Перший автомобільний

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Перший автомобільний
ТОВ «Ейсі Ком»
1auto TV.jpeg
Країна Україна Україна
Зона мовлення Україна Україна
Час мовлення 07:00—01:00
Мова мовлення Українська, російська
Центр керування Київ, вул. Академіка Богомольця, 6
Формат
зображення
576i 16:9 (SDTV)
Тематика каналу Автомобільна
Дата початку
мовлення
5 травня 2008 року
Голос каналу Юрій Кот
Іван Чух
Слоган Серце в дорозі…
Сайт 1auto.tv

Перший Автомобільний — єдиний український телеканал, присвячений виключно автомобільній тематиці.

Про канал[ред. | ред. код]

Розпочав тестову трансляцію 5 травня 2008 року на базі продакшн-студії «Світ ТВ». Перший Автомобільний телеканал доступний глядачам на супутнику Eutelsat W4 (HTB+), у базових цифрових пакетах кабельної мережі «Воля-кабель», телемережі «Maximum TV», телемережі «Крам» та у більш ніж 100 мережах регіональних кабельних операторів України.

В ефірі каналу:

  • інформація про автомобільні виставки та презентації,
  • товари і послуги для автомобілістів,
  • поради автоекспертів,
  • автомобільні тести,
  • автомобільні тележурнали,
  • випуски новин.

У розкладі трансляції каналу — програми власного виробництва («Екіпаж», «Модельний ряд», «Перший тест», «У світ за очі», «Автостоп», «Небитий шлях» та інші), телевізійні цикли російських і та інших закордонних виробників (тележурнали «Car Magazine», «4х4 Adventure», «Motorsport Mundial» та інші), а також трансляції спортивних подій світу авто- і мотоспорту.

З 5 жовтня 2008 року Перший Автомобільний телеканал розпочав показ повного зібрання сезонів 2002-08 років програми Top Gear — телевізійного шоу про автомобілі виробництва ВВС.

  • Цільова аудиторія каналу — глядачі 18-55 років, переважно мешканці міст із населенням понад 50 тисяч осіб.

Телеканал входить до складу групи медіа-компаній AC Media.

З 7 травня 2018 року телеканал мовить у широкому форматі 16:9.

Технічні характеристики[ред. | ред. код]

Телеканал має стандартну роздільну здатність — 720x576 16:9 та високу роздільну здатність — 1920×1080 16:9.

Програми власного виробництва[ред. | ред. код]

Екіпаж

Програма, яка поєднує інформацію про автомобілі, тенденції та новинки автомобільного ринку і неординарну оцінку тест-автомобілів. У тесті «Екіпажу» автомобіль оцінюється з точки зору дизайну, експлуатаційних показників і комфорту.

Перший тест

В основу програми покладено класичний тест-драйв. Тест розділений на три блоки: «Кузов і салон», «Двигун і ходова частина», «Вартість експлуатації». Ведучий програми оцінює автомобілі, виставляючи їм бали (максимальна кількість балів, яку може отримати авто у кожному блоці тесту — 10). Одним із основних критеріїв відбору автомобілів для тесту є його новизна.

Модельний ряд

Програма розповідає про автомобільні бренди, представлені на українському ринку. Ідея програми полягає у деталізованому показі конкретної моделі, розповіді про історію її виникнення і попередні модельні гами.

Автостоп

Телепередача для любителів мандрівок, водіїв та прихильників автостопу. Ведучий розповідає про тонкощі автостопу в різних країнах світу і особисто випробовує всі особливості цього різновиду подорожей.

Небитий шлях

Невідома придорожня Україна. В основу програми покладено короткі сюжети про історичні й культурні пам'ятки чи просто живописні місця України.

У світ за очі

Програму присвячено туризму як в Україні, так і за її межами. Короткі 3-хвилинні сюжети зосереджені на історичних пам'ятках, різних місцях та аспектах відпочинку.

Посилання[ред. | ред. код]