Mother Love

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Mother Love»
Пісня Queen
з альбому 'Made in Heaven'
Випущено 6 листопада 1995
Номер треку 4
Записано травень 1991,
18 жовтня 1993 – початок 1995, Mountain Studios, Cosford Mill, Metropolis Studios[en]
Жанр Хард-рок[1]
Мова Англійська
Тривалість 4:49
Лейбл Parlophone (Велика Британія)
Hollywood (США)
Автор слів Фредді Мерк'юрі, Браян Мей
Продюсер Queen
Композитор Браян Мей
Хронологія Queen
Let Me Live Mother Love My Life Has Been Saved

Музичне відео
«Mother Love» на YouTube

Mother Love (укр. Материнська любов) — остання пісня записана Фредді Мерк'юрі, увійшла до альбому «Made in Heaven» гурту Queen, випущеного в 1995 році уже після його смерті.

Автори пісні Мерк'юрі та Браян Мей, ця композиція стала їх останнім спільним твором. Вокал Мерк'юрі був записаний 13–16 травня 1991 року, зразу після запису альбому Innuendo, за 6 місяців до його смерті.

Подробиці[ред. | ред. код]

На своєму вебсайті Браян Мей розповів про процес написання пісні, який вони мали з Фредді Мерк'юрі, коли працювали над цим твором разом та поодинці, та усвідомлювали суть музики та слів. Працюючи над останнім куплетом, Фредді сказав Браяну, що йому доведеться піти й відпочити, та обіцяв повернутися і закінчити запис пісні пізніше. Але цього так і не сталося, Фредді Мерк'юрі не повернувся, і Браяну Мею довелося дописувати останній куплет самому.

У кінці пісні присутні семпли із альбому Live at Wembley '86, студійних записів пісень One Vision та Tie Your Mother Down та композиції Goin' Back[en] Керол Кінг та Джеррі Гоффіна[en], що у 1972 році разом із іншим синглом I Can Hear Music[en] стали найпершими студійними записами Мерк'юрі, для запису цих синглів Фредді використовував псевдонім Ларрі Лурекс (Larry Lurex). Також, у композиції були прокручені на дуже високій швидкості короткі уривки з усіх пісень Queen, випущених на той час. Пісня закінчується плачем немовляти.

Музичне відео[ред. | ред. код]

У 1996 році режисером Джімом Гіллеспі[en] був знятий музичний кліп для цієї пісні. Події у цьому відео розгортаються у вигаданому космічному човні «Гагарін», що мандрує у далекому космосі. Один із членів екіпажу веде смертельну гру в кішки-мишки з іншопланетянинином, поки його колеги знаходяться в криогенному сні. На фоні цієї боротьби, герой кліпу поринає у спогади про свою маму та дитинство на планеті Земля.[2]

Музиканти, що брали участь у записі пісні[ред. | ред. код]

Альбоми до яких увійшла композиція[ред. | ред. код]

Рік Альбом Лейбл Тривалість
1995 Made in Heaven Parlophone, Hollywood 4:49
2011 Deep Cuts, Volume 3 Island 4:48
2011 Queen 40. Volume 3[3] Hollywood 4:49
2014 Queen Forever Hollywood 4:47

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  • Хронологія Queen: Історія записів та випусків групи. Патрік Лем'є. // (англ.) Lemieux, Patrick (2013). TheQueenChronology: The Recording & Release History of the Band. Lulu. с. 86. {{cite book}}: Cite має пустий невідомий параметр: |1= (довідка)
  • Всередині студії, де Фредді Мерк'юрі співав свою останню пісню. Телеграф // (англ.) Inside the studio where Freddie Mercury sang his last song. The Telegraph. Архів оригіналу за 11 травня 2018. Процитовано 12 березня 2018. {{cite news}}: Cite має пустий невідомий параметр: |4= (довідка)
  • КЛАСИЧНИЙ РОК: QUEEN. Відкриття виставки в Монтре. Вебсайт Браяна Мея. // (англ.) QueenNews December 2013 [Архівовано 13 березня 2017 у Wayback Machine.]