Герб Соломонових островів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Герб Соломонових островів
Coat of arms of the Solomon Islands.svg
Деталі
Затверджений 7 липня 1978 року

Герб Соломонових островів прийнятий 7 липня 1978 року.

Опис[ред.ред. код]

У золотому щиті зелений андріївський хрест, обтяжений двома схрещеними срібними списами з чорними луком і стрілами і коричневим традиційним щитом. Праворуч і ліворуч від зображення щита знаходяться зображення коричневої черепахи. Синя глава обтяжена орлом між двома фрегатами природніх кольорів.

Щит покритий шоломом. Намет і буралет є срібно-блакитний. Над шоломом - зображення традиційного човна у сріблі, над яким - стилізоване зображення золотого сонця. Щитотримачі: зелений крокодил і акула.

Щит знаходиться на стилізованому коричневому зображенні фрегата, під яким розташований національний девіз Соломонових Островів англійською: «To Lead is To Serve» («Лідерство означає службу»).

Пояснення символіки[ред.ред. код]

Герб Британських Соломонових островів на колоніальному прапорі

Численні символи на щиті уособлюють чотири округи, що існували під час британського протекторату. Орел - округ Малаїта, щит - Центральний округ, черепахи - Західний округ і фрегати - Східний округ. Ці чотири символи також перебували на колоніальному гербі, у верхній частині якого також було розташоване зображення лева. На іншому колоніальному гербі знаходиться зображення срібної черепахи; верхня частина герба пофарбована в чорний колір з вісьмома срібними вістрями, які символізують вісім головних островів колишньої колонії.

Посилання[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]