Метрова колія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Трамвай «Гота» колія 1000 мм в Євпаторії
Електровоз колії 1000 мм, Швейцарія

Метрова колія 1000 мм — ширина колії вузькоколійних залізниць. За даними за 2000 рік, метрова колія є четвертою у світі по довжині, в загальній складності за станом на 2000, на Землі було 95 тисяч кілометрів залізниць з цією шириною колії.

Поширення[ред.ред. код]

Область застосування[ред.ред. код]

Метрова колія відрізняється універсальністю. Вона застосовується як для промислових залізниць, так і для залізниць загального користування. У Таїланді, наприклад, є залізниці тільки метрової колії. В Європі метрова колія головним чином використовується на приміських та місцевих залізницях (які часто мають характер міжміського трамваю). У Швейцарії метрова колія використовується на багатьох гірських залізницях (в тому числі і на залізницях з зубчатою рейкою).

Також поширені трамвайні системи з метрової колією. Досить багато таких систем в Німеччині. Є країни, де немає залізниць з метрової колією, але є трамвайні системи, що використовують цю колію (наприклад, Бельгія).

Метрову ширину колії мають метрополітени Більбао, Валенсії і Пальма-де-Мальорка.

У СРСР метрова колія не була поширена, абсолютна більшість вузькоколійних залізниць СРСР мали ширину колії 750 мм. Винятком були нечисленні шахтні вузькоколійки. Також існували трамвайні системи з метрової колією. Наразі в Росії збереглося дві такі системи: в Калінінграді і П'ятигорську. Раніше трамваї з метрової колією були також в Старій Руссі, Пскові і Виборгу.

Єдина в Росії залізниця колії 1000 мм, не є трамваєм, належить комбінату "Магнезит" і знаходиться в околицях міста Сатка Челябінська область. Ця залізниця виконує тільки вантажні перевезення.

В Україні метрову колію мають такі трамвайні системи: Вінниця, Євпаторія, Житомир, Львів та у Молочному.

Посилання[ред.ред. код]