Лицарі Колумба

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Лицарі Колумба - (англ. Knights of Columbus) найбільшою в світі католицькою братською організацією. Заснована преподобним отцем Майклом Дж. Мак-Ґівни в Нью-Хейвені, штат Коннектикут, в 1882 році, організація була названа на честь мореплавця Христофора Колумба.

Майкл Мак-Гивни.
Майкл Мак-Ґівни, католицький священик, засновник католицького руху «Лицарі Колумба», кандидат на беатифікацію.
Христофор Колумб

Спочатку служачи для взаємної вигоди спільноти та іммігрантів-католиків з низьким рівнем матеріальних прибутків, вона перетворилася в братську спільноту, яка прагнула забезпечити благодійні послуги, сприяти католицькій освіті й активно захищати католицтво в різних країнах. Є більш ніж 1,8 мільйона членів в 15 000 рад, з майже 200 рад в університетських кампусах. Членство — лише для «практикуючих» католицьких чоловіків віком від 18 років. Членство складається з чотирьох різних ступенів, кожен з яких ілюструє певний принцип ордену. Орден є членом «Міжнародного альянсу католицьких лицарів». Ради були закладені в США, Канаді, Філіппінах, Мексиці, Польщі, Домініканській Республіці, Пуерто-Ріко, Панамі, на Багамських островах, Віргінських островах, Кубі, Гватемалі, Гуамі, Сайпані, і на американських військових базах у всьому світі.

Патріотична рука Ордена — лицарі четвертого ступеня — мають більше 2500 вузлів. За їх підтримку Церкви і місцевих громад, а також за їх благодійну діяльність, Папа Римський Іван Павло II назвав орден «сильною правою рукою Церкви.» У 2012 р. орден передав $ 167 500 000 доларів США безпосередньо на благодійність і виконав більш ніж 70 мільйонів людино-годин добровільної служби, пожертвував у 2010 році більш ніж 413 000 пінт крові. Програма страхування Ордену має більш ніж 90 мільярдів полісів страхування життя, підкріплені $ 19,8 млрд. доларів США в активах, і має найвищі страхові рейтинги, надані «AM Best» та «Асоціацією Страхових стандартів ринку». У Сполучених Штатах на національному та державному рівні орден активний на політичній арені: лобіює закони й постанови, які підтримують позиції Католицької Церкви щодо державної політики та в соціальних питаннях.

Історія[ред.ред. код]

Заснована (рр. 1882-1899)[ред.ред. код]

Американець ірландського католицького священика, заснована преподобним отцем Майклом Дж. Мак-Ґівни в Нью-Гейвені (США) в 1882 році. Він зібрав групу чоловіків з церкви Святої Марії на організаційному засіданні 2 жовтня р. 1881 і Орден відповідно до законодавства штату Коннектикут. До 1889 року налічувалося 300 рад, які містять 40000 лицарів. Десять років по тому, в 1909 році, було 230 тисяч лицарі в 1300 рад.

Основна мета ордена було забезпечити страхування для догляду за вдів і сиріт, які залишилися після смерті основного годувальника. Наприклад, Мак-Ґівни довелося тимчасово залишити свої семінарії дослідження, щоб піклуватися про свою сім'ю, коли помер його батько. В кінці 19-го століття, католики регулярно виключені з профспілок та інших організацій, передбачених соціальних послуг. Крім того, католики були або заборонені з багатьох популярних братніх організацій, таких як масонство. Мак-Ґівни побажав, щоб забезпечити людей з альтернативним. Він також вважає, що католицизм і братання були несумісні, і побажав, щоб заснувати суспільство, що стимулюватиме людей, щоб пишатися своєю американською-католицької спадщини.

Оригінальна система страхування дав покійному вдовою лицаря $ 1,000 годувальника. Кожен член оцінювали $ 1 на смерть, і коли кількість лицарів виріс за 1000 оцінка знизилася за курсом підвищення. Кожен член, незалежно від віку, була оцінена в рівній мірі. В результаті, молоді, здорові члени могли очікувати, щоб заплатити більше протягом свого життя, ніж ті чоловіки, які приєдналися, коли вони були старше.

Створення Четвертого Ступеня[ред.ред. код]

З ранніх днів ордена були пропозиції створити свого роду визнання для старших членів, і спеціальним зверненням виступив у Національних зборах 1899 вже в 1886 Верховний лицар Джеймс Т. Маллен запропонував патріотичний ступінь з власний символічний плаття. Був створений Великий хрест лицарів Колумба, але тільки одержувач був Крістобаль Колон у де Ла Серда, герцог Veragua і нащадок Колумба, коли він відвідав США в 1893 році.

Близько 1400 членів були присутні перший завірену копію четвертого ступеня в Lenox ліцею в Нью-Йорку 22 лютого 1900, і це був пройнятий католицької та патріотичних символів і образів, які "знаменитого американського католицького спадщини". Два лицаря, ведучі церемонії, наприклад, були Читець Конституції і захисник віри. Ритуал незабаром поширилася в інших містах. Нові члени четвертого ступеня, то повернувся до своїх рад і формується зборами, членів кількох порад. Ці вузли потім вибрав нових членів у майбутньому.

У 1903 році, Рада директорів офіційно затвердив нову ступінь представляє приклад патріотизму замовлення в ширину, з використанням моделі Нью-Йорка. Був з самого початку на "бажання отримати в свої ряди тільки краще", і кожен кандидат, необхідних для отримання сертифікату від його парафіяльного священика, який підтверджує, що він отримав Святе Причастя протягом останніх двох тижнів.

Благодійні[ред.ред. код]

A photograph of a Knights of Columbus Color Corps marching in a Parade.
Лицарі Колумба Колір корпусу марширують в повному обмундируванні для Параду Святого Патрика в місті Форт-Коллінз, штат Колорадо

Благодійність чергу принцип Лицарі Колумба. У 2013 році Орден виділено понад $170 млн безпосередньо на благодійність і виконується більше 70 мільйонів людино-годин у волонтерській службі. Служба має значення більше, ніж $ 1,6 млрд. Загальні благодійні внески, з останнього десятиліття, закінчуючи 31 грудня 2013 виросла до $ 13,8 млрд. Нарешті, в 2013 році, Лицарі Колумба, в середньому на одного члена основі, пожертвував $ 91,80 і сприяли 38 годин громадських робіт.

Понад $1,2 млн були пожертвувані «Хабітат для Дюдства» в 2012 році, на додаток до 1,4 млн добровольців годин. Більш 42000 зимові пальта були розподілені в 2012 році дітей у холодних погодних областях.

Дуже перший національний диск крові був організований наказом в 1938 році У 2012 році рада диски крові залучив понад 423 000 донорів.

«Об'єднані в благодійності», загалом, необмежений ендаумент-фонду, була введена в 2004 році засідання Верховної Ради, щоб підтримати і забезпечити загальні довгострокові благодійні та філантропічні цілі Ордена. Фонд повністю вдалося, підтримується і управляється Лицарі Колумба благодійних, Inc., 501 (с) (3) благодійної організації. Перед «Об'єднані в благодійності», була сформована, всі запити на кошти були зустрінуті з загальними фондами ордена або в комбінації з конкретними зверненнями.

Рік Доларів США пожертвували людино-годин
2012 $167 549 817 70 113 207
2011 $158 000 000 70 053 000
2010 $155 000 000 70 049 000

Ступені та Принципи[ред.ред. код]

Лицарі Колумба присвячені принципам милосердя, єдності, братерства та патріотизму. Церемонія першого ступеня, в якій людина приєднується орденом, експлікує чеснота милосердя. Він тоді сказав, щоб бути першого ступеня Лицар Колумба.

Після участі в подальших градусів, кожен з яких фокусується на іншій підставі, він піднімається до цього статусу. При досягненні третього ступеня, пан повноправним членом. Священики не беруть участь безпосередньо в градусах прикладами, як і миряни, а взяти ступінь спостереженням.

Перший ритуал керівництво було надруковано в 1885 році, але міститься тільки розділи викладання Єдність і милосердя. Верховний Лицар Маллен, поряд з основною автор Даніель ритуал Колвель, вважали, що церемонія ініціації повинні проводитися в трьох секціях "відповідно до" Трійці чеснот, милосердя, єдності і братерської любові ". Третій розділ, викладаючи братство, був офіційно прийнятий в 1891 році.

Відомі Лицарі[ред.ред. код]

Президент Джон Ф. Кеннеді був членом четвертого ступеня «Бонкер-Хіл» Ради. 62.[1]

Багато відомих католицькі чоловіки з усього світу були Лицарі Колумба. У Сполучених Штатах, деякі з найбільш помітних включають Джон Ф. Кеннеді; Тед Кеннеді; Аль Сміт; Сарджент Шрайвер; Семюел Аліто; Джон Бейнер; Рей Флінн; Джеб Буш; і сержант-майор Данило Дали, дворазовий Медаль Пошани одержувача, якось назвав коменданта морської піхоти США як "найвидатніший морської всіх часів".

Багато відомих священнослужителі та лицарі, в тому числі кардинал Вільям Джозеф Левада, префект Конгрегації Доктрини Віри; Кардинал Шон О'Меллі, архієпископ Бостона; і кардинал Джеймі Сін, колишній архієпископ Маніли. У світі спорту, Вінс Ломбарді, знаменитий колишній тренер Грін-Бей Пекерс; борець Лу Альбано; Джеймс Конноллі, перша олімпійська чемпіонка золотою медаллю в наш час; Флойд Паттерсон, колишній чемпіон з боксу в суперважкій; і бейсбол легенда Бейб Рут було все лицарі.

15 жовтня 2006, єпископ Рафаєль Ґізар Валенсія (рр. 1878-1938) був канонізований Папою Бенедиктом XVI в Римі. У 2000 році шість лицарів були оголошені святими від Папи Римського Іоанна Павла II.

Емблеми ордена[ред.ред. код]

Герб ордена[ред.ред. код]

Емблема ордена був розроблений Минуле Верховний лицар Джеймс Т. Маллен і прийнятий на другій нараді Верховної Ради від 12 травня 1883 Щити використовується середньовічних лицарів служив натхненням, і емблема складається з щита, встановленого на Тамплієрському хрест, який художнім уявленням про хрест Христа. Це являє собою католицьку ідентичність ордена.

Встановлений на щиті три об'єкти: а фасції; якір; і кинджал. У стародавньому Римі фасції була проведена до того, як магістратів емблемою влади. Замовити використовує його як "символічної влади, які повинні існувати в будь щільно з'єднані і ефективно працюючої організації". Якір являє Христофор Колумб, покровитель ордена. Короткий меч, кинджал або був знаряддям, використовуваним середньовічних лицарів. Щит в цілому, з буквами "К С", являє собою "католицької Лицарство в організованій милосердного дії».


Четверта ступінь емблема[ред.ред. код]

Четверта ступінь емблема.

Четверта ступінь емблема є голуб, хрест, і земну кулю. У традиції лицарів ці символи "уособлюють союз трьох Божественних Осіб в одному Бога, називають як найбільш Пресвятої Трійці". Червоний, білий і синій взяті з американського прапора і являють патріотизм, основний принцип четвертого ступеня. Розроблений з континентів Західної півкулі в білому, блакитний куля являє Бога Отця. Червоний хрест Ізабелла, для королеви який спонсорував Колумба, служить символом Бога-Сина. Білий голуб є символом миру і Бога Святого Духа. Ім'я Колумба в Італії (Коломбо), також означає «голуб».

Колумбійський сквайрів емблема[ред.ред. код]

Емблема символізує сквайри ідеали, які ідентифікують зброєносця. На гербі мальтійського хреста букви "Р", яка представляє собою фізичний розвиток необхідно зробити тіло сильним, як дух; "Я", яка виступає за інтелектуального розвитку, необхідного для культурного і психічної зрілості; "S", яка представляє собою духовне зростання і практику нашої віри; і "С", яка виступає за розвиток громадянськості і громадського життя. Великі літери: "З", що представляють Христа, а також Христофора Колумба; "S", сквайрів; і "К", Лицарі Колумба, за якими програма сквайрів спонсоруються, переплітаються в центрі хреста. Вони три основи програми.

Латинський девіз, "Есто Dignus", охоплює емблему. Переклад на англійську мову, це означає, "Будьте гідні".

Організація[ред.ред. код]

У 2013 році було 1843587 лицарі, і членство виросло щороку протягом 41 років поспіль. Кожен член відноситься до одного з 14 606 рад по всьому світу. У 2012 році братської, були створені 229 нових рад, у тому числі два в Україні, вісім в Мексиці, 10 у Польщі, 13 в Канаді, 80 на Філіппінах, і 117 в Сполучених Штатах. Крім того, є "круглий стіл" присутність в Литві.

Лицарі Колумба рад, зборів четвертого ступеня, і колумбійський Сквайр колах мають схожі офіцерів. У радах, заголовки офіцер з префіксом «гідних», в той час як в збірках назви офіцер з префіксом "Вірний". На додаток до офіцерів колумбійської зброєносців », перерахованих нижче, є дорослий положення" головний радник ", що допомагає стежити за коло.


Рада Асамблея Коло
Головний Лицар Навігатор Головний Сквайр
капелан* чернець* Священник Пріор
Заступник Головний Лицар Капітан Заступник Начальника Сквайр
Канцлер Адмірал Маршал Сквайр
Реєстратор Писар Нотаріус Сквайр
Фінансовий Секретар** Контролер Скарбник Сквайр
Скарбник Скарбник Скарбник Сквайр
Викладач* не існує не існує
Адвокат не існує не існує
Начальник Пілот Маршал Сквайр
Усерединий Захисник Внутрішна Сторожа Сторожа
Зовнішій Захисник Зовніша Сторожа Сторожа
член правління (3 роки) член правління (3 роки) не існує
член правління (2 роки) член правління (2 роки) не існує
член правління (1 роки) член правління (1 роки) не існує
не існує корпус колір командир* не існує


(* Призначено щорічно Великого Лицаря або навігатора збірки)
(** Призначено строком на 3 роки Верховним Лицар)

Верховна Рада[ред.ред. код]

Верховна Рада є керівним органом Ордена і складається з виборних представників від кожної юрисдикції. Таким же чином, акціонерам на річних зборах, Верховна Рада обирає сім членів щороку до Верховної Ради директорів строком на три роки. Дошка двадцять один член вибирає зі свого складу старших посадових осіб операційні ордена, в тому числі Верховного Лицаря

Аналогічні організації[ред.ред. код]

Лицарі Колумба членом Міжнародного альянсу католицьких лицарів, який включає в себе п'ятнадцять братські замовлення, такі як лицарів Святого Колумбанус в Ірландії, лицарів святого Колумба у Великобританії, лицарів Петра Петера в Сполучених Штатах, лицарі Південного Хреста в Австралії та Новій Зеландії, лицарі Маршалла в Гані, лицарі Да-Ґама в Південній Африці, і лицарі святого Мулумбу в Нігерії.

Політична діяльність[ред.ред. код]

Джордж Вокер Буш вітає четвертого ступеня лицарів на 122-й щорічній конвенції.

Канада[ред.ред. код]

У 2005 році лицарі намагалися зупинити канадський парламент від легалізації одностатевих шлюбів, Орден Лицарів фінансував кампанію, яка включала 800000 листівки, що заохочують членів парламенту відхилити міру. Як це було у Сполучених Штатах, це зусилля було критиці з боку деяких прихильників гей-шлюбів.

Крім того, в 2005 році, а місцеві Лицарі Колумба ради в Канаді був оштрафований на $2000 в Британській Колумбії трибуналу з прав людини. Зал менеджер ради підписали контракт на використання своїх приміщень з Трейсі Сміт і Дебора Чимишин, але скасував його і повернувся свої гроші після того, як стало відомо, що це було для лесбіянок весілля. Суд встановив, що місцева рада не доведеться орендувати зал, якщо при цьому вони будуть порушувати свої релігійні переконання, але "може мати прийняті додаткові заходи, які б визнавали гідності, властивої позивачів та їх право на свободу від дискримінації ". Замість того, щоб просто скасувати призначення, суд сказав, рада могла б спрямовані заявникам в інших залах і допомога їм у пошуку іншого місця для зберігання їх захід.

Посилання[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]