Перший Діловий Телеканал

From Вікіпедія
Jump to navigation Jump to search
Перший діловий
Файл:1bissua.png
Країна Україна Україна
Місто реєстрації Київ
Слоган У ритмі Вашого бізнесу
Зона мовлення кабельне, супутникове, цифрове DVB-T
Формат зображення 576i 16:9 (SDTV)
Власник(и) Ігор Шкіря[1]
Керівник(и) Рудік Олена Олегівна (Голова правління)[2]
Заснована 2006[3]
Інтернет http://fbc.net.ua/

Пе́рший ділови́й телекана́л (англ. First Business Channel) — український медіа-проект для бізнес-спільноти, створений у 2006 році на базі ТРК Заграва[3][4]. Мовлення Першого Ділового підтримує 500 кабельних операторів у всіх регіонах України, потенційна глядацька аудиторія понад 18 млн. Мовлення також здійснюється в країнах Східної Європи, Балтійських країнах та Північної Америки.

«Перший Діловий» телеканал 24 години на добу надає можливість своїм глядачам дізнаватися актуальні економічні новини, оперативну інформацію щодо тенденцій розвитку різних галузей економіки. В ефір телеканалу виходить тридцять власних проектів, серед яких новинні («Бізнес», «Astrum daily», «Інформаційні підсумки»), тематичні («Авто-life», «Fashionline», «IT для вашого бізнесу»), галузеві («Транспорт», «Нерухомість. Інтер'єр. Дизайн», «Силове поле»), спеціалізовані («Фінанси», «Компанії та ринки», «Бізнес-горізонти», «Злиття та поглинання»).

Обличчя телеканалу[edit | edit source]

Примітки[edit | edit source]

  1. http://www.telekritika.ua/news/2007-02-09/31566 Телекритика: На Першому діловому повторюється «інтерівська» ситуація?
  2. http://itk.ua/ua/press/item/id/1094/ ІТК: Відбулась конференція «Телевізійні вимірювання: 2012»
  3. а б http://bpart.kiev.ua/ukr/cat_search/?i=18 Голова правління Рудік Олена Олегівна: Телеканал «Перший діловий»
  4. http://www.telekritika.ua/news/2006-07-05/29077 Архівовано 2012-08-07 у WebCite Після переоформлення ліцензій в Україні з’явився перший бізнес канал та канал «Кіно»

Посилання[edit | edit source]