Герб Острова Норфолк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Герб Острова Норфолк
Версії
Малий герб Острова Норфолк
Деталі
Носій Єлизавета ІІ
Затверджений 20 жовтня 1980
Нашоломник золотий півлев із червоним озброєнням, зеленим лавровим вінком на шиї і накритою чашкею у лапах
Корона синя корабельна
Шолом залізний у профіль
Щит Срібний шеврон у синьому полі із двома срібними п'ятикутніми зірками по боках, на шевроні Скеляста Гора, обтяжена відкритою книгою, на якій зелена сосна.
Щитотримачі на золотий лев із червоним озброєнням та зеленими жмутами шерсті та кенгуру натуральних кольорів, які утримують лапами сині вертикальні якорі
Основа девізна стрічка
Девіз INASMUCH

Герб острова Норфолк - офіційний символ острова та зовнішньої австралійської території острова Норфолк. Він був наданий королевою Єлизаветою II 20 жовтня 1980 року.

Офіційний опис: Срібний шеврон у синьому полі із двома срібними п'ятикутніми зірками по боках, на шевроні Скеляста Гора, обтяжена відкритою книгою, на якій зелена сосна. У клейноді на шоломі із срібно-синім буралетом та синьою корабельною короною: золотий півлев із червоним озброєнням, зеленим лавровим вінком на шиї і накритою чашкею у лапах. Немет синій, підбитий сріблом. Щитотримачі: на золотий лев із червоним озброєнням та зеленими жмутами шерсті та кенгуру натуральних кольорів, які утримують лапами сині вертикальні якорі. База: девіз "INASMUCH".

Девіз INASMUCH походить від пісні Come Ye Blessed, місцевого гімну.

Див. також[ред. | ред. код]

Список літератури[ред. | ред. код]