Амарула

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Амарула

Амарула (англ. Amarula) — південноафриканський вершковий лікер з плодів дерева марула (також відоме як слонове дерево). Вміст цукру 20%, алкоголю 17%. Був розроблений та зараз виготовляється компанією «Southern Liqueur Co». Вперше з'явився у вересні 1989 року. Розробка була розпочата у 1983 році.[1] Має легкий карамелевий смак з фруктовими нотками. Напій отримав позитивні відгуки, проте як і всі вершкові лікери було зазначено, що він дуже солодкий.

Оскільки дерево марула асоціюється зі слонами, виробник напою вибрав цю тварину у якості символ лікеру.

Займає друге місце за об'ємами продажу після лікеру Бейліс. Особливо популярний у Бразилії.[2] Дуже відомий у Африці, особливо на південному та східному узбережжі. Нещодавно, Амарула почала експортуватись до США.[3]

Виготовлення[ред.ред. код]

Плоди марули, які містять багато цукру, проходять ферментацію, у ході якої утворюється алкоголь. Після цього отримана рідина піддається перегонці. Далі дистилят два роки зберігається у дубових бочках. Після цього цей напій змішують з соком свіжих плодів марули та вершками.[4].

Примітки[ред.ред. код]

  1. Datta, P.T. Jyothi (July 7, 2007). Capturing the taste of Africa. The Hindu Business Line (Kasturi & Sons). Процитовано 2009-02-09. 
  2. Gugulakhe Masango, Gugulakhe (April 5, 2007). Amarula gunning for top spot. Fin24.com. Процитовано 2009-02-09. 
  3. [1], amarula breaking into American market.
  4. AMARULA Wild Fruit Cream (Амарула)