Обговорення користувача:TenaliBorogovy

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Зорі на вилучення[ред. код]

Вітаю! Бачу, вас цікавить астрономія та критерії значимості для астрономічних об'єктів. Долучайтесь до обговорення та прийняття Критеріїв значимості таких об'єктів, працюйте системно. Не грайтесь з ботами, звісно, якщо ви не Дон Кіхот. --Dim Grits (обговорення) 18:09, 1 березня 2012 (UTC)

Доброго дня й дякую за запрошення. Загалом я дописую й створюю статті на астрономічні теми вже давно. З ботами не граюся, вони просто працюють виконуючи одноманітну клопітку працю. А ті зорі, що я поставив на видалення, то теж частина роботи, щоб прибрати слабкі зорі з малою кількістю відомої інформації (ті, що були залиті ще до встановлення фільтрів). Згодом долучуся до критеріїв значимості як звільниться більше часу.--Вітер (обговорення) 20:34, 2 березня 2012 (UTC)
А, пробачайте. Тепер зрозумів що то Ваш бот. Тоді підтирати за ним дійсно потрібно. І все ж таки долучайтесь до розробки критеріїв. Краще наперед визначити обсяг та напрям роботи для себе та інших. --Dim Grits (обговорення) 16:00, 5 березня 2012 (UTC)

Зорі[ред. код]

Вітаю! На сторінка згенерованих вашим вашим ботом, проблеми з інтервікі (приклад HD159379) —VolodymyrB (обговорення) 10:44, 5 березня 2012 (UTC)

Доброго дня! Дякую вам гарно за повідомлення про помилку роботи бота. Правда у цьому випадку інші користувачі мене попросили ввести неіснуючі інтервікі з тим щоб інші відповідні боти змогли потім поєднати статті в різних вікі.--Вітер (обговорення) 14:18, 5 березня 2012 (UTC)

Заливка зір[ред. код]

Доброго вечора. Будь ласка, зверніть увагу, що в новій заливці зір знову є ряд статей без суттєвої інформації, з нульовими та незаповненими параметрами і за посиланнями на які в базі SIMBAD узагалі нема публікацій. Наприклад, це статті HD167223, HD167199, HD166377, HD166535, HD166692 тощо. Звертаю вашу увагу на те, що щодо значимості таких статей нема консенсусу на сторінці Обговорення Вікіпедії:Критерії значущості/Астрономічні об'єкти. Дякую за розуміння — NickK (обг.) 23:50, 5 березня 2012 (UTC)

Доброго вам дня й дякую за інформацію. Щодо вказаних вами зір, то в базі SIMBAD для них є як мінімум по дві публікації (одна для координат, інша по інфрачервоний фотометрії). Разом з наведеним джерелом їх є разом три. Дані з інфрачервоний фотометрії не включені в автоматичну заливку, але вони є в базі SIMBAD.--Вітер (обговорення) 21:59, 6 березня 2012 (UTC)

Доброго ранку. Я теж не розумію такого поспіху із заливкою майже порожніх статей сумнівної значимості з хибними інтервівікі. Обговорення з цього приводу ще ж триває. --Олег (обговорення) 05:50, 7 березня 2012 (UTC)

Доброго вам дня. Реально, я не можу їх заливати до кінця літа. Кожна з залитих зір має як мінімум 3 джерела (див. базу SIMBAD по кожній зорі) й додаткові дані (наприклад, про інфрачервону фотометрію) з бази SIMBAD можуть добити патрульні (коли в них є бажання)б приклад HD166692. Зрештою для заливки було залишено лише зорі з видимою зоряною величиною до 11, що легко спостерігаються в 60см телескоп. При сучасному розвитку автоматичних спостережень, по таких зорях є маса даних, їх тільки треба до купи зібрати. Це звісно зможуть зробити згодом в англійській вікі, на яку потім й запрацюють (зараз хибні) інтервікі.--Вітер (обговорення) 16:00, 7 березня 2012 (UTC)

Транзит Венери[ред. код]

Вітаю! Звернув увагу на нещодавно створену Вами статтю Транзит Венери. Мушу зазначити, що Астрономічний енциклопедичний словник українською мовою визначає такі явища терміном «проходження» (а не «транзит»). Мабуть, стаття потребує перейменування. Також у статті проходження є інформація про відкриття атмосфери Венери під час проходження. Мені здається, це варто було б додати у створену Вами статтю. --Olvin (обговорення) 10:43, 14 квітня 2012 (UTC)

Доброго вам дня! Дякую за це запитання, бо воно важливе. Погоджуюся, що Астрономічний енциклопедичний словник вживає термін «проходження» для опису даного явища, але я думаю, що це не правильно. Зокрема проходження тіла над поверхнею планети (зорі) не відповідає явищу транзиту, бо тіло може бути надзвичайно далеко від планети (зорі) навіть приймаючи до уваги відносні відстані й ніяк не може проходити над поверхнею планети (зорі), а явище транзиту ми спостерігатимемо. Можна ще казати: проходження по диску планети (зорі), але ніяк не проходження над планетою (чи зорею), або проходження під планетою (чи зорею), бо з точки зору техніки спостережень це різні явища. В цьому розумінні я дещо відредагував був статтю про проходження, бо багато фраз не відповідало фізиці процесу. Я думаю, що тут не слід винаходити велосипед, а використовувати термін «транзит», що вже прижився у англомовній науковій літературі й з активним відкриттям екзопланет він використовуватиметься все частіше. Багато іншомовної (не англійської) літератури також використовує термін транзит. Це й зрозуміло, бо основна маса публікацій по цій тематиці (і не тільки) йде зараз англійською мовою й звідтіля терміни перекочовують в інші мови (французьку, російську і т.д.). Заразом, наступного місяця народ шукатиме інформацію саме про транзит Венери й при іншій назві люди або будуть збиті з пантелику, або підуть на російську вікі, що зовсім не на користь українському вікіпроекту. Інформацію про відкриття атмосфери Венери під час проходження я потім добавлю, або можете й ви добавити (я приберу заголовок про нередагування статті). Наразі хочу доперести з англійської й по ходу виправляючи помилки з фізики і долити дещо інформації та малюнків з інших вікі -- може й вийде добра стаття до червня, бо потім цікавість до цього явища в народу спаде суттєво. --Вітер (обговорення) 18:28, 16 квітня 2012 (UTC)
Я був би дуже вдячний, аби Ви навели джерела, на яких ґрунтується Ваша думка: «... я думаю, що це не правильно». Зазначу, що крім астрономічного словника таку термінологію вживають у головній астрономічній обсерваторії, обсерваторії львівського університету, Східно-Європейському Інституті Розвитку, Тернопільському університеті. Відповідно, цей термін поширений і у ЗМІ: [1], [2]. Ваш аргумент, що «цей термін вже прижився в англомовній літературі» ніяк не стосується української мови. Перешкод для пошуку інформації це теж не створюватиме, адже існуватиме перенаправлення з «транзит» на правильну назву. --Olvin (обговорення) 20:30, 16 квітня 2012 (UTC)
У ваших джерелах ніде немає фрази «проходження над», яка використовується в статті про проходження й яка суттєво спотворює фізичний зміст цього явища. Наукова термінологія як і наука розвиваються. На жаль, в Україні ця область астрономії майже не розвивається, тому залишається запозичувати терміни (я думаю, що ви погодитеся, що в англійській мові transit - це коректна назва для цього явища), щоб зрозуміло й ясно описувати фізичні явища. Бо, наприклад, проходження тіла над поверхнею Сонця не є транзитом (в повному розумінні цього явища), а лише його частинним випадком. Проходження тіла над Сонцем -- взагалі не є транзитом. Народ і так плутається з визначеннями, й заплутувати його ще більше в вікіпедії немає змісту. Ось тут приклад вживання терміну «транзит» в публікації: Барвистий транзит Венери. Зрештою, в наукових доповідях ГАО також використовується термін «транзит».--Вітер (обговорення) 14:27, 17 квітня 2012 (UTC)
У всіх наведених мною джерелах вживається термін «проходження» і не вживається «транзит». Запозичувати терміни з інших мов (зокрема, з англійської) варто лише тоді, коли немає відповідника. У цьому випадку відповідник є і він усталений. Тож у запозиченні немає потреби. Та й у наведеній Вами публікації також вживається «проходження». Я мушу зазначити, що жодного авторитетного джерела на підтвердження Вашої думки так і не наведено.
Що ж до прийменника, то тут справді усталеності немає, вживаються різні прийменники: «перед», «по», «між» тощо. На мою думку це не найсуттєвіше. --Olvin (обговорення) 17:09, 17 квітня 2012 (UTC)
Я вам навів приклад вживання терміну «транзит» і зазначив, що в наукових звітах українських установ (не маю права виставити у відкритий доступ, бо це для внутрішнього використання) також використовується цей термін. Використання терміну «проходження» існує, але відмирає незважаючи на ваше чи моє бажання. Те, що на вашу особисту думку не є «найсуттєвішим», привносить неправильний опис фізики процесу. Я не думаю, що вікіпедія призначена для пропагування вигадок. Ось ще кілька прикладів використання терміну «транзит» й в деяких випадках дається уточнення, що це «проходження по диску зірки»:

Можна ще вживати термін «проходження на тлі диску зорі», а все решта є неправильним, або не відноситься до зазначеного фізичного явища. --Вітер (обговорення) 15:24, 18 квітня 2012 (UTC)

Ліриди[ред. код]

Прошу пояснити Ваші дії щодо скасування мого редагування у статті Ліриди. Що Вам там не сподобалося? --Olvin (обговорення) 16:12, 28 квітня 2012 (UTC)

Пане Olvin, я ж написав був, що комета не може бути джерелом метеорного потоку, а лише пил та осколки від неї. Будь ласка, будьте уважніші до деталей. --Вітер (обговорення) 14:35, 1 травня 2012 (UTC)
По-перше, якщо Ви вважаєте неправильним одне речення у моєму редагуванні, не варто скасовувати його повністю. Зокрема, у статтю було додано шаблон про відсутність картки та неенциклопедичний стиль викладу, було виправлено посилання на джерела (їх слід подавати мовою оригіналу, а не перекладати), виправлено правопис окремих слів та додано відсутні розділові знаки. Ви скасували всі ці зміни. Так не годиться.
Що ж до джерела метеорного потоку, то я мушу зауважити, що у астрономічному енциклопедичному словнику міститься саме таке твердження («Джерелом метеорного потоку є комета») і посилання на відповідну статтю там наведено. Тож повертаю Вам пораду бути уважнішим. --Olvin (обговорення) 16:28, 1 травня 2012 (UTC)
Ваші перші правки були збережені. Шаблон про відсутність картки слід би додати, а ось неенциклопедичний стиль -- це ваша особиста думка. Наведіть мені будь-ласка вимогу подавати джерела мовою оригіналу. За розділові знаки вибачаюся, правда в попередній правці ви також поприбирали все що хотіли, але то таке, рутина. Ось щодо строномічного енциклопедичного словника, то так бачу, що він приносить також і шкоду, бо фізично комета не може бути джерелом метеорного потоку, так само як і Хмара Оорта - є проміжна ланка, пил та осколки. --Вітер (обговорення) 20:36, 1 травня 2012 (UTC)
  • Я поки що не бачу, як збережено додані мною знаки пунктуації та правописні правки (наприклад, слово «знаходиться» слід замінити). Сподіваюся, у Вас немає заперечень щодо цього?
Доброго дня. Чим вам «знаходиться» не до вподоби. Коли не помиляюся, ви вжили слово «розташовано», але ж ніхто його там не розташовував, тому фізично не правильно.--Вітер (обговорення) 18:43, 8 травня 2012 (UTC)
Я так розумію, що Ви не маєте заперечень щодо розділових знаків. Сподіваюся, ви не влаштовуватиме війн, якщо я поновлю ці правки?
Щодо «знаходиться». В українській мові слово «знаходиться» не вживається у такому контексті. Я навів Вам посилання. Ви робите вигляд, що не бачили його. Наведу цитату:
« Коли мовиться про місце перебування ... чогось, тоді треба шукати інших українських слів. «

«Як ми говоримо»

  • Щодо стилю. Стиль фрагмента, майже слово в слово перекладеного з англомовної публікації, є неенциклопедичним - це публіцистичний стиль. Скажімо, у фразі «Земля, подорожуючи своєю орбітою, перетинає ...» підкреслена частина зайва. Словосполучення «траєкторія орбіти» це «масло масляне»: орбіта - і є траєкторія (небесного тіла). І хоча неенциклопедичність стилю, і справді, є моєю особистою думкою, не варто прибирати шаблон без попереднього обговорення, навіть якщо Ви вважаєте інакше.
Примітки щодо стилю я начебто залишив був (чи не так?), хоч і не згоден з вашою приміткою. На мою думку текст повинен бути зрозумілим і цікавим. Орбіти також різними бувають (по формі й розташуванню), тому вислів «траєкторія орбіти» є широко вживаним, тим більше коли необхідно зробити уточнення характеристик орбіти. --Вітер (обговорення) 18:43, 8 травня 2012 (UTC)
Дякую, що Ви повернули у статтю встановлені шаблони. Це зайве свідчення того, що не варто було скасовувати моє редагування повністю. Що ж до стилю, то широке вживання терміну «траєкторія орбіти» зовсім не означає, що він енциклопедичний. Я згоден з Вашою думкою, що текст має бути зрозумілим і цікавим, але додавання означення «траекторія» до терміну орбіта не робить текст ані цікавішим, ані зрозумілішим. --Olvin (обговорення) 14:48, 10 травня 2012 (UTC)
Можна і китайською давати, тільки хто його читатиме? На мою думку, коли назва подана українською, то є більша ймовірність, що читач туди загляне й хоч малюнки подивиться. Самі плачемося, що люди мало відвідують укрвікі й самі ж їх відваджуємо. --Вітер (обговорення) 18:43, 8 травня 2012 (UTC)
Ви просили навести посилання - я його навів. Зовнішні посилання не стосуються сторінок Вікіпедії, тож на відвідуваність Вікі це не впливає. Втім, сперечатися ще й з цього приводу я не хочу. Самі виправите, чи зробити мені? --Olvin (обговорення) 14:48, 10 травня 2012 (UTC)
  • Загалом-то я згоден, що метеорний потік утворюється пилом та осколками, які походять від комети. Однак, у будь-якому разі, комета є джерелом метеорного потоку (навіть якщо потік утворено не безпосередньо кометою, а її фрагментами): 2. Джерело - те, що дає початок чому-небудь, звідки постає, черпається щось; ... Подробиці ж утворення метеорного потоку краще викласти не в преамбулі, а далі у тексті статті.
А джерелом походження комет вважають хмару Оорта (або можна ще глибше копнути). То на якому джерелі зупинитися? Коли скажете, що джерелом є комета, то знайдуться унікуми які будуть потім стверджувати, що комета влітає в земну атмосферу й спричинює метеорний потік (зустрічав вже таке), й посилатимуться на укрвікі. Далеко не всі читають текст після заголовка :) --Вітер (обговорення) 18:43, 8 травня 2012 (UTC)
Хмара Оорта є джерелом комет взагалі. Але коли мова йде про конкретний потік, то зазначають конкретне джерело. Таким джерелом є конкретна комета, а не взагалі комети. Щодо унікумів, здатних щось неправильно зрозуміти - таких можна знайти для будь-якого формулювання. Не варто доводити до абсурду. --Olvin (обговорення) 14:48, 10 травня 2012 (UTC)
Ось хмару Оорта джерелом лірид ви не вважаєте, бо є проміжні ланки (що логічно), а проміжну ланку між конкретною кометою та ліридами ви бачити не бажаєте. То ж самі собі суперечите. Конкретна комета не є безпосереднім джерелом лірид і про це треба говорити чітко та ясно, бо інакше слідуючи простій логіці, людина може дійти висновку, що конкретна комета входить в атмосферу Землі й породжує метеорний потік лірид. Це неуважність до деталей породжує абсурд.--Вітер (обговорення) 18:29, 13 травня 2012 (UTC)
Я не маю наміру сперечатися щодо хмари Оорта та логіки всіх людей на світі. Є джерело, де чітко і ясно зазначено, що джерелом цього потоку є конкретна комета. Я написав про це у статті. Там не написано, що комета - безпосереднє джерело. Якщо Ви вважаєте за потрібне висвітлити всі проміжні ланки - я не маю заперечень. Однак це слід робити не у преамбулі статті, де визначення має бути стислим. --Olvin (обговорення) 22:00, 13 травня 2012 (UTC)
В приамбулі визначення має бути стислим, чітким і не допускати двозначності. Тим більше, що ви самі вказуєте, що ваше джерело не називає комету безпосереднім джерелом метеорного потоку. Інколи викинута деталь неймовірно спотворює зміст статті :) --Вітер (обговорення) 20:37, 20 травня 2012 (UTC)
  • Якщо Ви маєте обґрунтовану власну думку щодо якості енциклопедичного словника, опублікуйте її та наведіть посилання на публікацію. Або наведіть посилання на публікації інших фахівців, де про це сказано. Поки що ваше твердження начебто «астрономічний енциклопедичний словник завдає шкоди» є просто оригінальним дослідженням. У будь-якому разі, вилучення зі статті тверджень, які засновані на джерелах, без попереднього обговорення є некоректним.
Якби мати час й хоч якусь підтримку, то можна було б не тільки це зробити. На жаль в Україні ні держава, ні спонсори не турбуються про розвиток української науки. Тому все й тримається на «добровільних дослідженнях», хоч далеко так не заїдеш :( --Вітер (обговорення) 18:43, 8 травня 2012 (UTC)
Отже, Астрономічний енциклопедичний словник поки що є енциклопедичним україномовним виданням з астрономічної тематики. Тож не варто вилучати зі статті твердження, які підтверджені цим джерелом, без попереднього обговорення. --Olvin (обговорення) 14:48, 10 травня 2012 (UTC)
Із надією на порозуміння, --Olvin (обговорення) 08:08, 2 травня 2012 (UTC)
Звісно порозуміємося :) Проте мушу зазначити, що загалом ваші дії сприяють лише уповільненню розвитку укрвікі (це просто моє особисте враження). Тому не тільки патрулюйте, а й пишіть більше. --Вітер (обговорення) 18:47, 8 травня 2012 (UTC)
Порадою щодо "більше писати" я намагатимуся скористатися. Втім, патрулювання, теж потрібне. Вашу ж оцінку моїх дій я вважаю образою (Загальні негативні оцінки внеску користувача у Вікіпедію, що не супроводжуються розгорнутою аргументацією). --Olvin (обговорення) 14:48, 10 травня 2012 (UTC)

Вікіпедія не трибуна[ред. код]

Будь ласка, коли додаєте інформацію про голосування за мовний закон, не долучайте туди слова:

…який суперечить Конституції України, не має фінансово-економічного обґрунтування і спрямований на знищення української мови.

Це все сумнівні і дуже спірні твердження, тому їй краще розкривати в основній статті. Ви порушуєте нейтральність. --Α.Μακυχα 22:42, 21 жовтня 2012 (UTC)

Краще просто писати, що кандидат проголосував за «резонансний закон „Про засади…“». --Α.Μακυχα 22:44, 21 жовтня 2012 (UTC)
Вікіпедія звісно не трибуна, вона повинна подавати правдиву інформацію. Коли закон суперечить Конституції України (і це не мої слова -- джерело я навів), то приховувати цього не можна. Чому ви вирішили, що це "сумнівні і дуже спірні твердження"? Ваші поради приховати інформацію суперечать засадам вікіпедії. З повагою --Вітер (обговорення) 18:28, 4 листопада 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:39, 25 січня 2013 (UTC)

Дякую--Вітер (обговорення) 02:01, 9 травня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:BusyCOR2.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:BusyCOR2.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:38, 24 березня 2013 (UTC)

Статус Файл:Харків 20та річниця Незалежності України.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Харків 20та річниця Незалежності України.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Kharkivian (обг.) 13:33, 5 червня 2013 (UTC)

Доброго вам дня, пане Kharkivian. Це зображення є скриншотом веб-сторінки опублікованої на . Оскільки цей сайт зник (з невідомих мені причин), а скриншот робив я, то опис ліцензії під зображенням дано правильно. До речі, ви ж у Харкові знаходитися (якщо я не помиляюся), чи не могли б ви довідатися, що сталося з тим сайтом. Наперед вдячний за інформацію. --Вітер (обговорення) 16:08, 4 серпня 2013 (UTC)

Крушинка[ред. код]

Доброго вечора! Бачу пан поставив собі шведську-2 і французьку. Може пан може перекласти шведською і французькою про моє село? Буду дуже вдячний! :-) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 20:44, 28 липня 2013 (UTC)

Доброго й сонячного дня вам, пане Nickispeaki. Щиро вдячний вам за пропозицію, але мушу зізнатися, що у вікіпедії я загалом перекладав статті зі шведської чи французької на українську мову. У зворотньому напрямку це також зробити можна, але я не в стані зараз пообіцяти вам, що зможу взятися за цю роботу найближчим часом. З повагою, --Вітер (обговорення) 14:44, 4 серпня 2013 (UTC)
Дякую за відповідь. То може якось? Крім того, може Ви б хотіли стати патрульним - Ваші сторінки були б автоматично відпатрульованими, а також змогли б допомогти відпатрулювати невідпатрульовані сторінки - їх зараз мао не половина від пів-мільйона. ;-0 ;-) --Nickispeaki (обговорення) 20:16, 26 січня 2014 (UTC)

TenaliBorogovy, я Оксана Андрущак журналіст Радіо Свободу маю до Вас важливу розмову[ред. код]

На жаль, не знайшла іншого способу як з вами зв'язатися. Річ ось в чому, у 2011 році, наскільки я зрозуміла, ви написали статті про бої УПА з фашистами, але вони потрапили у кандидати на вилучення, як незначимі епізоди війни. Щодо цих статай я опублікувала матеріал і він викликав сильне обговорення у суспільстві. Але люди не зовсім усе зрозуміли, тому дуже важливо знати вашу думку з цього приводу. Чекаю на вашу відповідь. — Це написав, але не підписав користувач oksanaand (обговореннявнесок) 08:01, 31 липня 2013. (— Юpiй Дзядuк в) 00:39, 5 січня 2014 (UTC)).

Доброго дня вам, пані Оксано. Я пам'ятаю боротьбу проти вилучення статей про бої УПА з фашистами. Як тільки вони потрапили на вилучення, щоб не втратити інформацію, я їх відразу переніс до загальної статі і розширив її, щоб попри різні вподобання і політичні течії вона існувала і була доступна для людей. Вікіпедія ж в першу чергу повинна давати факти, а джерел залишилося не так багато, бо при совку їх нищили, або ховали далеко в архіви. Я користувався книгою Олександра Денищука «Боротьба УПА проти німецьких окупантів» (Т.1 «Волинь», 2008), яка написана зі спогадів учасників тих боїв. Оскільки пан Денищук загалом дає тільки факти, без змалювання подій і подробиць, то і статті мої виходили досить короткими. Безпосереднього виходу на інші книги, чи матеріали архівів, я не мав (проте є посилання, що ці факти також описуються в інших книгах і публікаціях), тому розширити статті також не мав змоги. Загалом, пан Пероганич правий, що будь-хто, хто накопає більше інформації щодо цих подій, може поновити статті. Це і треба робити, бо багато перемог отриманих УПА у боротьбі з німцями безсоромно приписують радянським партизанам (це стиль такий радянської пропаганди, який живий й по-нині). Разом з тим знайдуться люди, що вимагатимуть вилучення статей незважаючи ні на що (це, на-жаль, українські реалії), тому статті мусять мати хорошу базу й бути добре написаними. Я намагався також давати посилання на бої УПА з фашистами на сторінках про містечка і села, де відбувалися дані події, мабуть комусь це також не сподобалось :). Загалом тему розвивати треба, а для цього потрібні молоді творчі люди, які здатні приділити частину свого часу зібранню фактів і написанню статей. Можу наперед гарантувати, що ці люди відкриють для себе багато цікавих речей невідомих раніше. А радянська пропаганда (як і будь-яка інша) побудована на замовчуванні певних фактів або на пів-брехні, тому щоб змінити українське суспільство людям треба показати, що вони чогось варті і що їхні батьки боролися не стільки за ідею, як за щасливе майбутнє свого краю, дітей та рідні. Це стосується і воїнів УПА і бійців в передових загонах Червоної Армії. Надіюся, що я відповів на ваше питання. Матимете ще якісь запитання, то буду радий допомогти. --Вітер (обговорення) 15:53, 4 серпня 2013 (UTC)

про аргументацію[ред. код]

вітаю. перепрошую, але я не помітив розділ "аргументація" і те саме паралельно написав у передісторію. як основний автор розсудіть, де краще це залишити. з повагою, --ursus (обговорення) 23:02, 8 грудня 2013 (UTC). p.s. таки, мабуть, це різні укази....

Мої вам щирі вітання також. Можете перенести ту інформацію на початок сторінки (в передісторію). Там вона також добре впишеться.--Вітер (обговорення) 23:11, 8 грудня 2013 (UTC)

Наступ УПА на Янову Долину[ред. код]

в ніч з 21 на 22 червня 1943р ?????????????? квітня. Xx234 (обговорення) 10:17, 20 грудня 2013 (UTC)

Даний бій свідчить, що підрозділи УПА тримали німецькі тили в постійному напруженні - wow!Xx234 (обговорення) 10:39, 20 грудня 2013 (UTC)

Прошу прийняти участь[ред. код]

Обговорення:Пам'ятні знаки жертвам ОУН і УПА#Карпатський рейд та ОУН-УПА. — Юpiй Дзядuк в) 00:43, 5 січня 2014 (UTC).

Втілення рішення спільноти[ред. код]

Добридень, прошу підтримати позбавлення прав адміністратора НікК, за намагання саботувати рішення спільноти. Його дії дуже перекликаються з діями нашого диктатора, якому байдуже думка народу України. Дякую. --Igor Yalovecky (обговорення) 08:35, 20 січня 2014 (UTC)

Попередження[ред. код]

Дуже прошу Вас надалі утримуватись від оціночних суджень, які використали їх у статті Викрадення активістів Євромайдану, де називали співробітників Беркуту бандитами. Попри те, що їх дії і я не схвалюю, але вони є цим Ви порушили одну з 5-ти основ Вікіпедії, а саме порушили нейтральну точку зору. Краще вживайте щодо них просто Беркут, силовики або правоохоронці, оскільки вони діють відповідно до Закону про міліцію, і виконують саме такі функції. У випадку повторення подібних дій з Вашого боку, вимушений буду звернутися із запитом до адміністраторів. Дякую. --Kharkivian (обг.) 17:03, 23 січня 2014 (UTC)

Доброго дня пане Kharkivian, при всій повазі я не можу погодитися з вами у твердженні, що Беркут діє відповідно до Закону про міліцію. Чи можете ви навести "закон про міліцію", в якому зазначено що міліція може викрадати людей, потім катувати без всякого суду і вбивати коли забажається? Це більше схоже на дії озброєних терористичних загонів. За вашим твердженням, міліція у Врадіївці також діяла згідно закону про міліцію й тоді не зрозуміло, чому декого з них таки посадили. Ви намагаєтесь підміняти поняття, бо бійці беркуту вже давно вийшли за межі Закону про міліцію, керуючись лише наказами свого керівництва.--Вітер (обговорення) 15:02, 25 січня 2014 (UTC)
Пане Вітер (TenaliBorogovy), використані Вами емоційні оцінки є, безумовно, неециклопедичними. Пане Kharkivian, Беркут як «правоохоронці» це надто ненейтральний термін. На конференції у Вінниці зробили лікбез про різницю між законом та правом. 16 січня усьому світу ця різниця була яскраво продемонстрована. Беркут є інструмент насилля над народом, який захищає свої конституційні права. Пане Kharkivian, гадаю, тут потрібно було роз'яснення, причому у режимі діалогу, а не попередження з позиції своєї абсолютної правоти. — Юpiй Дзядuк в) 10:46, 26 січня 2014 (UTC).
До речі, раджу познайомитися з інтерв'ю, яке Олексій Арестович дав телеканалу "ZIK": В Украине действует 20-30 "эскадронов смерти" ФСБ, которые занимались подобными вещами на Кавказе, - военный эксперт. — Юpiй Дзядuк в) 10:50, 26 січня 2014 (UTC).
А я, до речі, не раджу знайомитися та посилатися на інтерв'ю із цим фейковим «військовим експертом», «психологом», «політиком» й ще хто знає ким... Ця персона із непідтвердженими і фальстфікованими «статусами» не може бути АД.--103.16.26.186 15:45, 16 березня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Berkut.took.all.clothes.off.a.man.and.made.video.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Berkut.took.all.clothes.off.a.man.and.made.video.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 07:49, 27 січня 2014 (UTC)

Змінив ліцензію, оскільки автор виставив фільм в загальне користування без обмежень й мусив імігрувати з України. Я ж взяв кадр з загальнодоступного фільмування реальних подій і відредагував його, змінивши структуру. --Вітер (обговорення) 12:14, 28 січня 2014 (UTC).

Статтю «Беркутівці», причетні до протиправного застосування сили при розгоні Євромайдану номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття «Беркутівці», причетні до протиправного застосування сили при розгоні Євромайдану, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 січня 2014. --Acedtalk 17:21, 29 січня 2014 (UTC)

Статтю Календар для президента Януковича номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Календар для президента Януковича, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 лютого 2014. --Acedtalk 18:36, 11 лютого 2014 (UTC)

Російсько-українська війна[ред. код]

Вітаю! Я розумію, що в теперішній ситуації зберігати спокій складно, але все-таки у Вікіпедії ми повинні це робити. Не варто використовувати Вікіпедію як трибуну. Додавайте інформацію, будь ласка, лише спираючись на авторитетні джерела і не давайте їй власної оцінки. --Acedtalk 17:28, 1 березня 2014 (UTC)

Пане Aced зі всією повагою, але це не є власна думка, а опубліковані дані. Відкрийте очі: українські політики вже оголосили про військову агресію Росії -- це війна. Звісно ніхто з українців її не хоче, але вона вже йде територією України. Разом з тим ви не мали права одноосібно видаляти мою статтю -- ставте на голосування. --Вітер (обговорення) 17:41, 1 березня 2014 (UTC)
Навіть якщо полишити питання назви (називати це війною некоректно, але назва — то не таке вже й важливе питання, я можу в ньому поступитися), то у вашій статті не було жодної інформації, яку потрібно виділяти в окрему статтю. Дозвіл на вступ військам й реакція на це — це складова частина Кримської кризи, і це поки що не заслуговує виділення в окрему статтю. Навпаки: ми ускладнюємо життя читачам, змушуючи їх читати кілька статей на одну тему. Щодо процедури, то критерії швидкого вилучення включають в себе явно незначимі статті і дублікати існуючих статей. --Acedtalk 17:51, 1 березня 2014 (UTC)
Пане Aced, ви не можете одноосібно вирішувати такі питання. Я поважаю вашу думку, але ви грубо порушили основні правила вікіпедії -- видалення ви мали поставити на обговорення. --Вітер (обговорення) 17:58, 1 березня 2014 (UTC)

То що із цим - Військове втручання Росії в Україні 2014? Щойно Ви поставили шаблон на швидке. Чи Вас таки Асед переконав? Де і чим? --Nickispeaki (обговорення) 19:28, 1 березня 2014 (UTC) Ні, мене Aced не переконав. Проте користувач Amakuha змінив назву статті і я відкотити його зміни не зміг. Тому просто переніс весь текст в статтю зі старою назвою, а новостворену статтю (дубль поставив на швидке видалення).--Вітер (обговорення) 19:33, 1 березня 2014 (UTC)

Вікіпедія має посилатися на джерела. Джерела по-різному називають це військове втручання. «Війна» — визначення дуже неусталене і емоційне. Наприклад, прем'єр-міністр Яценюк навіть не називає це інтервенцією. Тому давайте не піддаватися емоціям і обговорювати перейменування. --Amakuha 19:36, 1 березня 2014 (UTC)
P.S. Більше того, назва «українсько-російська війна» за нормами означає, що напала першою Україна. Тому правильна назва була б «російсько-українська». --Amakuha 19:38, 1 березня 2014 (UTC)
Добре, давайте зробимо Російсько-українська війна (2014). Вибачте, але цю дискусію слід було відразу розпочати, а не робити війну редагувань. Хочу привернути вашу увагу, що очільники української влади й провідні політики розглядають ці події як війну. Мені самому це дуже не подобається, але українські прикордонники вже змушені зі зброєю в руках захищати себе й свої сім'ї. На превеликий жаль це вже війна. --Вітер (обговорення) 19:46, 1 березня 2014 (UTC)
Я після вас чомусь не можу перейменувати сторінку. Виправте, будь-ласка назву.--Вітер (обговорення) 19:48, 1 березня 2014 (UTC)
Прочитайте це обговорення. Яценюк не розцінює ці події навіть інтервенцією. Жодне міжнародне видання не називає поки що це війною однозначно. Вочевидь, «війна» — не усталене визначення подій.
Раджу поки сконцентруватись на наповненні, а не на назві. --Amakuha 19:55, 1 березня 2014 (UTC)
Прошу вас відмітити, що я роблю наповнення статті й водночас поступаюся зі змінами в назві, коли ви користуючись більшими можливостями намагаєтеся заблокувати мої зміни. Причому не задумуючись знищуєте вже наповнену інформацію. --Вітер (обговорення) 20:09, 1 березня 2014 (UTC)
Ви робите війну редагувань із загальнішої нейтральнішої назви («військове втручання») на неусталену (із словом «війна»). Не спішіть поперед батька в пекло! Не випереджайте події. Назва ще встигне помінятися при гіршому розвитку подій. --Amakuha 20:18, 1 березня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--ZZZico (обговорення) 13:12, 08 березня 2014 (UTC)

Вітаю Вас! Прошу висловитись - Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Орієнтовний текст і подальший план. З повагою, --А1 09:37, 18 березня 2014 (UTC)

Крим на Вікісховищі[ред. код]

Вітаю Вас! Наразі на Вікісховищі розгорнуто акцію по перенесення категорій, що стосуються Криму та Севастополя з українських категорій до російських. Я намагався це зупинити, але мені не вдалося. Наразі йде обговорення цього питання на форумі. Всіх дуже прошу долучитись до обговорення, а також поширити це моє повідомлення. Слід залучити до обговорення якомога більше людей. Дякую! Слава Україні! --Yuriy Kvach (обговорення) 19:24, 23 березня 2014 (UTC)

Євромайдан та Тимошенко як "один з лідерів"[ред. код]

Добрий день! Будь ласка, дайте відповідь на сторінці "Обговорення" в статті "Євромайдан", інакше я поверну свій варіант редагування — тобто Тимошенко як "один з десяти лідерів Євромайдану". --Vles1 (обговорення) 15:31, 29 березня 2014 (UTC)

Шановний пане Vles1, майте терпець, я вже вам дав відповідь на сторінці обговорення. У своїх аргументах ви обговорюєте Тимошенко до Євромайдану, закриваючи очі на те, що на Євромайдані її не було. На відміну від Тимошенко Євромайдан відвідували інші політики України та світу, але їх ніхто в лідери не записує, бо вони такими не були, так само як і Тимошенко. Я вважаю, що події описані у вікіпедії не слід змінювати в угоду будь-якому політику.--Вітер (обговорення) 19:38, 29 березня 2014 (UTC)

Добрий день! Оскільки в Вікіпедії все вирішується наявністю «Авторитетних джерел», то ось АД :

Це офіційне включення Тимошенко в число «лідерів Євромайдану як організації». Цього достатньо, щоб припинити обговорення. А якщо потрібні ще повідомлення преси про Тимошенко як «лідера Євромайдану», то ось стаття, де «лідерами Євромайдана» названі Тимошенко (перша), Кличко, Яценюк, Тягнибок, Порошенко :

Ось деякі інші статті про активну участь Тимошенко в Євромайдані :

Тобто є офіційний документ (прийнятий усіма політсилами та затверджений на Євромайдані), що Тимошенко є одним з семи співголів "Ради громадського об'єднання "Майдан"", яке об'єднувало усі Євромайдани України та світу. Якщо ви згодні, то поверніть Тимошенко в статтю як "одного з дюжини лідерів всеукраїнського Євромайдану", якщо ні — то виносьте на розсуд компетентних арбитрів Вікіпедії. Тільки підготуйте АД для підтвердження вашої тези. --Vles1 (обговорення) 02:38, 30 березня 2014 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, TenaliBorogovy. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на статус патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 08:14, 22 вересня 2014 (UTC)

Доброго вам дня, пане Yakudza. Щиро вдячний за довіру, але як бачите, я не дуже часто можу зараз працювати в укрвікі, тож патрульний з мене буде ніякий. Наразі помагатиму як можу.--Вітер (обговорення) 14:38, 13 грудня 2014 (UTC)

Статтю Шаблон:Електростанція номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Електростанція, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 травня 2015. --Микола Василечко (обговорення) 20:24, 5 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:24, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Статтю Перелік депутатів що проголосували за президентський законопроект щодо внесення змін до Конституції номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Перелік депутатів що проголосували за президентський законопроект щодо внесення змін до Конституції, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 вересня 2015. Що ще можна зробити? --AndriiK (обговорення) 17:49, 7 вересня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]

До @TenaliBorogovy:. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі). А тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/Обговорення/2015/Усі. Дякую за увагу.--Yasnodark (обговорення) 13:06, 12 вересня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії TenaliBorogovy!

В минулому ви створили 301 стаття Вікіпедії та додали понад 5,0 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 21:46, 28 січня 2016 (UTC)

Щодо вашого бота[ред. код]

Вітання. Ви отримали це повідомлення, тому що в українській Вікіпедії у Вас є бот. Протягом довгого часу Ваш бот не здійснював будь-яких дій. В даний час спільнота вирішує, що робити з неактивними ботами. Прошу Вас відвідати цю сторінку і повідомити спільноті, чи потрібен Вам буде статус бота в майбутньому, і якщо так, то навіщо. Якщо Вам більше не потрібний прапор бота, ми були б вдячні, якщо Ви повідомите спільноті про це.

Якщо у Вас є питання, Ви можете зв'язатися зі мною на моїй сторінці обговорення, або розмістіть їх на сторінці, на яку я посилався. На жаль, я не можу стежити за всіма сторінками, так що якщо Ви задасте питання тут, швидше за все, я не зможу відповісти.

Ми очікуємо від Вас відповідь протягом тижня після отримання цього повідомлення.

Дякую за увагу. З найкращими побажаннями, Максим Підліснюк (обг.) 19:36, 30 березня 2016 (UTC)

Бот і зорі[ред. код]

Доброго дня. Звертаюсь як до керуючого бота HDstars.bot. Ним були створені дві статті, які були виставлені на видалення згідно правил, вискажіть своє бачення на СО видалення статті Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/4 жовтня 2016. Дякую.--Manefon1989 (обговорення) 16:31, 11 жовтня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії TenaliBorogovy!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Блокада окупованих територій Донецької та Луганської областей[ред. код]

Вітаю. Стаття стосується гострого питання, тому тим більше має бути зваженою та нейтральною. Акцентування повторами та "пророкуваннями" Генпрокурора однозначно не на користь статті і самої акції. --Ветер (обговорення) 18:09, 13 лютого 2017 (UTC)

Ця інформація, відображає лише еволюцію думки можновладців. Я погоджуюся, що огляд має бути неупередженим, але що політики казали, то не можна замовчувати. --Вітер (обговорення) 18:29, 13 лютого 2017 (UTC)

Прошу Вас, перше ніж видаляти текст, обсудити його з автором, щоб не було війни релагувань. Наперед дякую за розуміння. --Вітер (обговорення) 18:34, 13 лютого 2017 (UTC)

Пане Користувач:TenaliBorogovy, все ж таки пріоритет за неупередженістю. Порошенко в 2015 точно нічого не міг казати про поточну акцію, оскільки акція почалась за півтора роки потому. Так само не розумію, чому думка окремого волонтера з невідомими прізвищем має ставитись проти думки Прем'єр Міністра держави або всього уряду. По науковому це зветься демагогія. Тут не потрібні емоції. Вони навіть шкідливі. --Ветер (обговорення) 20:30, 13 лютого 2017 (UTC)
Порошенко казав про неможливість торгівлі з ОРДЛО. Дана акція саме проти торгівлі з ОРДЛО. Тож інформація має безпосереднє відношення до акції. Необхідно показувати причини проблеми, а не намагатися їх приховати. Навіщо ви вилучаєте речі яких не розумієте, або чомусь не згідні до обговорення?--Вітер (обговорення) 02:15, 14 лютого 2017 (UTC)

Щодо підпису[ред. код]

Перепрошую за виправлення підпису. Не звернув увагу, що Вітер — це ваш підпис, і він не пов'язаний з користувачем Ветер. --VoidWanderer (обговорення) 19:47, 13 лютого 2017 (UTC)

Так, вже з 5-6 років мій. Я з самого початку так організував був. А з користувачем Ветер лише сьогодні перший раз почав спілкуватися. --Вітер (обговорення) 19:50, 13 лютого 2017 (UTC)

Вікітренінг для франкофонів у Києві[ред. код]

Доброго дня!

Одразу перепрошую, якщо ви зараз не в Києві, в такому разі це повідомлення не дуже корисне для вас.

Сьогодні о 17:00 в жовтому корпусі Київського університету проходить захід у рамках Місяця дописів до французької Вікіпедії (Mois de la contribution). Оскільки ви володієте французькою, можливо, вам буде цікаво прийти.

Інформація про захід тут: Вікіпедія:Вікізустрічі#23 березня, Київ. Вікітренінг для франкофонів (українською) та fr:Wikipédia:Mois de la contribution 2017/Kiev (французькою)

Дякую та перепрошую, що не повідомив більш заздалегідь — NickK (обг.) 11:07, 23 березня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Статтю Квадратний сантиметр необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Квадратний сантиметр, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:55, 20 липня 2017 (UTC)

Статтю Кубічний сантиметр необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Кубічний сантиметр, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:55, 20 липня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії TenaliBorogovy!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Сторінку Російська інтервенція до Криму (2014) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Російська інтервенція до Криму (2014), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 січня 2019. Що ще можна зробити? --Friend (обг.) 14:54, 24 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії TenaliBorogovy!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Харків 20та річниця Незалежності України.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Харків 20та річниця Незалежності України.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『  』 Обг. 08:24, 14 червня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Solar eclipse of January 26, 2009 by Jefferson Teng.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Solar eclipse of January 26, 2009 by Jefferson Teng.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. A1Cafel (обговорення) 02:14, 19 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії TenaliBorogovy!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)