Герб Пуерто-Рико

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Герб Пуерто-Рико
Coat of arms of the Commonwealth of Puerto Rico (variant).svg
Great Seal of the Commonwealth of Puerto Rico.svg
Печатка Пуерто-Рико
Деталі
Носій Пуерто-Рико
Затверджений 1511
Девіз Joannes Est Nomen Ejus

Герб Пуерто-Рико був дарований країні іспанською монархією у 1511 році і є найстарішим у Новому Світі, тому що Пуерто-Рико стало першою державою Америки, яка отримала герб. У 1976 р уряд країни прийняв його повторно.

Зелене тіло щита символізує рослинність острова. Зображені на щиті агнець (Божий) і прапор символізують Івана Хрестителя, а книга з сімома печатками, на якій сидить агнець, символізує книгу Одкровення Іоанна Богослова. Обрамлення щита складається з декількох елементів: замки і леви зображують королівства Кастилії і Леона, а прапор з гербами - королівство Арагон і королівство Сицилія. Єрусалимський хрест уособлює Єрусалимське королівство, чиї спадкові права перейшли до королівства Сицилія, а потім до іспанської корони. Буква F і стріли (ісп. Flechas) представляють Фердинанда II Арагонського, буква Y і ярмо (ісп. Yugo) - королеву Ізабеллу I Кастильську. Девіз на латині «Joannes Est Nomem Ejus» (цитата з Євангелія від Луки, 1:63, що означає «Іван імення йому») нагадує про те, що спочатку острів називався Сан-Хуан-Баутиста на честь Івана Хрестителя.

Печатка[ред. | ред. код]

Усі штати США використовують печатки як офіційний символ. Печатка Пуерто-Рико на відміну від початкового герба позбавлена ​​християнських символів: у ягняти в центрі відсутній німб, а замість прапора з хрестом він тримає білий прапор. Крім того, на книзі немає печаток книги Одкровення.

Див. Також[ред. | ред. код]