019 (UTC)

Сторінку Казимир Михайло Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Казимир Михайло Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 00:24, 30 червня 2019 (UTC)

Сторінку Забарило Анатолій Юрійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Забарило Анатолій Юрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 00:25, 30 червня 2019 (UTC)

Сторінку Мазур Тамара Вікторівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Мазур Тамара Вікторівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 04:57, 3 липня 2019 (UTC)

Сторінку Речинський Станіслав Фредович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Речинський Станіслав Фредович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 02:40, 5 липня 2019 (UTC)

Сторінку Ландяк Петро Дмитрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ландяк Петро Дмитрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 12:44, 9 липня 2019 (UTC)

Сторінку Резніков Олексій Юрійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Резніков Олексій Юрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 16:57, 13 липня 2019 (UTC)

Сторінку Піковський Ігор Олександрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Піковський Ігор Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 17:02, 13 липня 2019 (UTC)

Сторінку Меліхова Тетяна Іванівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Меліхова Тетяна Іванівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 04:54, 14 липня 2019 (UTC)

Сторінку Гусовський Сергій Михайлович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гусовський Сергій Михайлович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 05:02, 14 липня 2019 (UTC)

Сторінку Лисюк Андрій Олександрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Лисюк Андрій Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 серпня 2019. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 21:19, 22 серпня 2019 (UTC)

[ред. код]

Не треба ставити прочерки у графі Голова РДА. За принципом неперервності влади у держорганів не може не бути голови. Якщо голова звільнений, то є хтось, хто виконує його обов'язки.--Анатолій (обг.) 12:23, 25 серпня 2019 (UTC)

Сторінку Барах Євгеній Вікторович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Барах Євгеній Вікторович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 вересня 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 20:35, 3 вересня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 11:21, 6 вересня 2019 (UTC)